Chamówa – Jeb*ć pisiorów!!!

Obrazek użytkownika jazgdyni
Idee

 

 

 

 

 

 

 

Mamy poważny problem. NIE NAZWALIŚMY WROGA!
Uszczególnię, żeby nie było niepotrzebnych wątpliwości.
MY, czyli Polacy patrioci, tradycjonaliści – obrońcy cywilizacji łacińskiej i jej polskiej wersji kulturowej i szlacheckiej.

 

Nie nazwaliśmy wroga naszego przeklętego, który rozpoczął wojnę, by nas zniszczyć; nie żadnego wydumanego, tylko konkretnego, a do tego jeszcze bardzo silnego i bogatego. I nie atakuje nas maczugami, włóczniami, mieczami, czy nuklearnymi głowicami. Nie tak, bo nasza cielesna powłoka, nasza sprawność i siła fizyczna może im się przydać.
Wróg atakuje nasze umysły, naszą mentalność, nasz rozum i emocje.

Mówimy o nich różnie, na wiele sposobów:
ogólnie – cywilizacja śmierci, NWO – nowy porządek świata, albo bardziej szczegółowo – światowe lewactwo, neo-marksiści, krypto-komuniści, LGBT+, wyznawcy ideologii gender, i tak dalej, i tak dalej.
Nie mamy jednego spójnego i wyraźnego określenia. Jak Gwiazda Śmierci w Gwiezdnych Wojnach, czy w naszej historii, przed chrztem Hunowie, a później Tatarzy. A w czasach najnowszych to byli bolszewicy, lub sowieci (Zobacz mamo kto to leci – to sowieci, to sowieci...*).

Musimy ich jakoś nazwać. Wróg rozpoznany i nazwany, konkretny i nie anonimowy, bo niewiadome zawsze wzbudza strach i obezwładnia; wróg oszacowany i policzony; i jego siła i jego moc. Oraz świadomość krzywdy i nieszczęścia, jakie może on nam uczynić.

Tęgie głowy poetyckie! Sztukmistrze słowa i puenty do roboty! Tak ładnie nas nazywają – pisiory, pisdzielce – co jest dokładnie w ich zbrodniczym emploi, a my co?! Niekumaci? Grzeczne dzieci? Cięta riposta i trujący sztych słowem są więcej warte niż nawalanie ich mądrymi, kulturalnymi słowami, których oni nawet nie są w stanie pojąć.

No właśnie. Już dawno ustaliliśmy sobie, że jakikolwiek dialog i jakakolwiek nasza odpowiedź w tej walce, oparta na rozumie, na argumentach i na rozsądku nie ma sensu, bo oni działają wyłącznie w sferze emocjonalnej. Nie w całej – opierają wszystko na nienawiści i pogardzie.

"Każdy Twój wyrok przyjmę twardy
Przed mocą Twoją się ukorzę
Ale chroń mnie, Panie, od pogardy
Przed nienawiścią strzeż mnie, Boże ..." **

Tylko pewna część wroga to cynicy, hipokryci i oszuści. Większość to autentyczni wyznawcy, bo to wszystko, co jest zanegowaniem zasad i idei naszej strony, to też RELIGIA.

Tak tak – wojna cywilizacyjna, wojna o umysły, to bardziej niż prosta wojna ideologii, to autentyczna wojna religijna. Tak jak ateizm jest religią – płomienną wiarą w nieistnienie boga.

.....

Jednakże tu chciałbym zwrócić uwagę na pewien charakterystyczny aspekt i zaproponować te slangowe słowo z tytułu.

Ważnym elementem wojny o wszystko jest niszczenie czegokolwiek, co jest z nami związane. Zarówno w sferze materialnej (kościoły, pomniki, ubiór, itd) jak i w sferze umysłowej.

