Boże błogosław fundację Rudermanów!

Obrazek użytkownika Fedorowicz Ewaryst
Blog

Na wstępie chciałbym z całego serca podziękować żydowskiej, amerykańskiej fundacji Rudermanów!

Za co?
A, to wymaga od Czytelników odrobiny cierpliwości, a dokładniej – przeczytania tego tekstu.

***
Od kilkunastu dni Polska jest obiektem niespotykanej dotąd (choć wszystko w tej materii jeszcze przed nami) agresji ze strony Izraela i wspierających go środowisk żydowskich.

Zapoczątkowany w niemieckim obozie koncentracyjnym Auschwitz przez ambasadorkę Izraela w Polsce atak na ustawę o IPN, jak się okazało wkrótce był tak naprawdę atakiem mającym na celu wymuszenie na Polakach zapłacenia haraczu za tzw. żydowskie mienie bezspadkowe, którego kwota sięga już 250 miliardów $ i który to rekiet cieszy się wsparciem naszego strategicznego sojusznika USA.

Co, że się nie ma z czego cieszyć?

No bez żartów: teraz to już nawet lemingi wiedzą, że nasz strategiczny sojusznik USA zgadza się na orżnięcie przez Izrael i żydowską diasporę Polaków na podstawie swojej ustawy senatu nr 447 (teraz nosi już numer 1226) i deklaracji Terezińskiej, którą, a jakże, rząd Tuska ochoczo podpisał, bo co ich jacyś Polacy obchodzą.

Ta izraelska agresja spotkała się (zgodnie ze staropolską tradycją) ze spontanicznym oporem pospolitego ruszenia

…i wywołała popłoch w PiSie, który zastosował taktykę, którą mogę streścić jako taktykę zaszpachlowywania, czyli płaczliwego pomiaukiwania, że przecież od 1000 lat (jak oni to policzyli?) się z Żydami kochamy, we wspólnym domu żyjemy (kto tu gospodarz a kto sublokator nie wspomnieli) i że po co nas tak lać po tych naszych polskich pyskach, skoro się przecież Żydzi z PiSem dogadają, byleby po cichu.

Bo jedynym marzeniem pisowskiej wierchuszki i wspierających ich, a piorących mózgi Ciemnemu Ludowi/Suwerenowi (chwilowo niepotrzebne skreślić) dziennikarzy komercyjnie niepokornych jest (cytując klasyczkę, czyli reżyserkę Holland), „żeby było tak, jak było”:

czyli starannie pielęgnowana i oparta na zakłamaniu fikcja stosunków z Izraelem, czego wyrazem jest fundowanie przez min. Glińskiego kolejnych żydowskich muzeów, podczas gdy ten sam minister odmawia wykupienia za marny milion euro Zułowa, gniazda rodowego marszałka Piłsudskiego, choć Litwini chcą je sprzedać,

przesyłanie przez polski ZUS stalinowskim zbrodniarzom (np. Salomon Morel!) emerytur do Izraela, czy rozdawanie jak leci polskich paszportów Izraelczykom nie mówiącym po polsku, a czującym do Polski jedynie pogardę i nienawiść.

Marszałek senatu Stanisław Kompromitacja-Karczewski ogłasza orbi et interneti, że nowelizacja ustawy o IPN przez jakiś czas, przynajmniej do wydania w jej sprawie decyzji przez Trybunał Konstytucyjny, „nie będzie działać”.

A jakim prawem on, pisowska jego umysłowość, takie uprawnienia sobie przyznał?!

Już odpowiadam:
prawem mikrofonowym

Za komuny najgorszym epitetem na określenie BEZPRAWIA było prawo powielaczowe, czyli papierek podpisany przez byle – pardon – gnoja, który mógł zniszczyć życie każdego obywatela bez względu na obowiązujące teoretycznie ustawy.

Za rządów PiSu niepotrzebny powielacz – wystarczy mikrofon.
I przystawiony do tego mikrofonu marszałek senatu Stanisław Kompromitacja-Karczewski.

***
Ciekawa jest zupełna bezradność oficjalnych czynników, w obliczu tej izraelskiej napaści:

Prezes Kaczyński, który sprawuje nieoficjalną acz decydującą funkcję Naczelnika Państwa, nie pokazuje się publicznie (miesięcznica smoleńska to wyjątek potwierdzający regułę), wystawia na strzał Morawieckiego, który radzi sobie wystarczająco dobrze, no, ale skoro wie, ze za plecami ma ścianę a obok takich Karczewskich, to radzić sobie musi.

