A my to olewamy

Obrazek użytkownika jazgdyni
Idee

.

 

 

 

 

 Ktoś się zdenerwował? Kto daje się manipulować? To niech posłucha.

 

Zwieracze puściły. Smród się rozlał brązową falą po łże-mediach, gazetach.pl, tefałenach, polsatach i oficjalnej tubie propagandowej Systemu TVP. Zaczęli używać broni chemicznej – chcą nas tym smrodem obezwładnić. Tym razem zadanie detonacji oddano pomniejszym funkcjonariuszom z przyjacielskiej RMF FM. Żeby później łatwiej swołocz było wywalić.

 

Gdy wspomniane zwieracze puściły, to tam w centrum czarnego lochu ukazał siedzący na brązowym  tronie zbudowanym z bakterii fekalnych "Łysa Pała" Kamiński. Raczej nie mam wątpliwości, że to on odpala race smrodu. W tym jednym zawsze był dobry. Jak facet, który mimo ustawicznych dolegliwości jelitowych żywi się grochem i czosnkiem.

Wielka musi być determinacja i panika, jeżeli System i jej czołowy propagandzista zdecydowali się powrócić do informacji, która już raz, 5 lat temu tak wzburzyła uczciwych Polaków: - debeściaki lądują, Błasik wszystkim dyryguje, a wszyscy swobodnie sobie popijają, lecąc ku zatraceniu.

Odpalenie tej nadgniłej racy smrodu, mimo wszystko jest optymistyczne i świadczy o jednym: Wielki Obóz Popierania Bronka nie ma amunicji! Mistrz Ceremonii fekalnej Kamiński nie jest już w stanie wymyślić czegoś nowego.

 

Cele odpalenia przez RMF FM, tej lewackiej, polskojęzycznej rozgłośni, należącej (a jakże!) do szkopskiej Bauer Media Invest GmbH, co daje się odczuć od razu po tym analnym smrodku, były dwa:

  1. Maksymalnie nas wkurwić, tak byśmy zaczęli biegać w koło, jak kurczaki po dekapitacji, co jest oczywiście związane z utratą rozumu i rozwagi,
  2. Przykryć falą smrodu nasz atak, który przy pomocy prawdziwie ciężkiej amunicji, jaką jest ukazująca się dzisiaj książka Jurgena Rotha o smoleńskim zamachu, powinien wywołać potężną burzę.

 

To właśnie panika powstała po wstępnych informacjach na temat tej książki, plus konsolidacja patriotów przed 5 rocznicą Zbrodni Smoleńskiej zmusiła obóz władzy do tak idiotycznej akcji.

Oczywiście, będą się starać, żeby porażające doniesienia z książki niemieckiego autora nie przebiły się do powszechnego obiegu. Bardzo jestem ciekaw, czy w łże- mediach usłyszymy choć słowo o tych szokujących faktach.

Raczej nadal będą przędli swoją gównianą narrację, którą właśnie powinniśmy olewać całkowicie, nawet bez drgnięcia powieki.

Jedyne, czego na prawdę żal i co jest ekstremalnie odpychające, to kompletne nie liczenie się z godnością i uczuciami rodzin ofiar smoleńskich, gdy ponownie targa sie cześć pomordowanych mężów, ojców i krewnych. To już wyjątkowo grube świństwo,

 

A sprawa źródła paniki i smrodliwego puszczenia zwieraczy jest teraz banalnie prosta i logiczna:

Wysoko postawiony członek polskich władz zlecił rosyjskim służbom specjalnym, FSB zgładzenie polskiego prezydenta wraz z popierającymi jego elitami. Zadanie było zbieżne z oczekującym na możliwość zemsty za gruzińskie upokorzenie stanowiskiem Kremla. Do wykonania wyznaczono tajną jednostkę FSB i przydzielono generała D. na dowódcę i egzekutora zadania.

Projekt zamachu w żadnym wypadku nie mógł być przygotowany bez wiedzy najwyższych osób w państwie, ergo, wiedział o tym Putin, ergo, wiedzieli o tym Tusk i Komorowski.

Zamach zrealizowano w 99 procentach. Jedyna niedoróbka, to wymknięcie się z pułapki Jarosława Kaczyńskiego.

Po zamachu rządy Rosji i Polski, jak było umówione, przyjęły taktykę na rozbrojenie opinii publicznej przez zmęczenie i przewlekanie w nieskończoność dochodzenia. Prawda, podobnie, jak w przypadku Katastrofy na Gibraltarze, nigdy nie wypłynie na światło dzienne.

 

Chyba, że zmieni się konfiguracja i nowe siły, nowe moce, uznają, że mimo wszystko warto świat o Smoleńsku poinformować.

 

Czy smród medialny jest w stanie coś zmienić?

Niestety, nie mam wątpliwości, że obóz władzy ma jeszcze pełne wiadra szamba i pomyj, które będzie sukcesywnie wylewał aż do wyborów.

