Szczur wypuszczony z klatki

Obrazek użytkownika jazgdyni
KrajPowiedzieli mu: - idź, założysz partię. Platforma już się rozsypuje, jak to babsko Tuska dostała władzę. Idź, pociągniesz za sobą uciekinierów z PO, przerażonych zwinięciem parasola. Poprą ciebie drobni geszefciarze, sklepikarze i rzemieślnicy. Nuworysze, którzy wszystko co mają zawdzięczają władzy. To ci, co dopiero porzucili buraczkowe i zielone garnitury oraz białe skarpetki. Dzisiaj dumnie paradują w garniturach stebnowanych czerwoną albo białą nitką i białych koszulach fikuśnie kolorowo wykończonych. Taki tam styl na dzisiaj. Wsiadają do swoich Audi i Mercedesów. Poprze też ciebie urzędnicza klasa kierownicza. Ci, co obawiają się, że ze zmianą władzy stracą swe dziesięciotysięczne pensje, pozwalające całkiem nieźle żyć. I poprą też ciebie ci farmerzy, którzy dostają białej gorączki, jak mówi się na nich rolnik, lub nie daj Boże chłop.

Oni też na niedzielną mszę przyjeżdżają swoimi Audi i Mercedesami w tych dziwacznych garniturkach i koszulach. Szyk mody...

- Jak się postarasz, to może zbierzesz milion, albo półtora tego wystraszonego towarzystwa. A to wystarczy. Ty nie masz wygrać, tylko udawać, że chcesz wygrać.

 

 

  

Czy to dokładnie powtórzony chwyt z Palikotem parę lat wstecz? Zbieranie sfrustrowanych i przestraszonych rozwojem sytuacji. A przede wszystkim śmiertelnie bojących się PiSu, bo jak powszechnie wiadomo, oni będą wsadzać do więzienia, a jak nawet nie złapią, to juz dalej nie da się lodów kręcić.

 

Kto wypuścił szczura z klatki? Kto namówił i pomaga Ryszardowi Petru, bo o nim tu mowa, organizować następną dziwaczną, rozbijacką partię? Bo przecież nigdy w to nie uwierzę, że to jego własna inicjatywa. To tylko sprawny wykonawca, który ma tzw. "gadanego", ale który nie fascynuje nadmiarem intelektu. Wyciągnięty z niebytu przez "sprytnego biznesmena" Frasyniuka rozpoczął karierę w środowiskach, których celem na pewno nie był dobrobyt Polski i Polaków. A następnie działacz słynnej fundacji CASE – Centrum Analiz Społeczno Ekonomicznych. Ciągle dla mnie to śmierdzące terytoria.

 

Czy namówił go do tego Leszek Balcerowicz, jedna z najbardziej szkodliwych postaci okresu transformacji, o którym w każdym wystąpieniu w Sejmie śp. Andrzej Lepper oznajmiał: - "Balcerowicz musi odejść!", a którego pilnym uczniem był o ćwierć wieku młodszy Petru?

Balcerowicz, który zrujnował miliony Polaków i utworzył kilkaset polskich milionerów, realizując program zidiociałego miliardera George Sorosa i jego ideologa Sachsa. Balcerowicz, który do dzisiaj jest polskim nadzorcą sorosowej wizji New World Order (NWO).

Lub może inna międzynarodowa koteria popchnęła Petru do działania, dała mu pieniądze i środki. Może to był Andrzej Olechowski, polski stały "rezydent" grupy Bilderberga, która tez ma ambicje bycia architektem nowego, "lepszego" (dla kogo?) świata. Ten powszechnie znany, określany jako truteń i leń bufon, daje się zauważyć w przełomowych momentach, jak powstanie Platformy Obywatelskiej, której był cynicznym współzałożycielem; utworzenie ruchu Palikota i teraz właśnie przy upadku Platformy i tworzeniu tratwy ratunkowej NOWOCZESNA.pl. Bilderberg, to ludzie z wysokiego zamku, których strzegą kordony policji, gang grupujący byłych a nawet ciągle aktywnych polityków i biznesmenów z wybujałym ego, którzy wymyślili sobie szczytny cel wpływania na losy świata.

