Spadły maski – i wypadły kneble

Obrazek użytkownika Fedorowicz Ewaryst
Blog

Nic już nie będzie tak jak było – nic.

Po brutalnej agresji Izraela na Polskę nie będzie fikcji strategicznego sojuszu, a jej miejsce zajmie totalna nieufność do wszystkich polskich polityków głoszących nadal tę fikcję, bez różnicy czy będą ometkowani literami PO, PiS, PSL czy inna…. (i tu padają słowa powszechnie uznane za precyzyjne).

Po izraelskim ataku mającym znamiona dyktatu w stosunku do kolonii, nie będzie kłamstwa o żydowsko-polskiej przyjaźni, choćby codziennie media rządowe i opozycyjne (bez względu na to, kto będzie rządził, a kto czekał na swoją kolejkę przy korycie) wtłaczały Ciemnemu Ludowi obowiązkową porcję propagandy, bo Ciemny Lud oberwał po twarzy od izraelskiej ambasador, od izraelskiego premiera, od izraelskich deputowanych i od ich amerykańskich kumpli i ma tego policzkowania dość.

Ciemny Lud zobaczył na własne oczy, i to na ekranach wszystkich telewizorów w Polsce, a nie na monitorach laptopów należących do niszowej grupy realistów, zwanych dla stygmatyzowania oszołomami lub/i antysemitami, że Żydom spadły maski, spod których wyłoniła się twarz Izraelczyka wychowywanego w nienawiści do Polski przez cały system edukacji i propagandy, jakim dysponuje państwo Izrael,

a który to system produkuje takich nienawistników jak Tzipi Livni, była minister finansów, która ogłosiła, że Polacy dwukrotnie napluli nam w twarz i wystosowała również apel, w którym wzywa państwa Unii Europejskiej do reakcji wobec działań władz w Polsce,
czy jej kolega minister, kłamca oświęcimski Ja’ir Lapid, który napisał o „polskich obozach śmierci” i nałgał o babci zamordowanej rzekomo w Polsce przez Niemców i Polaków.

***
Danie przez Izrael Ciemnemu Ludowi po twarzy spowodowało efekt zupełnie dla bijących niespodziewany:

Polakom wypadły kneble!

Kneble politycznej poprawności, pedagogiki wstydu – jak zwał, tak zwał, a najkrócej rzecz ujmując kneble strachu przed uderzeniem:

pałką tym razem, a pałka ta nosi nazwę antysemityzm.

Nastąpił wysyp świadectw nie tylko heroicznych (bo ryzykowanie śmiercią własnej rodziny wymagało heroizmu) postaw Polaków, ale i (co wywołało przerażenie nie tyle wśród izraelskich i żydowskich, ale polskich elit) podłych, zdradzieckich nawet zachowań Żydów w stosunku do Polaków, i to nie tylko w aparacie UB i Informacji Wojskowej po tzw wyzwoleniu, ale już po 17 września 1939 w ramach współpracy z okupującymi ponad połowę Polski sowietami, że przez ostatnich 79 lat tyle się nie wysypało.

A było to i służenie sowieckim oddziałom pomocą przy zdobywaniu Grodna, wskazywanie im obejść, skrótów, słabych punktów obrony, ale i wyłapywanie i mordowanie polskich żołnierzy, policjantów, samosądy na polskich inteligentach, urzędnikach, a i sąsiadach – chłopach.

Było szpiclowanie na rzecz sowieckiego okupanta, sporządzanie list do aresztowań czy późniejszych masowych deportacji.

Ale największym przełomem stało się otwarte mówienie o żydowskich szmalcownikach czy kolaborantach – od szefów Judenratów, po okrutną, żydowską policję w założonych przez Niemców gettach, aż po szpiegujące niosących pomoc Żydom Polaków, a pracujące pod opieką gestapo żydowskie specgrupy, jak choćby złowroga Trzynastka z Leszna w warszawskim getcie.

Płaczą Wildstein młodszy

i stary komuch Targalski (z bardzo porządnej stalinowskiej rodziny),


że interes się idzie trzepać.

***
Osobnym zagadnieniem stała się tak ukrywana jeszcze kilka dni temu przed Ciemnym Ludem kwestia obłąkanego zupełnie haraczu, jakiego od Polski żądają żydowscy rekieterzy (guglować młodzi, guglować).

