Konwulsje zdychającej III RP

Obrazek użytkownika kokos26
Blog

Wściekły, bezpardonowy, brutalny, niespotykany, ostry, dziki – takich przymiotników używają prawicowi publicyści i zwolennicy PiS, aby opisać histerię, jaka dopadła po przegranych z kretesem wyborach System III RP i wysługujący się mu salon złożony z dziennikarskiej psiarni i tak zwanych dyżurnych autorytetów. Owszem zgadzam się, że wszystko wygląda tak jakby ci pseudo-rycerze wolności i demokracji wrzeszczeli: Tak, przyznajemy, wygraliście wybory, ale jakim prawem na poważne wzięliście się za rządzenie? Przecież nie tak w 1989 roku zadecydował Kreml. Nie tak według wytycznych Moskwy umawiali się Kiszczak z Michnikiem i spółką? Nie tego oczekuje dzisiaj od nas Angela Merkel?

 

Przyłączam się chętnie do tego chóru krytyków, ale proponuję nieco wyhamować stosując łagodniejsze środki wyrazu. Po co ich tak nadymać i samemu napinać ich zwiotczałe mięsnie? Akurat tak się składa, że doskonale pamiętam atmosferę, jaka zapanowała w Polsce po wyborczym podwójnym zwycięstwie PiS-u w 2005 roku. Opisałem ją dokładnie w książce „Jak zabijano Polskę”. Wówczas naprawdę rozpoczęło się wielkie polowanie z międzynarodową nagonką i zaangażowaną na tę okazję sforą wściekłych kundli, na tle którego dzisiejsza ich reakcja to tylko anemiczne poszczekiwania i popiskiwania wystraszonych Burków, Azorków, Tofików, Fafików i Ramonek.

 

7 października 2006 roku przeszedł przez stolicę „Niebieski Marsz” z hasłami: „Dość dyktatury kurdupli umysłowych”, „Bolszewia”, „Kiedyś zabory, potem komuna, zbudź się narodzie. Dziś twoją duszę próbuje ukraść domowy złodziej”, „Precz z komuną, kaczki na stół”. Pamiętam jak dziś dzień 17 maja 2007 roku, kiedy w auli Uniwersytetu Warszawskiego zebrał się sam kwiat „obrońców demokracji” dowodzony przez „Alka” Kwaśniewskiego, u boku którego stali: Lech „Bolek” Wałęsa, Andrzej „Must” Olechowski, Mietek „kapciowy” Wachowski, Paweł Piskorski, Jan Widacki, Marek Ungier, Mieczysław Rakowski, Marek Siwiec, Jerzy Szmajdziński, Piotr Tymochowicz, Bronisław Geremek, Jan Winiecki, Andrzej Zoll, Marek Safjan, Andrzej Wajda, Daniel Olbrychski, Zbigniew Hołdys. Pamiętam doskonale jak zgodnie z narzucanym tonem i budowaną atmosferą powszechnego zagrożenia reagowały na te kierowane w świat donosy: Internet, media krajowe i zagraniczne od Gabonu na Jamajce kończąc. Pamiętam jak rozbudzona i podniecona była Czerska z Michnikiem, Stasińskim, Blumsztajnem, Wrońskim, Wielowieyską oraz całą resztą tego lewackiego towarzystwa. Przypominam, że „Gazeta Wyborcza” sprzedawała wtedy 440 tys. egzemplarzy, kiedy teraz bliski jest dzień, gdy marzyć będą o 100 tysiącach. Michnik i jego drużyna do złudzenia przypominają dzisiaj umykające spod Moskwy obdarte, pokonane i wygłodzone resztki armii Napoleona, której niedobitki z licznymi odmrożeniami przekraczają właśnie Berezynę. Katastrofa -  przecież jeszcze nie tak dawno mogli liczyć na 600 tys. szabel i muszkietów.       

 

Jaka jest dzisiaj siła rażenia owych „wielkich” nazwisk – wyłączając oczywiście tych, którzy odeszli już na łono Abrahama? Żadna! Jak mogą gryźć i kąsać osobniki typu Michnik, Blumsztajn, Wajda czy Olbrychski skoro na naszych oczach, co najwyżej zjadają swoje trzecie i czwarte tym razem już śnieżno-białe zęby stając się przy okazji pośmiewiskiem internautów? Czy odważyliby się jak kiedyś zaśpiewać nam w Święto Niepodległości piosenkę „Dymać Orła Białego”, albo sprowadzić niemieckie bojówki by atakowały polskich patriotów?

