Ratunek dla Europy. Mało poważny felieton. A może???

Obrazek użytkownika jjr
Blog

Jest bardzo prosty ratunek dla Europy, Dać Muzułmanom czego chcą wprowadzić dla nich prawo szariatu. Dla nic jesteśmy kontynentem bezprawia. Np. kradzież nawet drobiazgu n.p. telefonu ucinać rękę. Kopnął taki kobietę na schodach w metrze, uciąć nogę. Zabił kilka osób w zamachu sam zginął rodzina płaci rodzinom ofiar odszkodowanie, a cha w takim wypadku wyznaczyć jakiś prawny okres na zemstę zanim państwo weźmie sprawę w swoje  ręce n.p.miesiąc przez miesiąc rodziny ofiar mogą bezkarnie pozabijać rodziny zamachowców.. Prawo zemsty n.p. socjalistyczna Algieria w razie wypadku sprawca ucieka na policję!!!  Rodzina ofiary ma prawo w ciągu nie wiem dokładnie 24 czy 48  godzin zabić sprawcę. Ba to jest nawet nie prawo tylko obowiązek honorowy. To prawo nawet w krajach europejskich jest stosowane. N.P. honorowy francuz w przypadku zdrady powinien zabić             żonę  i jeśli się uda to gacha. Tak zginął nasz Zaucha, nieszczęsny francuz musiał być bardzo zdziwiony gdy zamiast kary w zawieszeniu trafił na wiele lat do więzienia. Nasz dziki faszystowski system prawny nie wziął pod uwagę różnic kulturowych. Jeśli multi kulti to muszą być różnice w prawie. Kopnie taki niczego się niespodziewającą kobietę na schodach w metrze jeśli jest arabem uciąć nogę. Kradnie telefon, czy wyrwie torebkę uciąć rękę. Prości Arabowie nie są żli oni myślą że u nas w Europie wolno to robić a to jest po prostu nieporozumienie.

Jak działa szariat n.p. Algieria wypadek drogowy znajomy wysokiej klasy pracował na indywidualnym kontrakcie w algierskiej firmie. Praca w dużej części opierała się na wyjazdach w teren przydzielono mu samochód i kierowce. Wypadek kierowca zabił na drodzę staruszkę, zgłupiał kierowca błyskawicznie za łeb wyciągnął go z samochodu i dęba. Gdzie na Policje, żeby uniknąć samosądu. Kierowca przesiedział te 24, czy 48 godzin w areszcie a jego wypuścili, gdyż jako pasażerowi nic mu nie groziło. Sprawa w sądzie, był wezwany jako świadek, wyrok ofiarą była "niewiele warta staruszka", gdyby to była piękna młoda dziewczyna kierowca zostałby zrujnowany, byłby dziadem do końca życia, a tak musiał wypłacić rodzinie odszkodowanie równowartość kurczaka.

W sądzie czekał na sprawę miał okazję obejrzeć inne, wprowadzają podsądnego w kajdanach na rękach i nogach, jak na amerykańskich filmach, aż się przestraszył, Któż to jakiś wielokrotny morderca? Ależ skąd jak przeczytano oskarżenie mało nie wybuchnął śmiechem winowajca kradł paprykę z pola. Kradzież to u muzułmanów bardzo ciężkie przestępstwo. Dzięki temu kwitnie u nich gospodarka, nie ma podatków na słowo pożyczają sobie miliony dolarów. Ba na słowo robią międzynarodowe przelewy.

Inna sprawa którą żyła kilkadziesiąt lat temu francuskojęzyczna prasa. Libia tir w nim dwóch kierowców francuzów. kierowca potrąca i zabija przechodnia. Zbiega się tłum wyciąga kierowce zza kierownicy i ucina mu głowę.  Na to ten drugi francuz siada za kierownicę i dalej rusza w ten tłum arabów do przodu do tyłu na rozjeżdżał mnóstwo tych arabów. sprawa w sądzie uniewinniony, był bratem kierowcy i miał prawo tak zrobić, tłum też okazał się niewinny. Gdyby wiedział że to brat kierowcy miałby prawo zabić i jego.

Prawo rodzinne rozwód, wystarczy że mąż trzy razy powtórzy, chyba nawe bez świadków rozwodzę się, rozwodzę się rozwodzę się i już jest wolny,  Ach ta rewerencja arabska wobec kobiet. Prawo traktuje kobiety specjalnie, nie myślę tu o np. o kamienowaniu puszczalskich, Lecz o innych drobniejszych przestępstwach, gdy koobieta popełni przestępstwo i wypiera się jej rodzina. Trafia taka do burdelu i jest tam do końca życia. N.p. We wspomnianej Algierii burdele są państwowe, żołnierze mają 50% zniżki. Zwykle przed takim burdelem stoi kolejka żołnierzy, każdy czeka na swoją kolej.

Tak tak świat arabski to zupełnie inny świat będziemy wcześniej, czy później przyjąć ich prawa, dostosować się do nich.

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos)

Komentarze

 

    Więc tu wyświetlam inny, przepraszam ten sam znalazłem inny link do niego. Za inne błędy przeważnie literówki przepraszam.

 

Vote up!
1
Vote down!
0
#1542089

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika JSC został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

jest tu dość spory rachunek krzywd do wyrównania.

Vote up!
0
Vote down!
-2

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Obrażliwe treści zgłaszam do prokuratury.

#1542104