Słowa-tabu, jak uchwała 447 Senatu USA czy Deklaracja Terezińska, podpisana – a jakże – przez rząd Tuska przestały być tabu i nawet komercyjnie niepokorni Karnowscy nie byli w stanie udawać dłużej, że tych słów (i związanego z nimi śmiertelnego zagrożenia dla Polski) nie ma.

A chodzi tu o przynajmniej 65 miliardów $, SZEŚĆDZIESIĄT PIĘĆ MILIARDÓW DOLARÓW (to tak na początek) okupu, który mamy zapłacić żydowskim organizacjom biznesowym (zwanym „pozarządowymi”), żeby nas zostawiły w spokoju (do czasu, gdy wystąpią z żądaniem zapłacenia kolejnej raty).

I tak naprawdę to jest największa korzyść, jaka wynikła z izraelskiej napaści na Polskę:

bo teraz każdy polski rząd, który spróbuje ten okup po cichu żydowskim rekieterom zapłacić, czyniąc nie nas i nasze dzieci, ale prapraprapra….wnuki pariasami we własnym kraju, wyleci w kosmos przy pierwszym głosowaniu (nie mylić z wyborami, po takich w PRL-bis nie ma, jako ze Ciemny Lud dostaje pod nos partyjne listy, na których partyjni kacykowie wpisują nazwiska swoich – pardon maj Frencz – przydupasów).

Owszem, będzie można ten haracz zapłacić jawnie, ale wtedy, to już władza będzie musiała wprowadzi w Polsce rządy terroru, z wszelkimi tego konsekwencjami, bo drugiej grubej kreski to już nie będzie.

Co zatem powinni teraz zwykli Polacy zrobić?

A włączyć o 21.00 telewizję TRWAM i podczas Apelu Jasnogórskiego podziękować Matce Boskiej Częstochowskiej, że jej syn swoim rodakom rozum odebrał!

Amen (to po hebrajsku).

http://telewizjarepublika.pl/skandaliczny-wpis-bylej-minister-finansow-izraela-polacy-dwukrotnie-napluli-nam-w-twarz,60081.html

http://natemat.pl/228569,jair-lapid-z-izraela-o-polskich-obozach-smierci-i-babci-nie-mowi-prawdy
https://wpolityce.pl/polityka/380063-wielu-obawia-sie-ustawy-447-a-wieksze-problemy-mozemy-miec-z-podpisana-w-2009-r-przez-rzad-tuska-deklaracja-terezinska

-----------------

Informacja dla Czytelników:w związku z trollowaniem moich tekstów, nie odpowiadam na żadne komentarze.

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:13)

Komentarze

https://faktopedia.pl/490726/Izrael-Singer-w-1996-na-kongresie

Czy Polska zamarznie?

http://www.blasty.pl/12705/andrzej-ktora-godzina

PS

https://faktopedia.pl/476987/Neturei-Karta-to-odlam-ultraortodoksyjnych

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

casium

#1557496

Sama prawda!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Medardo

Crux Sacra Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux Vade Retro Satana, Numquam Suade Mihi Vana Sunt Mala Quae Libas, Ipse Venena Bibas.

#1557504

Największy mętlik w głowach to mają teraz wyznawcy islamu, którzy raczej żydów sympatią nie darzą. No bo według narracji, a ściślej religii holokaustu, to nie Niemcy a Polacy są sprawcami eksterminacji Żydów. A skoro Niemcy się przyznali "bez bicia", że to oni i tylko oni odpowiadają za holokaust żydów, to teraz wyznawcy islamu mogą zwrócić swe ostre noże przeciwko naszym gardłom!

I tak źle, i tak niedobrze!

Pozdrawiam  

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1557512

... ustawa 447 to nie jakaś tam czcza gadanina, to realny rozbój. Jak poczytasz i się naumiesz to dojdziesz do wniosków, iż wypłacenie owych 65 miliardów wcale, ale to wcale nie zależy od chciejstwa poszczególnych naszych polityków. To jest przymus płacenia. Jak nakaz komorniczy.

Natomiast cała afera o ustawie IPN-owej jest tylko mydleniem oczu (naszych), aby cała Polska miała zajęcie. I ma, czego m.in. i Ty jesteś przykładem. To, że my będziemy protestować o zniesławianiu na "polskie obozy", oni mają w d...e, gdyż i tak gdy przyjdzie im na to ochota to nas skutecznie oplują. Bezkarnie.