Przepalarnia publicznych pieniędzy pod nazwą Polska Fundacja Narodowa już się nawet specjalnie nie kryje z tym, że statut to ma tak dla żartów, a Andrzej Selfie-Duda robi to, co najbardziej lubi, czyli selfie.

I tyko Ciemny Lud/Suweren się ciska, bo wie, że jak tylko się ciskać przestanie, to mu Prezes z kamandą takiego figla spłatają, że jeszcze praprapraprapra…wnuki będą gorzkimi łzami płakać.

***
Ale jest promyk nadziei w tej całej lutowej izraelsko-polskiej wojnie:

etatowi przyjaciele Polski, którzy jeszcze dni temu kilka skarżyli się, że mają złamane (przez Polaków rzecz jasna) serce (to rabin Schudrich) lub jak Szewach Weiss, że są rozbici (przez Morawieckiego konkretnie), albo ten prowokator z Monachium, Bergman (przydział służbowy dziennikarz), że miał łzy w oczach, kiedy pytał

nagle mówią zupełnie, ale to zupełnie co innego!

Bo właśnie pojawił się dar z Nieba: filmik fundacji rodziny Rudermanów z USA.

I dlatego ja najserdeczniej dziękuję Fundacji Rudermanów za ten plugawy, antypolski film, dzięki któremu wysiłki polskich kapitulantów, chcących za wszelką cenę „by znów było, jak przedtem”, jak wspominany Stanisław Kompromitacja-Karczewski z konsortesami, poszły się trzepać.

Nic lepszego niż ta potworna fraza „Polish Holocaust” nie mogło się Polakom (tym porządnym) przytrafić.

Bo to jest takie przekroczenie granicy, że nawet komercyjnie niepokorny Karnowski Michał, nawołujący do zamrożenia sporu (czyli w obecnych realiach tak naprawdę do wywieszenia białej flagi) i zamrażający jednocześnie pod tym swoim tekstem komentarze nic już nie wskóra.

To jest taka granda, taka podłość, takie draństwo, że żaden przyzwoity Polak (a trochę ich jeszcze zostało) obok niej obojętnie nie przejdzie.

***

Sygnałem, że mam rację jest błyskawiczna, anty-Rudermanowa akcja podjęta przez rabina Schudricha, Ambasadę Izraela, Instytut Yad Vashem, a nawet związek Gmin Żydowskich, który jeszcze 2 dni wcześniej pisał że

„Polscy Żydzi – w przeddzień 50. rocznicy marca 68 i 75. rocznicy Powstania w Getcie Warszawskim – nie czują się dziś w Polsce bezpiecznie a „mowa nienawiści rozpowszechnia się w mediach, internecie, jak również w wypowiedziach polityków i urzędników”.

I dziś – cud!
No patrzcie tylko! Taka zmiana!

Wniosek jest jeden:

ani kroku w tył, twardo odpowiadać na każdą potwarz, każde kłamstwo, każdą próbę szantażu.

Bo cala ta propaganda defetystyczna o braku sensu oporu jest oparta na jednym wielkim kłamstwie o naszym braku szans w tej wojnie z Izraelem:

prawda jest taka, że w Europie Zachodniej Izrael nie ma żadnych sojuszników.

***
Jest tylko jeden kłopot:
te tabuny chorążych białej flagi – tych Karczewskich, Glińskich, Sellinów, Gawinowych, komercyjnie niepokornych dziennikarzy i reszty cwaniaków spod szyldu TKM.

Ale ten kłopot można rozwiązać tylko w jeden sposób: przy urnie do głosowania.

https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/karczewski-w-jeden-na-jeden-ustawa-o-ipn-nie-bedzie-dzialac,816548.html

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,23045333,polscy-zydzi-nie-czuja-sie-bezpiecznie-gorzkie-slowa-zydow.html

---------------

Informacja dla Czytelników:w związku z trollowaniem moich tekstów, nie odpowiadam na żadne komentarze.

