Kukiz jak Balcerowicz.

Obrazek użytkownika Fedorowicz Ewaryst
Blog

W całej zadymie Kukiz-Gójska/Hejke wypowiedziało się tyle autorytetów (z niezastąpionym red. Warzechą na czele), że ledwie się w internecie pomieścili.

Wygrał – przegrał, ustawka – nie ustawka, makiawelicznie odzyskuje swój elektorat antypisowski – zwykły agent i sk…, a  jakoś nikt z tych mądrali nie zająknął się o kwestii zasadniczej:

1. jaki jest sens iść na wywiad do stacji telewizyjnej, która

a/ jest na szarym końcu rankingu oglądalności kanałów informacyjnych,

b/ w ciągu ostatniego roku jej oglądalność spadła o 1/3, co jest spadkiem rekordowym,

c/ oglądalność ta wynosi mniej niż 1 promil (słownie: jeden promil), bo 0,08% to jest mniej niż jeden promil ?*

Nie wiem, ale ten, kto Kukiza do Telewizji Republika wysłał, chyba wie?

2. Faktem jest, że Kukiz miał całkowitą rację mówiąc p. Gójskiej/Hejke, że „woli u Olejnik”:

oglądalność TVN24 jest 43 razy (słownie: czterdzieści trzy razy) większa, niż oglądalność Telewizji Republika (TVN 24 – 3,44% vs TV Republika – 0,08%).

W tej sytuacji też bym wolał u Olejnik.

3. Jaki jest sens dawać wywiad dziennikarce, o której jej b. kolega z pracy, były, wieloletni dziennikarz śledczy Gazety Polskiej, Leszek Misiak napisał w swojej książce **rzeczy tak nieładne (eufemizm), że pozwanie go przed sąd, to jest minimum czego można oczekiwać od p. Gójskiej/Hejke, a nie zauważyłem, żeby ktoś p. Misiakowi sprawę sadową wytoczył?

Inna sprawa, że ja ma miejscu p. Gójskiej/Hejke też bym dziennikarzowi śledczemu, który zna wszystkie sekrety Gazety Polskiej, TV Republika i reszty tego koncernu sprawy bym nie wytaczał, bo niewykluczone, że można wpaść w jeszcze większy kanał.

No nic, puenta się Czytelnikom należy:

nieżyjący już Józef Oleksy, nagrany podczas popijawy u nieżyjącego już Gudzowatego (ależ to życie ludzkie kruche jest…) o niejakim Balcerowiczu powiedział tak:

„My byliśmy bliskimi kolegami. Ostatnie spotkanie było 3 maja, jak go spałowali gdzieś na Starym Mieście. I on następnego dnia zadzwonił, i był cały wzburzony: Józek, ty wiesz nic nie zrobiłem, byłem tam tylko i mnie do suki zaciągnęli.

A ja mu mówię: „Lesiu, a na ch… tam szedłeś. Wiedziałeś, że będą pałować”. (…) Zanim go wylegitymowali, to spałowali. Przyszedł się do mnie żalić. A ja mu mówię: „Po coś tam kur…szedł?!”

I tym, historycznym akcentem…

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/tvp-info-na-czele-kanalow-informacyjnych-telewizja-republika-z-najwiekszym-spadkiem

** PRAWICOWE DZIECI CZYLI BLEF IV RP

*** http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/205396,zapis-rozmowy-oleksego-z-gudzowatym.html

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.1 (głosów:7)

Komentarze

media te jednak lubią wikłać siebie i innych w procesy ...

przekłada się to na sytuację finansową  w następstwie czynów  nie pozostaje im nic innego jak powiesić na stronie taki komunikat: 

http://m.niezalezna.pl/48821-wolne-media-wolna-polska-pomoz-niezaleznym-dziennikarzom

odrębną kwestią jest poziom wulgaryzmów i chamskich odzywek w debacie publicznej ...

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1491632