Od aborcji do eugeniki. Operacja T4

Obrazek użytkownika jazgdyni
Historia

Czarne marsze. Marsze z drucianymi wieszakami – symbolem skrobanki.
Rozhisteryzowane małolatki i bezpłodne już matrony w równym szeregu.
"Odpieprzcie się od mojej cipki!!!" – wypisano ręcznie flamastrem na wielu plakatach.

Są ślady, że aborcji już dokonywano w starożytnym Rzymie. A może nawet na sawannach Afryki, czy w jaskiniach za czasów Cro-Magnon?

Po co sięgać tak daleko? Oto całkiem współczesna wypowiedź:

"- Biorąc pod uwagę, że słowiańskie rodziny są bardzo liczne, byłoby bardzo dobrze, żeby tamtejsze dziewczyny i kobiety jak najczęściej poddawały się aborcji. Pomnażanie nieniemieckich społeczności nie jest w naszym interesie [...] Musimy użyć wszelkich środków, żeby przekonać Słowian do tego, że posiadanie wielu dzieci jest szkodliwe, bardzo kosztowne i groźne dla zdrowia kobiet. Będziemy musieli otworzyć specjalne instytuty zajmujące się aborcją..."

Tak, dobrze się domyślacie – tą dyrektywę przekazał Adolf Hitler 22 lipca 1942 roku, w Kwaterze Głównej, szefowi niemieckiego programu eutanazji Karlowi Brandtowi, oraz skrupulatnie spisującemu myśli wodza, Martinowi Bormannowi.

Tak, to wy biedne nieszczęśnice, tego dnia ubrane na czarno, jak pamiętam, również divy tefałenu – Justyna Pochanke i Monika Olejnik, z nieświadomości lub zwykłej głupoty postanowiłyście realizować po 75 latach testament zdegenerowanego potwora i mordercy, Adolfa Hitlera.

*****

Cywilizacja śmierci. Socjalizm w swych najpaskudniejszych odmianach: komunizm i narodowy socjalizm. Dziesiątki milionów ludzi na przestrzeni jednej dekady straciło życie. Nie żadne kataklizmy, trzęsienia ziemi tajfuny, czy epidemie. Nie walczący ze sobą żołnierze. Zwykli ludzie. Którzy bardzo chcieli żyć i kochać.

*****

Hitler, psychopata i szaleniec zdołał do swoich poronionych idei przekonać Niemców. I nie oszukujmy się, jak to czynią za naszą zachodnią granicą, nie jakąś nieliczną grupę, tylko cały naród. Od sprzątaczek do wybitnych naukowców i biznesmenów.
Nieliczni antynaziści to monachijska Biała Róża – sześciu członków. Albo może rozsławiona Czerwona Kapela, założona przez sowieckie GRU, szybko przejęta przez Abwehrę już w 1941.

Hitler, korzystający z usług magów, wróżbitów i szarlatanów (czyli podobnie jak KOD, czy Obywatele RP) był przede wszystkim zafiksowany w dwóch tematach: eutanazja i eugenika.

Z eutanazją była prosta sprawa. Po kolei:

  • Świat bez Żydów. Nawet początkowo nie chciał ich wszystkich wymordować. Chciał się tylko ich pozbyć ze swego terytorium. Wysłać czy to do Palestyny, do Azji, za Ural, albo na Madagaskar (autentyczne). Losy wojny spowodowały jednak, że nie pozostało nic innego, tylko masowe ludobójstwo. Holokaust.
  • Nie wszyscy wiedzą, że następni mieli być katolicy. Mówił 13 grudnia 1941 roku: " Wojna się zakończy. Ostatnim wielkim zadaniem naszych czasów będzie wówczas rozwiązanie problemu Kościoła. [...] Wmaszeruję do Watykanu i wygarnę całe to towarzystwo. Ich już nie będzie! [...] Dam klechom tak odczuć władzę państwową, że aż się zdziwią. [...] Ta gadzina ciągle podnosi łeb. [...] Dlatego trzeba ją zdeptać. Policzę się z Kościołem, aż mu oko zbieleje."
  • Homoseksualiści. Zwracam Panu uwagę, Panie Biedroń – w hitlerowskiej Rzeszy wszyscy homoseksualiści byli bezwzględnie eliminowani. Mówiono wtedy – "do piekła wchodzi się od tyłu". Może Pan sobie wówczas wyobrazić, co by było z LGBT?
  • Mordowano też niepełnosprawnych, chorych psychicznie, starców. Ale o tym będzie dalej – o makabrycznym T4.
  • Słowianie, Cyganie, Murzyni, Azjaci. Pewnie też poszliby z dymem komina, gdyby narodowy socjalizm wygrał.


