Nowe wybory w Izraelu. Żydzi znowu naplują na Polskę

Obrazek użytkownika elig
Świat

  

  Wczoraj [29.05.2019] dowiedzieliśmy się, że:

 

"Benjamin Netanjahu nie stworzył rządu. Będą wybory w Izraelu".  I dalej: "To pierwsza w historii sytuacja, by po wyborach w Izraelu kandydatowi na premiera nie udało się utworzyć koalicyjnego rządu. Negocjacje w tej sprawie trwały siedem tygodni. Rozmowy nie przyniosły efektu, a członkowie parlamentu zagłosowali za rozwiązaniem Knesetu. (...) Za rozwiązaniem parlamentu głosowało 74 członków Knesetu, przeciw było 45. Przyspieszone wybory w Izraelu odbędą się 17 września." {TUTAJ}

 

  Przypomnę, że poprzednie wybory parlamentarne w tym kraju miały miejsce 9 kwietnia.  Wtedy dziennik "Polska" pisał {TUTAJ}:

 

  "Prawicowy Likud Netaniahu i centrolewicowy sojusz Niebiesko-Białych byłego generała Benny’ego Gantza zdobyli najwięcej głosów. Ale to Netanjahu ma większą zdolność koalicyjną i ma szanse zostać premierem na piątą kadencję.".

 

  Jak widać  - nie został.  Dla Polski oznacza to powtórkę z rozrywki.  Kampania przed kwietniowymi wyborami w Izraelu polegała na obrzucaniu Polski błotem i demonstrowaniem zoologicznego antypolonizmu przez izraelskich polityków.  Teraz będziemy mieli jeszcze raz to samo.  Mam nadzieję, że polska dyplomacja dzielnie stawi czoło żydowskiej propagandzie bez ustępliwości oraz bez podlizywania się Żydom.

 

  Także wczoraj dowiedzieliśmy się też o planowanym na koniec czerwca "szczycie bezpieczeństwa" Izrael-Rosja-USA w Jerozolimie.  Czytamy:

 

  "Pod koniec czerwca w Jerozolimie odbędzie się spotkanie doradcy prezydenta USA ds. bezpieczeństwa narodowego Johna Boltona, sekretarza Rady Bezpieczeństwa Rosji Nikołaja Patruszewa i izraelskiego doradcy ds. bezpieczeństwa narodowego Meira Ben-Szabata.(...) O spotkaniu poinformował w środę Biały Dom; w czwartek potwierdziło je źródło w Radzie Bezpieczeństwa Rosji cytowane przez agencje TASS. Oświadczenie strony amerykańskiej głosi, że strony "omówią kwestie regionalnego bezpieczeństwa".  Komunikat Białego Domu ukazał się tuż przed głosowaniem w Knesecie, w którym zadecydowano o rozwiązaniu izraelskiego parlamentu. Nowe wybory w Izraelu odbędą się 17 września.

Po głosowaniu premier Benjamin Netanjahu podkreślał wyjątkowość planowanego spotkania i to jak jest ono istotne dla bezpieczeństwa jego kraju. - Nigdy w historii nie było takiego spotkania w Izraelu. Nigdy - zapewniał, nie ujawniając jednak co dokładnie będzie jego tematem.

  Portal Times of Israel pisze o "bezprecedensowym izraelsko-rosyjsko-amerykańskim szczycie bezpieczeństwa". Dodaje, że zostaną na nim omówione sprawy dotyczące Syrii i Iranu.

Rosja w konflikcie syryjskim jest sojusznikiem Iranu i prezydenta Baszara el-Asada. Izrael dąży z kolei do usunięcie z Syrii irańskich milicji. Na ich pozycje regularnie przeprowadza naloty." {TUTAJ}.  

 

  Miesiąc temu ukazał się {TUTAJ} artykuł "Putin Walks Tightrope Between Israel And Iran – Analysis", w którym opisano jak Putin od dawna lawiruje miedzy Iranem a Izraelem.  Warto się z nim zapoznać.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:12)

Komentarze

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1592816

Wielu ludzi w PiS ma wyidealizowany obraz świata, jeśli nie dotyczy on Niemiec i Rosji.

