Jedwabna dyplomacja

Obrazek użytkownika jjr
Blog

Czerwiec bieżącego roku. Długi wąski salon a w nim  udekorowany kwiatami stół. Wchodzą biesiadnicy po jednej stronie pod przewodnictwem Xi Jinpinga Chińczycy po drugiej stronie pod przewodnictwem Putina delegacja Rosyjska. Wszyscy siadają. Przed Putinem kelnerzy stawiają dosyć dużych rozmiarów filiżankę herbaty. Przewodniczący Xi Jinping wskazuje ręką na ścianę gdzie wyświetla się aktualna prędkość pociągu Putin czyta 308 km/h. Następnie patrzy na swoją herbatę w filiżance, powierzchnia gładka jak stół, ani jednej zmarszczki. Kamera zatrzymuje się na jego twarzy widać jak blednie. Koniec filmu.

Pozdrawiam.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)

Komentarze

Bo przyznam, iż nie panimaju ( w przeciwieństwie do blednącego Putina) o co chodzi. Oświeć mnie, biednego szaraczka. Bo będę miał kompleksy i zacznę się jąkać.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1571099

Dalszego ciągu nie będzie!!!

Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1571233

w którym odbywa się spotkanie rosyjsko-chińskie. Herbata w pędzącym pociągu - ani drgnie. Gdzie Rosji do takiej techniki.

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1571235

Zacząłem się zastanawiać czy to nie za mało czytelna historia. Na filmiku łatwiej się było zorientować. Ta filiżanka herbaty to jedyna rzecz na tym zasłanym kwiatami stole postawiona przed Putinem. Poza kwiatami i tą filiżanką stół jest pusty. Łatwiej się zorientować o co chodzi. Niestety oglądałem go na kanapie w telewizorze na rosyjskojęzycznym You Tube. W tym miejscu nie mam możliwości skopiowania adresu.

Dziękuję za objaśnienie. Sam się już skruszyłem zaglądam do tego komentarza a tam już jest Pani wyjaśnienie.

Pozdrawiam.

P.S Swoją drogą to chiński majstersztyk dyplomatyczny. Azjatycka dyplomacja, po tym spotkaniu Putin kolejny milion hektarów Syberii wydzierżawił Chinom.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1571248