 

Trochę szkoda mi dzisiaj czasu na szczegółowe przyglądanie się i drobiazgowe analizowanie zachowań tych wszystkich lewackich szmondaków, którzy nie tyle atakują, ile robią ze strachu w gacie roztaczając wokół siebie niemiłosierny smród interpretowany przez niektórych publicystów niczym wielka kontrofensywa ranionego smoka. Przyjrzyjcie się dokładnie – to nie smok, ale zwykły szczur zagoniony narodową miotłą do kąta. Ja wolę upajać się obrazem upadku tego towarzystwa, dla którego podstawowym warunkiem do „rżnięcia Europejczyków”, osiągania wysokich zarobków oraz życia według standardów zachodnich było uprawianie zawodu i propagandy ściśle według wzorców wschodnich, przekazanych im przez przodków oraz takich komunistycznych nauczycieli fachu, jak Paradowska, Passent, Urban czy Walter. Organizowanie wspieranych przez Czerską inicjatyw typu Komitet Obrony Demokracji wywołuje już tylko rechot śmiechu. Dziś bronią wyniesionego z sali konferencyjnej rady ministrów sztandaru Unii Europejskiej, a jeszcze nie tak dawno nie przeszkadzało im wtykanie polskiej flagi w psie odchody. Lis odgrażający się, że:"Kaczyński chce swojej dyktatury. Ale jeśli chce być Janukowyczem, musi wiedzieć - w Warszawie będzie Majdan!" – staje się ogólnopolskim wygwizdywanym marnym i żałosnym klaunem. Pewnie z Żakowskim i Czuchnowskim powołają do życia „Lewy Sektor” wznosząc barykady z idących w tony zwrotów „Wyborczej”. To on wkrótce spakuje swój majdan i będzie ewakuował się z Woronicza, a jego „Newsweek” odcięty zostanie od rządowych reklam, ogłoszeń i obowiązkowych prenumerat sztucznie windujących sprzedaż tej propagandówki.   

 

Cieszy mnie bardzo, że nowa władza i zwycięski obóz dostrzegają te różnice między rokiem 2005, a 2015 i nie bardzo przejmują się tymi szczekającymi kundlami rozpaczliwie czepiającymi się nogawek prawie bezzębnymi już szczękami. Nawet najgłośniej szczekającemu lewackiemu psu już nikt w Polsce nie uwierzy, że jest on gospodarzem. Zmieniło się też diametralnie postrzeganie Unii Europejskiej i trudno dziś tak jak dziesięć lat temu spowodować, aby Polacy padali na kolana przed brukselskim ołtarzem. Tak w kraju jak i za granicą nie jest to już ten sam przeciwnik, ale raczej grupa wynajętych płaczek idących w kondukcie żałobnym niosącym trumny z nieboszczką Trzecią RP i trupem Unii Europejskiej kończących swój lewacki i neoliberalny żywot oparty na niszczeniu chrześcijaństwa i ponadczasowych wartości, które stanowiły kiedyś o duchowej sile Polski i Europy. Nie wiem jak daleko jest jeszcze do miejsca pochówku, ale nasilający się szloch skowyt i rozpacz świadczą, że głęboki dół, w którym spoczną jest już całkiem niedaleko.

 

Rozpoczęta w 2005 roku bezpardonowa wojna antypolaków z Polakami wkroczyła w ostatni etap, a obecna władza mądrzejsza o tamte doświadczenia już wie, że „Nie masz ze złymi pokoju” i na nic zdadzą się próby obłaskawiania wroga i dopuszczania go do budżetowego cyca. Oczywiście trzeba przyjąć, że będą popełniane również większe lub mniejsze błędy. Jednak najważniejsze, że do rządzących dotarła stara prawda mówiąca, że większość tragedii w kraju i na świecie zdarzało się nie dlatego, że coś robiono źle. One zdarzyły się dlatego, że z obawy i strachu nie robiono nic.            

Alleluja i do przodu, a przy okazji na pohybel wszystkim zdrajcom, złodziejom i konfidentom. A jeżeli zaczną podnosić zbyt wysoko łby i próbować destabilizować państwo to, aby nie być posądzony o zamach na demokrację zaapeluje do rządu premier Beaty Szydło słowami klasyka, czyli prof. Marcina Króla z Fundacji Batorego, który za rządów PO tak wzywał do rozprawy z opozycją: „Wzywam władze państwa polskiego do zdecydowanej i twardej reakcji, nawet, jeżeli nie będzie ona zgodna z prawem. Wzywam, jako mieszkaniec demokratycznego kraju”. 

