Idą Święta ale jakie? Któż to wie?

Obrazek użytkownika Anonymous
Kraj

W reżimowych mediach można przeczytać, usłyszeć lub zobaczyć informację , że idą święta.
Święta, święta i co dalej? Ano nic. To są po prostu święta.
Laicyzacja Świąt Kościelnych trwa pełna parą. Antychrześcijański rząd i ich ludzie usadowieni w mediach prorządowych robią wszystko aby przeciętny człowiek zapomniał , że zbliżają się Święta Bożego Narodzenia.
Dzisiaj rozpoczynamy Adwent, radosne przygotowanie do przyjścia Jezusa Chrystusa. Pamiętajmy o tym bo w antykatolickich mediach dowiemy się tylko, że idą święta.

Ocena wpisu: 
0
Brak głosów

Komentarze

ku memu zdumieniu - przeglądając wystawione w empiku kalendarze - spostrzegłam, że wiele z nich w ogóle nie ma zaznaczonego Bożego Narodzenia i Wielkanocy...nawet bym na to nie wpadła, tylko chciałam sprawdzić, na jaki dzień tygodnia przypadają: patrzę, szukam, oczy przecieram...zwróćcie na to uwagę przy zakupach!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#311455

Tusk i PO pracują nad tym aby zabrać nam nie tylko wolność ale i Boga. Robili to zaborcy, robili komuniści i faszyści, robi to Tusk i PO. Wiedzą, że Kościół to wspólnota, która ma idee i wiarę a to dla reżimów niebezpieczna rzecz. należy to rozbić, zbrukać, ośmieszyć i zlikwidować. Wtedy społeczeństwo stanie się niewolnikami.
Należy wszystkim zwracać na to uwagę.
My chcemy Boga, Panno święta!
O, usłysz naszych wołań głos!
Miłości Bożej dźwigać pęta,
To nasza chluba, to nasz los.

Błogosław słodka Pani!
Błogosław wszelki stan!
My chcemy Boga!
My poddani!
On naszym Królem, On nasz Pan.
bialogwardzista

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#311482

... wydawca ma mózg... bez szarych komórek, tak jak kalendarz bez zaznaczenia tak ważnych świąt.
Ponieważ nie ma tych komórek, to skąd ma wiedzieć, że przed nim było już takich ludków sporo, którzy walczyli z chrześcijaństwem i katolicyzmem na wszelkie sposoby. I co? Wygrali? G... no wygrali. I tym razem też nie wygrają. Nie wiedzą, z kim i czym walczą. Na tym polega ich głupota. Więc jak tu szanować ludzi, którzy zamiast wiary katolickiej chcą wprowadzić kult... mamony i diabła wcielonego w antykatolickiej skórze???
Ale jest wyjście. Po prostu trzeba nagłośnić fakt celowego "spłodzenia" tego wydawniczego bubla na tyle, aby ów celowo sp....ny kalendarz poleżał sobie na półkach w MPiK-u do grudnia 2013 roku Tym samym wydawnictwo nie otrzyma kasy, z czego raczej nie będzie zadowolone. Głupota musi kosztować.
Myślę, że dobrze by było, abyś Markowa tu nagłośniła, które wydawnictwo jest autorem tego antykatolickiego "dzieła". Wówczas łatwiej będzie zbojkotować to wydawnictwo w całej Polsce. Oby poszło "z torbami" na zieloną trawkę (nawet zimą na... Stadion Narodowy).

Pozdrawiam, Satyr 
________________________ 
"I złe to czasy, gdy prawda i sprawiedliwość nabiera wody w usta".  
(ks.J.Popiełuszko)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#311486

Problem zobaczył tez ksiądz Isakowicz-Zalewski w artykule
http://wpolityce.pl/dzienniki/dziennik-ks-isakowicza-zaleskiego/41905-bronmy-swiat-bozego-narodzenia-chocby-poprzez-wysylanie-kartek-z-postaciami-najswietszej-rodziny-trzech-kroli-pasterzy-i-aniolow
bialogwardzista

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#311591

Posłuchajcie mojej opowieści: znajoma opracowywała odcinek "umuzykalnienia" w programie "Domowe przedszkole". W okresie Bożego Narodzenia chciała, rzecz jasna, wprowadzić jedną z naszych pięknych kolęd. Niestety! Wymóg był taki, że ma nie być Dzieciątka, Maryi, Józefa, w ogóle nic związanego z Bożym Narodzeniem. Po długich poszukiwaniach znalazła jedną zwrotkę, w której było tak:

"Mości gospodyni, domowa mistrzyni

Uczyń nam tę łaskę - każ upiec kiełbaskę

Którą, kiedy zjemy - to podziękujemy!

Hej, kolęda, kolęda!

W najgorszych snach nie podejrzewałam, że wrócą te czasy. A właściwie jest znacznie gorzej - bo o takim programie, jak "Domowe przedszkole" możemy pomarzyć.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#311609

Od mniej więcej trzech lat kartki świąteczne mają już wydrukowane życzenia  i to też wpisuje się w trendy wywabiania treści Pisma z życzeń. Po co ktoś ma się męczyć myśleniem o Bożej Dziecinie i nie daj Boże , pisać o tym, ma proste życzenia : wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku i już gotowe.

Tak się dziś zastanawiałam, czy nam nie zabronią pisać katolickich życzeń z łaskami Bożej Dzieciny? Bo już tyle rzeczy nie mieszczących się w głowie się dzieje..    :(

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Niueste

#311629

 Spotkałem dzisiaj gościa, który chwalił Holandię za to, że "tam dzieci już od drugiego roku życia uczą się pływać i to jest fajne, bo jak przyjdzie potop (chyba miał na myśli powódź, ale tak jest jeszcze weselej), to wszyscy umieją pływać i się uratują..." Zaznaczam, to nie jest żart, tylko poważna opinia leminga, któremu w raju tusska jest tak dobrze, że musi wyjeżdżać za chlebem. I co powiecie na temat prania mózgów?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#311632

 National Geografic, cena 74 PLN, jest więcej tego - patrzcie dobrze, co kupujecie

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#311964