Bardzo istotnym i niesłychanie ważnym działaniem wroga w domenie umysłowej człowieka,jest niszczenie kultury. I to na wszystkich poziomach.
Tej wysokiej: sztuka – penis ukrzyżowany, symbol LGBT – tęcza, jako pomnik na warszawskim placu; spektakl "Klątwa" (w oparciu o dramat Wyspiańskiego) z symulowaniem seksu oralnego z papieżem.
I tej niskiej. Codziennej: dobre wychowanie, szacunek wzajemny, dbałość o język, przyzwoitość, życzliwość, a nawet szczery uśmiech.
I to, co tutaj nazwałem chamówa, czyli to, co zaprezentował na trybunie publicznego zgromadzenia zmurszały bohater Solidarności Władysław Frasyniuk zwracając się do słuchaczy z apelem: - Jeb*ć pisiorów!
To także destrukcja tradycyjnych wartości i kultury.
Na dobrą sprawę to czyn karalny KK. Bo jest to wezwanie do samosądów. Chociaż w tych pokręconych głowach lewactwa może to być zachęta do przyjemnych czynów nieco lubieżnych, co wiemy, jest tam zwyczajną praktyką.
Pamiętamy innego "bohatera", Seweryna Blumsztajna z plakatem "Pier**lę nie rodzę", słyszeliśmy Sławomira Neumanna, jednego z liderów Platformy Obywatelskiej jak pouczał kolegę - "Jeśli będziesz w Platformie, będę cię k***a bronił jak niepodległości”, „w Tczewie są same p***eby, rzygam Tczewem", albo „Jak Zbyszek słyszy, że ma poprzeć Biedronia, to dostaje ku***cy”.
Praktycznie oni już inaczej nie mówią – oni lecą, gdzie się da chamówą.
A najbezczelniejszy, bo podobno odważny, jak nikt, Frasyniuk wygłasza apel chamówą do mikrofonu, publiczne do zgromadzonych ludzi, tych wspomnianych wyznawców. Zgodnie z przewidywaniami, okrzyk wywołał ekstazę zgromadzonych.
A jakie teksty są umieszczane na tych paradach równości, czy marszach feministek.
Czysta, stuprocentowa chamówa, im bardziej wulgarna, obsceniczna, wymyślna i rażąca obyczajność, tym lepiej. A na dodatek widoczny wysiłek i starania, żeby jeszcze kolejne tabu złamać. Nie będę zdziwiony jeżeli wkrótce któryś z wrogów publicznie w trakcie protestu zacznie robić kupę. I dostanie huczne oklaski.

Czy ktoś powinien się obrazić, gdy użyję słowa zbydlęcenie? Choć to o nas, w większości katolikach jeden z ich złotoustych speców od chamówy publicznie oznajmił, że jesteśmy jak te świnie w błocie.

Nie można nic nie robić. Nie można patrzeć na nich z politowaniem ze szczytu wieży z kości słoniowej. Gdy tak to zostawimy, to chamówę zaczną w szkole uczyć, a nasz sześcioletni synek kiedyś nam powie: - Stary, weź się odp***dol.
Trzeba walczyć. Wcale nie wściekać się i wyrażać oburzenie. To ich tylko rozbawia i podnieca.
Trzeba masakrować ich litością i współczuciem, albo kpiną i satyrą. Oczywiście trzymając poziom.

Bo jeśli nie, to redaktor Jażdżewski, facet co to w maju, poprzedzając w przedbiegach samego Wielkiego Tuska, powiedział o nas:

"Ale rywalizacja na inwektywy i na negatywne emocje z nimi nie ma sensu, dlatego że po kilku godzinach zapasów ze świnią w błocie orientujesz się, że świnia to lubi."

No to co? Zrobimy coś z tą chamówą? Aha, i dosadnie nazwiemy wroga?

 

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:10)

Komentarze

"...bo oni działają wyłącznie w sferze emocjonalnej. Nie w całej – opierają wszystko na nienawiści i pogardzie."

 

Ja widzę to tak, że ci "oni" to nie jest jeden zbiór osób, ale wiele zbiorów, które działają różnie i z różnych pobudek.

Ci, których my obserwujemy na żywo, wokół nas, to jest zbiór ludzi - narzędzi, działających emocjonalnie, bo tak ich zaprogramowano poprzez systematyczne tresury, głównie medialnie, jako narzędzie w wojnie ideologiczno-propagandowej, przeciw nam Polakom.

Zbiorem będącym na wyższej półce świadomości, są ludzie cynicy, którzy wiedza czemu to wszystko służy, ale robią to z niskich pobudek czyli dla zysku, bo korzystają z różnych form finansowego wsparcia, którego źródłem są ci, którzy realizują swój projekt NWO i Rządu Światowego.

Jest to zbiór najmniej liczny, ale za to dysponujący środkami finansowymi wprost nieograniczonymi: "ich środki finansowe są praktycznie nieograniczone", jak to powiedział D.Trump na wiecu wyborczym podczas kampanii w 2016 roku:

https://youtu.be/0pQ8Vo-vpMQ?t=5

 

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1610741

Dokładnie tak jest. W pełni się zgadzam.

lecz tutaj zajmuję się wyłącznie stanem najniższym wrogów - jak to nazwałem - chamówą.

