Jak Platforma Obywatelska zwiększy zasoby wodne Polski?

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

Urszula Zielińska z partii Zieloni – wysunięta do Sejmu RP z ramienia Grzegorza Schetyny i Platformy Obywatelskiej – zdecydowanie sprzeciwiła się przekopowi Mierzei Wiślanej. Występując na falach Polskiego Radia, ta wybitna obrończyni klimatu stwierdziła, że przekop Mierzei przyczyni się do pogłębienia suszy w Polsce…

Po prostu: woda z rzek bezpowrotnie spłynie do morza…

Pomijając fakt, że Zalew Wiślany nie jest zasilany wodą z Wisły – to epokowe odkrycie członkini zarządu partii Zieloni, której przewodniczącym jest słynny „kudłacz” Kossakowski – odbiło się szerokim echem we władzach Platformy Obywatelskiej. Już dziś Platforma Obywatelska zapowiada otamowanie wszystkich polskich rzek, gdy tylko mafia wróci do władzy. Nie ulega wątpliwości, że pierwszym zadaniem Platformy Obywatelskiej będzie zasypanie kanału przez Mierzeję Wiślaną, o ile do tego czasu cała woda z polskich rzek nie wypłynie do Bałtyku. Bo właśnie na taki kataklizm się zanosi według klimatyczki Zielińskiej która zauważyła, że już teraz „mamy zasoby wodne na poziomie Egiptu, a będzie jeszcze gorzej”

Każdy, kto ma pojęcie o geografii na poziomie wiedzy Urszuli Zielińskiej – to wie, dlaczego zasoby wodne Egiptu są takie małe. To z powodu Kanału Sueskiego! Właśnie Kanał Sueski spowodował, że egipskie rzeki po prostu spłynęły do morza! Jak nie do Śródziemnego to do Czerwonego! To się niechybnie zdarzy w Polsce, po zbudowaniu kanału na Mierzei Wiślanej…

Na szczęście Polacy wybrali do Sejmu takich wybitnych fachowców jak Urszula Zielińska, że nie wspomnę o innych fachowcach z dziedziny klimatu, seksuologii, związków partnerskich oraz nawiązania przyjaźni ze Związkiem Radzieckim i RFN. Jednak to Urszula Zielińska ma szansę zapisać się złotymi zgłoskami w historii polskiego parlamentaryzmu jako ta, która obroniła Polskę przed suszą. Wystarczy bowiem zbudować na polskich rzekach system tam który sprawi, że woda z rzek już nie będzie spływać do Bałtyku! Dzięki tamom woda z rzek zostanie w Polsce, a zasoby wodne Polski nie tylko że się nie zmniejszą – to znacznie zwiększą! Powstanie wiele jezior i już nikt nie będzie się martwić, że susza zagraża uprawom zboża i ziemniaków. Przeciwnie: rolnicy będą zmuszeni przekwalifikować się na rybactwo, gdyż zabraknie ziemi pod uprawy.

Jest wszakże jeden, zasadniczy problem. Rybactwo, w tym zwłaszcza hodowla karpi – zderzy się z dążeniami innych obrońców klimatu. Takich jak Sylwia Spurek. To właśnie Sylwia (także wysunięta z ramienia Grzegorza Schetyny, ale do euro-parlamentu) walczy już w Strasburgu o prawa karpi do życia! A ponadto – zwiększenie areału zasobów wodnych, drastycznie zmniejszy areał pod zasiew trawy – podstawy wegańskiego wyżywienia Sylwii Spurek!

Zapowiadany Program Platformy Obywatelskiej, ujawniany po wyborach przez takich fachowców jak Sylwia Spurek i Urszula Zielińska wprawdzie nie trzyma się kupy, poza oczywiście tym, że Platforma doprowadzi do tego, że zlikwiduje wszystko, co PIS wprowadził: zasypie kanał przez mierzeję, zburzy pomniki, przywróci ubeckie emerytury, zlikwiduje CBA i IPN, wprowadzi kartki na mięso, pozwoli karpiom żyć do starości a kobietom zabijać nienarodzone dzieci.

Najważniejsze, że w szkołach wprowadzi się naukę seksu i pozwoli bez przeszkód paradować środowiskom zboczeńców spod flagi LGBT. Nie będą to już jednak parady uliczne LGBT, ale wodne – skoro zasoby wodne Polski drastycznie się zwiększą. To wszystko będzie możliwe dzięki Platformie Obywatelskiej i zatamowaniu wypływania polskich rzek do morza. Przez kanał na Mierzei Wiślanej…

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:31)

Komentarze

Zaprowadziłbym ją do ściennej mapy Polski i pokazał, gdzie jest Bałtyk. No u góry, prawda? A woda przecież zawsze spływa na dół. No to przekop Mierzei sprawi, że będzie więcej wody u nas. Chyba się nie przestraszy, że wtedy Bałtyk wyschnie? ;)

Podoba mi się!
27
Nie podoba mi się!
0
#1609527

spłynie. Przecież to oczywiste w PO to wiedzą, a na NP nie!

Ps. Wpis fantastyczny. I Twój i Nemo.

Podoba mi się!
15
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1609536

Straszne! 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Traczew

#1609551

niech zawraca wodę w Wiśle.
 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1
#1609554

w ramach anty PiSu zrobił jej wodę z mózgu! Ona ma rację: czas postawić niejedną tamę na rzece bzdur tylko gdzie popłyną wtedy g*wna z Warszawy - czy tak jak ona do sejmu?