 

Polska, ze względu na swój potencjał ludzki oraz gospodarczy, jak również na swoje strategiczne położenie geopolityczne, jest pod ścisłym nadzorem międzynarodowych grup nacisku i wpływu. To im niestety zawdzięczamy większość tego, co w Polsce obecnie mamy. Czego Hitler i Stalin nie zdołali do końca zniszczyć, to usiłują obecnie światowi hochsztaplerzy, ekonomiści i finansiści. Obecny dług narodowy będzie się odbijał czkawką przez stulecia.

A dług stale musi być przez kogoś pilnowany. Do tego również Petru został oddelegowany. Mrugająca tablica w centrum Warszawy zafundowana przez Balcerowicza ma stanowić memento i przestrogę dla wszystkich.

 

Moim prywatnym okiem, to obaj – Balcerowicz i Olechowski wspólnie, realizując założenia swoich mocodawców wypuścili Petru z klatki i pomogli utworzyć NOWOCZESNA.pl.

Znając destrukcyjny potencjał obu panów, to bardzo zły znak dla Polski.

Jeżeli naród da się otumanić, a wspomniani już drobni beneficjenci III RP zjednoczą się, to ta sztuczna partia jest w stanie zdobyć 6 – 9%, wejść do Sejmu i bruździć, jak nie tak dawno Palikot.

I taki właśnie jest cel Petru i tej partii – bruździć, przeszkadzać i psuć. Oni nie proponują niczego dobrego dla kraju i narodu. Cel mają tylko jeden – nie dopuścić by PiS zaczął zmieniać Polskę, tak by zaczęła ona odzyskiwać suwerenność i uniezależniać się od fatalnych wpływów zewnętrznych, których lokalnymi gwarantami są właśnie Balcerowicz i Olechowski.

 

Petru wygrał sprawę w sądzie, gdy Miller i Palikot publicznie oświadczyli, że jest on wysłannikiem banków. Oczywiście, że nie jest. Przynajmniej oficjalnie i namacalnie. On jest ślepym narzędziem instytucji, które banki i finanse kontrolują. Tych, co bankami rozgrywają poszczególne państwa.

Symptomatyczny tutaj był udział Petru w paskudnym przekręcie, jakim były tzw. kredyty frankowe, gdzie franków nikt na oczy nie widział.

Ludzie ciągle są naiwni, ufni i młodzi w kapitalizmie, a państwo, które powinno ich chronić głupie, albo świadomie zamykające oczy. Tak więc przekręt na miliardową skalę był możliwy. A Petru był jednym z tych, którzy gorąco zachęcali kredytobiorców do tego straceńczego zachowania. Sam nawet przykładowo zaciągnął kredyt we frankach, by proces uwiarygodnić, lecz szybko po cichu wycofał się z tej pułapki.

 

Do wyborów już tylko dwa tygodnie. Dlatego teraz powinniśmy głośno krzyczeć i ostrzegać, jakie są prawdziwe zamiary i cele NOWOCZESNEJ.pl. I jaką prawdziwą rolę ma do odegrania pilny uczeń Balcerowicza, doradca Tuska i Platformy, Ryszard Petru.

 

PO w wyborach powinno zdobyć 15 – 20% głosów.

Jeżeli Petru uda się zdobyć następne 10%, to już niedobrze.

Bo jest jeszcze lewica z Palikotem, oddelegowanym śpiochem PO, która też optymistycznie może osiągnąć 10%.

A jak jeszcze, nie daj Boże do Sejmu wejdzie PSL, nawet z minimalnymi 5%, to mogą oni uzbierać w ten sposób 45% i zmian w Polsce nie będzie.

Cały nasz wysiłek ostatnich pięciu lat pójdzie na marne.

System, Układ i zewnętrzni mocodawcy to potężny wróg. Czy i tym razem okaże się, że porwaliśmy się z motyką na słońce?