A teraz sobie popatrzmy na współczesność.

Pierwszym krajem, który zaakceptował legalną eutanazje była Albania. Tego kompletnie nie rozumiem. Ale legalna jest teraz także w Holandii, Belgii i Luksemburgu. A dlaczego właśnie tam, to rozumiem. Lecz o tym innym razem.
Ważne, że jest (i będzie?) nielegalna w Polsce i Stanach Zjednoczonych.
Ale temat istnieje. Coraz więcej o tym w mediach. Spalona czaszka Hitlera, którą sowieci zabrali do Moskwy, śmieje się szyderczo.

*****

Eugenikę, na punkcie której Hitler oszalał, wymyślił, równie powalony, jak on sam, kuzyn Darwina, Francis Galton ( w 1869).
Dotyczyło to selektywnego rozmnażania zwierząt oraz ludzi, aby ulepszać gatunki z pokolenia na pokolenie, szczególnie jeśli chodzi o cechy dziedziczone. W ciągu następnych lat Galton poprawił swoją definicję, aby uwzględnić specyfikę eugeniki pozytywnej, zachęcającej do częstszego reprodukowania się najlepszych osobników oraz eugeniki negatywnej, zniechęcającej do reprodukcji osobników mniej wartościowych.

Hitler w nieco mniejszym stopniu zajmował się eugeniką pozytywną, chociaż na temat hodowania blond, niebieskookiego Übermenscha mogłyby wiele powiedzieć norweskie kobiety, gdyby w tym kraju na tą historię nie spuszczono zasłony milczenia.

Natomiast jeżeli chodzi o eliminację osobników mniej wartościowych, czyli eugenikę negatywna, to aparat hitlerowski działał pełną parą.
W samej tylko Rzeszy, zanim zakończono, morderczy program T4, w skutek reakcji bohaterskiego biskupa, wymordowano już 70 tysięcy nieszczęśników.
Co to było to T4?
Jak to zwykle do dzisiaj u Niemców – wszystko skryte pod tajemniczym akronimem. W Berlinie powołano Państwową Wspólnotę Pracy Rzeszy na Rzecz Zakładów Opiekuńczo – Leczniczych. Przy ulicy Tiergartenstrasse 4. Czyli T4.
Już w 1933 roku narodowi socjaliści przyjęli ustawę, zgodnie z którą chorych psychicznie przymusowo sterylizowano. Ofiarą tych makabrycznych praktyk padło około 375 tysięcy Niemców.
A już w 1939 Hitler wydał tajną instrukcję, która pozwoliła na uruchomienie masowej zagłady. I wiecie Państwo dlaczego? Z przyczyn ekonomicznych. Co za oszczędność! Pozbywamy się darmozjadów.
Chorych psychicznie, inwalidów, dzieci z zespołem Downa, starców niepełnosprawnych. Czyli po prostu – tak zwane istoty niewarte życia.
Ten morderczy amok pozbywania się biednych zniekształconych, zidiociałych, niedorozwiniętych, wymagających opieki i ciężko chorych, przerwał wreszcie w 1941 autentyczny bohater, biskup Muensteru, hrabia Klemens von Galen, który serią kazań niezwykle ostro skrytykował takie działania nazistów. Hitler wpadł w szał, ale wyczuwając nastroje społeczne zakończył operację T4.

*****

Czy panie profesorki, na przykład Magdalena Środa i Joanna Senyszyn, zamiast zakładania czarnych kapot, nie mogłyby wytłumaczyć mniej douczonym koleżankom w czerni, albo, dla odmiany, w tęczy, że propagując takie idee, wypełniają wolę super – mordercy i potwora Adolfa Hitlera?
Ile jest kroków od aborcji do eutanazji?
O! Synek się urodził. Niestety ma Dawna... To co? Zastrzyczek?

....

Słyszałem też, choć nie wiem ile w tym prawdy, że niektóre mamuśki z kłopotami, ale bogate, z tym całym in vitro, czy jakimiś surogatkami, żadają (bo płacą) milusi dziewczynkę, z kręconymi loczkami i uroczą buzią.
Taki mój mały, własny Übermensch.

