Multikulti+ czyli jak Prezes Kaczyński podmianę ludności Polski przyspieszył

Obrazek użytkownika Fedorowicz Ewaryst
Blog

Podczas niedzielnej konwencji wyborczej Partii-karmicielki, wśród rytualnych ogólników Prezes Kaczyński powiedział w pewnym momencie przykrą prawdę, za co mu się należy uznanie, bo to u polityków rzadkość.
Oczywiście Prezes powiedział tę prawdę nie z miłości do niej, ale z politycznego wyrachowania, bo nawet jego najzażartsi przeciwnicy przyznają, że Prezes to jest „polityczne zwierzę”.

Nie wiem tylko, czy przypadkiem nie przemycają tu jakiejś obelgi, bo są przecież takie polityczne zwierzęta jak świnie (rasy Misiek) albo psy (te rasy krakowskiej, czyli „na baby”), ale tym niech już się zajmą tzw. analitycy.

W każdym razie Prezes powiedział Polakom prawdę:

jest źle, a będzie (użyjmy języka używanego na co dzień przez tzw. klasę polityczną) [...] dlatego [...] stąd póki czas, bo jak nie, to życie sobie spaprzecie do reszty, a macie to życie tylko jedno.

Oczywiście Prezes, jako rasowy, żoliborski inteligent powiedział to innymi słowy, ale kto miał zrozumieć, ten zrozumiał dokładnie tak, jak to wyłożyłem akapit wyżej.

A te inne słowa użyte przez Prezesa to, że dorównamy w poziomie życia tzw Zachodowi za najwcześniejszej 15-20 lat.

Biorąc pod uwagę, że Prezes (czego by o nim nie powiedzieć) nie jest idiotą i całej prawdy dla naszego dobra nie ujawnia, oznacza to, że ten unijny poziom życia osiągniemy najwcześniej za lat 30-40, a może nigdy, bo jak Eurokołchoz szlag trafi jak trafił Sowiecki Sojuz, to żadnej eurokołchozowej średniej nie będzie, bo nie może być średniej z czegoś, czego nie ma, a zatem i nie będzie do czego aspirować.

***
Szczerze mówiąc, mnie nawet w najbardziej optymistycznej wersji obietnica Prezesa nie dotyczy, bo statystycznie rzecz ujmując mam obowiązek umrzeć wcześniej, niż za piętnaście lat, a jak bankster (nawrócony na PiS, ale bankster) Morawiecki uszczelni jeszcze nam długość życia, to będziemy korkować w ramach programu Nieboszczyk+ co jak wszystko, na co nie mamy wpływu a dotyczy nas bezpośrednio, mnie przynajmniej wkurza bardzo, ale trudno – tego żąda od nas ten mielony na okrągło przez nawróconego bankstera patriotyzm gospodarczy, a żąda w imieniu ZUSu, któren jest bankrut i opryszek w jednym.

Ale jeśli ktoś ma lat nie 60 jak ja, ale na przykład 20, to wsłuchawszy się w wystąpienie Prezesa właśnie kupuje bilet na samolot do jakiegoś kraju, gdzie poziom życia już jest zachodni, a to dlatego, że 300 miliardów $ haraczu Eskimosom płacić przez pokolenia nie będzie trzeba, bo wystarczy, że za wszystkich Polacy zapłacą.

Ba! Jak ktoś ma lat 40 i nie jest masochista albo pisowski grantojad żyjący sobie luksusowo z fundacji, stowarzyszeń i innych dojnych cyców z publiczną kasą sypaną hojnie przez różnych Glińskich, to też taki wyjazd dla siebie i dzieci (w tym wieku ma się już na ogół dzieci) załatwia, bo masochizm jest jednak w Polsce ciągłe niszą.

Ale co Prezesowi z tego, że ci 20, 40 letni Polacy stąd wieją (i wiać będą) ktoś niezorientowany zapyta?

A to, że zostaną zastąpieni w ramach pisowskiego programu Multikulti+ przez dużo mniej wymagających imigrantów, których niepostrzeżenie znalazło się obok nas 3 miliony, co nas ubogaca kulturowo, a nawet modowo, o czym świadczy zdjęcie, które zrobiłem w niedzielę na warszawskim Wilanowie:

prawda, że urocze?

A gdyby ktoś miał wątpliwości co do sukcesu pisowskiego programu wymiany ludności na bardziej na obecnym etapie przydatną, to dane z rządowego portalu są jednoznaczne.

Samych islamistów sprowadził nam PiS w ciągu 1,5 roku ponad 20 tysięcy, co każdy na ulicach widzi.

