Blisko za progiem Ostracyzm, zmiana płci już nie wystarczy!

Obrazek użytkownika jjr
Blog

Wielcy ludzie i wielkie narody tacy jak: Hamurabi, Rzymianie, Napoleon, Ojcowie założyciele USA  przeszli do historii nie za awansowanie, lub blokowanie awansu jakichś sędziów. Do historii trafili jako twórcy:

 

  1. Kodeksu Hamurabiego
  2. Kodeksu Napoleona
  3. Konstytucji USA

Drogi Panie Ministrze Ziobro, za usunięcie ze stanowiska Pani Gersdorf nie trafi Pan do podręczników prawa, ani historii, na to trzeba dużo więcej. Potrzebna modyfikacja do historii, podobnie jak Pan Prezydent za uratowanie jej kariery. Prędzej jako pierwszy, który na skutek impeachmentu, który jest dla Pana szykowany w Sądzie najwyższym straci władę.

Powoli kończy się w zachodniej Europie dyktatura Ciemniaków, różnych Junckersów, Tusków i Timmermansów, zbiegów z własnych ojczyzn przed ostracyzmem pospólstwa. Próba wymiany tegoż pospólstwa na arabskie skończyła się totalną klapą. Podobnie u nas nie wystarczy już zmiana krawatów i kapeluszy, czy zmiana płci, jak zrobił to stosunkowo niedawno jeden z polityków lewicy i dostał się w wyniku tej przemiany do sejmu.

Życie jest okrutne, żadnej wdzięczności za tyle starań, w wypadku niepowodzenia tuż, tuż za progiem czeka na obecnie rządzących klęska i pogarda. Na co czekacie? Róbcie prawdziwe reformy. Niedługo uciekać nie będzie dokąd. Śpieszcie się, czas nie próżnuje.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.7 (głosów:5)