Blog'n'roll padł

Obrazek użytkownika jazgdyni
Blog

 

Zdecydowałem się umieścić tylko tutaj jeszcze jeden tekst. To ostrzeżenie i przestroga dla moich przyjaciół. Jak nieroztropność, brak wzajemnego szacunku i czysty egoizm, potrafią zniszczyć coś, co nam dano za darmo, więc nie za bardzo o to dbamy, w zamian za to wylewamy swoje frustracje, pozwalamy publicznie pokazać się naszym najgorszym cechom i zamiast budować wspólnie – niszczymy.

 

Wczoraj uczestniczyłem w pogrzebie.

Bloger Danz, nie wiem na pewno, ale zdaje się redaktor naczelny portalu Blog'n'roll oznajmił publicznie, że lada moment likwidują to przedsięwzięcie. To bardzo smutna informacja mimo historycznych zaszłości, które spowodowały utworzenie tej witryny. Bo prawicowych i patriotycznych stron w internecie ciągle mało.

 

Najstarsi i najwytrwalsi blogerzy i komentatorzy niepoprawnych dobrze pamiętają, jak wybuchł konflikt w redakcji, po którym za wyjątkiem Gawriona wszyscy odeszli, pociągając za sobą sporą grupę internautów, praktycznie trzon ówczesnych niepoprawnych. O tych ludziach będzie dalej mowa.

 

Walkę o portal niepoprawni.pl : Gawrion versus reszta redakcji z Danzem, Hunem i jeszcze paru, wygrał Gawrion. Stanowczy i zdecydowany, świetnie znający świat kruczków prawnych odebrał to, co uważał, że mu się należy.

Reszta redakcji okazała się miękka i pasywna, tacy nie umiejący walczyć idealiści; dosyć szybko zwinęli żagle i się wynieśli. Może też ciążył im fakt, że nieco wcześniej zainfekowali władze NP i przyjęli do redakcji prawdopodobnego agenta wpływu, który zaczął nieuczciwymi metodami zaprowadzać swoje porządki.

 

Portal Blog'n'roll właśnie upadł, a portal Niepoprawni przoduje w rankingach najlepszych prawicowych stron patriotycznych.

Czy to oznacza, że jeden redaktor naczelny – Gawrion jest niemalże geniuszem, a drugi – Danz, kompletnym nieudacznikiem? W żadnym wypadku.

 

Zasadniczą substancję każdego portalu tworzą umieszczone tam teksty, ergo, ludzie, blogerzy, którzy zdecydowali się w tym miejscu pisać. Tylko oni są w stanie przyciągnąć czytelników i wpływać na popularność witryny. Sprawy formalne i techniczne są drugorzędne. Jakość grafiki, udostępnione dodatkowe możliwości, różne punktacje i rankingi raczej w niewielkim stopniu interesują zwykłych czytelników. Tym raczej żyją aktywni użytkownicy portalu.

 

A teraz przestroga.

Czy to konflikt w redakcji i odejście z niej grupy ludzi spowodował, że niepoprawni rośli, a B'n'R nie potrafił stanąć na nogi?

Nie, to blogerzy, którzy niemalże przed konfliktem nie rozwalili niepoprawnych, teraz, ci sami ludzie przecież, zniszczyli wlaśnie Blog'n'roll.

To ludzie, którzy kompletnie nie pojmują sensu dobrego, pro-państwowego portalu. Portalu, który w zasadniczym złożeniu ma się stać opiniotwórczym źródłem informacji i poglądów (dodam, pod żadnym pozorem propagandą).

Ci właśnie nieszczęśni blogerzy ustalili, że mają oto klubo-kawiarnię, jakąś ławeczkę, jak to nazywali, hermetyczny klub do pogawędek, gdzie oni sami decydują o przynależności i pilnie strzegą jego bram. Jakiego czytelnika tak na prawdę interesują ich wzajemne relacje, small talk, jak to nazywają Anglicy, ich preferencje muzyczne, czy wzajemne wspieranie się, by poczuć się lepiej. Do takich właśnie działań istnieją różnorakie fora dyskusyjne i jest ich setki. Na każdy temat.

Dobry prawicowy portal musi coś tworzyć, być kreatywny, w pewnym stopniu ekspercki, kształtujący właściwą postawę i poglądy. To jest jego brutalny obowiązek. Po to do cholery piszemy, bo chcemy, żeby było lepiej wszystkim. A nie skisłe ciepełko dla paru osób.

I tak to właśnie stara, wypłowiała kanapa, niezbyt rozumnych "przyjaciół", których nikt nie chciał słuchać, rozwaliła Blog'n'roll.

 

Oczywiście prawdą jest również, że redakcja i administratorzy mogą wpływać na obraz i wymowę portalu i skutecznie przeciwdziałać patologii. Jednakże jest to praktycznie bardzo ciężkie, jeżeli wspomniana kanapa i redakcja to kumple z tego samego rozdania. Wtedy wszystko się kisi i zamiast smacznej grochówki wychodzą pomyje.

Czy redakcja Blog'n'roll zdawała sobie sprawę, co chce osiągnąć i jak to zrealizować? Moim zdaniem – nie specjalnie. Raczej założyli ten portal z powodu urażonej dumy i w kontrze do niepoprawnych Gawriona, by mu pokazać, że pobiją go na głowę. Tylko myśleli, oczywiście błędnie, że wystarczy nakryć stół, a żarcie samo się na nim znajdzie. Tymczasem stara wiara powyciągała swoje kanapki i termosiki z kawką i jak zwykle rozpoczęła dyskusję o dupie Maryni.

 

Co nie znaczy, że Gawrion na odbitych niepoprawnych nie popełnia błędów.

Głównym niestety jest brak należytej dbałości o linię programową programu. Może inaczej interpretuje słowo "niepoprawność"? Nie zapominajmy, że portal w obecnym kształcie powstał w czasach rządów poprzedniej ekipy, której w zdecydowanej większości byliśmy przeciwnikami. Teraz sytuacja jest nieco inna.

