Kadra antynarodowa

Obrazek użytkownika Jerzy Mariusz Zerbe
Kraj

Z głębokim zażenowaniem i zarazem trwogą, obserwuję wyczyny żelaznej kadry wiodących asów partii mieniącej się Obywatelską i jej akolitów.

Kompletne zera, bez pojęcia o polityce i gospodarce, bez jakiegokolwiek programu działania, pędzący na oślep, ze skrajnie zacietrzewionymi umysłami. Dla osiągnięcia swoich personalnych celów gotowi na wszystko, byle tylko powalić obecny rząd i całe kierownictwo państwa. Niech się zawali wszystko, my się wyżywimy (znajome hasło!)

Wódz tej gromady o wyglądzie i gestykulacji przypominającym niejakiego Włodzimierza Lenina, z nienawiścią na ustach, w aktorskich pozach, wygłaszając płomienne mowy, przeciwstawia się wszelkim zamiarom działań doraźnych i długofalowych, podejmowanych lub planowanych przez rząd. Nie bacząc na dalekosiężne katastrofalne skutki dla Narodu ludzie ci dążą do wywołania stanu klęski, z której wyjście na prostą nie będzie możliwe.

Jaki szef, taki personel. Przyklaskują wodzowi. Nic poza tym. Ich symbolem budzącym jedynie politowanie, jest kandydatka na prezydenta, wyłoniona w szopce zwanej prawyborami PO. która za sprawą Schetyny stała się beznadziejną twarzą beznadziejnej partii.

A tenże Grzegorz Schetyna, siedzi wygodnie w rękawiczkach ochronnych w poselskim fotelu, z uśmiechem na ustach. Milczy. I zadowolony patrzy na ten zgotowany przez siebie bałagan.

Nasza pseudoopozycja. Karykatura. Płakać się chce!

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (14 głosów)

Komentarze

"Podaję się do dymisji"

 

- oświadczył w poniedziałek, 6 kwietnia, podczas konferencji prasowej w Sejmie Jarosław Gowin. "Na stanowisko wicepremiera rekomendujemy minister Emilewicz" 

Gowin: ja sam nie poprę ustawy ws głosowania korespondencyjnego, ale przekonałem kolegów, by dać jej szansę, ta ustawa zostanie poparta przez większość posłów Porozumienia.

- Zaproponujemy zmianę konstytucji, będziemy rekomendowali zmianę Regulaminu Sejmu, żeby skrócić czas między pierwszym i drugim czytaniem, aby przed wyborami 6 maja, by można było przesunąć je o dwa lata - tłumaczy Gowin.

 

- Nie ma zgody premiera na stan klęski żywiołowej. Wiąże się on z koniecznością odszkodowań, w tym międzynarodowych koncernów. Gdyby to trwało dłużej niż miesiąc, bylibyśmy społeczeństwem bankrutów - zaznacza Gowin, mówiąc o rychłej katastrofie gospodarczej w razie stanu klęski żywiołowej.

 

- Odchodzę z rządu, z funkcji ministra i wiceministra - doprecyzował Gowin.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1624985

A tenże Grzegorz Schetyna, siedzi wygodnie w rękawiczkach i patrząc na kolegów, na koleżanki, którzy nie tak dawno "zdymisjonowali" go ze stołka szefa ugrupowania, uśmiecha się radośnie powtarzając w myślach za księciem Hamletem - "Bo w tym zabawa, aby machinator od własnej zginął maszyny". Niedobitki dorżnie jak już wrócą do niego na kolanach błagając o pomoc.

I tak sobie z zadowoleniem kombinuje, że ruch z "koniem trojańskim" w postaci promocji Margo Kidelho, to było doskonałe posunięcie ;-) A on wróci na stanowisko szefa POKO, może nie jutro, ale najdalej pojutrze i wtedy... Nie darmo jeszcze z czasów lokalnej, wrocławskiej polityki, przylgnął do niego pseudonim Grzegorz "wykończę cię" Schetyna.

pozdr...

/benjamin

Vote up!
1
Vote down!
0
#1625155