Oczywiście, że nie są to najezdnicy z tzw. obozów w Turcji, Grecji czy Italii, a – jak nam pisowcy pijarowcy z braku wiarygodnej bajerki szczerze tłumaczą – zwykli gastarbeiterzy, ale jakoś dziwnie się składa, że wspomniane przez Prezesa Kaczyńskiego w czasach, gdy jeszcze nie rządził strefy „no go” w Szwecji stworzone zostały przez 2 i 3 pokolenie gastarbeiterów, którym się od tego szwedzkiego socjalowego dobrobytu w dupach poprzewracało i zaczęli z nudów terroryzować białasów.

A jak ktoś sobie zamieni Szwecję na Niemcy, Francję, Wielką Brytanię, czy Holandię, to tam ten sam mechanizm rozwalania narodu i państwa może zaobserwować

***

A co z repatriacją Polaków ze wschodu, o której tak czule szczebiotał Andrzej Duda, gdy się o prezydenturę ubiegał?

A idzie i to pełną parą!

A dokładniej para za parą!

Jak informuje rządową telewizja (to nie epitet – to fakt), w całym roku 2017 rząd PiSu repatriował do Polski 260 Polaków, czyli jak by nie liczył – 130 par, i to pełnych, bez-ułamkowych.

Dotrzymał PiS obietnicy – dotrzymał! I jak jeszcze!

Tylko potem wiceminister w pisowskim rządzie nazwiskiem Chorąży wychlapał, że repatrianci w Polsce są niepotrzebni, bo za drodzy są w utrzymaniu i do tego polskiego języka nie znają – taki szpenio!

Ot, dać takiemu stołek, kasiory tysięcy ad libitum za – pardon maj frencz – pierdzenie w stołek i chlapie taki, jak nie przymierzając stary pędzel.

No nic – mamy przed sobą na przestrzeni 2 najbliższych lat sekwencję 4 głosowań (nie mylić z wyborami), to i może się Prezes na tej chlapaninie poślizgnąć, a to w przypadku prezesów zwykle śmiesznie wygląda.

***

życie pisze przekorne scenariusze: dziś w Radiu Plus, o godzinie 8:45 Jacek Sasin (przewodniczący Komitetu Stałego Rady Ministrów)  opowiadał, jak to repatriacja Polaków ze Wschodu jest dla jego partii i rządu priorytetem (podobnie, jak powrót polskich emigrantów) + parę innych smaczków.
To jest wspaniała umiejętność umieć takie rzeczy do samego rana opowiadać :-D
http://www.radioplus.pl/program-czytaj/1163/119716/gosciem_sedna_sprawy_jacek_sasin_pis

***
No jak milutko: wczoraj (10 września), o 21:40 skończył się w TVP INFO program Pospieszalskiego "Warto Rozmawiać", poświęcony tematowi, który tu poruszyłem i któremu to tematowi pisowskie trolle najchętniej ukręciłyby łeb.
Nie dadzą rady - Multikulti+ będzie jednym z głównych tematów wyborów parlamentarnych 2019 i choćby nie wiem jaką bajerkę PiS wymyślił, Ciemny Lud/Suweren (zależy czy partyjna, swobodna dyskusja, czy oficjalny spicz) tego Multikulti+ nie kupi.
https://vod.tvp.pl/video/warto-rozmawiac,10092018,38591733

--------------------------------------------------------------------

Informacja dla Czytelników: w związku z trollowaniem moich tekstów nie odpowiadam na żadne komentarze

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.6 (głosów:16)

Komentarze

   Jako emigrant myślący o dosyć odległej emeryturze i coraz bardziej nierealnym na owej emeryturze powrocie do Polski, wspominam często gwoli przyszłości sierżanta Kiedrosa, pytającego Franka Dolasa- parafrazując- " do jakiej Polski Ty chcesz wracać?". Przecież w Polsce będzie to samo co tutaj, albo gorzej. Z jednego z poranków radia WNET dowiedziałem się, iż w zeszłym roku, państwa UE, wydały 800.000 wiz pracowniczych, z czego Polska...500.000. 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

              

#1571873

„Nasz premier niczego nie odrzuca. Nasz premier ma swoje wizje. Nasz premier jest za, a nawet przeciw. Nieszczęsnaś Polsko… Żeby chociaż okazywał się mężczyzną i odważnie przedstawiał swoje pomysły społeczeństwu… IDENTYCZNIE SKRYWAŁA POWZIĘTE ZOBOWIĄZANIA CO DO PRZYJMOWANIA TYSIĘCY MIGRANTÓW – EWA KOPACZ. Różnica jest tylko w wyrafinowaniu sztuczek ukrywających to, co się robi”. „Nadchodzi chyba nieunikniony czas protestów społecznych przeciwko tajnej migracyjnej polityce rządu? To jest moment analogiczny do tego, gdy przed wyborami 2015 zaczynały się w całej Polsce masowe wiece i marsze przeciwko przyjmowaniu migrantów islamskich. Historia się powtarza…” ~ Wawel 24