Lecz cel i założenia – i to nie bieżące, merkantylne – tylko długofalowe i perspektywiczne są niezmienne: suwerenność i siła państwa Polskiego, nieustanny wzrost dobrobytu wszystkich obywateli i walka z ewidentnymi patologiami, które spowodowała komuna i późniejsza postkomuna.

Orzełek pokazujący gest Kozakiewicza, dobre logo portalu, chyba do czegoś zobowiązuje. Mówi: - wara od Polski! To świetny symbol niepoprawnego patriotyzmu.

 

Jako, że niepoprawni, to można więc sie spierać, o kształcie stosunków naszego kraju z Ukrainą i pozostałymi sąsiadami. Można dyskutować o sensie szczepień ochronnych. Można się spierać na różnorakie tematy, jednakże starać się unikać rażących głupot i trzymać klasę. Przecież mamy też pewien cel edukacyjny.

Nie można natomiast przekraczać ewidentnych barier. Nasze stosunki z Rosją nigdy nie przyniosły Polsce żadnych korzyści. To państwo totalitarne o zapędach imperialistycznych, państwo z zupełnie innej cywilizacji i kultury, co pokazały trumny smoleńskie, które zawsze eksploatowało Polskę, rozkradało, gdy mogło i wykorzystywało pod każdym względem. A im słabsi byliśmy, tym z większą pogardą się do nas odnosili.

Za niedopuszczalne więc uważam, by na niepoprawnych rozpanoszyła się pro-sowiecka propaganda i jeszcze gorsza – pro-putinowska.

Cały świat nakłada sankcje na Rosję, a tu entuzjaści nawołują do poprawy stosunków z Rosją. Śmierdzi mi to bardzo.

 

Portal ma dwa ewidentne błędy logiczne i techniczne, z czym redaktor, niestety apodyktycznie nie chce się zgodzić.

Jeżeli człowiek, bloger lub komentator przekracza pewną barierę niechęci pozostałych uczestników i osiąga poziom, powiedzmy, minus dziesięciu tysięcy punktów, to powinien być zamrożony, a jego dalszy pobyt na portalu przedyskutowany. Zazwyczaj są to złośliwe trolle rozbijające dyskusję i specjalizujące się w atakach ad personam. Czyli element pasożytniczy na dobrym portalu.

W szczególności, że w tej konstrukcji, autor tekstu nie ma żadnego wpływu na moderację dyskusji i blokowanie napastliwych komentarzy, jak to istnieje na większości poważnych portali.

Drugim, przykrym defektem jest to, że redakcja w każdym sporze kieruje się literą prawa, a nie sprawiedliwością, zdrowym rozsądkiem i poczuciem pewnych standardów moralnych. Lecz to niestety jest wadą całego systemu prawnego w Polsce, co wskazuje, ze system edukacji prawników jest wadliwy i oparty na błędnych założeniach.

 

Ciężko jest prowadzić portal niemalże jednoosobowo. Więc niemiłym zaskoczeniem jest odrzucanie dobrowolnej i ochotniczej pomocy.

Prawidłowe relacje są wtedy, gdy obie strony po równo dają i biorą. Gdy jedna strona tylko bierze to taku układ zawsze się zawali. Przynajmniej w republice, bo za czasów feudalnych, czy nawet niewolnictwa było zupełnie inaczej.

Choć, jak się zastanowić, to wspólczesne korporacje starają się tamte czasy przywołać ponownie. I niektórzy znowu mają mętlik w głowie.

 

Kto będzie opłakiwał upadek Blog'n'rolla? Mało kto o nim wiedział...

 

 

.

 

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.3 (głosów:26)

Komentarze

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika JSC został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Obrażliwe treści zgłaszam do prokuratury.

#1542275

Jaź przylazł na B-n-R, udając, że się kaja, i plując na Niepoprawnych i Gawriona.
Najwyraźniej chciał się uwiarygodnić, ale szybko został rozpoznany i dostał potężnego kopa w d.pę:):):)
Teraz wraca do was.
I poucza...
Miejcie świadomość, co to za menda.
http://blog-n-roll.pl/pl/przepraszam-nale%C5%BCy-si%C4%99-wam#.WUTz2VGkLIU

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-11

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#1542286

Biedny, chory człowieku...

"Dostał kopa w d.pę"... "Co to za menda"...

No proszę. Prawdziwej natury człowieka nie da się ukryć.

Tak, jak powoływanie się na kumpli klasy "Obibok", którego wielcy działacze WZZW rozpoznali i ostrzegli publicznie przed kontaktem z agentem bezpieki.

Spirito Libero, Dixi, Traube - to ta sama menażeria. Ratlerki do szczucia. Nieudaczniki, którym nagle przestało żreć i nic w życiu nie wyszło.

Wstydź się człowieku. Danż już ciebie na nowy portal nie wpuści. Zostanie ci tylko onet i pudelek.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-7

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1542289

Danz już napisał, że ma cię gdzieś.
Próba następnego desantu niosącego zarazę spełzła na niczym:):):)

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-11

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#1542290

Nieważne artysto.

Ty już się sam wyautowałeś.

Nawet Charles Bukowski lepiej swe życie przeżył.

No i był przystojniejszy.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-5

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1542298

Oto moje przemyślenia dotyczące walki o utrzymanie portalu NP w nurcie prawicowym:

http://niepoprawni.pl/blog/jestem-jakim-jestem/portal-niepoprawnipl-przestal-byc-portalem-patriotycznym

Zawsze przyświeca mi cel: Bóg, Honor i Ojczyzna. 

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
0
#1542295

Cześć Janusz, szkoda, że r-n-d upadł pisałem na nim ponad 3 lata, 30-35% wejść na ten portal było wchodzeniem na moje teksty, na swoim liczniku r-n-d miał ca 2,4 mln wejść, na moje teksty ponad 1 mln. Szkoda że się tak stało. Tak na prawdę tylko NB się trzymają , tutaj piszę aby się przekonać jak tu jest.