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.9 (głosów:11)

Komentarze

Ten atak na Polskę - nie pierwszy i nie ostatni - dzieje się przede wszystkim z powodu tego, co PIS robi od ponad dwóch lat, a nie dlatego, że czegoś nie robi czy robi źle. I jest to część większej gry, za którą jak zwykle stoją tradycyjnie wrogowie Polski i tradycyjni "przyjaciele" z kacapami na czele. A jacy są w swej większości żydzi, to chyba każdy widzi!

Jak wiadomo bolszewicka propaganda nie bawiła się w jakiekolwiek pozory, od razu nazywając - w zależności od potrzeb - białe czarnym a czarne białym, najczęściej przy tym przypinając łatkę faszystów swoim przeciwnikom (prawdziwym czy urojonym). Z takim neostalinowskim antypolskim "kawałem" mamy do czynienia w przypadku wideoklipu fundacji Rudermana. Ale w swej nadgorliwości zapędziła się ona tak daleko, że używając określenia "Polish Holocaust" zaprzeczyła w jakimś sensie holokaustowi żydów. Można bowiem to niejednoznaczne określenie rozumieć również w ten sposób, że to Polacy byli wyłącznie ofiarami holokaustu. Niewykluczone, że dlatego tak szybko przerwano tę zabawę z negacją. A poza tym nawet dla ogłupionych przez media Amerykanów, mogło wydać się czymś podejrzanym przypisanie Polakom w tak bezczelny sposób sprawstwa holokaustu żydów, wobec wielokrotnych ostatnio oficjalnych deklaracji najwyższych przedstawicieli władz niemieckich o wyłącznej winie Niemców.     

Pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

jan patmo

#1558577

Słabość PIS-u nie tylko ośmiela żydów, ale i banderowców, którzy coraz bardziej robią się bezczelni w swoich żądaniach względem Polski i chcą wpływać na decyzje rządu.

A Polska ma siedzieć cicho i nie wspominać mordów banderowców na Polakach. 

Ta polityka Wersalu Kaczyńskiego dla wrogów, przynosi teraz takie skutki, że nawet bankrut gospodarczy i finansowy jakim jest Ukraina, opluwa Polskę i stawia warunki.

A Polska dalej ich przyjmuje i pożycza kasę, na wieczne oddanie.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1558589

Dobrze,zostawmy tych Żydów na boku i spójrzmy na PiS. Co PiS robi od ponad  dwóch lat. Co jest z polityką pro- ukraińską i nie sprowadzanie Polaków ze Wschodu i np.z Anglie ? Co jest z obniżeniem podatków ? w świetle tempa rosnącego obecnie długu publicznego wszelkie obawy i sprzeciwy są wręcz śmiesznie. .  Co jest z rozdawaniem polskiego obywatelstwa na prawo i lewo ? Co jest z wyjaśnieniem Zamachu Smoleńskiego ? To tak na początek ...żadne kolejne usprawiedliwienia proszę o fakty.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

chris

#1558626

Od dawna zadaję te same pytania, a w odpowiedzi otrzymuję totalne pałowanie. Nawet już nie zastanawiam się kto pałuje. PIS robi sobie "jaja z pogrzebu"... a słupki rosną.
Taka sytuacja to tylko w Polsce, typowe objawy"syndromu sztokholmskiego" .
PIS po raz kolejny pokazuje swoją nieudolność w rządzeniu, a czasami wydaje mi się, że jest to nieudolność szczegółowo zaplanowana.
Gierki z ustawą o IPN to totalna żenada PISu i całego rządu.
Teraz nastąpi następna, rządowa wizyta w izraelu po wytyczne w sprawie ustawy.
Żydki rozgrywają ten cały nasz nierząd kiedy chcą i jak chcą, przy okazji poniżając cały nasz naród.
Przykro patrzeć, jak ta banda nieudaczników udaje że rządzi...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1558706

