Niebezpieczny wariat na wolności

Obrazek użytkownika jazgdyni
Sport

 

Niech nikogo tytuł nie zwiedzie i niech nie odczytuje go dosłownie.

To kpina z polskiego wymiaru sprawiedliwości – ułomnego potworka przesiąkniętego do dzisiaj komuną i mściwymi idiotami.

Sprawa świetnie się wpisuje w oświadczenia autorytetów – półgłówków, nawołujących do tak zwanego "państwa prawa". Z grona tego wyciągam moją ulubienicę, pilnego kujona prawa, z autentycznym talentem sprzedawczyni kapci góralskich, tak zwanych kierpców, która ci wszystko wytłumaczy. To pani Kamila Gasiuk Pihowicz, podpora Petru (wyrazy współczucia dla małżonka.

Jednocześnie bardzo jestem ciekaw, jak w tym szczególnym przypadku zachowałby się sędzia PT Rzepliński. Bo nie jestem pewien...

 

 

Szpitale psychiatryczne, popularnie zwane psychuszkami, w aspekcie prawnym wymyślone zostały przez sowietów, na długo przed Hitlerem i oczywiście przed "Lotem nad kukułczym gniazdem".

Komuchy uczyniły z nich szybkie i wygodne miejsce odosobnienia, bez wyroku sądowego i całej tej prawniczej szopki. Oskarżyć było łatwo, bo każdy, kto nie czuje się dobrze i nie lubi komuny, musi być chory na umyśle.

A jeśli na dodatek był krnąbrny i uparty, to stanowił świetny materiał do eksperymentów medycznych, gdzie w zamkniętym szpitalu, w każdej dowolnej chwili przypiętego do łóżka skórzanymi pasami, można było faszerować wynalazkami, po których pacjent wył z bólu godzinami, albo powoli tracił rozum.

 

Pragnę państwa poinformować, że rzeczone "psychuszki" w III RP mają się dobrze i pracują pełną parą.

 

Zawsze się zastanów, jeżeli chcesz słownie nawrzucać jakiemuś kretynowi, bo nigdy nie wiesz, jak on jest umocowany, kto jest jego teściową, albo ulubionym wujkiem w todze.

 

Po jedenastu latach został wypuszczony ze szpitala psychiatrycznego pan Meszka, który osobiście nie miał zamiaru spędzić tam choćby dnia i niestety dla oprawców, raczej był zdrowy na umyśle, jak wspomniana pani Kamila Gasiuk Pihowicz.

Pan Meszka nawrzeszczał na wrednego sąsiada i prawdopodobnie, jak często każdy z nas, oświadczył, że następnym razem to mu nogi z dupy powyrywa.

Za taką niesamowitą zbrodnię grozi kara więzienia lat dwóch. Lecz warto dodać, że sądy rzadko tyle wymierzają i zazwyczaj kara jest w zawieszeniu, lub inna wolnościowa.

Prokurator działający w imieniu ofiary stwierdził, że to bardzo niesprawiedliwa kara. A, że był dobry w tych komuszych klockach i trikach zdecydował, że oprawcę, okrutnego i niebezpiecznego pana Meszkę, trzeba zamknąć w szpitalu psychiatrycznym.

Pan prokurator, sędzia okręgowy i ordynator oddziału zamkniętego szpitala psychiatrycznego, to dobrzy kumple. Po prawdzie nie wiem od czego. Może razem strzelali z ambony, albo rżnęli w pokera, lub po prostu razem chlali wódę i chodzili na dziwki. Tak czy inaczej, urządzili panu Meszce kongo i biedak przesiedział na oddziale 11 lat !!! Pomyślcie państwo – jedenaście lat za sąsiedzką sprzeczkę. Jedenaście lat bez wyroku sądu. Tylko na skutek decyzji prokuratora.

Co panowie na to panie Rzepliński i panie Bodnar? Oczywiście to nie za waszych czasów, a na dodatek nic o tym nie wiedzieliście. Jasne. Tylko ja wiem, ze podobnych przypadków jest ciągle jeszcze całkiem sporo. Zamierzacie panowie coś z tym zrobić? Zgrana trójca – prokurator, sędzia i psychiatra, mogą bez wyroku sądu każdego pozbawić wolności. Oczywiście, jak komuś ważnemu podpadnie.

To taka łagodniejsza wersja klasycznego, polskiego "seryjnego samobójcy". Klapsik dosłownie.

 

Sąd Najwyższy po jedenastu latach nakazał uwolnić pana Meszkę natychmiast 15 listopada tego roku. A taki wał! To za łatwe. Okazuje się, że pan Meszka nie wyrażał zgody na pobyt w psychiatryku więc nie łatwo go wypuścić. Posiedział sobie więc jeszcze miesiąc i wyszedł dopiero dzisiaj.