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
-3
#1542296

Nie martw się Andrzeju.

Ciebie każdy chciałby mieć.

 

Pozdrawiam

Janusz

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-3

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1542299

Zadaniowcy w akcji codziennie.

Ten portal również upada. Jest tu pewna grupa nowych, których zadaniem jest zniszczenie Niepoprawnych. Rozpychają się łokciami, zaniżają poziom,  zniechęcają stałych bywalców do odwiedzania i zabierania głosu. Są tolerowani, a czasem wydaje mi się, że wręcz hołubieni. Tak twierdzę bowiem redakcja nie reaguje. Czyżby jak zawsze, gdy nie wiadomo o co chodzi to może chodzić o śmierdzącą kasę?

Zobaczcie, kto jest najbardziej obecny i aktywny. Kto opanował gadaczkę, kto pisze najwięcej postów, czasem jednozdaniowych. Ale co tam, ilość się liczy. Kto najwięcej komentuje na kazdy temat, choć na żaden nic nie ma do powiedzenia.

Równia pochyła. Tylko czekać i kolejne zadanie wykonane. 

Trolle jak pasożyty, zjadają nas na naszych oczach.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-5

ość

-----------------------------------

gdy prawda ponad wszystko, życie bywa piękne

wtedy żyć się nie boisz i śmierci nie zlękniesz

#1542302

Ta prawda upada. Statystki są ciągle dobre , ale to szeptana opinia odgrywa teraz swą rolę. Bez zbędnych dyskusji, portal mismy ratować, czy Gawrron tego chce, czy nie chce/

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-3

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1542368

"Jest tu pewna grupa nowych, których zadaniem jest zniszczenie Niepoprawnych."

nie uda się im, nie uda.

Chcą zaistnieć z jednego powodu.

Wszędzie tam gdzie już się "udzielali"  zostali sprowadzeni do parteru a może nawet jeszcze niżej.

Ich ego jest tak wielkie jak słynnego już Corrylusa, ale i oni to tylko jego miniaturki

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1
#1542378

jest sprawą kontrowersyjną i dyskusyjną. Zawsze bowiem może uaktywnić się pewna grupa, która "położy" każdy komentarz. Niemniej właściciel domeny to wprowadził i widocznie miał ku temu swoje powody.

Co do trzymania się ściśle litery prawa, to w końcu wszelkie spory są rozwiązywane przez sędziego z kodeksem w garści i na to nie ma mocnych, a Gawrion z pewnością nie ma wpływu na system edukacji prawników. Czy po jakiejś, nie daj Boże,  przegranej sprawie blogerzy i komentatorzy rzucą się ze swoimi portfelami aby zrobić zrzutkę na ewentualne odszkodowanie? Już to widzę. Prawo może być ułomne, ale to jest prawo i takie są reguły gry.

Pozdrawiam

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#1542303

"Punktacja komentarzy"

po latach praktyki, wszelkiego za i przeciw warto by to zreformować.

A może by tak reset 

I ponowny start w innej formule

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1542380

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika SpiritoLibero został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Jstś wręcz pdręcznkwym przykłdm smzrn.

Jstm dmny z mjj prznklwśc b chyb jk prwszy pznłm sę n tb dłm kp w 4ltry. Jk wdć był t słszn dcyzj. l ty mższ sę kmprmtwć, rbsz t w kńc n włsny rchnk :)

SpiritoLibero

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-11
#1542304

Tam byłeś w stanie ogarnąć umysłowo świat wokoło.

Tu rzeczywistość ciebie przerasta. Lecz twoje liche usiłowania rozbicia strony, kiepskimi, niby szyderczymi na poziomie jabola komentarzami i tekstami, które ci przygotowują w centrali, są tak przejrzyste, jak zwykła szyba. Większość nie daje się na tanie chwyty nabrać. Nie wiem ile ci za stalking płacą, ale radzę się rozejrzeć za innym obiektem. Inaczej możesz się poważnie znudzić.

Chcesz dobrej rady? To możemy się umówić i pogadać.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-5

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1542309

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika SpiritoLibero został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

//Chcsz dbrj rdy? T mżmy sę mówć pgdć.//

Gdz tylk chcsz :) Mż być Gdńsk, Wrszw, Rzym, Mdln d wybr d klr.

Njprwdpdbnj tk sę sptkmy, tylk rczj n będzsz z tg sptkn zdwlny... Dl kłmców szczrców jst  dpwdn mjsc.

Szkd dzś n cb czs, znm dż ckwsz zjęc nż dysksj z tbą.

SpiritoLibero

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-10
#1542312

Dobrze.

Jutro o szóstej w oliwskim ZOO przy klatce z orangutanami. Zawołać, czy wyjdziesz sam.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-2

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1542344

Spiryto lebero troll,nawet szpicel!

Lancelot, pon., 24/11/2014 - 10:07

To za mało dla tej krasnoarmiejskiej przepoconej onucy a w ogóle to się dziwię co ten rozpieprzacz dyskusji Opary tu robi, nie bądźmy bardziej demokratyczni od samej demokracji, takie kreatury powinien spotykać zdecydowany i surowy ostracyzm i usuwanie z porządnych portali.Ich miejsce jest w szambie pn. Neon24 a dalej no passaran! Pzdr

Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1542401

W Misji portalu NP napisałeś Gawrionie między innymi tak, cytuję:

"(...) Głównym celem, jaki nam przyświecał, było stworzenie niezależnego miejsca wolnej wymiany myśli, poglądów, opinii i informacji, do którego nie sięgałyby - wszechogarniające główny nurt polskich mediów informacyjnych - manipulacja, fałsz, kłamstwo i cenzura. Odpowiadamy na postępujący upadek polityki, dziennikarstwa, elit, zanik patriotycznych i obywatelskich postaw. Chcemy promować tradycję, patriotyzm, zaangażowanie obywateli w politykę, propagować prawdę informacyjną, prawdę historyczną dotyczącą Polski i tym samym kształtować świadomość i światopogląd Polaków. Zależy nam na tym, by poczuli się oni w obowiązku dbać o naszą wspólną Ojczyznę".