Cześć,  to bardzo prosta i przejrzysta gra - awers robi za z qrwy syna, a poproszony na kolanach ( poprzez swoich żydowskich klakierów i dwuzydzian i nadal pożytecznych idiotów)  na rewers ( bo taki czysty i wspaniały) który przychodzi i dokonuje zabiegu  " chirurgicznego. Tym razem nie młotem i kilofem jak jego poprzednicy, tylko elegancko i to w rękawiczkach, jak  na OP jest zwyczajem. A , że czasami jakiś dupek poleci po arterii i krew płynie strumieniami... no cóż operacja, to operacja... ta akurat wygląda na fuszerke i pacjent ledwo dyszy,  a " ten gość na boku, odpowiedzialny za stan pacjenta podczas operacji..."  jakby " jeszcze wczorajszy" tzn. nie całkiem tego...tego no... No ma się rozumieć, że wszyscy " przy nadziei"... I rodzina... i sąsiedzi...i znajomi... nie tyle z jakiejś litości, tylko chcą już podzielić to, co po przyszłym umarlaku pozostało..., no ale każdy " trzyma formę " i udaje,  że te łzy,  to tak naprawdę... O Polska i jej dzisiejszą rzeczywistość...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

chris

#1558709

... to przez ten p.....ny pisowski rząd. Nie ma to jak poprzedni złodzieje i ci różowi i ci czerwoni.  Gdyby ich nie oderwano od koryta, to wówczas i nie byłoby afery z ustawą IPN-u i nie płacilibyśmy haraczu 65 na początek. a tak to jest powód do radości i dziękowania. Pełna zgoda. Wyślij na ręce pani ambasador 100, a co tam 100 wyślij milion róż (jak dziękować to dziękować).

Jak Ci w ogóle mogło przez gardło przejść, że dziękujesz fundacji Rudermanów. Mogę zrozumieć Twoją frustrację i nienawiść PIS-i (an blok i każdego z osobna), ale nie mogę zrozumieć Twojej radości z dziękowania, za taki wredny, kłamliwy i ... brak mi k...wa słów, filmik. Płakać się chce.

Że zacytuję klasyka: "To jest taka granda, taka podłość, takie draństwo, że żaden przyzwoity Polak (a trochę ich jeszcze zostało) obok niej obojętnie nie przejdzie." , a tym bardziej nie będzie dziękował.

Problemem nie jest zachowanie poszczególnych figurek - teraz (po herbacie!), problemem jest fakt, iż obudzono tygrysa, i żeby nie wiem jak zaklinać rzeczywistość nie da się tego zaszpachlować  (jak sugerujesz). I za samą tę jedną, jedyną ustawę (o IPN-ie) wszystkie pisowskie potknięcia są skreślone. Natomiast od tego jak dalej będzie się PIS zachowywać będzie zależało, czy będzie istniał, czy zniknie.

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

Apoloniusz

#1558596

Jesteśmy posikani ze szczęścia,  bo PiS nas wyzwolił np. z handlu dziećmi do zachodnich burdeli lub przeznaczonych na organy... ofiarowuje ogromne kwoty pieniędzy np.dla Ukrainy pomagając tym samym ludziom na skraju nędzy,  którzy mieszkają w Polsce.  Istnieją tutaj na portalu ludzie, ktorym najwyraźniej Stwórca rozum odebrał , a piszą,  że są wykształceni...albo sobie sami zaprzeczają we własnym artykule  ( co samo w sobie zakrawa na chorobę psychiczną) , albo znowu ignorują fakty i całkiem zwyczajnie kłamią lub przeistaczają jakieś wydarzenia...jeszcze inni tłumaczą,  że białe to czarne i odwrotnie... fakt to jest podobne do dzisiejszej chemoterapii i radioaktywnego naświetlania chorych na raka...85 % umiera, ale już nie na raka, tylko " lecą z innej tabelki."..

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

chris

#1558636

A w Ameryce biją murzynów!

Pozdrawiam

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

jan patmo

#1558643

Narodowców... A niedługo " dobra zmiana" zabroni tej formacji, słuchy już dochodzą,  że służalczy rząd i PrezyDent już portalami trzęsą ,bo koneset palcem kiwa...a i Daniels wqrw... chodzi i trzeba go ugłaskać ...bo będzie zły i co wówczas pocznie... więc cykl z Murzynami , my mamy własnych...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

chris

#1558646

(...) "kneset palcem kiwa...a i Daniels wqrw... chodzi i trzeba go ugłaskać ...bo będzie zły i co wówczas pocznie... (...)".

Jak to co pocznie?

Żyd wqu*y się nie pitoli tylko realizuje "Operację pk.* Gniew Boży".

