Zawieszam mój głos dla Dudy

Obrazek użytkownika jazgdyni
Idee

 

 

 

 

1, Nigdy nie ufaj Krakusom.

2. Bismarck - "Acht und achtzig Professoren (Doktoren)..."

3. PJK! Daj Brudzińskiemu ludzi wybierać! Marcinkiewicz i PAD!

 

 

PS.

  • Gdyby chociaż zastosował zagrywkę, że wetuje, jak Gersdorf poda się do dymisji.
  • PJK powinien w stosunku do mianowania na funkcyjnych stosować test na odwagę osobistą. Mięczaki na kanapę.

 

 

A jutro już wszystko mogło być pozamiatane...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

 

 

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.2 (głosów:13)

Komentarze

Widzisz i wyszło na moje!!!

I w cale z tego się nie cieszę, a wręcz mnie zasmuciła, bo naprawa Rzeczypospolitej została zatrzymana.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1544962

Ledwo przez media przemknął news o tym, że Maciek Dobrowolski, kibic Legii Warszawa, siedział 40 miesięcy w areszcie, bo jakaś prokuratorska kanalia zrobiła z niego bossa grupy przestępczej, a na ulice wyszli ludzie, którzy twierdzą, że sądy to ostoja… wolności.

Przypomnijmy, jaki to wolnościowy heros mianował Maćka (teraz zarzut został umorzony!) mafiosem. To sędzia Jerzy Leder, były działacz Komitetu Miejskiego PZPR‑u, co wcześniej sądził Kiszczaka. Usłużna komusza banda w togach zrobiła z Maćka przestępcę, bo takie było zalecenie Tuska, co lansował się w mediach na szeryfa. Ta sama banda, która „wyjaśniała” morderstwa Jolanty Brzeskiej, Michała Falzmanna czy Krzysztofa Olewnika.

W Polsce są uczciwi sędziowie, ale ich problem to fakt, że na czele wymiaru sprawiedliwości stoją wciąż kanalie z sowieckiego nadania. Urwać łeb tej hydrze, czyli przegonić sędziów w wieku 60+ z Sądu Najwyższego, to bezspornie dobre posunięcie PiS‑u.

Dlatego medialne skrzydło mafii wyje i wyprowadza lemingi na ulicę. Boją się wywrócenia systemu, w którym kariery są dla wybranych, a dla tych bez znajomości wyjazd na zmywak. Po to głosowaliśmy na prezydenta Dudę, by ten system padł.

Autor: Piotr Lisiewicz

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1545016

Tu, w samym tytule, popełnia Pan błąd polityczny.

To jest medialny błąd polityczny, który wielokrotnie krytykowalem. Internauci nie powinni komentować i podejmować decyzji politycznych w trybie on-line, bo to nie jest tryb polityczny. Właściwy tryb polityczny jest wieloletni. Tak więc są tto dwa odrębne tryby a ich mieszanie jest szkodliwe. Oczywiście rezygnując z tego medialnego trybu ryzykujemy, ale lepsze ryzyko niż świadomy błąd. Wybierając polityków, zamiast działać samodzielnie, dajemy im wolną rękę do dzialania i na tym polega ryzyko, że nie zawsze im się powiedzie. Natomiast próba uprawiania polityki przez internet jest nieporozumieniem, z góry skazanym na klęskę. To już lepiej wyjść na ulicę.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#1544966

      Może jednak warto z takimi deklaracjami się wstrzymać, przynajmniej do momentu ukończenia propozycji Prezydenta. Myślę, że tutaj tempo prac będzie szybsze w Kancelarii Prezydenta, aniżeli w kwestii "frankowiczów". Te zmiany były kiepskie i dlatego właśnie starano się przepchnąć je za wszelką cenę. Jestem zwolennikiem radykalnych zmian w sądownictwie, przyjąłbym te zmiany jako dobry początek, jednak jeśli Prezydent ma lepszy pomysł, to bardzo dobrze uczynił wykorzystując prawo do veta. Pół roku nikogo raczej nie zbawi, natomiast Prezydent zdecydowanie zyska na tym wizerunkowo, co nie jest bez znaczenia ( podobnie jak kilka innych czynników, łącznie z tym, z jakiego środowiska się wywodzi). 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

              

#1544970

Prezydent strzelił sobie w prawą stopę, lewej nie mając już wcześniej. Tak z Tuskiem nie wygra

(...)