 

Artykuł opublikowany w Warszawskiej Gazecie

Nowy numer Polski Niepodległej już jutro w kioskach

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:19)

Komentarze

Jest scena kiedy; jeden,  z demonstrujących pod TK reklamuje u Petru NIEOTRZYMANIE zapłaty..

Były wypowiedzi innego bankowca , chcącego przysłużyć się powodzeniu protestów antyrządowych o wsparciu finansowym demonstrujących.

Na tej podstawie ośmielam się twierdzić o OPŁACANIU DEMONSTRUJĄCYCH przez broniący się układ!!!!

To są płatni demonstranci!!!!

Oczywistym , nie wszyscy..ale, ci-co mają robić "frekwencję".. do telewizorni i zarządzania są oddelegowani byli UB-cy i inne resortowe dzieci.

Za tą przyczyną warto się przyjrzeć planowanym demonstrantom.

Bowiem , niewątpliwie mamy do czynienia z okresem organizowania się ODPŁATNEGO WERBUNKU ochotników .

.Warto zidentyfikować płatników -już teraz.

Okazji, dla UKŁADU szykuje się sporo..

Wspomniała na ten temat pani Katarzyna Łaniewska na łamach portalu "wpolityce" i "stefczyk info"..i jakie wpisy! "To nie moja ręka"-krzyczą z układu.. MY SOM - patrioci..MY nie za kasę ..my ideologicznie,,, Jak Krzywonos(emerytura) my "som" patriotyczni..

Zatem "coś" jest na rzeczy..

Kto za darmo pujdzie demonstrować pod dom J Kaczyńskiego?

Pozdrawiam ...

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

poko

#1501164

W tym numerze "Warszawskiej Gazety" jest jeszcze jeden ładny tytuł o cimoszce TW "Carex" "Durnia mamy za senatora"?

W tle mordy - chluba "Carexa" - PZPR.

Włodzimierz Cimoszewicz ściśle wspólpracujący ze stokrotką napewno wywali prezydenta, PiS i sam zostanie prezydentem publicznych wychodków.

Dla niego:

Pozwolisz ekscelencjo, że ci zejdziem z drogi,

Tak do gówna przy drodze przemówiły nogi.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Aleksander Szumanski

#1501172

Bardzo madry tekst i kapitalny wniosek.

Konstytucja RP Art 4. stanowi :"Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do Narodu. Naród sprawuje władzę przez swoich przedstawicieli , lub bezpośrednio". Władzami wybranymi przez Naród są Prezydent i Parlament i oni są obowiazani realizować wolę Narodu wyrażoną poprzez akceptacje kierunku i sposobu działań przedstawionych przez zwycięski obóz przed wyborami, co przełozyło sie na wyniki wyborow. I to mówi właściwie wszystko - jeśli prawo uniemożliwia realizacje woli Narodu , to jest bezprawiem (Kornel Morawiecki) i należy go zmienić a wola Narodu ma być realizowana .

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1501175

Wysłany wczoraj na okupowaną Ukrainę Żyd - wiceprezydent USA (Unia Semicko Anglosaska) i kumpel Stolzmanna vel Kwaśniewskiego (NKWD) ostrzega i "udziela wskazówek". 

http://burisma.com/ru/

http://niepoprawni.pl/blog/rafal-brzeski/terrorysci-i-media

http://niepoprawni.pl/blog/marek-mojsiewicz/putin-juz-trzesie-dna-wiesc-o-polskiej-broni-jadrowej

http://niepoprawni.pl/blog/marek-ciesielczyk/polski-biegun-korupcji-tarnow-0

http://www.tvn24.pl/wroclaw,44/tajna-kopalnia-atmosfera-strachu-i-morderstwa-gornikow-jaki-sekret-skrywa-miedzianka,484280.html

 

Polacy wprawdzie coraz rzadziej padają przed "brukselskim ołtarzem", lecz wciąż są mamieni przez pseudopatriotyczne germańsko-semicko-sowieckie loże Watykanu "oświecające" zdobyczami "cywilizacji zachodu" i germańskich agentów rodu Babenbergów t.zw. "Piastów Śląskich" z Henrykiem II "Pobożnym" (broniącym wraz z krzyżakami serbo-łużyckich łupów germańskich, "chrześcijańskich", terrorystów) na czele, czy pospolitego tchórza gwałciciela, agenta terrorystycznej bandy Habsburgów Kazimierza t.zw. "Wielkiego", który podarował Niemcom niemal wszystko, o co walczyli jego przodkowie, w tym jego ojciec Władysław Łokietek, czyli Śląsk i Pomorze Gdańskie a na terenie Polski zafundował Niemcom i Żydom przywileje. 