 

 

Jak poznałem kraje o systemie sądowniczym na odpowiednim poziomie, pan Meszka uzyskałby, za taki incydent, dziesięciomilionowe odszkodowanie. W dolarach, czy euro.

Osobiście na jego miejscu wystąpiłbym o odszkodowanie od Państwa Polskiego w wysokości co najmniej 5 milionów złotych. To 11 lat, czyli 132 miesiące straconej pensji. Choćby średniej krajowej. Odsetki. Straty moralne i zdrowotne. Ból i cierpienie.

Tylko, że za to zapłacimy my, wszyscy podatnicy, a nie pan prokurator, sędzia i psychiatra.

 

Prezes Kaczyński i praktycznie cała Zjednoczona Prawica, czują i rozumieją, że nic więcej nie da się w kraju zrobić,  jeżeli na samym początku nie wyczyści się stajni zwanej systemem sprawiedliwości. Zaczęto od Trybunału Konstytucyjnego i było to, jak pogmeranie patykiem w gnieździe szerszeni.

Wszyscy w tych ponurych togach, więc także doktorki z uniwersytetów poczuły nagle swąd przypiekanych pięt. Ich cudowne, ciepłe i przytulne gniazdo ma być obiektem wnikliwej kontroli i, nie daj Boże przebudowy?!

A oni po tylu latach obrastania sadłem i pieprzenia dyrdymałów mają się nagle stać sprawiedliwi?! Sprawiedliwi i mądrzy?! I jeszcze pewnie uczciwi?! Kto to widział! Wara!

 

Panu Meszce, po 11 latach życia, nie skazanego przez sąd i oddanego w łapy klinicznych psychiatrów, którzy bezkarnie nie wiadomo, co z nim wyprawiali, życzę siły i szczęścia. I żeby uważał z sąsiadami. Swołocz niestety jest wszędzie.

I nadal ma się dobrze...

.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:18)

Komentarze

Gdzie są rzecznicy praw wszelakich ?

Rzecznik praw pacjenta powinien wystapić o odebranie prawa wykonywania zawodu, przez wszystkich lekarzy zamieszanych w sprawę.

Rzecznik praw obywatelskich natomiast o wywalenie na zbity pysk w/w prawników.

Prokurator Generalny ....

Minister Sprawiedliwości ....

A , co będzie ?! Ciesz się człowieku, że żyjesz, że wyszedłeś

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0


#1501940

Witaj

 

jak widzisz, przez 11 lat nie było nikogo, by się za pokrzywdzonym za wymiar sprawiedliwości wstawił.

Wiesz też zapewne, że oprócz psychuszek, można stosować bez końca areszt wydobywczy. Inny niewinny, kibic Legii, był tak trzymany trzy i pół roku. Tu się podobno Bodnar wstawił. Lecz zapewne tylko dlatego, bo sprawa została nagłośniona.

Nasz system to lipa. I jak tu ktoś może się powoływać na obronę prawa i nawet marsze organizować?

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1501962

Należy zrobić to zanim wprowadzi się w życie zaostrzenie przepisów związanych z więziennictwem. Przy władzy są wciąż ci sami ludzie.

https://wzzw.wordpress.com/2013/12/13/zapomniani-%E2%98%9A%E2%97%99%E2%97%99%E2%97%99-przeczytaj/

I jeszcze to:

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/po-ciemnej-stronie-mocy/74lbny

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1501941

Witaj

 

Zweryfikować to raz.

A następnie powinien być stały system ocenny. Ja, stary pryk ciągle jestem regularnie oceniany przez moich pracodawców.

Nie powinno być tak, że istnieje bezkarna grupa ponad wszystkim.

Osobiście jestem za tym, by prokuratura wróciła do ministerstwa.

 

A stare komunistyczne repy... no cóż, powinny odpocząć na obywatelskiej emeryturze.

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1501963

Żeby zająć stanowisko warto by poznać ocenę sytuacji drugiej strony.
Kiedyś mieliśmy pacjentkę,mieszkała sama ,nie dawała sobie rady,kilka rzeczy wskazywało że to depresja.
Udało się umieścić naszą podopieczną w szpitalu psychiatrycznym i nagle znalazła się rodzina,afera,awantura,zeznania,przesłuchania ,horror..Rodzina przywiozła "ukochaną ciocię" do jej mieszkania(ciocia miała dość wysoką emeryturę)Tydzień po "uratowaniu"weszłam z policją do mieszkania i znalazłam panią wiszącą u żyrandola.Kto zawinił?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

dorota-s2

#1501969

Witam

 

oczywiście jest dużo indywidualnych przypadków.Jednakże w stosunku do tego, co napisałem radziłbym zapoznać się z faktami. Jak faktycznie rodzina walczyła o męża i ojca i jak sąd bezwzględnie przedłużał pobyt na makabryczne żądania ordynatora.