Jeśli mamy promować tradycję, patriotyzm, mamy kształtować świadomość i światopogląd Polaków, to co tu robią na portalu teksty agentów V kolumny??? Przecież te teksty wychwalające Putina, a zniesławiające Polskę nijak się mają do głoszonej przez ciebie misji. Czyżbyś był hipokrytą? Czy to jest ta twoja troska i dbałość o naszą wspólną Ojczyznę? Pozwalając na panoszenie się obcej agentury, trolli oraz wszelkich POżytecznych idiotów - dajesz wyraz, jaki masz prawdziwy stosunek do nas patriotów piszących na NP.

Sawicki Marek

 

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-3
#1542305

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika SpiritoLibero został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

//...c t rbą n prtl tksty gntów V klmny??? Przcż t tksty wychwljąc Ptn, znsłwjąc Plskę...//

Znpkł mn t wg. Czy mógłbyś wskzć t tksty/? (b cś m chyb mknęł) Prwszy będę prtstwł!

SpiritoLibero

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-11
#1542306

Ty zawsze protestujesz, jak coś jest nie po twoim zamyśle!!!

I widać gołym okiem, że mamy różne koncepcje o wolności dla Polski.

Ja bym nie pisał na portalu gdzie właściciel Opara dał wiele razy pokaz przyjaźni z notablami z Rosji, bo mi wstyd był by i żenada pisząc na takim portalu, a tobie to widać nie przeszkadza. I tym się różnimy.

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-2
#1542310

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika SpiritoLibero został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

//bo mi wstyd był by i żenada pisząc na takim portalu, a tobie to widać nie przeszkadza//

Ja biorę odpowiedzialność jedynie za to co sam piszę, inni mnie nie interesują, nawet jak są właścicielami portalu. Na niepopkach pisze np. wielu pro-banderowskich idiotów i też mi nie przeszkadza. Niech sobie piszą, w końcu to oni się kompromitują, nie ja :)

//mamy różne koncepcje o wolności dla Polski.//

Zgadza się, ja marzę o Polsce suwerennej, nie podporządkowanej nikomu a tobie podoba się Polska, która na klęczkach robi laskę. Tutaj z pewnością się różnimy.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-10

SpiritoLibero

#1542314

Ja jestem w tej grupie, gdzie jest nas ponad 40% takich co myślimy tak samo o losach Polski, a sojusz z USA  uważamy za właściwy i nikt nikomu łaski nie robi. To się nazywa pakt NATO. Jeden drugiemu pomaga, prócz szwabów i żabojadów, bo oni nie chcą za Polskę walczyć. Gdyby Rosja napadła na Polskę. To z kim byś sojusz zrobił chyba z "czerwonym kurnikiem" komanda trybka:-)))

A teraz pochwal się ile procentowo was jest, tych co uważają jak ty i co, taki plankton polityczny jak wy ma decydować za nas, czyli większością jaką wybrali Polacy.

Tylko mi nie wciskaj kitu że to sami żydzi, a wy to prawdziwi Polacy.

Podoba mi się!
15
Nie podoba mi się!
-1
#1542320

Czerpiesz radość z rozwalania portali jak nikt mi znany w blogosferze.... Jesteś również najbardziej dwulicowym gościem niestety.

Oparze właziłeś w tyłek bo chciałeś być ważniejszy od ówczesnego Rednacza a kiedy zacząłeś pisać na NB sam oznajmiłeś, że Targalski Ci nie pozwala pisać na NEonie więc... o co ci gościu chodzi?

Przwlokłeś się na niepoprawnych i co? Znowu awantury? Swoje dawne koleżanki Kossobor i broniącą jej Sigmę zjechałeś w sposób niesłychanie chamski... mało tego zaprzągłeś do swojej roboty swoje kółko wzajemnej adoracji.

W zalinkowanym przez Dixiego tekście ubliżasz innym i się dziwisz, że Tobie ubliżają? Noo weź przestań :)) I dlaczego ciągle tam ubliżasz innym od staruszków hę? Tobie w końcu już siódmy krzyżyk wali.

Teraz Gawrion Cię "zdradził"? A fe! jaki on niedobry jest! Pytanie czy już jest agentem ... bo nie wiem?

Jeszcze rok temu miałeś inne zdanie i co?

http://niepoprawni.pl/blog/jazgdyni/gawrionie-pochwal-sie

Można by pisać jeszcze dłużej tylko po co? ... j

 

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-7

Astra - Anna Słupianek

#1542307

Czy ktoś zapraszał Panią do dyskusji?

Czy kogoś interesuje Pani opinia?

Ordynarnie wykorzystuje Pani fakt niemożności wypraszania natrętnych i wścibskich, niechcianych gości i wtrynia Pani swoje trzy grosze. Niestety, na właściwym dla Pani poziomie.

Przykro mi, ale nie widzę sensu wymiany zdań z Panią.

 

Więc żegnam

 

 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-6

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1542311

Jak może mnie zabraknąć na Twoim pożegnalnym występie? I o co chodzi z tym "poziomem"?

Czy na poziomie jest ubliżanie swoim byłym kolegom i koleżankom, krytykowanie i opluwanie właścicieli portali na których się pisało przez lata? 

PS

Moja opinia ... no cóż, może dla Ciebie jest niewiele warta, ale jest moja :)) Nie zmieniam jej jak Ty.

Ale rozumiem, że się nie podoba więc również żegnam, życząc Ci miłego dnia w tym opluwaniu innych.

Każdy stara się robić to co lubi najbadziej :))

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-7

Astra - Anna Słupianek

#1542313

Dobra Kobieto

 

ja wiem, że ty jesteś przyzwoitą osobą, tylko zagubioną. W padłaś w zły wpływ i dałaś się omamić.a

Czasami jest trudno odróżnić dobro od zła. A już przyzwoitych ludzi od szubrawców - bardzo trudno.

