Lewackie szambo wywaliło

Obrazek użytkownika kokos26
Blog

Nie sposób nie wrócić do pożaru katedry Notre Dame w Paryżu. Na jego temat zdążyli się wypowiedzieć już niemal wszyscy poczynając od polityków i publicystów, a kończąc na celebrytach. Oczywiście nie widzę w tym niczego złego, ponieważ każdym normalnym, myślącym i nawet średnio wrażliwym człowiekiem to wydarzenie musiało wstrząsnąć i każdy miał prawo wyrazić to, co czuje. I tak dla katolików pesymistów było to symbol upadku chrześcijaństwa w Europie, a dla optymistów nadzieja na otrzeźwienie, której symbolem będzie odbudowa katedry. Dla części wierzących był to wyraz upadku chrześcijańskiego ducha, a dla niewierzących tylko śmierć ducha gotyku. Mnie trudno w tym dramatycznym wydarzeniu doszukiwać się czegoś optymistycznego, ale jeżeli już miałbym coś takiego znaleźć to byłby to ukazany nam jak na dłoni prawdziwy i jednocześnie przeraźliwy obraz lewactwa. Obraz kompletnego dna, dla którego jak się okazuje każde kolejne dno jest jeszcze wierzchem.

 

Napisałem, że pożar Notre Dame musiał wstrząsnąć każdym normalnym i nawet średnio wrażliwym człowiekiem. Tak, to prawda, każdym, ale wyłączając współczesnych neobolszewików, którzy przynajmniej w Polsce obnażyli cała prawdę o sobie. Szanowni Czytelnicy nie będę owijał w bawełnę i powiem wprost, że trudno tą mierzwę nazwać ludźmi, ale co najwyżej ludzkim ściekiem i żulią, która jak już nie raz pisałem mentalnie tkwi ciągle na azjatyckich Dzikich Polach. Oto pierwszy przykład. Jeden z liderów „Krytyki Politycznej” kreującej się na lewicową intelektualną elitę, niejaki Michał Sutowski napisał:

Pojebało ich? Czy młody minister na A., poseł narodowiec na W., popularny redaktor i pisarz na R., niedoszła lwica lewicy na O., względnie rozegzaltowany inkwizytor na T., a do tego cała reszta pomniejszego prawicowego komentariatu – czy oni są popieprzeni moralnie czy tylko poznawczo? Jak nazwać autorów tych wszystkich fraz i teorii, jeśli wypisują je świadomie i celowo? „Chuje złamane”? Przecież wśród piszących są również kobiety. Można by banalniej, ale co komu seksworkerki zawiniły? „Bydło”? Dajmy też spokój zwierzętom hodowlanym, i tak mają w Polsce przechlapane…[…] Nie daj (nie bóg, bo go nie ma) Duch Dziejów, gdyby się okazało, że ogień zaprószyli jacyś robotnicy pochodzenia arabskiego. Wtedy chwilowa egzaltacja wszystkich pojebów i faszystów tego świata zamieni się w kolejną falę przemocy i pogardy, a ideologia nienawiści do wszystkiego, co nie-białe, nie-aryjskie czy „niezgodne z naszymi wartościami” zyska paliwo zdolne podpalić Europę. […] Na pohybel ciemnogrodowi i nieprzestrzeganiu przepisów przeciwpożarowych. Przypominam, że Sutowski to ten sam lewacki lump i menel, który po tym jak sprowadzone do Polski niemieckie bojówki „Antify” pobiły podczas Marszu Niepodległości Bogu ducha winnych historycznych rekonstruktorów napisał: …dzielni i zdeterminowani chłopcy (a i dziewczyny się pojawiły) w chustach na twarzach byli gotowi pokazać czynem to, do czego Seweryn Blumsztajn, „Gazeta Wyborcza” i całe Porozumienie 11 Listopada, łącznie z „Krytyką Polityczną”, nawoływali słowem”.

Z kolei inny moralny brudas i smoluch z „Krytyki Politycznej” niejaki Jaś Kapela napisał: Nie gaście gówna.  A teraz oddajmy głos lewakowi z partii „Razem”, Robertowi Kolińskiemu, który reprezentuje „Lewicę Razem” w wyborach do Parlamentu Europejskiego: Dach, dach, dach płonie - nie potrzebujemy wody, niech skur...syn płonie - spal się, skur...synu, spal. Przypomnę, że ten lewacki wykolejony męt sam siebie przedstawia jako wolnościowca, antyfaszystę i poetę.

 

To naprawdę bezcenne, że pożar katedry Notre Dame ukazał Polakom prawdziwą gębę tych wszystkich lewackich wykolejeńców, barbarzyńców, nierobów i śmieci pozbawionych ludzkich uczuć oraz jakichkolwiek zasad etyczno-moralnych. Na koniec przepraszam za użyty przeze mnie język, ale do opisywania cuchnącego szamba nie da się używać perfum.