 

 

.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:20)

Komentarze

Witam Pana! Wbrew spoligliuwym sadazom ,ta niby cwana rzadzaca kasta zostanie zniwelowana! Wyjdziemy z bronia! Koniec niszczeniaPolski przez Niemcy-Rosje! Panstwa srodka was bydlaki rowala zwykli ludzie!! Koniec hegemoni Niemieckiej i Ruskiej w Europie!To jest banda powiazana znaszym parlamentem! Doskonale wszyscy o tym trabia! Gdzie od lat jest Policja,gdzie Prokuratura! Niedlugo ,ta niezalezna prokurature bedziemy okreslac na lawach przestepczych! Przynajmniej ,za zaniechanie! Bandyci w togach staniecie przed trybunalem Polskim! To jest prawie 89% !Nigdy nie bedziemy wam zyczyc spokojnego snu! Powstaja blyskawicznie reaktywowane zbrojne oddzialy AK! Juz nie bedziecie strzelac ,jak do gornikow!

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1495431

Przebudzenie mokre z ręką w nocniku!. Reaktywacja AK?. A ilu nas tam będzie?. Dwudziestu poborowych po sześćdziesiątce?....Społeczeństwo to wygodnickie, tchórzliwe i otumanione propagandą, leniwce!. Obudź się chłopie!. Nikt nie ruszy tyłka!. A pyskiem, ustroju nie obalisz!.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1495452

Panie Kolego! Starczy killku bystrych facetow z HK i luneta ,a ta menanzeria sie rozsypie! To sa oczywiscie zarty! Ale ktos moze niedlugo sie wkurzy  i te menanmzerie zburzy!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1495469

Ciesze sie ,ze bandyta Kiszczak zostanie osadzony przez juz nowy Polski sad! Tak bydlaki bedziecie sadzeni! Przykro ,ale ofiary nie stana! Polska stoi,a psy otrzymacie na co zasluzyliscie! Ci bandyci zrojnowali zycie wspanialych ludzi ,glownie mlodziezy! Musza otrzymac dozywocie! Groteska jest,ze sady beda sadzone przez Polskie sady! Koniec kures..twa!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1495470

Witam

 

też mam taką nadzieję, ze tym razem damy radę.

Ale musimy być skoncentrowani do ostatniej chwili. To nie jest uczciwy przeciwnik i jak tylko może to gra nie fair.

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1495502

Prokurowano nam coś co miało być platformą porozumienia pomiędzy lewicą i prawicą. Taką konstruktywną !  Przy okazji określa się warunki brzegowe Korwinem z jednej i dowolną, skajnie lewacką gębą.

Innym razem wysuwany jest Palikot, już nie jako złoty środek. a trzeci wierzchołek trójkąta.

Teraz Petru. Jedno łączy te ustawki : ustawiający zawsze stawia na "nowoczesność", "europejskość", "profesjonalizm". Cudzysłowy są konieczne, ponieważ w nowomowie Kików, Kuźniarów - te słowa mają inna wymowę, kryją dobrze nam znany kwatyfikator : "socjalistyczna".

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0


#1495433

"nowoczesnej" sami piękni i młodzi - jak np. w naszym regionie niejaki Jerzy Wierchowicz, który skakał w polityce z kwiatka na kwiatek - od lewicy po PO, a teraz się zrobił - jak rzesze innych cwaniaczków - mega nowoczesny i jewropejski.

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1495435

Nie ma ustawki z resortowymi jakims bangsterem Petru!! Polska idzie po Polske! Wszy pod POdszewke! Bierzemy CALA POLSKJE!!!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1495474

Witaj

 

To jest właśnie inżynieria społeczna i przykład manipulacji i wpływania na rzeczywistość wbrew powszechnym rzeczowym osądom. Tworzy się byty, które mają stanowic nowe centrum socjalistycznego postępu. Tak, żeby nic się nie zmieniło.