Proszę się spokojnie zastanowić.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-5

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1542342

To kiedy byłeś pijany, teraz czy kiedy pisałeś ten koment?

"Janusz Kamiński

11 June, 2017 - 20:29

Sądzi pan, że w NP pod rządami Gawriona ma się cokolwiek do powiedzenia? To jakby gadać z robotem. Żadna argumentacja nie ma sensu. Tylko on = dziel i rządź.
Poczętkowo staraliśmy sie zachować pewną kulturę. Ale to nie miało sensu.
I proszę mi nie imputować, że takie postaci, jak Trybeus, czy Patria/Astra przyszły ze mną. Proszę sprawdzić = byli zalogowani chyba rok wcześniej. Wtedy nikomu nie przeszkadzali. No, ale po zmianach się uaktywnili. Wg. mnie, to śpiochy, które zarejestrowane są wszędzie.
Proszę sprawdzić, co tutaj się w cieniu czai.
Pozdrawiam

<p>Janusz Kamiński / jazgdyni</p>"

http://blog-n-roll.pl/pl/comment/464480#comment-464480

Jakim trzeba być człowiekiem fałszywym ile nienawiści w sobie mieć żeby pisać o dawnych kolegach "spiochy".

Piszę pod swoim nazwiskiem a wbijając moje nazwisko w google wiem, że większość osób tam wymienionych to moja rodzina.

Znam w przeciwieństwie do Ciebie losy moich rodziców i dziadków i wielu co nam dali początek... od stuleci wiem skąd pochodzę w przeciwieństwie do Ciebie... i gdzie moje korzenie a Ty mnie oceniasz jako śpiocha? i Roberta też?

Bo co? bo czasem mamy inne zdanie od wodza z gdyni? Jak śmiesz!!

Po raz kolejny uświadamiam sobie na czym polega myślenie polskie i... Ty się tego nigdy nie nauczysz bo jesteś nie nasz niestety :(

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-7

Astra - Anna Słupianek

#1542347

Dobra Kobieto

 

Nieco szkolenia na wstępie.

Piszesz:

Znam w przeciwieństwie do Ciebie losy moich rodziców i dziadków i wielu co nam dali początek... od stuleci wiem skąd pochodzę w przeciwieństwie do Ciebie... i gdzie moje korzenie...

Szczęśliwa jest Sz. Pani. Lecz przykro mi. Rodziny najbardziej patriotyczne i niebezpieczne wyżynano w pień. Z trudem potem odtwarzają swoje drzewo genealogiczne. Ci, co sielsko, anielsko przeżyli okupację i czasy komuny nie mają takich problemów. Cóż, takie życie. Ale nie żaden powód do chwały.

To tyle na ten temat.

Co do rzekomego pijaństwa. Oczywiście, że nie jestem abstynentem. Moja enoteka jest dosyć obszerna.Lecz inne dobre trunki również cenię.Niestety, w odróżnieniu do wspomnianego już dzisiaj Charlesa Bukowskiego, po pijaku nie piszę. Zresztą stan "po pijaku" jest dla mnie czymś egzotycznym. Może w młodości, za studenckich czasów, ale teraz, gdy każdy w służbie offshore, jest badany laboratoryjnie na nadużywanie alkoholu, to raczej niemożliwe.Więc Pani tylko bezmyślnie powiela pomówienia. Proszę tego nie robić, To nie przystoi.

Tak więc Pani Patrio/Astro, znalazła się Pani po ciemnej strony mocy. I produkuje ich poglądy.

Stać Panią na więcej

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-6

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1542360

Jakie "ich poglądy"? bo nie wiem...

Polaków nie idzie wyciąć w pień i powinieneś już o tym wiedzieć ... my jesteśmy wieczni !!

Moim rodzicom Niemcy zamordowali matki... obydwojgu... to tyle.. a oni sami? Ja w każdym razie jestem z nich dumna ... z ich zachowania w czasie okupacji...

Nie miałam pojęcia, że się "odtwarzasz genealogicznie" :))

Jednak odstaw już to co pijesz :))))))   Wtedy Twoje jakieś wizje "ciemnej mocy" znikną... gwarantuję Ci :))

Jestem katoliczką i żadne takie filmowe wizje mnie nie prześladują :)))))

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-7

Astra - Anna Słupianek

#1542366

Ależ ty jestes odporna na  mądrość, Proszę o nie dyskutowanie o sprawach pobocznych.

Nasi przodkowie, to teraz ziemia ojczysta

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-3

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1542370

"Nasi przodkowie, to teraz ziemia ojczysta"

Wiesz co? Idź już spać :)))))

Moim zdaniem jesteś ... mądry inaczej..

 

Dobranoc

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-6

Astra - Anna Słupianek

#1542372

Czy ty pijesz?

Czasami odnoszę takie wrażenie. Staraj dobrze się nad sobą panować,

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-5

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1542375

Podobnie jak mylnie zaczynasz pisać moje nazwisko...   też się "postaraj" :)

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-5

Astra - Anna Słupianek

#1542379

została wrzucona na Niepopki i eksplodowała z siłą wodospadu Niagara.

Jak tak dalej pójdzie to się tu wszyscy potopimy, brrrrrrrr aż mnie otrzepało...

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-5

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1542316

Różne zbolszewizowane spirytusowe menele atakując polskich patriotów - realizują tu wytyczne rosyjskiej propagandy i ten sposób włączają "Niepoprawnych" w ten postubecki ład medialny jaki bez przerwy obserwujemy w postsowieckich mass mediach.

Czyli tych mediach, jakie utworzono za pieniądze zrabowane Polsce w sowieckiej operacji FOZZ. A także mediach, jakie od początku są kierowane przez antypolską agenturę oraz służą postbolszewickiej mafii żerującej na Polsce i Polakach.

