Nie będzie rozliczeń w Platformie Obywatelskiej !

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

Donald Tusk – Capo di tutti capi Platformy Obywatelskiej ogłosił, że jego partia nie rozliczy się z błędów i wypaczeń, tak jak to robiła PZPR. Aż w końcu upadła. Platforma Obywatelska, jako partia nowego typu będzie wyliczać wyłącznie niewątpliwe sukcesy dzięki którym – partia rosła w siłę, a jej funkcjonariuszom żyło się coraz to dostatniej. Przykładem jest sam Capo di tutti capi Platformy Obywatelskiej Donald Tusk, którego emerytura europejskiego Krula wyniesie…..80 tysięcy zł miesięcznie! Zgodnie bowiem z unijnymi przepisami Tuskowi będzie przysługiwać emerytura w wysokości 2/3 jego zarobków jako szefa rady (125 tys/mies), wypłacana już od 62. roku życia.

W rozmowie z tygodnikiem "Polityka" obecny szef Europejskiej Partii Ludowej z nominacji Angeli Merkel stwierdził, że "błędem było odcinanie się polityków całej opozycji, nie tylko Platformy, od własnej przeszłości". - Te dość rozpaczliwe gesty dezorientowały wielu wyborców. Albo jesteśmy dumni z naszych dokonań, a mamy powody, by być, albo zejdźmy ludziom z drogi. Przekonywanie ludzi, że kiedyś byliśmy źli, ale przeszliśmy cudowną metamorfozę, jest samobójcze”.

W przeciwieństwie do tow. Edwarda Gierka, który po masowych mordach w Gdyni, Gdański i Szczecinie w Grudniu 70’ ogłosił, że „PZPR jest teraz ta sama, ale nie taka sama” – Donald Tusk oznajmia w „Polityce”, że Platforma Obywatelska jest do dzisiaj taka sama jak w czasach, gdy pałowała górników i uczestników Marszu Niepodległości, gdy sprzedawała za bezcen polskie przedsiębiorstwa, gdy okradała fundusze OFE, podwyższała wiek emerytalny i pozwalała mafiom okradać Polskę na podstawie lewych faktur VAT ! Różnica pomiędzy Platformą Obywatelską a PZPR jest więc taka, że w Platformie Obywatelskiej nie będzie żadnych rozliczeń z okresu „błędów i wypaczeń”! Przeciwnie. Będzie uzasadniona duma i satysfakcja z „naszych dokonań”. Wystarczy zatem powrócić do retoryki Ojca Chrzestnego mafii, który gdy rządził Polską uzasadniał, że pieniądze zgromadzone w OFE nie są pieniędzmi Polaków, że rząd (w sytuacji, gdy mafie okradały budżet państwa z VAT) nie ma zakopanych żadnych pieniędzy na świadczenia socjalne dla Polaków, że nie istnieją przeszkody, by PLL LOT sprzedać Lufthansie, Lotos –Gazpromowi, Ciech – Kulczykowi, banki Włochom i Holendrom, a Polskie Nagrania – Warner Brothers.

Jest więc oczywiste, że ta sama Platforma Obywatelska opyli wszystko, co uratował znienawidzony rząd PIS i Mateusza Morawieckiego, przywróci wiek emerytalny 67 lat i pozwoli mafiom żerować na polskim budżecie. Bo takie „rządzenie” Polską bardzo podobało się przywódcom Europy, zwłaszcza zaś Niemcom, którzy w nagrodę wysforowali Tuska na najwyższe stanowiska. Wszakże pozostawiając opłacanie astronomicznej, dożywotniej emerytury Tuska Polaczkom, którzy sami wybrali sobie mafię, by Polską rządziła…

Złudne są zatem wszelkie nadzieje, że obiecanki wyborcze Rafała Trzaskowskiego lub innych funkcjonariuszy Platformy Obywatelskiej zostaną kiedykolwiek zrealizowane. Te złudzenia obalił sam Donald Tusk - Capo di tutti capi Platformy Obywatelskiej mówiąc: „Przekonywanie ludzi, że kiedyś byliśmy źli, ale przeszliśmy cudowną metamorfozę, jest samobójcze”.

Mafia pozostała więc wierna swoim zasadom, z których jedną z nich ogłosił Wielki Destruktor Polskiej Gospodarki Janusz Lewandowski (obecnie europoseł, ogłaszając: „Pierwszy milion dolarów trzeba ukraść”…

Powstała za pieniądze CDU Platforma Obywatelska nigdy nie zejdzie z drogi złodziejstwa. Przeciwnie. Będzie dumna ze swoich osiągnięć…

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.5 (głosów:14)

Komentarze

Dobrze, że przypomniałeś "osiągnięcia" Platformy, zwlaszcza z uwagi na tych "prawicowców", którzy niepomni istotnych osiągnięć obecnie rządzącej partii i jej liderów - będą się zapluwać atakując ich za wszelkie rzeczywiste i urojone błędy. Będą działać w  taki sam sposób, tymi samymi metodami co tzw. opozycja ("totalna"), świadomie czy nieświadomie - służąc wrogom Polski, w głębokim przeświadczeniu że "walczą" o dobro swojej Ojczyzny. Brak nam, nadal, patriotycznej opozycji, ale Konfederacja z niedojrzałym Bosakiem jeszcze nie dorosła do poziomu odpowiedzialnych polskich polityków. O tych "krytykach z prawej strony" myślę wciąż jako o tych przyjaciołach, od których ustrzec nas może jedynie Pan Bóg, bo z wrogami sami sobie radzimy.

Serdecznie pozdrawiam,

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1642529

Ba! nic dziwnego....

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1642876