Bo to dobra ilustracja tego, jacy mamy się też stać, jak przegramy.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1610743

roku, kiedy to zapałała swiętym oburzeniem do kapitana Sklepowicza za okreslenie, kto to je.ie? pod adresem feministek.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1610746

Co do Władysława Frasyniuka to jak mi się wydaje pytania Andrzeja Leppera zadane na sali sejmowej odnośnie majątku legendy Solidarności zwisły w próżni. Cały czas czekamy na odpowiedź panie Władku od jebania innych.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1610803

To pytanie ciągle stoi.

 

Tym bardziej, że na przykład nie wiadomo, co się stało z kasą Solidarności, którą podobno Frasyniuk z kolesiami ukryli w ostatniej chwili przed stanem wojennym.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1610833

Nie muszą wiedzieć o zadnym nwo, chyba że za tych cynikow masz najbogatszych. Ale wtedy mają własne finanse (póki są zabezpieczeni politycznie, bo nad kasą zawsze musi być krysza). 

 

No i zupelnie wyłączyles z równania korporacje. Nie te czasy, by wszystko zwalać na osoby jako narzędzia, aktyw oraz sterujących. Dzieją się najróżniejsze  procesy najróżniejszych czynników a dawno upadł stary ład. Zdaniem lewicy vel alterglobalistów ponadnarodowe korporacje, silniejsze od wielu państw, powstrzymać może tylko globalny rząd, bo rządy narodowe to właśnie żer największych potęg. Sęk w tym, że interesy państw zlewają się z zyskiem korpo (stąd sukces wielu firm amerykańskich). 

Czy hipoteza NWO jest niezbędna do ukazania, jak najróżniejsze siły walczą o władzę i zysk? Po co się straszyć amerykańską bajką przejętą przez ruskich, skoro żyliśmy w całkiem realnym sowieckim NWO a do dziś mamy imperialistycznego sąsiada za płotem?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1610827

To bardzo ciekawe i słuszne rozważania. Nie myśl, że o nich nie pomyślałem.

Mówisz o nie uwzględnianiu korporacji. Lecz jak spojrzysz z dala to zobaczysz, że wszystkie wielkie korporacje, to dokładnie ci potężni miliarderzy, starzy i nowi. Tak, że ja korporacji jako oddzielny autonomiczny element nie traktuję.

Myślisz, że to tylko walka o władzę i zysk? Dawniej można by się zgodzić. Bo tak było. Ale ONI mają już tyle władzy ile zechcą i grubo ponad 90% wszystkich pieniędzy świata. To dlatego, z braku wizji spokojnego rozwoju, tym razem postanowili zabawić się w bogów. Lecz durnie lekceważą Biblię i takie przykłady, jak potop, wieża Babel, czy Sodoma i Gomora.

Zawsze, w każdej chwili i dowiemy się tylko 11 minut przed katastrofą, bo tylko tak wcześnie nasze instrumenty są w stanie wykryć, w naszą planetę może pieprznąć super meteoryt i w ułamek sekundy zresetować wszelkie ludzkie niesprawiedliwości. A przy okazji także przeludnienie, ocieplenie klimatu, troskę o atmosferę i lasy tropikalne. 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1610835

Nie, Janusz. Pomyśl o finansach. Już dawno nie najbogatsze osoby są najważniejsze. Zresztą j wcześniej przecież ich firmy, monopole, banki były ważniejsze. Nie wierzysz, to przypatrz się potomstwu najbogatszych rodów, nie bogacą się w nieskończoność.

A kto ma największa kasę? Różne fundusze, nie?. A czyja to kasa? Np. przyszłych emerytow, czyli nas wszystkich z danego kraju. Jaka jest struktura właścicielska korpo? Zalozyciel/ CEO może mieć 50% a może 5%. Reszta jest tak rozsiana, że nawet nie rozrysujesz, celowo. Są tam najróżniejsze fundusze. Więc koniec końców bardzo często taka korpo należy do ludzi, działa dla zysku najlepiej w zgodzie z państwem np. USA a sterowana nie jest przez 1 Żyda tylko rynek czyli giełde decyzjami prezesa i rady odpowiadającymi przed inwestorami. A pieniądz straszliwie krąży, nie leży w piwnicy najbogatszych.usa też dawno nie rządzi kilkadziesiąt rodzin, tylko korporacje, ludzie mają ułamek ich wpływow jako elita 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1610898

Jakby "Jebać pisiora " krzyknął Biedroń moglibyśmy czuć się zaniepokojeni i musielibyśmy uważać, ale to tylko zaburzony psychicznie Władek Frasyniuk. Więc spoko.

ps.