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-3

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1542317

pamiętam jak czekaliśmy z niecierpliwością ,kiedy ruszy,gdy tułalismy się po netowskich ścieżkach,te wymiany adresów,wzajemne życzenia świąteczne i wreszcie radość,ze Jest,ruszył :)

żal,wielki żal,ze przestaje istnieć,ja "wypadłam" po kolejnej awarii komputera i już drugi raz nie udało mi się zalogować,niestety

Drogie Forum,gdziekolwiek bedziecie ,zawsze dobre myśli będą z Wami,szmat czasu przewędrowaliśmy razem dlaPolski i dlaczegoś bardzo pięknego i dzisiaj już mało spotykanego,czyli wzajemnej Przyjażni :)

Trzymajcie się i dajcie znać,gdzie WAS będzie można spotkać :)

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1542324

"Jeżeli człowiek, bloger lub komentator przekracza pewną barierę niechęci pozostałych uczestników i osiąga poziom, powiedzmy, minus dziesięciu tysięcy punktów, to powinien być zamrożony, a jego dalszy pobyt na portalu przedyskutowany."

Pomyślałem, że to o mnie. Sprawdziłem ile mam punktów. Na dziś mam -3907. To znaczy, że jeszcze nie jestem dyskusyjny, tak? Ale gdyby podyskutować, to wiem dlaczego mam tyle punktów. Tu wyjaśnienie: http://niepoprawni.pl/blog/gps65/przysrywanki-internetowych-mend

Moim zdaniem ja jestem normalny, a te minusy stawiają złośliwe trolle rozbijające dyskusję i specjalizujące się w atakach ad personam. Czyli są elementem pasożytniczym. U mnie bywają coraz rzadziej, bo ich wypraszam i piętnuję. Więc jeśliby to rzetelnie przeanalizować, to wywalić należałoby nie tych co zbierają punkty ujemne, ale tych, którzy je stawiają.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-4

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

#1542338

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika JSC został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Obrażliwe treści zgłaszam do prokuratury.

#1542340

Co dzwoniłeś na Berdyczów??? 

I stąd ta twoja wiedza, że Satyr to wódz.

Bandyta zawsze siebie zna najlepiej, a mówi że to inni.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-4
#1542351

Jak jesteś taki jak twoje utopijne pomysły,to nie dziwota że pały dostajesz, a jedno z twoich genialnych pomysłów to: "prowadzenie pojazdów mechanicznych samochodów bez prawa jazdy, czyli bez zdania egzaminów z przepisów ruchu drogowego, lub przeskoczenia kija na ziemi i już jesteś małżeństwem"

Wypraszać to ty możesz muchę która ci do domu wleciała, a nie ludzi na otwartym portalu. Jak chcesz to pisz do siebie i sobie odpowiadaj, na własnym portalu. A w tedy nikt ci nie będzie nie pochlebnych komentarzy pisał, a tak będziesz sobie słodził do woli swoje komentarze, aż miód popłynie.

Mówisz o miłości a innych od pasożytów wyzywasz, wypisz wymaluj jakbym słyszał PO-PSL-Nowoczesna.

I ty startowałeś na posła czy senatora... szkoda tego nawet komentować normalny człowieku...

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1
#1542348

Sprostowanie. To co powyżej to kłamstwo. W kwestii prawa jazdy mam takie poglądy: http://gps65.salon24.pl/611778,prawo-jazdy

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

#1542493

Sprostowanie. To co powyżej to kłamstwa. W kwestii małżeństwa mam takie poglądy: http://gps65.salon24.pl/483686,zwiazki-rodzinne

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

#1542494

Grzesiek,

nie obraź się, lecz ty masz problem z jasnym i logicznym wyłozeniem swojej tezy.

A to w przypadku kontrowersyjnych tekstów jest sprawa zasadnicza.

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1542498

OK. Może i mam taki problem. Ale piszę to na blogach, pod którymi możliwa jest dyskusja. Można ze mną podyskutować, zapytać, etc. A tu zazwyczaj oponenci nie dyskutują, tylko albo dają minusy, co skutkuje ukryciem wyjaśnienia, albo insynuują atakując ad personam. Dlatego technicznie ten portal jest jednym z gorszych. Dodatkowo na wielu portalach mogę sam porządkować dyskusję - tu nie mogę. Tu, jak się mendy przyczepią, to zepsują wszelką polemikę - i to w chamski, agresywny sposób. To powoduje, że tu nie ma sensownych polemik - są albo przytakiwania, albo ostre kłótnie personalne, a jak się zdarzy merytoryczna polemika, to połowa komentarzy jest poukrywana i nie można jej zrozumieć. 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

#1542505

Tutaj z przykrością muszę się zgodzić.

Zresztą wielokrotnie apelowałem do redakcji o modernizację systemu moderowania. Praktycznie każdy mój wpis tutaj jest pozbawiony merytorycznej dyskusji, bo wystarcza jeden sprytny troll i komentarze prowadzą na manowce.

A komentarze są również ważne. W mojej skali - dobry tekst to 65% jakości, a dyskusja to 35%. Czyli tutaj, na niepoprawnych, jakość każdego felietonu jest obniżona o jedną trzecią.

Ja się już do tego przyzwyczaiłem, ale jest to przykre. Jednakże mój protest, w którym "straciłem honor" i zaufanie redaktora dał taki pozytyw, że wreszcie zaczął dyskutować. Dotychczas zawsze ex cathedra temat odrzucał. Teraz zaczyna się zastanawiać, czy produkt, który oferuje, jest rzeczywiście wysokiej jakości.

Byliśmy już na różnych portalach i znamy ich plusy i minusy. Tu jest świetne grono piszących, lecz wielu niegodzących się na to, o czym piszesz, odeszło z dużą szkodą.

Ja oczywiście cały czas byłem i jestem za osobistą moderacją komentarzy przez autora tekstu, a nie przez innych komentujących. Tak, jak to czyni Mirek Dakowski i mimo dużego prymitywizmu, portal jego jest tak wysoko notowany. Nie ma tam dyskusji, ale też nie ma antypolskich wrzutek.

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1542525

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Miło patrzeć, jak się "żre" agentura... :).

