Trampkarz narobił długów.

Obrazek użytkownika Anonymous
Kraj

Trampkarz powinien grać w lidze trampkarzy a nie pchać się do superligi.
Inaczej pomyśleli polscy wyborcy i dając wiarę słowom a nie czynom trampkarza, nie zwracając uwagi na protesty i opory mniejszości, umieścili trampkarza i jego drużynę na pierwszym miejscu superligi. No i się zaczęło.
Trampkarz i jego drużyna zaczęli przygotowywać kraj na Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Najdroższe stadiony na świecie, drogi które kosztowały krocie a wszystko na koszt podatnika, bez ograniczeń, bez przemyśleń. Drużyna trampkarza dorwała się do kasy. Pieniądze znikały a przedsiębiorstwa bankrutowały , ponieważ nie miał kto płacić za wykonaną pracę.
"Frankfurter Allgemeine Zeitung" przedstawia dramatyczną sytuację zagranicznych przedsiębiorstw budowlanych, które rok po Euro 2012 mają nadal niezapłacone przez polskie władze rachunki. Zdaniem FAZ rząd Tuska narobił długów na 10 mld zł!
W sprawę włączyli się już także ambasadorzy, którzy interweniują u polskich władz.
Wszyscy, którzy tak bardzo cieszyli się z ME teraz pewnie zastanawiają się , czy było to warte pieniędzy jakie trampkarz i jego drużyna , zasłaniając się tą piękną imprezą, zmarnowali zrzucając ciężar zapłaty na ich karki.
http://niezalezna.pl/42717-niemieckie-media-polska-budowala-na-kreche-ambasadorzy-domagaja-sie-10-mld-zl#comment-1580231

Ocena wpisu: 
0
Brak głosów