.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.3 (głosów:17)

Komentarze

Drogi Panie Ich pozera strach przed determinacja narodu w dazeniu do Prawdy! Nie udalo sie rozmydlic! Co do drugiego tematu zdrajca pozostaje zdrajca! Dobrze ,ze sie ujawnil ! POlegnie razem z Nimi!  Klaniam sie!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1472734

Witam

 

Oni tylko czekają, że my damy się podłączyć do ich narracji i odpoczątku zaczniemy się ciskać i denerwować na te bzdury.

To nie ma sensu. Niech sobie sami bez naszego udziału plotą bzdury.

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1472737

Witaj

W tych nieczystosciach próbują nas topić już pięć lat.

Teraz tylko smród się wzmógł, bo im się pampersy

przepełniły.

I masz rację, że nie powinniśmy brać się za analizy,

co tym razem z siebie wydalili.

Powinniśmy źródło smrodu skrupulatnie usunąć.

A na dziś - ciepłym moczem na wysokości

ich oczu.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1472736

Witam

 

Nie powinniśmy reagować na zaczepki.

Tak, jak w internecie - nie karmić trola.

Będą coraz bardziej ordynarne wrzuty. One są tylko po to, żeby nas wnerwić i byśmy zrobili jakieś głupstwo.

Tak, ze słusznie - ciepłym moczem po swołoczy

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1472741

Niedawno czytałem rozmowę z panią z Ukrainy, która pojawia się w rosyjskich mediach. Rozmowa była o tym jak wygląda tam dyskusja. Gdy kończą się argumenty zaczyna się powtarzanie prościutkiego schematu czyli faszyści,banderowcy,pieniądze imperialistycznych kapitalistów. Bardzo to bywa  kabaretowe :po pani stroju (zielonym) widać że lubi pani amerykańskie dolary. 

Sam już nie wiem czy to jakaś nowa speców od propagandy fascynacja prostactwem, czy efekt schamienia mediów czy resentymenty za czasem gdy towarzysz tak "po robociarsku" wrogowi klasowemu wygarnął czy też długa tradycja wulgarności rosyjskiej despotii.

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1472749

Witam

 

Sam nie wiem, jak jest.

Można przyjąć założenie, że propagandyści i ludzie do których kierują swój przekaz sa coraz głupsi i coraz bardziej niedojrzali. Więc dyskusje wygladają, jak gadki dzieciaków w piaskownicy.

Lub też specjalnie są tacy wylgarni i prostaccy, by jak najbardziej nas rozwścieczyć. Tylko, że już znamy ich gry i jest to nudne.

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1472750

Można to krótko skomentować: mamy do czynienia z posowiecką waciakową podkulturą. Podkulturą, która dla swoich nie musi się specjalnie wysilać, bo np. nie ma już narodu rosyjskiego, są tylko "wyselekcjonowane posowieckie plemniki", gotowe na rozkaz zrobić dosłownie wszystko.

"Inżynierowie" mieli wystarczająco dużo czasu, by ciągle doskonaloną podkulturę / technikę wyeksportować do podbitych krajów. Zalegendowali się w różnych środowiskach i dzisiaj czerpią profity.

Generalnie, jak nie mogą Cię pokonać w dyskusji, to będą prowokować do niewłaściwych zachowań - ot, jak to dzicz, celem podstawowym jest zawsze wizerunek i autorytet, a w to miejsce próbują podstawić nam swoich zbrodniarzy.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Ula

 

#1472752

Witaj

 

Niestety z przykrością w pełni muszę się z tobą zgodzić.

Nie to, że oni mają nas za idiotów, tylko to, że sporo spośród nas idiotami jest. I im wystarcza opowiadanie bajek.

Lecz także ci bardziej kumaci, ale nie za bardzo, na tyle tylko, żeby reżimowemu szajsowi nie wierzyć, natychmiast rzucają wszystko i zabierają się do kolejnych analiz, rozważań, przypuszczeń i innych tego rodzaju niepotrzebnych dupereli.

 

Zobacz jakie główne pytanie te właśnie mądrale z tej sekty bez przerwy, dzisiaj również stawiają: - czy ktoś widział zdjęcia z odlotu samolotu z Okęcia?

To są własnie szczyty idiotyzmu, do którego wrzuta RMF FM nas usiłuje wpędzić.

 

Serdeczności

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1472767

... wszystkich komentarzy - pozwolisz Januszu, że wyrażę swoje zdanie.

Media już dawno przekroczyły granice usłużności wobec "waaadzy". Nie wiem, co z tego mają poszczególni propagatorzy zatrudnieni w mediach, ale wydaje się, iż nazbyt gorliwie wypełniając role "użytecznych durniów" - otrzymują za to extra-wynagrodzenie. Dzięki takiemu układowi z mediami - "waaadza" manipuluje społeczeństwem, także w sprawie zamachu pod Smoleńskiem. Korzysta z faktu, że znaczna część obywateli czerpie wiedzę tylko z polskojęzycznej Tel-Awizorni i radia (Zet, RMF FM, WaWa itp.) oraz z gazety koszernej. I tej części naszego narodu - dzięki temu - wciśnięto w umysły kit, że nie był to zamach, a katastrofa spowodowana niefrasobliwością załogi tupolewa oraz gen. Błasika.