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-11
#1542341

O sobie mówisz, bo innych przecież nie znasz.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0
#1542349

Dobrze wiesz, że ani o sobie, ani o Tobie.
Nie rozumiem po co pytasz...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1542420

Ale to tak pro formo, bo też napisałeś że się żrą, a ja też do tej bandy należę, jak to napisał JSC, gdzie ponoć przywódcą jest Satyr. A to nie jest banda, tylko grupa sympatyków PIS i niema wodzów i przywódców, a mam zaszczyt w niej być wiele lat jako komentator, a teraz bloger.

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1
#1542422

Wiem, że jesteś patriotą, dla którego dobro Polski leży głęboko w sercu.
Nie podobały mi się natomiast i nadal nie podobją Twoje mocno "niekonwencjonalne" metody traktowania internautów majacych nieco inne spojrzenie na "polskie sprawy".
To właśnie skłoniło mnie do telefonicznej rozmowy z Tobą i zakończenia między nami durnej wojenki.
Miałem nadzieję, że pewne sprawy sobie wyjaśniliśmy. Nie rozumiem Twojego powrotu do poprzedniej narracji. Na prawdę nie rozumiem...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1542426

Niema zmiłuj się, gdy chodzi o losy Polski, albo walczysz, albo stajesz się niewolnikiem i bijesz pokłony dla agresorów.

Mówisz o poglądach innych takich jak na przykład twoich, ale Polacy ich nie chcą i wybrali ludzi takich jak moje poglądy.

I dla czego jako plankton, chcecie narzucać większości swoje argumenty i wolę. Polacy wybrali kierunek i drogę dla Polski.

Czy wy nigdy nie przestaniecie marudzić, jątrzyć że PIS jest be, nie dobry. Nikt was nie zatrzymuje byście zrobili taką partię jaką chcecie. Brać się do pracy, robić spotkania, przedstawiać programy i w Polskę.

Ale wy tego nie potraficie, ale za to potraficie Polsce rzucać kłody pod nogi, bo prywata ważniejsza jak los Polski. 

Bo niema zmiłuj się, gdy warzą się losy Polski, a wróg stoi u bram Polski.

Pokaz mi gdzie od naszej rozmowy, napisałem komuś, ruska onuca, troll, kacapski śmierdziel itp

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1542430

...albo nie rozumiesz, albo udajesz...
Idę o zakład, że zaciekle głoszona przez "was" teoria "kto nie z PISem, ten wróg, troll i kacapski agent"... szybko sprowadzi ortodoksyjnych "wyznawców" PIS na manowce...
Powtórzę jeszcze raz... każda władza pozbawiona kontroli, gremialnie popierana przez bezkrytycznych "wyznawców" szybko się zdeprawuje...
Ps. Obserwuję portal "Niezależna" na którym masowo wzrosta liczba niepochlebnych opinii internautów na temat niektórych działań rządu. Twoim zdaniem , to też działania agentury kacapskiej ?
Skoro chcesz być ślepy i głuchy, to wyłącznie Twoja sprawa

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1542431

... byś zaglądnął tutaj: 
http://niepoprawni.pl/blog/satyr/czy-inwazja-trolli-i-hejterow-zagraza-portalowi-niepoprawnipl

 

Pozdrawiam,

Janek

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-1

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1542350

Dzieje się

a ja dopiero wróciłem z pracy 
Sporo czytania a potem ??

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1542359

Czas wojenny nastał, mobilizacja panie Józefie, stary czy młody trza iść.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1
#1542361

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika SpiritoLibero nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Napadł na nas ktoś? Zgaduję, pewnie putas :)

Ale nie przejmuj się, Antoni wyśle eskadrę bombowych szybowców i kacapy mają pozamiatane.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-8

SpiritoLibero

#1542362

W TVP i radiu nic nie mówią na ten temat.

To za pewno komando trybka z czerwonego kurnika atakuje :-)))

Przyznaj się Spirito, to ty za pewno komando trybka wezwałeś :-)))

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0
#1542364

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika SpiritoLibero nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Ja posiłków nie potrzebuję, radzę sobie sam.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-8

SpiritoLibero

#1542367

I Herkules dupa, gdy ludzi kupa.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0
#1542369

Lekcja historii

Pierwszy mój komentarz będzie o upadku którego nigdy nie było i nie będzie.
Warto sobie to przypomnieć , warto 
Zwlaszcza pewne komentarze
Polecam

 

http://www.obiektywnie.com.pl/artykuly/upadl-portal-niepoprawni-pl.html

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0
#1542371

Pewnie, że nie będzie żadnego upadku... to tylko ambicje Twojego kolegi i jego konfabulacje ...

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-6

Astra - Anna Słupianek

#1542373

Bić na alarm zawsze trzeba gdy coś jest nie tak.

To że pojawiła się pewna grupa której zależy na rozbiciu portalu jest niczym nowym.Pojawiają się i znikają.Nie inaczej będzie i tym razem

To "problem" wielu prawicowych portali i tylko ignorowanie ich może skutkować tym że sami się wyniosą. A tak tego typu wpis jest dla nich "wodą na młyn"

Mam nadzieję że za jakiś czas emocje opadną i wszystko wróci do normy.

 

Na BnR nigdy nie pisałem, ale od czasu do czasu tam zaglądałem.Jest tam pewna grupa blogerow warta uwagii
i szkoda że to tak przykro się kończy. Nie ma w necie zbyt wielu tak wyrazicie patriotycznych portali.
Szkoda

 

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1542376

Mnie się ywdaje, że jest miejsce dla wielu portali i to właśnie niszczenie prawicowych portali... dzielenie ich jest niebezpieczne.

Tutaj to jest nie pierwszy raz niestety :(

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-3

Astra - Anna Słupianek

#1542381

"Tutaj to jest nie pierwszy raz niestety :("

no pewnie tak, jak i na innych portalach.

Ale jestem niepoprawnym optymistą i uważam ten wpis jako taką (nie kłótnie )

ale twardą rodzinna rozmowę.