 

Felieton ukazał się w „Warszawskiej Gazecie”

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.5 (głosów:27)

Komentarze

Zanurzony w tym lewackim szambie jego zwolennik lub zwolenniczka wynurzył(a) się z niego z pałą i nią przyłożył(a) Autorowi za powyższy tekst zaraz po tym, gdy się ukazał na Niepoprawnych.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-3

jan patmo

#1588994

Ten skansen lewackiego ogłupienia powinien się nazywać - "Kretynika polityczna"...

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-1

Yagon 12

#1589036

(i jakość warsztatu Autora) można poznać, co może zaskoczyć, po niespotykanie niskiej punktacji.  I tak jak w przypadku katolicyzmu we Francji pesymista uzna że się nie podobał. Optymista zaś, że najwyraźniej lewactwo też nas czyta i ocenia, oczywiście - jak najgorzej. Ale a nuż czegoś się któryś z nich z tych naszych tekstów nauczy? 

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-1
#1589039

na temat cytowanego powyżej obszernie Michała Sutowskiego. Jak w dawnych przemawiankach: "kto się przezywa, ten sie sam tak nazywa". A poważnie: skąd się toto wzięło? W takich przypadkach twierdzę że to pomiot sowieckiej propagandy. Ale gdyby tak spróbować zrekonstruować w aspekcie historycznym pochodzenie lewactwa w Europie (nie tylko, ale tu nam najbliżej)? Związek Sowiecki miał kilkadziesiąt lat na indoktrynację w większości naiwnych członków społeczeństw "zachodnich". I wykorzystał to bezbłędnie. Nie wiem na przykład, ilu Polaków wie że "mamy" jednego noblistę więcej. Obywatela Rzeczypospolitej narodowości żydowskiej, który miał szczęście wyemigrować niedługo przed II wojną światową. To Józef Rotblat. Nie piszę o nim z niechęcią. Był jaki był. Ale to część historii świata, a także historii Polski. Znalazłem informację o nim przypadkiem, w tym w wikipedii. 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1
#1589084

Tusk w Poznaniu  o zatrzymaniu Elżbiety Podlesniej, która sprofanowala wizerunek Matki Boskiej Jasnogorskiej: "W głowie się nie miesci"

Przypomnijmy sobie kto był Premierem, kiedy 35 osobom postawiono zarzuty i sporządzono akt oskarżenia za skanowanie "Donald matole ..."?

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1
#1589098

Wierzę głęboko że to się nie sprawdzi. Bo już nigdy nie będzie "rządu Donalda Tuska". Kibole pozostaną.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1589111

to warto przytoczyć ujawnione niedawno kulisy całej sprawy, w tym wywiad z architektem francuskim, obecnie na emeryturze, który kilka lat wcześniej nadzorował w ww. Katedrze prace remontowe itd., odszedł na emeryturę kilka lat temu, ale jednoznacznie stwierdził, że cała instalacja elektryczna została wymieniona, zatem żaden samozapłon nie był możliwy.

Ponadto przez całą dobę w Katedrze czuwało dwóch ludzi, aby na wszelki wypadek powiadomić straż pożarną, gdyby doszło do zaprószenia ognia, co nigdy w czasie jego kilkunastoletniej pracy nie nastąpiło.

Natomiast jeśli chodzi o osiemsetletnie drewno dębowe, to powiedział, że takie drewno nie ulega łatwo pożarowi, a nawet, że prawie niemożliwe jest podpalenie go, zatem musiano użyć jakichś łatwopalnych materiałów, aby wywołać pożar. Za tą wypowiedź ten człowiek zniknął z Francji już na drugi dzień, jak donoszą media wyjechał podobno w odległe części Chin, ale inni podnoszą wątpliwość czy on nadal żyje???!

A tło sprawy jest takie, że sodomici - banksterzy, którzy niestety teraz rządzącą biedną, znieprawioną Francją już od dawna uważali, że ta Katedra jest położona na najdroższych terenach w Paryżu, odwiedza ją rocznie ponad 10 mln ludzi, a nie ma z tego żadnego zysku, zatem należało zrobić coś, aby ułatwić przebudowę jej na obiekt rozrywkowo-handlowy, więc wymyślono pożar i udało się!!!

Za pięć lat planowane są w Paryżu igrzyska, a sodomita, bankster Makaron oraz pozostali obiecali odbudowę obiektu - nie katedry, a obiektu za pięć lat, aby wielkie centrum hanadlowo-rozrywkowe Notre Dame zaczęło w końcu przynosić krociowe zyski sodmickim banksetrom - masonom w Paryżu!!!

A przy okazji była to duża porcja negatywnej energii, która zawsze jest potrzebna i służy satanistom z lóż masońskich, ich rytuałom, których jest mnóstwo w Paryżu, w całej Europie, a teraz niestety także i w Polsce!!!

Miej nas Panie Boże w nieustającej opiece!!!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1589146