Minister Łukasz Szumowski - idealny kozioł ofiarny?

Obrazek użytkownika elig
Kraj

  

 Dzisiaj [18.04.2020] Telewizja Republika ogłosiła sondę internetową: "Czy uważasz, że osobowością roku TVRepublika powinien zostać minister zdrowia Łukasz Szumowski?" {TUTAJ(link is external)}  Rzeczywiście, pan minister zdobył znaczne uznanie swą walką z pandemią.  Ja jednak podejrzewam, iż szykowany jest on raczej na kozła ofiarnego.  Dlaczego?

  Otóż partyjna koleżanka Szumowskiego, pani premier Jadwiga Emilewicz oświadczyła wczoraj {TUTAJ(link is external)}:

  "Koronawirus uderza w gospodarkę. Emilewicz: każdy dzień postoju kosztował nas 7 mld zł
Minister rozwoju przyznała, że straty zmrożonej gospodarki są olbrzymie. Dlatego zapowiedziała kolejne programy pomocowe, które mają być skierowane do przedsiębiorców i samorządów.".

  Gospodarka jest zamrożona co najmniej od 15 marca, czyli już od 33 dni.  Wynika stąd, iż kosztowało nas to już ponad 230 miliardów złotych.  Przypomnijmy, że 14 lutego 2020 uchwalono budżet naszego kraju przewidujący 435,3 mld złotych dochodów i tyle samo wydatków w roku 2020 {TUTAJ(link is external)}.  Ponad połowę przewidywanych dochodów budżetu JUŻ wydaliśmy na realizację polityki Szumowskiego.  Jeśli będzie ona kontynuowana przez następny miesiąc - budżet kompletnie się zawali.  Po tej katastrofie minister zdrowia stanie się wygodnym kozłem ofiarnym.

  Ułatwi to fakt, ze Szumowski ostatnio wyraźnie "odleciał".  Zapowiada utrzymanie ograniczeń sanitarnych jeszcze przez co najmniej dwa lata.  To niewykonalne.  W dodatku nie wiadomo, czy przynoszą one więcej szkody, czy pożytku.  Bloger Zbyszek podał {TUTAJ(link is external)} dane z Wielkiej Brytanii:

  "W Anglii i Walii zarejestrowano rekordową liczbę zgonów w pojedynczym tygodniu ok 6 tysięcy więcej niż średnia dla tej pory roku.
Tylko połowę tej nadwyżki można przypisać infekcji koronawirusem. Eksperci są zaszokowani wzrostem zgonów zwłaszcza tym nie spowodowanym koronawirusem i wyrażają obawy co do niezamierzonego wpływu ograniczeń społecznych na zdrowie ludzi.
Istnieją obawy, że ludzie wahają się z szukaniem pomocy w przypadkach zagrożenia życia, jak zawał, z obawy przed złapaniem koronawirusa w szpitalu. (...) Dane Narodowego Biura Statystycznego pokazują najwyższą liczbę zgonów w Anglii i Walii, od momentu rozpoczęcia rejestracji to jest 2005 roku - 16 387. Wiele z tych zgonów to nie są zgony wskutek Covid-19.
Liczba zgonów powyżej średniej, czyli ok 6000 jest znacznie wyższa niż tych pozostających w jakiejś relacji do koronawirusa: 3,475.  (...)
   Wzrost liczby zgonów ponad przeciętną w WB w tygodniu kończącym się 3 kwietnia, oznacza wzrost liczby zgonów NIE POWODOWANYCH przez "epidemię" Covid-19. To znaczy, że obostrzenia życia ludzi, gospodarki i państwa, wprowadzane przez rządzących pod wpływem mediów, mogą ZABIJAĆ LUDZI. W tym konkretnym przypadku może to oznaczać to ok 2500 ofiar wprowadzonych ograniczeń.
 Do tej pory, obraz, jak większość rysowanych przez media fałszywy, jest taki, że ograniczenia kosztują pieniądze, ale ratują życie. To może być NIEPRAWDA. Te ograniczenia być może POWODUJĄ ŚMIERĆ ludzi. Ci co je wprowadzają, pośrednio tych ludzi skazują na śmierć, poprzez wszystkie konsekwencje wprowadzanych w atmosferze paniki i strachu ograniczeń i obostrzeń.".

  Szumowski oświadczył w dodatku, że koniec epidemii będzie wtedy, gdy zostanie wynaleziona szczepionka na koronawirusa.  To może nigdy nie nastąpić.  Bloger Toyah przypomniał w swej dzisiejszej notce {TUTAJ(link is external)}, że od 40 lat mamy do czynienia z epidemią AIDS, która zabija ok. miliona ludzi rocznie, a szczepionki jak nie było tak nie ma.  Niezbyt skuteczne są też szczepionki na Ebolę i zwykłą grypę.