*****

Ps. Jeszcze na koniec mały cytat, o szlachetnej, niemieckiej duszy:

"... personel medyczny mordujący chorych w większości wcale nie rekrutował się spośród członków partii narodowo-socjalistycznej. Zabójstw eutanazyjnych dokonywały, mając akurat dyżur, przypadkowe pielęgniarki i pielęgniarze, czy zwykli lekarze.
To ci ostatni wypisywali sfabrykowane świadectwa zgonu, na których podawali fałszywe przyczyny śmierci, po wojnie zaś dalej praktykowali, ciesząc się uznaniem i szacunkiem społeczeństwa. Należeli do rozmaitych towarzystw medycznych, pisali doktoraty, pięli się po szczeblach kariery
Zabójstwa nie odbywały się również wbrew woli rodzin. W większości lekarze aluzyjnie informowali je o zamiarze uśmiercenia bliskich.
[...]
Niestety zaledwie 20 procent rodzin starało się ratować swoich chorych. Reszta albo wprost zgodziła się na ich zamordowanie, albo – tak było w większości – dała na nie milczące przyzwolenie..." [1]

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


Tekst napisany w oparciu o książkę Piotra Zychowicza "NIEMCY" , wydawnictwo REBIS 2017.

[1] Wg. słów niemieckiego historyka Götza Aly, cytowanego w w/w książce Zychowicza, str.385


.
 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (9 głosów)

Komentarze

W ogóle nie używa się słowa dziecko.

To tylko uszkodzony płód, który obowiązkowo należy jak najszybciej usunąć. Nawet po wydobyciu z łona matki nadal nazywano je płodem, podkreślając, że nie sposób na nie patrzeć, tak bardzo jest zdeformowane. Śmieć a nie chory człowiek. Wielu ludzi zaczęło powtarzać twierdzenie, że takie „warzywo” trzeba jak najszybciej usunąć i jest to w pełni uzasadnione, również moralnie! Dla jego dobra! Zarzuca się prof. Chazanowi, że nie wykonał późnej aborcji w 24 tygodniu ciąży (szósty miesiąc). Natomiast bardzo niechętnie podawana jest informacja, że to dziecko zostało poczęte na zamówienie metodą in vitro. Chociaż reklama pokazuje tylko śliczne, zdrowe dzieci i szczęśliwych rodziców, w rzeczywistości prawdopodobieństwo wystąpienia chorób wrodzonych jest znacznie większe, o czym nieraz pisaliśmy. Jeżeli zamówiony produkt jest uszkodzony, obowiązuje prawo rękojmi. Badania CBOS wykazały, że obecnie aż 52% Polaków jest za zabiciem takiego dziecka i neguje prawo lekarza do odmowy. Prawdopodobnie większość uległa propagandzie medialnej, zupełnie nie wiedząc, o co tutaj chodzi.

 

„Życie niewarte przeżycia!”

 

Tak, to już było! To jest hasło stosowane przez nazistów w uzasadnieniu programu eugenicznego wobec osób chorych i starych. Mało kto pamięta, że pierwsze komory gazowe zastosowano wobec chorych psychicznie obywateli Trzeciej Rzeszy, również dzieci. Dopiero później, gdy informacja zaczęła się przedostawać do szerokich rzesz społecznych, przeniesiono je do Auschwitz. Dzisiaj mamy bardzo podobną argumentację. Zgodnie z nią chore dziecko trzeba jak najszybciej usunąć i najlepiej nawet go nie oglądać, gdyż byłoby to nieprzyjemne i nieestetyczne. Tym bardziej nie należy się nim zajmować, leczyć, opiekować się, bo to za duży kłopot.

 

Zabić chore dziecko, bo cierpi!

 

Pojawiły się zarzuty wobec profesora Chazana, że jest bezwzględny i okrutny, bo naraził tak chore dziecko na cierpienie. Wygłaszający podobne tezy są o tym przekonani. Nikt nie mówi, że lekarz nie wywołał choroby u tego dziecka, ale starał się mu pomóc. Twierdzenie, że spowodowanie czyjejś śmierci jest miłosierdziem, to typowa propaganda związana z eutanazją. Należy pamiętać, że w Holandii i Belgii prawo zezwala na tzw. eutanazję pediatryczną. Tam takie dzieci zabija się również po urodzeniu.