http://niepoprawni.pl/blog/yagon-12/ani-kroku-w-tyl-mimo-jazgotu-elyty-od-jutrzejszego-switu

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

http://sbb-music.jimdo.com

#1501180

Chciałbym by Autor mial rację i popiskiwania "elyty" były tylko sygnałem kończącej sie epoki gdy - żyło sie lepiej...sitwie. Ale przecież to tez bezwzgledni przestępcy, którzy wierza ,że Polska to dany im przez berlin i Moskwę łup a Polacy to tylko fornale...Gnidy lewackie sa starsze o 10 lat, ale i my nie jesteśmy młodsi...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1501187

~~~~~~~~~~

Dziś w nocy, pod "rozmową" (tfu!)Lisa z TW "Carexem" Cimoszewiczem w "Gaziecie Wybiórczej" napisałem (jako "kiczkis"):

======================================

kiczkis 8 grudnia 2015

"A gdy PiS skręci kark, zostanie rozliczony. Musimy wyciągnąć wnioski" - stwierdził Cimoszewicz
-------------------------------------------------------------

Najpierw MY - nie "PiSowcy" - a ZWYKLI POLACY, skręcimy lewactwu antypolskiemu i różnym "Cimoszkom-Carexom" kark, potem ROZLICZYMY i pogonimy "w p.zdu " - i to razem z PiSem jeśli trzeba będzie..

Lewactwo butne i aroganckie jak zawsze.. Aż tacy pewni siebie jesteście szczury?? - To samo i tak samo było i z "Bulem" z Budy Ruskiej" (oddaj sokowirówkę z Pałacu łajzo!) - i tak samo pewni siebie byli POpaprańcy z "PełO"..
- Byli.. Ale to NARÓD - Polacy - ich "wykasował" - nie PiS. Krótką pamięć szczury "Carexy" macie.
=======================================

I... doczekalem sie kulturalnej i "merytorycznej" (a jakże inaczej!).. "odpowiedzi":

niejaki "acototak" napisał:

@kiczkis
Nie strasz, nie strasz, bo się zes..sz.
============================

Rzadko odpowiadam "im", ale tym razem warto było odpowiedzieć:

kiczkis do: @acototak

Nikt was nie straszy.
Wiecie doskonale KIM jesteście i na co zasługujecie.. Stąd twój wpis - pełen strachu i frustracji.
Wiecie że Naród się obudził i przemian nie zatrzymacie. I słusznie boicie się.

- A to MY właśnie  - zwykli Polacy żądamy od PiSu by oczyścił Kraj z podłości, niesprawiedliwości, aferzystów przy żłobie, zła, łajdactwa, złodziejstwa, "geszefciarzy ", zdrajców i sprzedawczyków..
- Pasożyty , gnidy i lewacka stonka która oblazła Polskę jak wszy, musi oddać nam, Polakom Polskę - którą sobie złodziejsko zawłaszczyli.

I tego ŻĄDAJĄ Polacy  (nie polskojęzyczne tałatajstwo) od PiSu, by to przeprowadził.
- Inaczej pogonimy razem z wami - gnidy antypolskie - i PiS.

I to nie jest "straszenie".. Naród się budzi i mówi "DOŚĆ!!"

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

To muszą wiedzieć i czuć!

- To NARÓD chce zmian, i to Naród jest SUWERENEM - a PiS ma wolę Narodu realizować!

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

cornik Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#1501188

Jest jak piszesz.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1501295

PIS po przejęciu władzy w Polsce chce zmian w Trybunale Konstytucyjnym, żeby nikt im nie przeszkadzał w ściganiu złodziei. Tutaj jest właśnie cały problem z PIS-em.
Pomyślcie  sami, co to za jakieś nowe porządki, co to za demokracja, jeżeli nie będzie można niczego ukraść. To chyba jakiś koszmar.
Dlatego rodzi się nowa inicjatywa, obywatelski Komitet Obrony Defraudantów.
„Nasi resortowi dziennikarze” w tej sprawie tak bardzo podnoszą szum, że trzeba ściszać telewizor. Prawie jak przy reklamach. Widać że wzięli sobie tę sprawę do serca. Kurcze żeby ich tylko za to, z roboty nie wywalili.

Z tej awantury o trybunał taka wyrwała mi się ironia.

P.S. Artykuł super. 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

trzeźwy

#1501257