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1495503

Oczywiście ! Wymogiem inżynierii jest "odpowiedź na społeczne zapotrzebowanie". Jest zapotrzebowaniena partyjkę dla niezadowolonych z Platformy ? Dla takich co chcą pogrozić  PO, ale tak by nic się nie zmieniło ? Petru ! Wygodne odejście.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0


#1495580

Witam! I tak powstala mafia! Doslownie! Mam wrazenie ,ze to sa odrebne niekontrolowane mafijne grupy z tlem politykow! Chyba nikt nad tym nie panuje! Gdzie sa zluzby? Chyba ,tez zamieszane!? Po wyborach ,to wszystko runie! Kreca lody do ostatniego dnia! Kara ich nie ominie! Panie Jazgdyni ,my o tym doskonale wiemy! Mamy rowniez utalentowana wyksztalcona mlodziez! Chcemy Polski kochanej przez Polakow od pierwszego dnia naszych rzadow! Pozdrawiam!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1495519

Pani Kornelia Wróblewska, startująca z 2-go miejsca, tuż za Ryszardem Petru z warszawskiej listy Nowoczesna.pl jest brunetką. Ale jej popis podczas programu „Rozmowa Polityczna” w PolsatNews 2 pasuje jak ulał do kawałów o blondynkach. Nie potrafiła odpowiedzieć na pytanie, czym jest Zgromadzenie Narodowe oraz na pomocnicze pytanie, ilu posłów ma Sejm.

Potrafię zrozumieć, że na takie pytania nie potrafi odpowiedzieć niedouczony gimnazjalista, który ledwo zaliczył WOS, ale od kandydatki do Sejmu (i to z wysokiego miejsca na liście) można chyba wymagać podobnej wiedzy? Jeśli nie przyswoiła sobie tak podstawowych informacji, to jak zamierza stanowić prawo?

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

M-)

#1495443

PO to zdarta i znaczona już karta, więc towarzysze spłodzili Petru i Nowoczesną.

Ja osobiście uważam, że na obwodzie jest jeszcze Kukiz, skoro na listach ma chłopców z SB, o których dobrze wie, i nic z tym nie zrobił.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0
#1495446

Kukiz to taki nowy "Palikot" tyle ze nie zlodziej

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1495455

Witaj hehe, jednym słowem POżądny POpapraniec.
Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1495458

Witaj

 

Ostatnio nie interesowałem się Kukizem.

Mówisz, że ma ubeków na listach???

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1495505

Oto paru kandydatów nowoczesna.pl

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1495504

Witam serdecznie i dziękuję za ten tekst, z którego wymową i treścią oczywiście się zgadzam.

R. Petru to wykonawczy pionek i realizator pomysłów zewnetrznych, o których piszesz i ja trochę wczoraj pisałem (vide - rola Olechowskiego), ale także tych wewntęrznych (zresztą sprzężonych z zewnęrrznymi), właśnie takich jak największy szkodnik i wykonawca niszczącego dla Polskli planu Sachsa-Sorosa, L. Balcerowicz - ogarnięty obsesją prywatyzacji wszystkiego i wszystkich a dziś w amoku atakujący PiS. Są to także dawne środowiska UD/UW z takim np. Władysławem Frasyniukiem i innymi. Zresztą Olechowski, Balcerowicz i Frasyniuk to były osoby, z którymi rozmawiał R. Petru i które są (i ich środowiska) niejko ososbowymi ojcami załozycielami nowoczesnej R. Petru. 

Symptomatyczne jest to, że o ile w okolicach powstania stowarzyszenia nowoczesna.pl (kwiecień, maj) R. Petru chętnie mówił o współpracy z Balczerowiczem i Frasyniukiem a oni tez chętnie o tym mówili, to w momencie przekształcenia jej w partię (juz po wyborach prezudenckich) nagle zupełnie zniknęli a R. Petru raczy przekonywać wszystkich, że oni nie maja z nim nic wspólnego i że nowoczesna to inicjatywa oddolna. Ojoj.... Chłopcy dobrze wiedzą, że facjata Balcerowicza i dawnych działaczy-szkodników UD/UW byłyby samobójcze dla ugrupowania Petru. Niemniej oczywiście chyba tylko dureń i kompletny abnegat a nawet idiota wierzy w to, że mentorzy R. Petru nie sterują nim dalej i z tzw. "cienia" nie zarządzają jego ugrupowaniem.