Dlatego przewidujący goj powinien zaplanować i być w gotowości do "Kontrofensywy pk. Jesień Średniowiecza" ; - ))

pk.* - pod kryptonimem

PS

http://redmik.pl/2013/Kotecek

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

casium

#1558727

nie wypada i niewygodne :-)))

no i już chociażby z kwestii fizjologicznych i zdrowotnych...gruczoł się powiększy, albo" cuś " ?

podobno mężczyźni tak mają... więc może z tego strachu tacy odważni; -)

Ps.ten kotek fajny ...no i rasa dobrze dobrana, ten czwarty od lewej , to cały syjonista...reszta to zwykli rasisci :-))))))

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

chris

#1558736

:-)))))))))   no z tym TYGRYSEM , to Ci się udało...masz polot... , tylko żeby przez te prążki z zebrą go  nie pomylić... taka zebra  też szybko biega lecz z innego powodu :-)))

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

chris

#1558710

Tylko się nie przezięb, zapowiadają mrozy!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1558717

Nie, nie zaniose , jestem bowiem charakterny i Koledze dziewczyny odbijał nie będę: -))) zachowaj to cudo dla siebie...

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

chris

#1558720

Niech zmierzą się z prawdą o Judenrat'ach, o policji w gettach, o agenturach gestap; (Gancwajcha w Warszawie, Diamanda w Krakowie,  Grajera w Lublinie). Niech przyjrzą się swoim tak "wybitnym" przodkom, jak Trocki, Kamieniew, Zinowiew, Swierdłow, Jagoda,  Berman, Rakosi, Gero, Różański i wielu wielu wielu wielu wielu wielu wielu wielu wielu wielu innych

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

xxx

#1558653

No tak, ale na ten przykład taka Gazeta Wyborcza tyle lat zmaga się z prawdą, ale jakoś gównianie jej to wychodzi...

a i pozostałą część Żydostwa ma ogromne problemy z rozpoznaniem prawdy, zapewne są to jakieś uwarunkowania genetyczne, podobno tak definiują to naukowcy...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

chris

#1558718

Cała ta zawierucha ma tylko jeden cel. 65 mld na początek, a teraz już urosło do 300mld i to chyba nie koniec żądań!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1558719

nie są żadne żądania, tylko troska o swoje...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

chris

#1558721

Całe te "żądania" żydków powinny być zakończone jednym cięciem, w przeciwnym razie uznają to za słabość i nigdy nam nie odpuszczą. Tego rządu na takie decyzje nie stać, to rząd nieudaczników i żydowskich "wdupowłazów"...
A Jarek udaje głupa , zajęty tworzeniem "płomiennych" przemówień na kolejną miesięcznicę...
Polacy tradycyjnie w trudnych dla Polski czasach, jak zwykle głupi, windując słupki poparcia dla nierobów z rządu PIS do granic możliwości...
PS. Do portalowych pałkarzy...
Jaką obietnicę wyborczą do końca zrealizował PIS, poza jałmużną w postaci "500+", bezwzględnie obarczając tym pozostałą część społeczeństwa, którym jałmużna już się nie należy ?.
Nie ukarano i nie przejęto majątków żadnego aferzysty , przestępcy , gangstera, ani żadnego
z komunistycznych kacyków trzymających naród w niewoli przez dziesięciolecia.
Po raz kolejny ukarano cały naród "słynną" akcją "uszczelniania systemu podatkowego" , która tak na prawdę ma na celu ściągnięcie następnego haraczu z narodu.
Biorą nas za pysk pod pretekstem walki z przestępczością nakładając kolejne podatki, opłaty i mandaty, wprowadzając jednocześnie setki idiotycznych zakazów i nakazów, podczas gdy ewidentni przestępcy brylują
na salonach i w mediach, grając na nosie (niby) rządzącym.

A Polak nadal głupi...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1558735

Kaczyński zapowiadał przecież, że żadnych miesięcznic już nie wyprawia, dlatego jako stary intrygant wrzucił ten granat z niemieckimi odszkodowaniami...i wcale bym się nie zdziwił, gdyby nas ten Polin wcześniej zaskoczył,  niż większość przypuszcza... Ten człowiek nigdy nie powinien mieć władzy w rękach i to jakiejkolwiek tj. nie w Polsce...w Usraelu proszę bardzo... zawieszać swojego człowieka za pokazywanie prawdy i w tym samym czasie jakiś  Whisky biega po polskiej dyplomacji... to już nawet nie farsa, to zwykłe poddanstwo...

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

chris

#1558740