Barbara Nowacka

Obrazek użytkownika Honic
Kraj

Kiedy Barbara Nowacka miała 35 lat, jej matka, Izabela Jaruga-Nowacka zginęła w katastrofie smoleńskiej. Dziś Barbara Nowacka występuje aktywnie przeciwko Jarosławowi Kaczyńskiemu, człowiekowi, który ujął się za ofiarami tej katastrofy próbując od sześciu lat doprowadzić do uczciwego śledztwa w tej sprawie. Czym więc może być dla mnie Barbara Nowacka? 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:9)

Komentarze

Szanowna Autorko, p. Barbara Nowacka jest taką samą postacią jak dla Pani.

                                                 Dziękuję za mądry wpis dziękując serdecznie

                                                                       Alek

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Aleksander Szumanski

#1509163

na pierwszym miejscu zawsze była partia ,a potem gdzieś dalej matka ,ojciec,czy rodzina.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

zza winkla

#1509173

Dla mnie B.Nowacka to awanturnica polityczna  szukajaca miejsca aby dostac sie do koryta i pieniedzy , juz teraz nie wiadomo do jakiego tworu politycznego nalezy B. Nowacka .

Jej zachowanie i wypowiedzi sa skandaliczne i pozbawione racji politycznych , to jazgot osoby odrzuconej z polityki.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1509200

ofiara peknietego kondoma i nic poza tym...wydmuszka  rodzinnych niestrawnosci. Slowem pustostan moralny, duchowy i widzimy, ze rowniez spoleczny...

pzdr.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

chris

#1509207

zadane pytanie brzmiało: " Czym więc może być dla mnie Barbara Nowacka? " CZYM nie KIM, to zasadnicz różnica. Zwykle kruszymy kopie o podmiotowość a nie reifikację!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

mika54

#1509258

W tym konkretnym przypadku pytanie CZYM ? nie wyklucza pytania KIM ? Mysle, ze w przypadku Nowickiej w duzym stopniu podmiotowosc moze byc tozsama z reifikacja.

Reifikacja, urzeczowienie, uprzedmiotowienie, kategoria antropologii filozoficznej oznaczająca utrwalenie idei, myśli, pracy, czynu człowieka w wytworach materialnych, stanowiących byt od niego niezależny.

Reifikacja może stać się siłą obcą, wyalienowaną, gdy wytwór taki dostanie się we władanie innego człowieka, a sam wytwórca, reifikator, nie może nim rozporządzać zgodnie ze swoją wolą.

Wyprzedzajac kolejna kontre napisze wiec, ze jezeli mielibysmy jednak pozostac jedynie przy CZYM ? to w kazdym razie jest ONA tym wszystkim co mi osobiscie jest obrzydliwe i wstretne. Tym wszystkim co powoduje destrukcje w naszym Narodzie i w kazdym innym, a czego przyklady widzimy od wielu dziesiecioleciu. Kierunek jakim podaza Nowacka jest pozbawiony milosci do czlowieka jako takiego, a to w prostej linii prowadzi do rezimu. Bowiem lewactwo jest rezimem i to w kazdej sferze zycia.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

chris

#1509279