Kołodziejczak łka, że był kontrolowany „Pegasusem”.

Obrazek użytkownika janksero
Kraj

Na każde użycie „Pegasusa” musi być wydana zgoda sądowa, na podstawie uzasadnionego wniosku prokuratury, być może też innych służb. Amen.

„Narychtowany” * przez kogoś na „chłopskiego przywódcę” niejaki Michał Kołodziejczak / jak wiemy po 1945 roku takich „przywódców” różnych grup społecznych było bez liku, vide np. Wałęsa / , osobnik dość pobudliwy i pyskaty, ale gdzie mu tam do Leppera, nie ta liga / - „płacze” , że niejaki „Pegasus” go śledził. Tak podała mu firma Citizen Lab. z Kanady, finansowana przez międzynarodowego aferzystę finansowego i wroga Polski, niejakiego Sorosa. /Swego czasu były kraje które go ścigały za ataki na systemy finansowe, ale się wywinął/.

Przyznaję, że bardzo bym się zmartwił, gdyby państwo polskie nie miało oka na Kołodziejczaka, osobnika który notorycznie miał zapędy by organizować nielegalne blokady polskich dróg. A jakie te działania były „przyjemne” dla kierowców lub pasażerów wie każdy, kto kiedykolwiek podróżował samochodem. .

Skoro taki osobnik jak Soros, pośrednio a czasami bezpośrednio, wspiera swoimi pieniędzmi lewactwo na całym świecie, jak też kontrowersyjne osoby i instytucje  którymi interesują się polskie organy ścigania, a czasami wprost mają one zarzuty przestępcze, to znaczy, że i "drogowa" działalność Kołodziejczaka na pewno nie leży w polskim interesie. Wręcz odwrotnie. Nawet jak za swoje wybryki nie był skazany. Leży ona za to  w interesie  Sorosa lub... czyim? Niemieckim? Rosyjskim? Internacjonalistycznym? Sami rolnicy i ogólnie Polacy na aktywności Kołodziejczaka mogą wyjść, na końcu, jak przysłowiowy „Zabłocki na mydle”.

Inna sprawa, że jedni „starsi i mądrzejsi” produkują i sprzedają Pegasusy, a inni „starsi i mądrzejsi” finansują organizacje , które te Pegasusy śledzą :) . Czy aby nie współpracują? Biorąc pod uwagę i inne okoliczności, trudno się dziwić ludziom którzy kręcą głową i wskazują, kto to tak naprawdę rządzi światowym internetem :).

A ja tam nie mam nic do ukrycia, może mnie śledzić kto chce, i tak każda  osoba obsługująca miejski monitoring  jak zechce może wiedzieć, kiedy z domu wychodzę , z kim się spotykam i kiedy wracam. Resztę zrobią , gdyby chciały, służby chińskie , rosyjskie, izraelskie i jakie tam jeszcze przez telewizory, tablety i telefony i komputery. Bo wszystko mam, chociaż nie takie nowe./ Tablet HP z MS 7 i sobie chwalę /. Chyba że nie chcą. Niestety, dziś taki świat. Jakiś ciut sprawny osobnik z drugiej półkuli może sprawdzić co kto kupował, gdzie kiedy i ile tankował, jakiego batona kupił na drogę, gdzie i z jakiego powodu był u lekarza, jakie leki kupił i zażywa i co i w której restauracji jadł. Gdy płaci  kartą. / Tu bywam rzadko, daję jakiś napiwek i płacę gotówką /. Podsłuchy przez szyby mieszkania z dużej odległości to już chyba przeżytek spotykany na amerykańskich filmach z lat osiemdziesiątych.

Dlaczego więc służby polskie, w ramach naszej ochrony i ochrony państwa przed Rosjanami, Niemcami, Chińczykami i ich agendami w Polsce i np. przed Sorosem, i rodzimymi przestępcami, czy to pospolitymi czy finansowymi, a także ludźmi blokującymi drogi, nie miały by czuwać, tego nie rozumiem.

* Narychtować – przygotować. „Działo, raz narychtowane, może….” Sienk. „Potop”

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.6 (12 głosów)

Komentarze

ale dość szybko opadła maska i wyszły rzeczywiste intencje. Czar prysł :)

Vote up!
4
Vote down!
-1

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1640590

Czy mamy pewność, że w Pegasusie nie "okienka", które umożliwi służbom izraelskim zaglądanie do danych osoby inwigilowanej? Później można np. nagłośnić sprawę inwigilacji przez "puszczenie" wiadomości do zaprzyjaźnionych mediów. Czy nie ma w Polsce zdolnych informatyków, którzy by potrafili "rozebrać" taki program i zrobić podobny?
Pamiętam sprawę słynnego programu antywirusowego, który zrobił furorę na świecie - Kaspersky. Autor był zdolnym informatykiem pracujący w dobrej firmie (KGB), ale później przeniósł się do "wolnego świata" i założył własny biznes. Wówczas wydawało mi się kompletną lekkomyślnością, aby instalować rosyjski program. Po jakimś czasie we wszystkich korporacjach kasowali zainstalowane programy, bo miały "okienko" szpiegujące.