Rabiej nie poszedł na manifestację w obronie sądów, bo szuka na Allegro kła narwala. Partnerowi pod choinkę chce kupić.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1610802

Żydo-komuna i ta POlityczna i ta w togach i ta na wszelakich urzędach państwowych, to obecnie wróg Polski i Polaków nr 1.

I tu wychodzi słabość, bojaźń i strach PiS-u, by tę patologie żydo-komuny wziąć  krótko za ryj i z nimi się nie pierdzielić.

Ale tu trzeba mieć jaja i jeśli ci ktoś pluje w twarz, to go lejesz w mordę, a nie nastawiasz drugi policzek jak to robi PiS, nie mylić z wyborcami PiS.

Więc taka żydo-komuna pokroju Frasyniuka i innych, pozwalają sobie na coraz bardziej chamskie i bezczelne wypowiedzi i podpuszczają ludzi do buntu, bo wiedzą że PiS się nie postawi.

Bo swymi wetami Duda, podarował sądy dla opozycji, a one w dowód wdzięczności będą teraz zwalczały PiS i nie pozwolą ruszyć tej patologii żydo-komuny.

Więc teraz można rzec  selavi PiS-ie, jak się nie wykorzystuje sytuacji gdy przeciwnik był już powalony, to drugiej szansy już nie będzie, po zdrajcy nie pozwolą by już ich zaskoczyć, bo się mocno okopali

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1
#1610818

Z dużą przykrością stwierdzam, że masz całkowicie rację.

Kiedy parę lat temu pisałem, jeszcze na początku walki o władzę, stwierdziłem, że trzeba się twardo postawić i walczyć.

Wówczas cały tabun blogerów, z naszymi paniusiami na czele, podniósł wrzask, że jazgdyni znowu chce posłać najlepszą młodzież na barykady i upuścić krew niewinnych. Tak jest, uważałem, że trzeba walczyć i nadal tak uważam.

Niestety, z przyczyn, których możemy tylko się domyślać i wyłącznie spekulować, PIS po zdobyciu władzy przyjął postawę defensywną i koncyliacyjną. Pojmuję kindersztubę i kulturę Kaczyńskiego, lecz jak jest wojna, to niestety trzeba być brutalnym i agresywnym i często własnym atakiem wyprzedzać atak wroga.

Nie mówię, żeby zaraz być Erdoganem, bo tacy silni nie jesteśmy. Lecz gdybyśmy chociaż byli tacy asertywni jak Orban, to profesorki, doktorki i papugi po głowach by nam nie chodzili.

Jest jeszcze czas i szansa. Tylko trzeba zacząć działać i walczyć.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1610831

Wież dobrze że już nie wspieram PiS-u bo powodów jest wiele, ale już nie chce patrzeć jak PiS wystawia zadek, by każdy kto ksiał mógł go kopać do woli, bez żadnych konsekwencji dla bandytów i zdrajców z żydo-komuny.

Zal mi tylko wyborców, bo sam ciężko pracowałem społecznie dla PiS-u przed wyborami w 2015 roku i z grupą przyjaciół chodziliśmy od mieszkań do mieszkań w Poznaniu i w Wielkopolsce by ludzie głosowali na Dudę i na PiS.

Niejednokrotnie szczuli nas psami i dzwonili na Policję, ale w tedy uważałem że warto to robić, bo robię to dla Ojczyzny. 

Dzisiaj z perspektywy czasu uważam że to był stracony mój prywatny czas bo powodów aż nadto wiele, a PiS zawiódł na linii wymiaru sprawiedliwości, bo hamulcowym tych reform okazał się prezydent Duda, a PiS podkulił ogon, nawet gdy Duda zawetował ustawę degradacyjną, by nie można było ściąć czerwonej hydrze głowy. I takim sposobem Dukaczewski dalej swoją WSI-ową robotę wykonuje przeciw Polsce. A czerwona zaraza podniosła się z niebytu.

Dzisiaj czerwoni bandyci znowu wracają na nazwy Polskich ulic, a Polskich Bohaterów się z nazwy tych ulic ściąga.

Polacy głosowali na PiS, a nie na przybłędy z PO, UW, UD, które dzisiaj zasiadają w rządzie ZP.

Dzisiaj taki Gowin może spokojnie szantażować PiS, bo ma 18 szabel, które mogą rozwalić rząd ZP.i rząd musi robić jak Gowin zapragnie.

Więc tarcia w wyborcach PiS-u już się zaczynają, jedni widzą tą nieporadność w PiS-ie i zagrożenie idące z tego faktu, a inni są po prostu niereformowalni i fanatycy do których nic nie do ciera, a krytyka za błędy PiS-u jest u nich nie dopuszczalna.

 

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3
#1610837