Fundacja Ruderman Family daje nam okazję załatwienia sprawy raz i na zawsze

Obrazek użytkownika junak
Kraj
Uważam, że szkalujący nas klip fundacji Ruderman Family, to wspaniała okazja do załatwienia środowisk żydowskich w USA. Jednak zamiast pojękiwań ministra Czaputowicza i naiwnego klipu Polskiej Fundacji Narodowej zastosowałbym zupełni8e inną metodę. Polskie organizacje Polonijne powinny teraz podać do amerykańskiego sądu fundację Ruderman Family. Za co ? Negowanie zbrodni nazistowskich, lub coś podobnie brzmiącego. Stronę finansową i logistyczną przedsięwzięcia powinna wziąć na siebie polska ambasada. Czyli: 1 – opłacenie kancelarii adwokackiej, która opracuje i wniesie oskarżenie, oraz zażąda odpowiednio wysokiego odszkodowania, a może nawet i doprowadzi do wprowadzenia odpowiedniego paragrafu.. 2 – transport i zakwaterowanie żyjących świadków, którzy będą świadczyć przed sądem 3 – opłacenie historyków ( z Polski, USA, UK.. ), którzy oprą się na udokumentowanych faktach, oraz przygotują odpowiednią argumentację wykluczającą z batalii sądowej – jako oszczerców - takich domorosłych „historyków” jak Gross. 4 – zadbanie o przekaz medialny. W ten sposób batalia sądowa na argumenty da nam nie tylko chwilowy sukces i nagłośnie nie polskich racji, ale może stać się podstawą pięknego filmu o walce Polaków o ich dobre imię.
5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (4 głosy)

Komentarze

A tymczasem w putinowskim Washington Times, oficer FSB rebe Menachem Levine, napisał wprost, że Polska jest współodpowiedzialna za holokaust, a radziecki brukowiec opatrzył to taką grafiką. Oczywiście babcię i mamę Menachem Levine uratowali polscy katolicy, a to podziękowanie.

 

Vote up!
3
Vote down!
0
#1558538

rozmodlony

 

na przemian się modli

do Stalina i do Hitlera

więc mu sam Belzebub

bramy piekieł otwiera

 

PS Modlący się nieustannie do takich dwóch patronów rebe to prawdziwy skarb! Z pewnością zanosi do nich modły w intencji swego wielkiego dobroczyńcy - Putina!

 

Vote up!
2
Vote down!
0

jan patmo

#1558540