Vote up!
6
Vote down!
0

Leopold

#1640598

Myślę, że to okienko jest, tylko cała intryga jest częścią większej całości, ważniejszych, a przerzucona na "niezależny podmiot w Kanadzie", w gestii Sorosa, jak się okazało.

Vote up!
2
Vote down!
0

janksero

#1640604

"Tak podała mu firma Citizen Lab. z Kanady, finansowana przez międzynarodowego aferzystę finansowego i wroga Polski, niejakiego Sorosa."

 

To nie tak, bo  Citizen Lab, w ramach  Szkoły Munka ds. Globalnych i Polityki Publicznej przy University of Toronto finansował inny żydowski grandziarz Peter Munk, udający filantropa jak G.Soros, właściciel Barrick Gold Corporation,  firmy wydobywczej, która produkuje złoto i miedź w 16 lokalizacjach operacyjnych w 13 krajach, której siedziba znajduje się w Toronto. 

To przecież ci żydowscy grandziarze prowadzą wojnę z Polską, bo ta stoi na drodze ich interesów w realizacji NWO, do  którego kluczem jest wg nich, stworzenie niemiecko rosyjskiej EURAZJI(Obama w czasie tzw. polityki resetu USA-Rosja też to realizował i dlatego zabili śp. Prezydenta L.Kaczyńskiego, bo sprzeciwiał się temu projektowi. Teraz Biden próbuje to samo razem z Niemcami.

Vote up!
0
Vote down!
0
#1640631

Np. ze strony TVP INFO z dnia 24.12.2021 

............................................................

"Źródło informacji Brejzy finansuje George Soros

Grupa Citizen Lab, która jest źródłem oskarżeń o rzekomą inwigilację Brejzy – także prokurator Ewy Brzosek i adwokata Romana G. – sama na swojej stronie internetowej podaje informację, że jest finansowana m.in. przez Open Society Foundation George’a Sorosa a także kilka podmiotów pośrednio związanych z tą fundacją i zajmujących się wspieraniem organizacji lewicowych, m.in. proaborcyjnych"....

Słowo w słowo. Na czymś muszę się opierać, ktoś ma płacone za umieszczane informacje, śledztwa nie będę prowadził. :) Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0

janksero

#1640873

"Przyznaję, że bardzo bym się zmartwił, gdyby państwo polskie nie miało oka na Kołodziejczaka, osobnika który notorycznie miał zapędy by organizować nielegalne blokady polskich dróg. A jakie te działania były „przyjemne” dla kierowców lub pasażerów wie każdy, kto kiedykolwiek podróżował samochodem. ."

Proszę pisać na tematy, o których coś Pan wie.

1* za paszkwil.

Vote up!
0
Vote down!
0

AgnieszkaS

#1640649

:):):) . Z opóźnieniem bo nie zaglądałem. "Proszę pisać na tematy, o których coś Pan wie" . "Paszkwil".  Nie do końca rozumiem  /? / Ale się nie gniewam :) Takie ładne imię a takie nerwy :) Pozdrawiam.

Jest dziesiątki a może  setki  informacji dot. tematu. I bardziej historyczne a na dole  cytat z wczoraj. 

//  Tylko u nas. BUSINESS INSIDER POLITYKA

Michał Kołodziejczak: Jesteśmy w stanie umrzeć za to, za co walczymy. Lider Agrounii zapowiada kolejne blokady dróg

Business Insider Polska  20 sierpnia 2021, 17:30 //

// www.polsatnews.pl › wiadomosc › 2021/08/24Protest rolników z AgroUnii. Blokady dróg przez 48 godzin ...

24.08.2021 · Blokady dróg przez 48 godzin 24.08.2021, 14:24 Polska PAP/Zofia Bichniewicz Lider Agrounii Michał Kołodziejczak Rozpoczął się protest rolników z AgroUnii. Organizacja zapowiedziała na wtorek i środę blokady dróg i skrzyżowań w 14 miejscach w całej Polsce. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami, policja wyznacza objazdy. //

// rawicz.naszemiasto.pl › agrounia-zapowiada-blokady-drog-w-calej-polsce-rolnicy-zAgrounia zapowiada blokady dróg w całej Polsce. Rolnicy z ...

1 dzień temu · Lider Agrounii Michał Kołodziejczak zapowiedział wielki protest rolników. Blokady dróg mają się odbyć w całej Polsce równo za tydzień - 9 lutego (środa) 2022 roku. //

Więc w czym rzecz ?

 

Vote up!
0
Vote down!
0

janksero

#1640874

Są dwie sprawy:
1 Pegazus, którego trzeba zastąpić czymś swoim (może trochę mniej skutecznym, ale własnym)
2 Kołodziejczyk, z którym służby mogą zwyczajnie rozmawiać w obecności psychologa. Może nawet sam min. Puda poświęciłby mu trochę czasu zamiast szminkować swoje usta do kolejnej sesji plakatów wyborczych.

Vote up!
0
Vote down!
0
#1640887