 

Po pierwsze, cierpienie można leczyć, więc dlaczego nie robić tego wobec chorego dziecka? Po drugie, ile cierpienia powoduje aborcja? Znacznie lepiej, jeśli takie dziecko urodzi się naturalnie lub przez cięcie cesarskie i w czasie krótkich chwil życia zostanie otoczone miłością rodziców, opieką medyczną, a w przypadku, gdy rodzice są chrześcijanami, zostanie ochrzczone. Koniecznie przeczytaj: Historia Totka – Marysi dziecka z anencephalią. http://www.hli.org.pl/drupal/pl/node/9490

http://www.pch24.pl/ewa-kowalewska--tak-perfidnej-promocji-eugeniki-i-aborcji-jeszcze-w-polsce-nie-bylo-,24146,i.html

Vote up!
5
Vote down!
0
#1551857

Witaj Józiu!

Przystąpiłeś do pracy od razu pełną mocą.

Podałeś przykłady, które świadczą, co udowadniałem w poprzednim felietonie, jak socjalizm zaburzył ludzką mentalność, pomieszał wartości i stworzył nowe stereotypy.

Zauważ tylko, że Niemcy to robili na zimno, pedantycznie, z pełnym wyrachowaniem, bo istnienie "darmozjadów" miało wpływ na wyniki gospodarki. To czyni z nich tysiąc razy większe potwory, niż odurzeni amokiem upowscy mordercy z Wołynia.

Mnie bardziej przeraża spokojny pan w białym fartuchu i okularach, oznajmujący: - Niestety, nie nadaje się pan do życia. Proszę się rozebrać i iść się wykąpać.

 

Serdeczności

Vote up!
4
Vote down!
0

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1551922

Tak jest kiedy daje się dzieci na wychowanie zboczeńcom.

 

A gay fitness instructor who was heard shouting 'shut the f*** up' at his 18-month-old daughter before throwing her against a hard floor was today convicted of her murder.

Matthew Scully-Hicks, 31, shook Elsie Scully-Hicks while he was looking after her at his home in Llandaff, Cardiff, on May 25 2016. 

The toddler suffered a string of suspicious injuries before he eventually killed her just two weeks after she was formally adopted by Scully-Hicks and his husband Craig, 36.  

Scully-Hicks, who sobbed when he was convicted, denied murdering her but was found guilty by a jury after a four week trial.

Cardiff Crown Court heard Scully-Hick branded her 'a psycho', 'the exorcist' and 'Satan dressed up in a Babygro' in text messages. 

 

http://www.dailymail.co.uk/news/article-5054267/Father-GUILTY-murdering-18-month-old-daughter.html
 

Vote up!
3
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1551975

POkomunistyczny KRS - Koncentrator Renegatów Sprawiedliwości - w "sądownictwie" ...

- naśladuje dowództwo funkcjonariuszy - niemieckości, koncentracyjnych obozów śmierci (Obywateli i państwowości) - w których "prawna" likwidacja odpowiedzialności  karnej środowisk "nadludzi" ...

= - funkcjonariuszy władz-  powodujących okupacyjne odbieranie Polakom - zdrowia, życia i gospodarki narodowej.

"KRS" - Koncentracja ReNegacji Sprawiedliwości w sądownictwie, zdekonspirowała wewnętrzna radykalność -antyNormalności i antySprawiedliwości,

 - negując konieczność regeneracji zdegenerowanego "sądownictwa"- wysokim poziomem kompetencji prawnych - 265 pryncypialnych asesorów sądowych.

Skoncentrowane ReNegacje Sprawiedliwości - oznajmiły 265 asesorom sądowym : o - znaj miły  - Elektoracie normalności polskości, że "KRS" (wykluczający dożywocie - dla funkcjonariuszy "państwa teoretycznego" - za dokonywanie i "sądowe" ukrywanie zbrodni - dożywotnio nie dopuści Narodu Polski - do poznania prawdy o antypolskości "KRS"u (kręgoSłupów) - niemiecKości ? (Obozów Śmierci)

Pozdrawiam - J.K.

Vote up!
2
Vote down!
-1
#1552005

Na tym portalu wielu kolegów (i całkiem słusznie) napiętnuje bestialstwo Ukraińców.