Komiczne jest też to, że jest to kolejna już próba reaktywacji dawnych towarzyszy z UD/UW. Swego czasu powołali oni jakiąś tam Partię Domokratyczną - demokraci.pl. Kogo tam nie było... i Frasyniuk, i Geremek i Mazowiecki i wielu, wielu innych. 

O tym czyim tak naprawdę pionkiem jest Ryszard Petru można też wywnioskować po jego polityczn-zawodowym życiorysie, dostępnym zresztą na wikipedii...

--------------------------

Ryszard Petru ukończył Politechnikę Warszawską i SGH. W czasie studiów został asystentem posła Unii Demokratycznej Władysława Frasyniuka. Z rekomendacji swojego wykładowcy, Leszka Balcerowicza, rozpoczął pracę w fundacji CASE. Od 1995 był asystentem L. Balcerowicza. W latach 1997–2000, gdy L. Balcerowicz pełnił funkcję wicepremiera i ministra finansów, pełnił funkcję jego doradcy, pracując jako konsultant w biurze pełnomocnika rządu ds. reformy emerytalnej. W 1998 rozpoczął pracę jako asystent na SGH. Należał w tym czasie do Unii Wolności, z listy tego ugrupowania bez powodzenia kandydował w wyborach parlamentarnych w 2001. W latach 2001–2004 pracował jako ekonomista ds. Polski i Węgier w Banku Światowym, gdzie zajmował się reformą finansów publicznych, polityką regionalną i klimatem inwestycyjnym. Później do 2008 zajmował stanowisko głównego ekonomisty w Banku BPH, a następnie pracował na stanowisku dyrektora banku ds. strategii i głównego ekonomisty w BRE Banku i w PKO BP. W latach 2011–2014 był partnerem w firmie PwC, odpowiedzialnym za polskie firmy prywatne. Od 13 maja 2011 pełni funkcję przewodniczącego Towarzystwa Ekonomistów Polskich. Współpracował z Forum Obywatelskiego Rozwoju, założonym przez Leszka Balcerowicza. W 2013 był ekspertem i współprowadzącym – wraz z ks. Kazimierzem Sową i Maciejem Ziębą OP – program Moralność i etyka czasów kryzysu w stacji religia.tv. W 2013 roku objął funkcję doradcy marszałka województwa dolnośląskiego ds. gospodarczych. W 2014 krótko był przewodniczącym rady nadzorczej Polskich Kolei Państwowych. W tym samym roku został przewodniczącym rady nadzorczej przedsiębiorstwa Solaris Bus & Coach

------------------------------

No cóż... mam nadzieję, że Polacy nie dają się oszukać, ale trzewba takich jak Twój tekstów więcej...

Na koniec miła focia (z lewej nasz Ryszardek a innych chyba nie trzeba przedstawiać...):

Pozdrawiam serdecznie i też jestem w trakcie pisania kolejnego postu na ten temat, tym razem bardziej strawnego niż wczoraj:). Opublikuję być może jutro

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1495464

Witam

 

Czekam na następny post.

Tak, droga życiowa Petru jest niezmiernie ciekawa. To hodowany koń ze stajni udecji i Balcerowicza. Tu asystent i tam asystent.

Ta grupa "salonowa" z UW hodowała sobie następców.

Też zwróciłem na to uwagę, że po wyborach Balcerowicz i Frasyniuk usunęli się w cień i niby zerwali kontakty z Petru.

Kto niby ma w to uwierzyć?

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1495506

w propagandzie PO odwołującej się do bolszewicko-nazistowskich wzorców nienawiści do politycznych adwersarzy, możemy więc zobaczyć wspomnianą na początku „banalizację zła“. Czyli zła jakie spowodowała w Polsce okupacja sowiecka i jakie jeszcze zostało w mentalności części społeczeństwa po rozpadzie tego reaganowskiego „imperium zła“.