Człowiek, który ma odrobinę oleum w głowie (za imć panem Onufrym Zagłobą) wie, że jeśli nie ma dowodów rzeczowych w oryginale, to śledztwo jest bezprzedmiotowe, a wskazanie winnych z góry fałszywe. Brak dowodów rzeczowych w Polsce jest ewidentnym przykładem, iż zarówno rządzącym w RP, jak i na Kremlu zależy na tym, by śledczy nie dysponowali żadnymi dowodami nie budzącymi zastrzeżeń i wątpliwości. Gdyby od samego początku śledztwo było prowadzone zgodnie ze sztuką profesji śledczych, to już po pół roku od zamachu winni stanęliby przed sądem.

Mętne tłumaczenie prokuratury wojskowej jest tylko ewidentnym dowodem na to, że platformersi mają bardzo dużo "za uszami". I gdzie tu niezawisłość wymiaru sprawiedliwości, który chodzi na smyczy "waaadzy"?

 

   

 

Za dwa dni będziemy obchodzić 5. rocznicę zamachu pod Smoleńskiem. Domyślam się, że komisja pod przewodnictwem A. Macierewicza w pięknym stylu zdeklasuje te medialnie przedstawione kłamstwa cwaniaczków. Oczywiście my nie dajemy się sprowokować i nie będziemy polemizować z kłamcami. Ale "gruchnąć z grubej rury" powinna właśnie komisja A. Macierewicza.

 

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1472755

Witaj Janku

 

Tytułem chciałem zachęcić wszystkich czytających do tego, byśmy nie tańczyli, jak nam reżimowa kapela zagra. A grają coraz nędzniejsze kawałki.

Już po 10 IV 2010 daliśmy się w te sidła złapać i tysiące blogerów ruszyło do własnego śledztwa. Tak, jakby szczegółowe wyjasnienie całego procesu zbrodni było kolejną krzyżówką, albo sudoku, co każdy kumaty może sobie rozwiązać.

Po pierwsze - praktycznie nikt w Polsce nie ma bezpośredniego dostępu do dowodów rzeczowych i niezbitych wyników przesłuchań i analiz.

Zaowocowało to słynną kompromitacją blogera FYM, który dla swojej kompletnie wydumanej teorii maskirowki zgromadził sporą rzeszę wyznawców, nie wyłączając uniwersyteckich profesorów.

 A pokłosiem tego może być choćby wczorajszy wpis Trybeusa, w którym to rozważa... no, co właściwie rozważa, gdy profesjonalne materiały z Niemiec, bez zabawy w odliczanie minut i sekund podają, że samolot rozwalono trotylem i tyle.

Więc nie zajmujmy się duperelami, które System nam z premedytacją podsuwa, byśmy mieli niepotrzebne zajęcie.

A, że jest to coraz bardziej prymitywne i głupie, to już u Uli napisałem

 

Serdeczności

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1472763

i zarazem obniza wartosc komisji rzadowej parlamentarnej do spraw tragedi smolenskiej pod
przewodnictwem Antoniego Macierewicza.
Caly czas w proipaganddzie sie slyszy o jakiejs komisji macierewicza -takiej nie ma.
ASle jak widac tu propagandzisci sie tez wcisnneli i te klamliwa szkodliwa narracje PObolszewicka glosza.

Nastepnie w sprawie kto kto kim rzadzi to blad w rozumowaniu,badz celowe wysylanie w manowce myslowe przez Satyra co to od powtrazania zapropaganda PObolszewicka tu jest w wsciskaniu kitu co do komisji macierewicza, ktora takowa nie istnieje.
Sprawa jest prosta to nie rzad rzadzi mkediami tylko media rzadem a mediami zas rzadzi Uklad - i to nawet malo umny juz daw no by zauwazyl.
Satyr tu nie ma lemingow zmien swoje pole dzialania na ONET gwarantuje ci ze odniesiesz tam sukces.

PS.Jazgdyni ten wysokopostawiony z polskich wladz co dal znac na zapotrzebowanie zgladzenie polskich elit jest postawiony w Polsce przez jedynego z najwyzszych wladz w Kacapi, innej opcji nie ma zreszta on sie zmienia dosc czesto,kiedyc byl nim Jaruzel pozniej Kiszczak.
A kto jest tym pierwszym kacapskim administratorem /gubernatorem na Polske- to jest sprawa tabu, nie sa nim ani Komorus, ani Tusk, bo to sa tylko narzady/stercza, zreszta zdrajcy pierwszej wody, ktorzy powinni byc jak Caluczesku pocalowani od Kalasznikowa i to pare razy.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2
#1472876

troche na rozluznienie...

 

https://www.youtube.com/watch?v=0HGxBkiCkho

pzdr.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

chris

#1472923