Jak to w każdej rodzinie bywa

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1542382

  Przeleciałem tekst po łebkach, jednak w jednym się zgadzam, (chyba) wszystkim nam zależy na jednym. Na Polsce. 

   Nie wiem czemu tamten portal padł, jednak tylko wolność i swoboda wypowiedzi może utrzymać niepoprawnych. Tylko jeśli możliwie największa ilość czytelników będzie w stanie znaleźć coś dla siebie, to portal będzie żył.

    Od dawna unikam w komentarzach osobistych wycieczek, bo ta droga prowadzi do nikąd. Wiele razy się zgadzaliśmy, pewnie w większej ilości kwestii się różniliśmy. Jednak pomimo tego, wierzę nadal, że cel nam przyświeca ten sam. Czasem zbyt dużo w nas pychy, a zbyt mało pokory. Często debatujemy o rzeczach, o których nie mamy kompletnej wiedzy, choć mamy ich wizję, tego jak według nas powinno coś wyglądać. 

   Z dużą przyjemnością czytałem Twoją książkę kucharską, równie chętnie czytałem opowieść Trybeusa, który swoją wyprawę kampingiem zakończył tuż przed moim Szczecinem. Na pierwszym lub drugim odcinku. 

    Jeśli NP mają być strefą wolnego słowa, to autor może nawet napisać, że Ziemia jest kwadratowa. Czytelnicy osądzą. Ilością odsłon. Na komentarze złośliwe nie trzeba odpowiadać, ważne , aby takie komentarze spadały na spód, bez cenzury. Podobnie jak teksty, których nikt nie chce czytać. Błędem jest cenzurowanie ludzi, którzy mają inne poglądy. Cenzura jest śmiercią wolności, a tylko człowiek wolny może powiedzieć "NIE". Gorzej, gdy ktoś widzi Putina pod każdym krzakiem. 

   

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-3

              

#1542389

//A dzisiaj właśnie obserwuję podobną akcję, na moim długoletnim i ulubionym portalu – niepoprawni.pl. W chwili obecnej działa tam nieustannie siedmiu, czy ośmiu agresywnych trolli, pod przewodnictwem wspomnianego, Spirito Libero. Najwidoczniej dostał on zadanie, oprócz redagowania prosowieckiego Neonu24, rozbijania i niszczenia konkurencji. Redakcja i administracja niepoprawnych nie może sobie z tym poradzić, bo portal jest tak skonstruowany, że po prostu brakuje ludzi do nadzoru i moderacji. //

//"Pozbyłem się przy takiej pomocy trzech nachalnych, antypolskich trolli, w tym niesławnego SL'"//
http://naszeblogi.pl/47047-agentura-czujnie-czuwa

 

Pozbyłeś się? Z tego co wiem to SL z neonu cię wyrzucił a z niepopków sam przed nim uciekasz. Trzymaj się faktów

Cieszą mnie twoje fobie Kamiński bo to oznacza, że blogosfera normalnieje i jest coraz mniej miejsca dla takich jak ty. Tak się zawsze układa, że prawda z trudem ale się przebije a tacy manipulatorzy jak ty nie mają racji bytu.

Wiesz Kamiński co jest twoim największym problemem? Nie brak umiejętności pisania bo czasami potrafisz (jak nie próbujesz moralizować albo manipulować), twoim problemem jest pycha i chęć rządzenia. W ten sposób wyleciałeś z NEonu, z Ekspedyta i tutaj też dla ciebie nie ma już miejsca. A wszystko przez twoją manię wielkości i żądzę władzy. Nieprawdą jest, że komuś tutaj "przewodniczę" ale jeśli tak to widzisz to ja się cieszę :) Są ludzie, którzy mają naturalne zdolności przywódcze ale ty do nich nie należysz.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-7

SpiritoLibero

#1542400

Co ty tak, wicie, rozumicie Kamiński, czyżby stare przyzwyczajenia i zwroty wróciły u ciebie ponownie???

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1
#1542416

WSI chce Ci "ratować" portal.

"Czy tego chcesz, czy nie":):):)

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-9

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#1542429

"Anioł Zagłady" z Gdyni wyleciał z B-n-R szybciej, niż portal padł:):):)
Przemyśl to, Gawrion!:):):)

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-8

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#1542435

Aha, szykujemy sobie powrót tutaj. No, no, no.

Bedzie ciekawie. Moze klub AA powstanie.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1542499

Pióro w dłoń i bolszewika polszewika goń!

Pozdrawiam

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-3

jan patmo

#1542437

Niektóre rzeczy udaje się skopiować tylko w gorszej wersji. Zbyt łatwo wylać dziecko z kąpielą. Niepoprawność ciężko zdefiniować. Jeszcze trudniej nadać jej konstruktywny sens. Za dużo tu pokus : od pieniactwa ,przez dziwactwa i teorie spiskowe po wygodne towarzystwo adoracji egzotycznych i nudnych rozmyślań. 

Prawda i wartości w dłuższym czasie bronią się same. Z perspektywy czasu wcale mi się nie wydaje, że  Gawrion miał więcej racji . Ale mniej się przy tej swojej upierał. 

I ja się z jazgdyni nie zgadzam co do potrzeby ograniczeń. Bo cóż warte to pisanie jeśli dość topornemu i schematycznemu ruskiemu trollowaniu nie umiemy odpowiedzieć? I trolle jak owady w innych realiach ,swoim naturalnym zachowaniem dają niezłą orientację w przebiegu niespodziewanych zdarzeń. A chyba nikt nie jest w stanie przewidzieć co oznacza rozpad Rosji. 

Wyjście z niewoli i nędzy , suwerenność i siła to za mało. Istnieje historia z jej lekcją , która się nie sprowadza do lekcji przetrwania. Istnieje duchowość,misja cywilizacyjna. W podnoszeniu z upadku wszystko jest proste i jednoznaczne. Ale powoli będzie się pojawiał spór o przyszły kształt. 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1543112