Prorosyjski Prezydent, Antyniemiecki Premier!

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Blog

Witam

 

Wczoraj napisałem notkę, w której apelowałem do premiera i przedstawiłem kilka działań naszego wymiaru sprawiedliwości.

 

Jakoś niestety owa notka przeszła niezauważona a jest ze wszech miar istotna. Postanowiłem ją powtórzyć w części dotyczącej naszego premiera.

 

Zamierzam bowiem oskarżyć polskie władze - szczególnie Premiera-  o dyskryminację rasowo-narodowościową, która obecnie występuje w Polsce i jest przez premiera tolerowana. Nie ma to nic wspólnego z demokracją!

 

Sądzę, że międzynarodowe instytucje będą zainteresowane łamaniem w Polsce zasad humanitarnego traktowania wszystkich ludzi niezależnie od rasy, wyznania, narodowości, poglądów, wyznawanych idei, dokonanych uczynków, płci i wieku!

 

W Polsce mamy do czynienia z dyskryminacją Niemców!

 

Nie wiem co na taką dyskryminację odpowiedzą organizacje międzynarodowe i niemieckie, ale przygotowuję właśnie dramatyczny apel do nich o walkę z polskim rządem! Niech wpłynął na niego aby w końcu stał się częścią ogólnoświatowej krucjaty wolności i równoprawnego szacunku dla zmarłych: niezależnie czy są mordercami, dewiantami, gwałcicielami, sadystami czy  różnej maści zboczeńcami! Każdemu nalezy sie identyczny szacunek!

 

Nie rozumiem więc dlaczego polski rząd nie stosuje zasady równoprawności pamięci i tożsamego traktowania wszystkich ludzi. Czyżbyśmy mieli do czynienia z rządem totalitarnym?

 

Ponawiam więc apel do polskiego premiera, ukorzenionego w innej narodowości niż polska (ponizszy tekst jest luźną kopią wczorajszego):

 

"We wczorajszym Fakcie znalazłem mały artykulik, który wzbudził we mnie chęć zaapelowania do naszego premiera o podjęcie odpowiednich działań a'la B. (k...). Otóż na stronie 8 dzisiejszego Faktu można przeczytać m.in."Robert Mechliński z Krasów (woj. wielkopolskie) przeżył szok, gdy archeolodzy wykopali na jego polu 28 ciał żołnierzy Wehrmachtu (...) W zbiorowej mogile znaleźli 28 bardzo dobrze zachowanych ciał niemieckich żołnierzy. Oprócz tego guziki, nieśmiertelniki (...) Odkopane zwłoki z pola gospodarza zostały już przeniesione na cmentarz w pobliżu Poznania".

 

Panie Premierze! Jak tak można! Dlaczego ciała żołnierzy niemieckich nazistów przeniesiono na cmentarz?! Nasz kochany B. (k...) zadbał przecież o swoich sowieckich, komunistycznych bohaterów stawiając im pomnik pod Ossowem a Pan Pan pozwala tak spokojnie przenosić ciała innych morderców narodu polskiego na zwykły cmentarz? Przecież w imię pojednania niemiecko-polskiego i kolejnych uścisków z A. Merkel winien Pan wykupić odpowiedni skrawek ziemi od jej gospodarza i postawić pomnik żołnierzom hitlerowskim! Dlaczego Pan nie bierze przykładu ze swojego prezydenta B. (k...)? Na pewno i jakiś symbol religijny (zamiast swastyki) można by postawić, bo zapewne przodkowie tych hitlerowców w coś wierzyli, nieprawdaż?

 

Oj Panie Premierze... Nieładnie to tak doprowadzać do niejednakowego traktowania poległych na ziemi polskiej jej zbrodniczych najeźdźców... nieładnie... a jak Niemcy i Pani A. Merkel lub Eryka S. się obrażą?".

 

Mam nadzieję, że nasi włodarze nie pozwolą, aby światowa opinia publiczna określała ich jako totalitarnych rasistów!

 

Pozdrawiam

 

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Niemcy się nie obrażą.
Premier i jego rodzina już we wcześniejszych pokoleniach, zasłużyli sobie na obywatelstwo niemieckie.
Największą zasługą jednak w oczach pani S., będzie możliwość zrewidowania granicy polsko-niemieckiej za pomocą instrumentów ekonomicznych.
Po co dzisiaj wojny międzypaństwowe, skoro mamy przepisy unijne?
Pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#83058

Witam
Właśnie chcę przeniesć dyskusje do meritum naszej pństwowości i państwowości innych narodów europejskich (Niemcy pomijam, bo to z natury barbazyńcy). Tu jest rzecz najwazniejsza! Uopadek Unii Europejskiej i to jak najszybciej!
Pzdr
krzysztofjaw
http://krzysztofjaw.blogspot.com/; kjahog@gmail.com)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#83059

W moim przekonaniu, nie musimy dokładać starań do unicestwienia UE.
Otóż proces jej upadku został zainicjowany w momencie jej powstania.
Tego typu sztuczne twory nie mają szans na przetrwanie.
Niestety, ale w globalnym rozrachunku, najwięcej na członkostwie straci Polska.
Ruskie z Niemcami już dobrze się postarali o to, ażeby nasz kraj zniewolić.
Mam szczere obawy co do naszego terytorium, gdy minie okres ochronny na wykup polskich ziem przez obcy kapitał.
Jestem również zwolennikiem jak najszybszego upadku UE.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#83066

Tuskowi i Polakom, trzeba cały czas przypominać dziadka z wermachtu i niemieckiej babki, która ukształtowała charakter i pozycję Polski w Hitlerowskim myśleniu o wielkiej rzeszy niemieckiej. Polacy być świadomi swoich wyborów, otóż wyborów przeciw własnej toższmości narodowej i przeciw państwowości Polski. swiadomość ta powinna odebrać spokój i spokojny sen, tak jak Polakom w 1939 r.odebrali niemieccy zbrodniarze naszym przodkom!!! Nie wiem czy wszyscy wiedzą, że omma Donalda Tuska zażyczyła sobie, by pochować ją z zakrwawionym pamiętnikiem jej brata, który zginął na froncie wschodnim, który zachowała aż do śmierci w 88r.Babka wychowała go tak, że kolendy na święta w rodzinnym domu śpiewali po niemiecku??? Los Polski i Polaków zależy od traumy młodzieńczej, potomka rzeszy niemieckiej premiera Donalda Tuska dla ktorego Polska to nienormalnośc??? Czarno to widzę, jeśli się nie opamiętamy!!!Pzdr.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#83074

Oczywiście, że dyskryminacja jest istotą demokracji, i że mamy do czynienia z reżimem totalitarnym, niech pan nie będzie naiwny.

Możemy być również pewni, że w odpowiednim momencie Niemcy przypomną sobie o swoich rodakach znalezionych w masowych grobach.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#83226