Błyskawiczny awans za dobrą robotę

Obrazek użytkownika Jerzy Mariusz Zerbe
Kraj

Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak osiągnął zapewne upragniony, życiowy sukces.

W ubiegłą sobotę, na imprezie propagandowej Platformy Obywatelskiej we Wrocławiu (zwanej partyjną konwencją), dostąpił wątpliwego zaszczytu zajęcia miejsca w pierwszym rzędzie zgromadzonych tam schetynowskich tuzów, bezpośrednio obok wicemarszałka Senatu Bogdana Borusewicza (na zdjęciu pierwszy z prawej).

Do takiego awansu i osiągnięcia platformerskich zaszczytów wystarczyło poznańskiemu lewakowi zorganizowanie skandalicznego, wręcz chamskiego i niemającego precedensu, antyrządowego zgromadzenia na Placu Mickiewicza w Poznaniu w dniu 28 czerwca r., w 60 rocznicę Poznańskiego Powstania 1956 roku Zbeszczeszczono tam pamięć ofiar krwawej rozprawy ze zbuntowanymi robotnikami. Napluto w twarz sędziwym weteranom tych wydarzeń, angażując do tego przede wszystkim odpowiednio wyposażone oddziały szturmowe KOD.

Takimi oto drogami chodzą awanse w Platformie Obywatelskiej, która po raz kolejny dobitnie wykazała, że partią obywatelską jest jedynie z nazwy, podobnie jak jej poprzedniczka z tylko nazwy była robotniczą.

Oby ta formacja jak najszybciej odeszła w niepamięć!

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (12 głosów)

Komentarze

Formacja przeminie. Co z osobnikami? Ile szkody jeszcze zrobią "temu kraju"?

Vote up!
7
Vote down!
0

ość

-----------------------------------

gdy prawda ponad wszystko, życie bywa piękne

wtedy żyć się nie boisz i śmierci nie zlękniesz

#1515864

To co sie wydarzyło w Poznaniu jest ohyda i podłością oraz urąganiu szacunkeu tym co polegli w walce z komunizmem a nie pozwolenie na  odegranie hymnu Polskiego   przez orkiestre wojskowa to sabotaż i zniewazenie pamieci wszystkich poległych , nie tylko poleglych ktorzy zgineli z rak siepaczy  w Poznaniu lecz w calej Polsce .
Ze ow sabotażysta zasiadł w gronie zgnilizny moralnej jest dla niego zaszczytem , lecz dla Polski i Polakow to zniewaga i potwarz.
<p>Nie wierzy ze nie ma mozliwosci aby ukrucic na przyszlosc takie podlosci i ze nie ma mozliwosci ukarania tych sabotazystow  ktorzy zniewazyli godnosc i honor pomordowanych .</p>

Vote up!
6
Vote down!
0
#1515867

Projekt "obywatelski" własnie zdycha tylko tacy idioci jak w/w Jaskowiak jeszcze tego nie widzą...dyspozycyjny głupek miał swoje pięć minut, z teraz przyjdzie za to płacić - całymi latami...

Vote up!
4
Vote down!
0

Yagon 12

#1515869

Dlaczego poznaniacy na to pozwolili?

Vote up!
4
Vote down!
0

Niueste

#1515879