Andrzej Duda bez elektoratu PiS (czytaj: poparcia Jarosława Kaczyńskiego) nie wygra, poza wywiadami w TVN, niczego. Owszem, dość czytelna wydaje się jego kalkulacja, iż naród prawicowo-konserwatywny i tak zagłosuje w następnych wyborach prezydenckich przeciwko Donaldowi Tuskowi lub komuś z jego eurobezwstydnego środowiska. Ale kalkulacje pękają, gdy zaczyna się polityczny konkret. Tyle że i PiS bez prezydenta Andrzeja Dudy straci wiele ze swego centrowego charakteru. Złapał Kozak Tatarzyna? Szkoda, że podziały na prawicy zawsze muszą znaleźć patrona na tak wysokich szczeblach politycznej drabiny.

Darzyłem i nadal darzę pana prezydenta wielkim szacunkiem. Nie umiem jednak uwolnić się od spostrzeżenia, że dzisiejszymi wetami wpisał się w scenariusz pisany przez własnych wrogów. Ci piszą dziś, iż dla nich skończył się Adrian, a narodził Andrzej Duda. Mnie zaś się wydaje, że tak, jak od początku traktowali go jak „Adriana”, tak i dziś myślą identycznie.

Z tą drobną różnicą, że postanowili wykorzystać „ulicę i zagranicę”, by z przedsionka Nowogrodzkiej ściągnąć go do korytarzyka na Czerskiej czy Wiertniczej. I tam zrobić z niego już nawet nie „Adriana”, a „Adriannę”.

(...)

Autor: Krzysztof Feusette - publicysta "wSieci".

Cytowane za: https://wpolityce.pl/polityka/350166-prezydent-strzelil-sobie-w-prawa-stope-lewej-nie-majac-juz-wczesniej-tak-z-tuskiem-nie-wygra

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1544981

Całości nie pamiętam, tylko sens po polsku, wystarczy w parlamencie 88 profesorów i ojczyzna stracona. To Bismarck, od razu widać, że miał żonę Polkę, rozsądna kobieta była.Ja uważam, że jeden Prezydent też wystarczy, a ilu ich było?

  1. Jaruzelski
  2. Wałęsa
  3. Kwaśniewski
  4. Kaczyński, (pewnie wstydzi się na górze reszty towarzystwa.
  5. Komorowski
  6. Duda

Szkoda, szansa była.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1
#1544982

Wszystko wiadomo.
Zofia Romaszewska i Kachał jest suwerenem a nie jakiś tam niedobity w IIWŚ „naród polski”.
Śmieszny człek.
Zapytał niekumatą staruszkę-żydówkę Zofię Romaszewską a nie zapytał o zdanie Stanisława Michalkiewicza który jest wybitnym prawnikiem.
Śmieszny człek.
Wszystko wiadomo. Żaden bandzior z sadownictwa opanowanego przez Kachał i jego zbrojne ramie WSI nie będzie nawet tknięty.
Jest to wynikiem stanu, który trwa w Polsce od A.D. 1944 a który jest prostą kontynuacją działalności żydowsko-ubeckich dynastii, przywleczonych tu w ’44 na ruskich tankach, razem z wszami i NKWD/WSI.
Wszystkie te „afery” dają jasny obraz działania tych łachudrów jako ścisłej kontynuacji w ich postępowaniu, tych potomków ubeckich dynastii przywleczonych tu w ’44, na ruskich tankach, razem z wszami i NKWD/WSI. Zmiana „władzy” nie ma tu żadnego znaczenia.
Wszystko jest na pokaz dla ciemnego ludu.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

panMarek

#1544997

decyzje PAD niestety wpisują się w narrację "nadzwyczajnej kasty", nie można reformować kraju nie depcząc trawników...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1545011

I co? Obudziłeś się z rączką w nocniku, debilu? :)))))))))

Tyle jesteście warci, tłumoki. Pełny onanizm, "nasz prezydent" hahahahhhaaa
Wasz, żydowski.

A ja już dawno pisałem, że to dupek ten Maliniak. I kto najwięcej darł ryja? Oczywiście dupek z Gdyni :))))))

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-4

SpiritoLibero

#1545023

Rozumiem twoją radość.
Dziś triumfują spadkobiercy morderców Żołnierzy Wyklętych, UB-ekow i sowieckich pachołków
Ciesz się , ciesz
Do czasu

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1545044

Nie manipuluj Pan Krakusami, każdy wie, że całe zło ostatnich lat "wylazło" z trójmiasta... :).

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1545052

To element napływowy.. Również z Małopolski.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1545080