Znam Ukraińców i znam Niemców. I jednych i drugich. I innych bydlaków też. I powiem, że Niemcy w białych fartuchach, albo eleganckich mundurach od Hugo Bossa, przerażają mnie stokrotnie więcej. Ukraińska dzicz jest prymitywna. Potrafi riezać, co znajdzie pod ręką. Niemiecka nie-dzicz zakłada i buduje fabryki śmierci. Cywilizowany, zgodnie z epoką przemysł śmierci. Kule w tył głowy są za drogie (tak było na początku). No to szczelne ciężarówki, do środka 60 przyszłych trupów i rura wydechowa pompująca spaliny. Ale potem trzeba to posprzątać. No to komory gazowe, a obok spalarnie odpadów.

Co jeszcze są zdolni wymyślić?

Miesięcy zabrakło by mieli bombę atomową. Wtedy by pokazali.

 

Pozdrawiam

Vote up!
3
Vote down!
0

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1552025

Trochę (o polskim życiu) myślałem (od szóstego roku życia) – do jakich stratEgii (strat-ego i skrupułów ludzi zniewolonych) były potrzebne (?) Niemcom (od 1933 do 1945 roku) - koncentracyjne obozy Ludzi - zniewolonych i pobitych ich agresją…

Obozy zniewalające Ludzi zabezpieczały Niemcom, zdobywanie doświadczeń - z reakcjami Ludzi konfrontowanych z agresją władzy – konkurencji życia Ofiar…

Obozy niemieckiej inteligencji - koncentrowały się na wyczerpywaniu życia Ludzi - nadludzkimi zadaniami katOrgi niewolniczej.

Świat dorasta do świadomości (?) ceny eksperymentów- na kosztach przeżyć ludzkich, wyrwanych z życia - bezcennego dla jednostek, które sobą - złożyły się na doświadczanie ludobójczych śmierci - ponad 11 milionów Ofiar…

Ofiar sprawiających problemy z „prawem” władz – „nadzwyczajnych kast” agresorów - z wiadomych resortów – resorujących prawdę ( bo bez wewnętrznej cenzury) twarda prawda o krytej rzeczywistości byłaby „niedopuszczalnie” wstrząsająca - świadomością - nie do przyjęcia, dla Istot żywych pamięci…

Obozy niemieckich eksPeryMentów na Ludziach bezsilnych - pobitych siłą „praw” obozów okupacyjnych – miały ( planowanym)- powojennym układom władz (nad Narodami) - dostarczyć naddoświadczenie (socjoLogiczne) nadrealizmu nadsądownictwa – ( do „POprawnego” naśladowania) - dla przyszłych kadr władz „nadzwyczajnych kast” POnadludzkich - nadwładz…

Powojenne eksPeryMenty - obozowe POłowy- zesPOłów „łowców skór” – TU SKUTECZNIE paraliżują „odpowiedzialność zawodową” współczesnego „sądownictwa” metodycznego-systemowego i „medycznego”…

Żywe składniki obozowych  - EksPeryMentów ( ludzkie języki tłumaczą)

Eks : - byłe.   Pery : - wokół, koło czegoś.   MEHT – menty : - policjant, żołnierz, ochraniarz, kapuś, kaPO..

Pozdrawiam – J.K.

Vote up!
0
Vote down!
-1
#1552098

tak, niemcom wszystko musiało sie opłacać,  podczas gdy gułagi były deficytowe.

żydzi zresztą byli rowniez zakładnikami, hitler zapowiedział, że przystapienie usa do wojny spowoduje zniknięcie żydów z regionu. dodac oficjalna ideologię i napompowanie propagandą nienawiści- i wręcz musiało dojść do takich rozwiązań. a zaczęło się od tego, co i dziś mamy. 

eutanazja nie bierze się znikąd. wielu pacjentom i wcześniej rodzina pozwoliła "odejść", wielu w fazie terminalnej dostało zastrzyk, po którym już ich nie było. tak, w Polsce. musi więc byc nie tylko niedopuszczana ale surowo zabraniania i pietnowana powszechnie, społecznie. do tego aborcja musi byc nazywana po imieniu, bo to nie zwykły zabieg.

musi więc byc zabezpieczenie prawne z kontrolą oraz świadomość społeczna z kręgosłupem moralnym.

Vote up!
3
Vote down!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1552105