Ale cały czas zbierają podpisy poszczególnych komisji w USA (naszego umiłowanego przyjaciela), aby nas złupić.

Jak widać nikt, ale to zupełnie nikt nie podnosi tego tematu w Polsce. Ani Prezydent, ani Premier, ani Prezes, ani tutejsi blogerzy. Cicho sza!

Zamiast protestować, przekonywać prezydenta Trumpa - nie dzieje się nic, więc wygląda na to, że jest milcząca zgoda na wypłacenie haraczu z polskiej strony!

I to dopiero jest skandalem.

Jeśli ktokolwiek myśli, że jakoś to będzie to się grubo myli. Gdy ustawa 447 zostanie podpisana przez prezydenta USA wówczas nie będzie odwrotu, wyrzygamy miliardy.

Tak dla zobrazowania powagi sytuacji: gdybyśmy płacili 1 milion dziennie to spłacimy haracz po 160 latach. Tak, tak to jest taka kwota.   8 pokoleń!

Według red. Michalkiewicza, Polonia w Stanach próbuje nacisków na swoich kongresmenów i senatorów, lecz bez podniesienia tej sprawy przez polskiego prezydenta i premiera będzie ciężko odkręcić aferę nagraną przez naszych "kochanych sojuszników" ze Wzgórz Golan.

Pozdrawiam serdecznie

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1557529

"Na pochyłe drzewo to i koza wejdzie - tak mówi stare polskie przysłowie. A co mówi „Jerusalem Post”, Brown, Rejak i zajmujące się rentami organizacje przemysłu holokaustu? Co nam jeszcze mówią (a o czym milczą polskie władze) oprócz tego, że otwarto nowy kanał wypłat odszkodowań za mienie pożydowskie, że to wszystko wpisuje się w akcję restytucji mienia żydowskiego? Ano mówią o trzech rzeczach: O tym, że utworzono nową kategorię poszkodowanych, tj. tych, którzy „doznali szkody na terenach należących do Polski”; że do świadczeń kwalifikuje się każdy mieszkający w Izraelu, kto ucierpiał podczas okupacji sowieckiej do roku 1956, czyli także bandyta z UB lub KBW postrzelony przez żołnierza wyklętego; że rząd RP, w tym MSZ, włączył się do antypolskiej polityki historycznej Żydów i Niemców. Nie miejmy złudzeń, sprawa zwrotu mienia żydowskiego nabiera tempa."

https://warszawskagazeta.pl/kraj/item/2323-sejm-dopuscil-do-antypolskiej-ustawy-bedziemy-placic-renty-50-tysiacom-obywateli-izraela-za-zbrodnie-niemcow-i-sowietow

"Rząd polski? wprowadził ustawę i ci, którzy urodzili się w Polsce i mogą udowodnić, że są ofiarami nazistowskich lub sowieckich represji, (...)".

1. POlski rząd w 2015 roku, dwa miesiące przed oderwaniem od koryta, lekką ręka oddał z naszych podatków 20 milionów złotych miesięcznie, prawie 1/4 miliarda rocznie. Tusk wprowadził w życie ustawę  i ci, którzy urodzili się w Polsce i mogą udowodnić, że są ofiarami nazistowskich lub sowieckich represji, otrzymają miesięczną rentę w wysokości 100 euro - przypomina lub raczej donosi „Jerusalem Post” z 14 bm. czyli z 2 Elul 5775.

2.  "Ci, którzy urodzili się w Polsce i mogą udowodnić, że są ofiarami nazistowskich..." Zapytam: qwa ! O jakich ofiarach nazistowskich napisała 'Gazeta Warszawska"? Panie redaktorze Krzysztofie Baliński? To byli Niemcy! Każda niedopowiedziana prawda jest początkiem kłamstwa! ~ Hans Hellmut Kirst – Fabryka oficerów.

*

Co PAD obiecał żydom? 

http://www.prezydent.pl/aktualnosci/wizyty-zagraniczne/art,119,spotkanie-prezydenta-andrzeja-dudy-z-przedstawicielami-organizacji-zydowskich.html

Nowojorski generał od ścigania szerokopojętego antysemityzmu od Alaski aż po Birobidżan Abraham Foxman (Liga Przeciwko Zniesławieniom ADL) powiedział: „Podziękowaliśmy prezydentowi za wypowiedzi przeciw antysemityzmowi i prosiliśmy, aby nadal występował przeciwko niemu. Powiedzieliśmy, że potrzebujemy jego głosu”...
Czyli polowanie na czarownice w Polsce będzie trwało w najlepsze! 

