Smuda musi odejść

Obrazek użytkownika Anonymous
Sport

Trener reprezentacji Polski na EURO 2012 Franciszek Smuda musi odejść. Najlepiej żeby odszedł jeszcze przed sobotą 17.06.2012.

Musi odejść, bo mecz z Rosją mogliśmy wygrać 3:0 gdyby piłkarze byli przez trenera Smudę odpowiednio wyszkoleni. Niestety, trener nie nauczył ich celnego podawania piłki. Kiedy Polak kierowany przez trenera Smudę dostaje piłkę, to szybko ją traci bo jego podanie do kolegi jest niecelne. Najczęściej polski piłkarz reprezentant w jakimś niezrozumiałym amoku wali piłką wprost pod nogi przeciwnika.

A zobaczmy jak grali nasi ukochani Ruscy. Cudownie celnie podawali sobie piłkę, długo ją utrzymywali, a Polacy biegali od Annasza do Kajfasza i męczyli się jak barany. Przed Euro 2012 piłkarze trenowali na rozmaitych zgromadzeniach, ciągnęli po austriackiej ziemi jakieś potwornie ciężkie żelastwa, robili cyrkowe fikołki. Tylko nikt ich nie nauczył celnego podawania piłki.

Drugie, to sztuka trafienia piłką w światło bramki. Co to za piłkarz, profesjonalista za duże pieniądze, który strzela piłką trzy metry nad bramką, albo dwa metry obok bramki. To ja się pytam, czego oni na tych treningach się uczą?

Widzę, że w żadnej drużynie nie uczą piłkarzy kulturalnej gry. Są na boisku piłkole zachowujący się jak kibole. Faulują, podstawiają nogi, popychają, łapią za koszulkę, potrafią nawet kopnąć przeciwnika w twarz. Jakaś znieczulica zapanowała też wśród sędziów, którzy pozwalają na takie wybryki. Dochodzi do tego, że niemal każde zetknięcie się dwóch piłkarzy kończy się wywrotką obu zawodników. Koziołkują, wstają z futbolowej gleby i biegną dalej popełniać elementarne błędy.

Ocena wpisu: 
0
Brak głosów

Komentarze

Co to za promocja tak miernych wypocin?????
A teraz trochę statystyki:
POLSKA : rosja
starzały oddane - 15 : 7
strzały celne - 9 : 3
faule - 12 : 13

A teraz proszę szanownego autora i administrację o przejrzenie statystyk innych meczy. Jedyne co Smudzie można zarzucić to to, że nie zaryzykował na ostatnie 15 minut i nie kazał atakować do upadłego bo dla nas czy przegrana czy remis to dużo nie zmieniała.

A to my zabiegaliśmy ruskich tak na marginesie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#265614

Jednak za "merytoryczną wiedzę" w tym wpisie pieprznę Panu jedynkę, bo zera niestety nie ma:)
Już tak mam że jak się na czymś zupełnie nie znam to milczę i polecam taką strategię również Panu:)
Szczerze pozdrawiam :)
P.S. Jeśli ktoś to powiesił jako wyróżnione to faktycznie dziwne.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#265823