Tusk to wielkie kłamstwo

Obrazek użytkownika Anonymous
Kraj

Tusk to wielkie kłamstwo . Ale przecież Tuska każdy Polak znał z jego najgorszej strony i wiedział kto zacz. Każdy z nas wiedział, że to między innymi Wałęsa, Tusk i Pawlak uczestniczyli w jednym z największych świństw III RP to znaczy usunęli pierwszy POLSKI rząd Olszewskiego. Już wtedy każdy Polak mógł się przekonać kim są ludzie uczestniczący w puczu przeciwko Premierowi Olszewskiemu. Dla mnie głosowanie na Tuska i Pawlaka to głupota połączona z masochizmem.
Jak Polacy mogli zapomnieć, jak mogli glosować na takich ludzi?

Ocena wpisu: 
0
Brak głosów

Komentarze

Z jednej strony wielu ma jakies objekcje co do tego jak powinno byc, ale nikt nie chce sie wychylac. Wszyscy (prawie) chcieli by zeby to samo sie zrobilo. Moze tu jest problem?

Z drugiej strony lenistwo, zamiast isc na wybory i ukarac dana partie, ludzie wola zostac w domu i sie przygladac. Dlatego ja zawsze pytam niezadowolonych czy glosowali. Jesli nie, to koncze rozmowe o polityce. Bo u nas w kraju niby kazdy zna sie na polityce, a nie wie, ze zeby cos zmienic trzeba glosowac.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#220275

Tylko im się nie chce. Głupota większości Polaków jest wielka. Przecież do ostatnich wyborów nie poszło prawie 52% uprawnionych. Widocznie jest im tak dobrze, że nie chce im się ruszyć dupy z wygodnego fotela i oderwać oczu od "Tańca z gwiazdami"
bialogwardzista

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#220440

nie wiadomo dlaczego tylu nie poszło - może im się nie chce a może to ci najmądrzejsi, którzy dawno temu przekonali się, że polityka to syf i głosowanie nic nie zmienia

nawet jak partia ma jakiś program, to potem go nie realizue, np. jeden frajer głosuje na PO i zamiast podatku liniowego 3×15 dostaje podwyżkę vat, inny frajer głosuje na przyjazne państwo a wychodzi z tego ruch poparcia marihuany

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#220465

Jeżeli ktokolwiek mówi, że polityka to syf, to najwidoczniej naoglądał się bilbordów Tuska i powtarza brednie. Większość polityków to syf i z tym się mogę zgodzić. Wybór mały ale należy go dokonać.
Polityka to wszystko co nas otacza w Państwie. To nasza rodzina, teraźniejszość i przyszłość. Należy sobie uświadomić , że polityka była jest i będzie. Bez polityki nie ma rodziny, społeczeństwa, państwa.

bialogwardzista

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#220854