Jak poinformował Foxman, podczas spotkania rozmawiano też o kwestii restytucji mienia żydowskiego w Polsce i o stosunkach Polski z Izraelem."
Zawtórowała Foxmanowi przewodnicząca Jewish Council for Public Affairs, dr Cheryl Fishbein...:

"- Myślę, że prezydent Duda jest dobrym człowiekiem  i szczerze chce jasnego, uczciwego dialogu ze społecznością żydowską. Myślę, że to, co nam powiedział, było uczciwe i prawdziwe" - powiedziała dr Cheryl Fishbein.

PAD najlepszym człowiekiem okazał się dla Frankowiczów!

Przecież szanuje polskiego wyborcę!  

Prawda czy fałsz?

PS

cyt. "Jak widać nikt, ale to zupełnie nikt nie podnosi tego tematu w Polsce. Ani Prezydent, ani Premier, ani Prezes, ani tutejsi blogerzy. Cicho sza!"

Tu mamy odpowiedź na Twoje, Apoloniuszu, zapytanie! Część tzw. blogerów po linii partii i na bazie ideologii  wspiera działania (milcząc lub zadymiając) zmierzające, kosztem Narodu Polskiego, do realizacji największego w historii przekrętu  Firmy Holokaust! Takiej twórczości wymagano od pracowników mediów w czasach PRL.  Wydawać by się mogło, że to odległa przeszłość, a jednak…

PPP cicho sza? Można rozgrywać partię szachów do czasu: szach - mat! Szach już jest - mat nadchodzi mocą ustawy 447. Prezes stoi w rozkroku i finał pokaże kto Polakiem jest i basta!

http://nczas.com/wiadomosci/polska/kaczynski-przyznaje-beda-kolejne-zadania-zobacz-o-co-tak-na-prawde-chodzi-zydom/

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

casium

#1557551

Przecież to woła o pomstę do nieba! Tu chce się wyć, a nie cieszyć z tego, że mamy rację. Czy zdajesz sobie sprawę, że ci którzy mogą, ba mają taki konstytucyjny obowiązek - a nic nie przedsięwezmą okażą się Targowicą do kwadratu, tfu co ja mówię: do n-tej potęgi. Przecież położą naszą Ojczyznę na długie długie lata!

Odnośnie blogerów "cicha sza" to nawet wstyd myśleć.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1557555

Cieszyć się należy życiem każdego dnia.

Oj zdaje sobie sprawę, zdaję bardziej niż przypuszczasz bo wiem, gdzie jest pies pogrzebany.

Mianowicie chodzi o to:

„Nową przypowieść Polak sobie kupi,
Że i przed szkodą, i po szkodzie głupi”.

... co świadczy o politycznej mądrości i przenikliwości Jana Kochanowskiego, któremu losy kraju leżały na sercu, a nieudolność naszych wojsk sprawiała mu wielki zawód.

Natomiast położenie Ojczyzny (na łopatki) na długie lata nie jest sprawą oczywistą!

Oni to doskonale wiedzą i czują pismo nosem!

Zapędzono Polskę do narożnika - to fakt!

Nie ma jednak znaczenia, jak wielkim faworytem jest jeden z zawodników. W boksie underdog (chłopiec do bicia?) zawsze może obrócić losy walki jednym celnym ciosem. Przekonało się o tym wielu znakomitych pięściarzy, niektórzy z nich przegrywali z zawodnikami teoretycznie słabszymi o kilka klas.

Pamiętasz?

Roy Jones Junior to prawdopodobnie największy talent w historii boksu. W marcu 2003 roku, będąc już nieco „past prime”, dokonał czynu niezwykłego – jako dawny czempion wagi średniej zmierzył się ze zdecydowanie większym i silniejszym Johnem Ruizem i zrobił z nim to, co wcześniej nie udało się między innymi Holyfieldowi – zdeklasował „Milczka”, wygrywając z nim prawie wszystkie rundy. Przy okazji został mistrzem świata wagi ciężkiej - poprzedni „średni” uczynił to 106 lat wcześniej.

PS

Polska, z pomocą Matki Boskiej Nieustającej Pomocy, która zawsze skutecznie wstawia się za modlącymi do Boga Ojca potrafi taki cios wyprowadzić i znokautować niegodziwych!

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

casium

#1557573