Nie zmienia to tego, że Żydzi swoim postępowaniem budują taką nienawiść, że dostaną kiedyś straszny wpierd...ol.

Żydzi to wiele narodów i grup etnicznych (czy to się komuś podoba, czy nie) scalonych religią budującą ich nieuzasadnione poczucie wyższości nad innymi narodami.

Prawdziwi Żydzi, to min. chrześcijańscy Palestyńczycy, potomkowie Żydów z czasów Jezusa. 

Żydów powinno być na świecie 100, a może nawet i 200 milionów ludzi! Pytanie dlaczego jest ich tylko 15 mln? No właśnie, każdy kraj na świecie i jego ludność, nawet w Afryce, nosi w sobie cząstkę Żydów z czasów Jezusa. Każdy naród na świecie może być wiec uznany za wybrany i to w sensie etnicznym.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Romuald Kałwa

#1592939

 tak na marginesie przypomina mi 4 rozbior Polski-

Spotykaja sie wielcy tego swiata, zeby krzywdzic reszte

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

Gosia

#1592865

Ważna wiadomość. Może ona pokrzyżować kampanie wyborczą do Sejmu. Daje szansę na promocję Konfederacji.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

norwid

#1592870

“ Jeśli jakiś kraj oddala się od Boga, poddaje się rządom żydów.”
Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, ci ją głoszą. Prawda jest mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem. George Orwell

Innocenty III Papież - Sobór Laterański IV
69. Żydzi nie powinni pełnić urzędów publicznych. 
69, 1. Byłoby absurdem, by bluźniący Chrystusowi sprawował władzę nad chrześcijanami. Dlatego z powodu zuchwałości przestępców odnawiamy w tym artykule roztropne zarządzenie synodu w Toledo i zabraniamy, by Żydzi pełnili urzędy publiczne, ponieważ dawałoby im to pretekst do większego nękania chrześcijan. Jeżeli ktoś powierzy im taki urząd, po uprzednim upomnieniu zostanie ukarany, jak na to zasłużył, przez synod prowincjonalny, który nakazujemy odbywać każdego roku.
69, 2. Takiemu urzędnikowi zabrania się kontaktów handlowych oraz innych z chrześcijanami na tak długo, dopóki wszystkiego, co uzyskał od chrześcijan przy okazji pełnienia tego urzędu, nie obróci na korzyść ubogich chrześcijan, zgodnie z zaleceniem biskupa diecezji. Powinien on ze wstydem usunąć się ze stanowiska, ponieważ bezwstydnie przyjął to, co mu się nie należało.
69, 3. Ten sam przepis stosowany niech będzie wobec pogan.”

Mój pradziadek był zadania, że ani żydzi ani żydówki nie powinny mieć prawa zasiadywać w sejmie jako mniejszość narodowa. Uważał również, że żydzi nie powinni mieć żadnego prawa pozywać Polaków o cokolwiek i rościć sobie prawa do czegokolwiek, co wyrosło na polskiej ziemi, czy to las, czy droga, czy kamienica. Wiem z opowieści, że mówił to odnośnie każdego, kto przybył na teren rzeczpospolitej jako koczownik wygnany z innych krajów za różnego rodzaju malwersacje, spiskowanie, dzieciobójstwa o zabarwieniu okultystycznym. Zaiste, przezorny to był człowiek.

Ci nasi „przywódcy” to już nawet wstydu nie mają tak ich żyd przeczołgał w błocie.

Ci co rządzą się w Palestynie nie czytają wcale Tory. To jest księga opieczętowana i zamknięta. Czytają Talmud i Protokoły które są wprost zaprzeczeniem każdego przykazania z Dekalogu. To są ich urojenia i chore, maniakalne wymysły pochodzące z od diabelskiej żądzy posiadania wszystkiego i globalnej władzy. To są rządy szatana!

"Posadz rzytka na fotelu sedziego a panstwo zacznie umierac" - Halina Frackowiak

Żydzi - od 1986 lat - naród wybrany do nie wiadomo czego.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

panMarek

#1593077

TU jadem nienawisci!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

H44

#1593238