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
0

niezależny Poznań

#1609576

... która bez uruchomienia szarych komórek usiłuje działać destrukcyjnie w sferze gospodarki polskiej.
Wcześniej, - jako członkini zarządu krajowego Partii Zieloni uczestniczyła w protestach przeciwko wycince drzewostanu Puszczy Białowieskiej zaatakowanego przez kornika drukarza.

Bardzo się dziwię tej kobiecie, że jako absolwentka Akademii im. Leona Koźmińskiego tak dała się zmanipulować, bo nie wierzę w jej aż tak totalny brak wiedzy na elementarne tematy.

Satyr

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1609579

Lanie wody - polega (uogolniajac), na przemieszczeniu jakiejs ilosci wody z jednego miejsca w inne.

Od samego jej lania - wody nie przybedzie - i o to chodzi lejacym wode politykom...

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

mikolaj

#1609588

Pozwolić karpiom żyć do starości, a kobietom zabijać nienarodzone dzieci.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0
#1609592

Ona, już nie jest polska!. Wszystkie największe źródła produkujące tzw. wody mineralne, są już w żydowskich rękach. Tak samo jak warszawskie filtry!. W ramach depopulacji,jest wzbogacana o kancerogeny i sprzedawana Polakom za ciężkie pieniądze. Nasi ukryci w cieniu mediów władcy, budują dla siebie i przyszłych przesiedleńców z Izraela, prawdziwe oazy!. Budują gigantyczny wodociąg, sprowadzający najlepsze słowackie ujęcia głębinowe!. Już niebawem, kiedy Kraków oficjalnie przejdzie pod jurysdykcję żydowską, a ziemie post PGR-owskich nieużytków, zostaną włączone pod prężne kibuce. Wodociąg dla wybranych zacznie pracę. Oni nie będą popijać naszej z dioksynami i fenolem, ta jest dość dobra dla tubylców!. Jeśli jakiś kolejny grafoman, zarzuci mi propagowanie teorii spiskowych, niech najpierw łaskawie wysłucha co ma do powiedzenia jeden z większych polskich umysłów, pan Lech Jęczmyk!. Potem może pluć do woli i nazywać mnie, agentem nawet tęczowego Luksemburga....

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-3
#1609596

... zawartą w tym oto Twoim tekście, cytuję: - "Wodociąg dla wybranych zacznie pracę. Oni nie będą popijać naszej z dioksynami i fenolem, ta jest dość dobra dla tubylców!"

Tak się składa, że w mojej najbliższej rodzinie mam laborantkę, która od dwudziestu lat pracuje w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej (SANEPID) i bada wodę pod względem zawartości pierwiastków chemicznych z akwenów wodnych typu: stawy jeziora, cieki wodne (rzeczki, rzeki), gruntową, opadową i ze studni z poziomu kilkunastu metrów oraz ze studni głębinowych, w tym tzw. wód mineralnych. 

O jakich dioksynach i fenolu... pieprzysz???
 

Satyr

P.S.
Kto Ci kazał stawiać kropki po znakach interpunkcyjnych takich jak: "?", "!" ??? A stawiasz je nagminnie!!!
Czyżby polskie zasady pisowni??? Ogarnij się, bo mam alergię na taką pisownię.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-3

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1609612

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Verita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

...nie  po  to  się  stowarzyszyli ...i nie po to w trudzie i znoju  "pracują" dla Polski aby sprawdzać co taki jeden  patriota  z drugim ...mają do powiedzenia na temat wody.

Od tego są specjalne zakłady "naukawe", jak SANEPID, WHO, BIGFARMA ...czy inne Służby Zdrowia,  które na bieżąco monitorują  skład wody mineralnej "polin" i gwarantują jej czystość.

Woda dla Polaków jest nieskazitelna ...podobnie jak szczepionki.

Czasem tylko wywołuje  alergię u parzystokopytnych z oślimi uszami   na znaki interpunkcyjne.

Reszta  jest  w  jak  najlepszym  porządku.  Wszystko  się  odbywa  zgodnie  z  prawem.

Polacy, nic się nie stało !

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-6

Verita

#1609618

To się w głowie nie mieści - nie wiem nawet jak to skomentować aby oddać właściwą miarę idiotyzmu zawartego w tej tezie...

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-2

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1609606

"Powstanie wiele jezior i już nikt nie będzie się martwić, że susza zagraża uprawom zboża i ziemniaków. Przeciwnie: rolnicy będą zmuszeni przekwalifikować się na rybactwo, gdyż zabraknie ziemi pod uprawy."

Niekoniecznie. Staniemy się światowym potentatem w uprawie ryżu. O ile mnie pamięć nie myli, to takie przymiarki już były.

 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0
#1609607

Skąd te idiotki się biorą...i do tego trafiają do Sejmu...Żałosne.

Pozdrawiam serdecznie

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1
#1609608

One biorą się znikąd. Dosłownie. Bo ta "zieloność" nie wynika z wiedzy, tylko z ideologii. Oni tego nie odróżniają. Nie umieją myśleć. Nikt ich tego uczyć nie próbował. Oni mają działać. No i działają...

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1609734

A co z wiatrami? Z jakiego kierunku lub po czym są właściwe? Czy właściwe są te , co wieją, czy te co tylko podmuchują?  Chwała Gminnym Szkołom Wyższym. O tempora, o mores.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

yenom

#1609630

fasoli. Ewentualnie grochu z kapusta...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

mikolaj

#1609663

    Witaj Kapitanie! Przesłanie Tej pani oczywiste. Zatroskana utratą kolejnych Rosyjskich wpływów. Być może ma podwójne obywatelstwo. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1609646