16 pytań posłanki Krystyny Pawłowicz:

https://www.stefczyk.info/wiadomosci/polska/polska-przyjmuje-imigrantow-na-podstawie-tajnych-umow-szokujacy-list-pawlowicz-do-premiera,23583104350#ixzz5JDqMsm5m

Marrakesh Political Declaration:

https://ec.europa.eu/home-affairs/sites/homeaffairs/files/20180503_declaration-and-action-plan-marrakesh_en.pdf

Niesprzyjającej nastroje społeczne.

Jak wskazuje CBOS, od maja 2015 roku Polacy są sceptycznie nastawieni do relokacji uchodźców przybyłych do Unii Europejskiej z Bliskiego Wschodu i Afryki. Co więcej, od grudnia 2015 roku odsetek zdecydowanych przeciwników przyjęcia części uchodźców przybywających do Europy jest wyższy niż łączny odsetek umiarkowanych i zdecydowanych zwolenników. Z ostatnich danych, opublikowanych w kwietniu 2017 roku wynika, że relokacji osób z Bliskiego Wschodu i Afryki sprzeciwia się trzy czwarte (74%) badanych, przy czym dominującą odpowiedzią jest zdecydowany sprzeciw (43%). Za przyjęciem uchodźców opowiada się w sumie nieco więcej niż jedna piąta Polaków (22%). Inaczej sprawa wygląda w przypadku obywateli Ukrainy. Polacy są zdecydowanie przychylniej nastawieni do przyjmowania uchodźców z tego kraju. W kwietniu tego roku za udzieleniem im schronienia opowiadało się ponad połowa (55%) badanych, a przeciwnych jest dwóch na pięciu (40%).

PS

https://kwejk.pl/obrazek/2407707/imigranci.html

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

casium

#1571907

Świetny tekst i formalnie i treściowo.

Pozdrawiam :)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

wawel24

#1571943

To Pan jest mistrzem. Ja ledwie aplikantką.

Zacytuję za Panem "Świecie nasz...", który  może być programem-song nie tylko portalu NS24:

Świecie nasz… ~ Marek Grechuta.

Pytać zawsze – dokąd, dokąd?
Gdzie jest prawda, ziemi sól,
Pytać zawsze – jak zagubić,
Smutek wszelki, płacz i ból

Chwytać myśli nagłe, jasne,
Szukać tam, gdzie światła biel,
W Twoich oczach dwa ogniki,
Już zwiastują, znaczą cel,

W Twoich oczach dwa ogniki,
Już zwiastują, znaczą cel.

Świecie nasz, świecie nasz,
Chcę być z Tobą w zmowie,
Z blaskiem twym, siłą twą,
Co mi dasz – odpowiedz!

Świecie nasz – daj nam,
Daj nam wreszcie zgodę,
Spokój daj – zgubę weź,
Zabierz ją, odprowadź.

Szukaj dróg gdzie jasny dźwięk,
Wśród ogni złych co budzą lęk,
Nie prowadź nas, powstrzymaj nas,
Powstrzymaj nas w pogoni…

Świecie nasz –
Daj nam wiele jasnych dni!
Świecie nasz –
Daj nam w jasnym dniu oczekiwanie!
Świecie nasz –
Daj ugasić ogień zły!
Świecie nasz –
Daj nam radość, której tak szukamy!
Świecie nasz –
Daj nam płomień, stal i dźwięk!
Świecie nasz –
Daj otworzyć wszystkie ciężkie bramy!
Świecie nasz –
Daj pokonać każdy lęk!
Świecie nasz –
Daj nam radość blasku i odmiany!
Świecie nasz –
Daj nam cień wysokich traw!
Świecie nasz –
Daj zagubić się wśród drzew poszumu!
Świecie nasz –
Daj nam ciszy czarny staw!
Świecie nasz –
Daj nam siłę krzyku, śpiewu, tłumu!
Świecie nasz –
Daj nam wiele jasnych dni!
Świecie nasz –
Daj nam w jasnym dniu oczekiwanie!
Świecie nasz –
Daj ugasić ogień zły!
Świecie nasz…

Świecie nasz, świecie nasz,
Chcę być z Tobą w zmowie,
Z blaskiem twym, siłą twą,
Co mi dasz – odpowiedz!

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

casium

#1571948