Szpital psychiatryczny to bardzo delikatna sprawa i bardzo łatwo uczynić niepowetowaną krzywdę. A oddziały zamknięte powinny byc tylko dla niebezpiecznych pacjentów ze zdiagnozowanymi ciężkimi zaburzeniami zagrażającemu życiu i otoczeniu.

Polecam "Obłęd" Krzysztonia. Przerażająca literatura faktu.

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1501972

Prawda zazwyczaj leży w Sobkowie pod krzakiem...

Dziękuję za minusa:), ale nie dbam o punkciki chociaż zalezy mi na opini Niepoprawnych.

Kobieto, proszę mnie nie tykać swoją brudną łapą NIGDY! Z daleka ode mnie bardzo proszę, wystarczy, że z pani ulubieńcem mam skaranie boskie!

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-4

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1501980

System kontent z milionów „sprawiedliwości” - zajmuje się wieloma sprawami…

SystemOwcy „praw”- wiele spraw,wiedli w ości - w pokrzywy, do krzywdzenia petentów systemu…

SystemOwcy mają - sprawy wlec latami i kapitały obywatelskie, mają wieść na manowce…

Takie funkcje mają do wykonania funkcjonariusze- faryzeusze systemu sprawiedliwości - faryzeusze systemu - dzisiejszego miana …

Te sprawiedliwości - układane są w stosy „stosownego” POdejścia trybunałów - rzeczników interesów zawodowych : sędziów. lekarzy , prokuratorów – POdchodzących do rzeczy = petentów – obywateli, którym system - ma nie zezwalać na prawne podważanie POlityki systemu propagandy „prawnych sukcesów”…

Umożliwiających „rozwijanie” gospodarki państwa prawa „dbającego o bezpieczeństwo publiczne” – zdrowia i życia Obywateli Polski , czy raczej „prawnych sukcesów” umożliwiających obcym w państwie - SUKCESywne ( represyjne i sanacyjne) rujnowanie gospodarki Polski - dla odbierania Obywatelom Polski miejsc pracy, aby biedniejący Polacy, nie Mieli dochodów na elementarne utrzymanie Się przy życiu i w związku z systemowymi intencjami POwładz (samorządów- bez demokratycznej kontroli władz)…

Stawali się łatwym łupem dla „łowców skór” i międzynarodowych producentów „cywilizacji” dopalaczowych systemów tworzenia kolonii POdkonsumentów i POdwykonawców, aby w bliskim sąsiedztwie NIEmieć - państw cywilizowanych gospodarek…
GosPodarek – nie dla głupców, ale dla ‘ łupców’ – łupieżców gospodarek państw przyległych (POdległych ?) bez rządów - Społeczeństw do spożycia, użycia i do degeneracji państw w państwo kształtne platformy, dla walcowania istot człekokształtnych, do golenia i strzyżenia owieczek - do cery przed wypuszczeniem stad - na Bal cer owiec…

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1502009

Nie sanacyjne - ale sankcyjne.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#1502011

stalinowski - tak twierdza nawet... prawnicy - z tym, ze tylko nieliczni sa zwolennikami gruntownych reform.

Na dodatek po 1989 r. ani sadownictwo, ani prokuratury nie przeprowadzily zadnego "przegladu" kadr  (na dodatek najwazniejsze: nie przeprowadzona zadnych reform na Uniwersytetach - wiec do dzisiaj uczy sie przyszlych prawnikow w ten sam sposob - co za batiuszki Stalina...) - a na dodatek wiadomo, ze zawody prawnicze z reguly sa dziedziczone z pokolenia na pokolenie - wiec mamy dzisiaj w sadach niezawislych i okrytych dozywotnim immunitetem (ktory moga "zdjac" wylacznie ... koledzy sedziowie) sedziow, ktorzy maja jedna z najnizszych "wydajnosci" w Europie i na swiecie (czyli w praktyce niewiele robia - a jak juz robia to nie dla dobra wspolnego - ale... wlasnego), a na dodatek orzekaja w sposob skandaliczny czesto pakujac niewinnych lub popelniajacych blahe czyny na lata za kraty a wielomiliardowi zlodzieje pozostaja na wolnosci.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

mikolaj

#1502044