Recydywista Kaczyński i rzekomy islamski terroryzm.

Obrazek użytkownika Fedorowicz Ewaryst
Blog

Recydywista to jest … no to jest ktoś  najgorszego sortu: gorszego nawet niż … szukam stosownego epitetu... prywatyzator!

Ledwie parę miesięcy temu nakłamał, że w Szwecji są jakieś strefy, gdzie szwedzkie prawo rzekomo nie obowiązuje, a jedynie jakiś szariat i tym samym wiochy nam na całą Unię Europejską narobił.

Na szczęście (bo to jeszcze przed wygranymi przez PiS wyborami było) spotkał się z odporem natychmiastowym:

a darły z niego łacha równo czerska, wiertnicza i woronicza, a nawet lewicka!

A jajca sobie ze starego robiły dziennikarskie gwiazdki i za przeproszeniem – gwizdki!

Zaś zaprzyjaźniona z czerską szwedzka ambasada (no z kimś się w tym dzikim kraju - kopyrajt Drzewko/Drzewiecki - przyjaźnić trzeba) pouczyła Kaczyńskiego, że w Szwecji to szwedzkie prawo obowiązuje (kto chce, może się śmiać, ale uprzedzam, że wyjdzie na ksenofoba).

Każdy inny by zrozumiał, że – jadąc muchą (no niestety, muchą jadąc) - islamiści mogą ubogacić, a ten jak kozioł uparty, krugom obratno – swoje.

Teraz czepnął się Belgii a konkretnie – Brukseli:

"Są getta arabskie typu Molenbeek (...) czy Anderlecht , gdzie się policja bała zapuszczać. I panowała taka niepisana umowa, że się rządzą sami (!!!)" (patrz materiał video - na samym początku nagrania).

http://sds8.wp.tv/2925245-h.webm

Pogięło pisorasistę!

No, teraz to mu czerska i wiertnicza (woronicza już nie, bo spacyfikowana i nawet – odlewicczona) kota (hłe hłe!) pogonią!

A ta pańcia co Pudziana kablowała, recydywistę zaskarży, oskarży, poskarży albo i zarży, co byłoby jeszcze gorzej.

A komisja suchocka wyda taką opinię, że przedterminowe wybory murowane!

Co, że na tym nagraniu to nie Kaczyński, tylko Lewandowski Janusz, platformiasty eurokomisarz, a w 3RP czołowy – przepraszam za wulgaryzm - prywatyzator?

Ups...

No cóż – widać taka teraz mądrość etapu...

Czyli: Kaczyński wtedy racji nie miał - a Lewandowski teraz ma! :-D

No i jak tu nie kochać tej naszej 3RP, tym bardziej, że jak znaki na wiosennym niebie i takiejże ziemi wskazują, odejdzie ona do pisolamusa, a nastanie czarna noc brunatnego terroru (albo brunatna noc terroru czarnego, co kto woli).

I tylko ubogacać nie będzie komu...

No, to co lemingi - Wesołych Świąt!

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:7)