„Człowiek wyzuty z indywidualności i sumienia, z mentalnością szpiega, z duszą kata”

Marian Zdziechowski, filozof, publicysta, profesor i rektor Uniwersytetu im. Stefana Batorego w Wilnie oraz krytyk totalitaryzmów faszystowskich i komunistycznych, w swojej książce z 1937 r. „W obliczu końca” napisał:

Człowiek wyzuty z indywidualności i sumienia, z mentalnością szpiega, z duszą kata, a poddany dyscyplinie katorgi zostaje uznany, zgodnie z ewangelią sowiecką, za ideał człowieka i wzór dla czasów naszych, a propagandzie nowego ideału w rozmaitych postaciach, stosownie do miejsca i środowiska, ogół społeczeństwa naszego przypatruje się z życzliwą neutralnością.

Dzisiaj doskonale odpowiadają temu opisowi różne wyzute z godności, indywidualności oraz sumienia załgane typy, których wzorce podziwiane przez politruków michnikowszczyzny widzimy w różnych: Tuskach, Kopacz-kach, Schetynach, Komorowskich i Sikorskich oraz ich mafijnych wspólnikach w rabowaniu oraz niszczeniu kraju w rodzaju różnych: Zbychów, Mirów czy Rychów…

Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/andy-aandy/banalizacja-zla-przez-mafijne-elity-iii-rp

©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle - blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.

(...)

W propagandzie PO odwołującej się do bolszewicko-nazistowskich wzorców nienawiści do politycznych adwersarzy, możemy więc zobaczyć wspomnianą na początku „banalizację zła“. Czyli zła jakie spowodowała w Polsce okupacja sowiecka i jakie jeszcze zostało w mentalności części społeczeństwa po rozpadzie reaganowskiego „imperium zła“.

„Człowiek wyzuty z indywidualności i sumienia, z mentalnością szpiega, z duszą kata”

Marian Zdziechowski, filozof, publicysta, profesor i rektor Uniwersytetu im. Stefana Batorego w Wilnie oraz krytyk totalitaryzmów faszystowskich i komunistycznych, w swojej książce z 1937 r. „W obliczu końca” napisał:

Człowiek wyzuty z indywidualności i sumienia, z mentalnością szpiega, z duszą kata, a poddany dyscyplinie katorgi zostaje uznany, zgodnie z ewangelią sowiecką, za ideał człowieka i wzór dla czasów naszych, a propagandzie nowego ideału w rozmaitych postaciach, stosownie do miejsca i środowiska, ogół społeczeństwa naszego przypatruje się z życzliwą neutralnością.

Dzisiaj doskonale odpowiadają temu opisowi różne wyzute z godności, indywidualności oraz sumienia załgane typy, których wzorce podziwiane przez politruków michnikowszczyzny widzimy w różnych: Tuskach, Kopacz-kach, Schetynach, Komorowskich i Sikorskich oraz ich mafijnych wspólnikach w rabowaniu oraz niszczeniu kraju w rodzaju różnych: Zbychów, Mirów czy Rychów…

 

Zob. http://niepoprawni.pl/blog/andy-aandy/banalizacja-zla-przez-mafijne-elity-iii-rp

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1495515

Witam Pana! Pieknie Panie Andy !Dziekuje ,za ciekawy realistyczny na czasie komentarz! Pozdrawiam!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1495521

PISem bo to moze byc ostatnia szanasa dla Polski to jest jedna sprawa ,ale czy znowu falszerstwem rzadzaca mafia nie pokona Polakow,przeciez to jest ich byc, albo nie byc i zrobia tak jak zawsze przekret i co wtedy? ano rozgrane sady wydadza opinie ze `drobne` niedociagniecia wyborcze nie mialy wplywu na wynik wyborow i bedzie po ptokach,i kto co im zrobi, a no nic jak do tej pory.
Obym sie mylil.
Na razie jakos cicho o organizowaniu PISowskich weryfikatorow i kontrolerow prawidlowosci przy wyborach,czyzby po ledwo wygranej Dudy - ledwo bo dzieki tylko palantowi Kukizowi, ktory sie wyrwal jak Filip z konopi Duda wygral -PIS usiadl na laurach i wierzy w uczciwosc POkacapskich komisji wyborczych?
Nic nie slychac o systemie przeliczania glosow czy znowu beda ruskie serwery czy jakis program badziewny, ktory siadzie jak zacznie PIS wygrywac.

WSZYSCY POLACY GLOSUJA NA PIS!!!!!!

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1
#1495603