   

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.7 (głosów:19)

Komentarze

Byloby szkoda, bo od poczatku wydawal mi sie odpowiednia osoba, na odpowiednim miejscu.

Bardzo go pochwalalam za szybka decyzje o  zamknieciu szkol i im podobnych.

 Dzis wydaje mi sie, ze z tymi 2 laty to przegial. Czy kazano mu to powiedziec????

Wiekszosc krajow, bogatszych od Polski zaczyna wracac do normalnosci, z zachowaniem pewnej  ostroznosci, dlaczego u nas mialoby byc inaczej?

Odbiegajac troche od tematu - ja tam wierze pewnemu profesorowi weterynarii, ktory mowi, ze wszystkie dotychczasowe Coronawirusy najpozniej w polowie maja/poczatku czerwca po prostu znikaly, i wszystkie infekcje sie konczyly. 

Miejmy nadzieje, ze ten wirus az tak mocno nie odbiega od calej reszty..

Ministrowi Szumowskiemu zycze neutralnego spojrzenia na ten problem, no i zeby pozostal na swoim stanowisku

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-3

Gosia

#1626441

oj mary nie bądź naiwna

Przecież te 2 lata to nie jego pierwszy idiotyczny wybryk - wcześniej bredził aby małe dzieci najpierw wróciły do przedszkoli i szkół, bredził także, że testy niewiele dają, a jeszcze wcześniej,że maseczki nic nie dają i nie wie po co ludzie je noszą (a teraz nakazał obowiązek ich noszenia) - jeśli zaś chodzi o szczepionki to od zawsze pierniczył aby zaszczepić obowiązkowo wszystko i wszystkich (taki z niego chłam koncernów farmaceutycznych)

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-8

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1626620

Szczepionki są skuteczne i ratują miliony ludzkich żyć. Walka ze szczepionkami jest jakąś nową religią.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4
#1626697

Ależ szczep się na zdrowie, a innych zostaw w spokoju

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1626742

Daniel ile musiałeś wziąć szczepionek na raz aby takie brednie wypisywać? ;)

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1626745

Dla wielu,wielu kobiet maseczki noszone przez 2 lat do tysiące złotych zaoszczędzone na wizytach u kosmetyczki.Tysiące na wyposażenie w kosmetyki domowe a i na niektóre z nich łatwiej teraz jest spojrzeć vide Verita czy Markowa
8-)))))))
pzdr.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-6
#1626622

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Ostry został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1626623

ta maska w sam raz dla takiego  jak ty

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3
#1626625

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Ostry został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1626630

Najpierw obszczymurki darły ryje gdzie są maseczki.Teraz parchate  ryje wrzeszczą po co te maseczki

KRETYNY

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-4
#1626635

   Witaj!  Wczoraj telefonicznie rozmawiałem z kolegą z Belgii. Przytoczę jego słowa..." Ludzie tutaj padają, jak muchy. Media kłamią, bo nawet połowę nie podają skutków wirusa. Mało kto respektuje zasady. Poruszają się gromadnie, a przekaz idzie głośny, że przeżyją silni". Więc litość bierze, jak tutaj się robi jajca ze rządu, który chce ochronić nasze Polskie społeczeństwo. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1

ronin

#1626632

To i tu jest tak samo

choć moja przestrzega zasad domowej kwarantanny  - a upał niemiłosierny jest dziś

8-))))))

pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3
#1626636

Ty masz dziwne wyobrazenie o kobietach.

Wolnosc Tomku…..

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Gosia

#1626666

Sorry

wieczorek to i zimnawo

 

pzdr.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1626667

"Dane Narodowego Biura Statystycznego pokazują najwyższą liczbę zgonów w Anglii i Walii, od momentu rozpoczęcia rejestracji to jest 2005 roku - 16 387."

Za jaki okres te 16 387? Jakie były dane za inne porównywalne okresy?

"Liczba zgonów powyżej średniej, czyli ok 6000 jest znacznie wyższa niż tych pozostających w jakiejś relacji do koronawirusa: 3,475."

Nie ma żadnej bazy informacyjnej. Są liczby które nic nie mówią. Takie artykuły wywołują tylko niepokój. Nie piszę o Tobie Elig tylko o blogerze na którego się powołujesz.

Ile osób zmarło w marcu w Anglii i Walii ? Ile osób zmarło w marcu ub. roku. Jaka jest średnia liczba zmarłych w marcu od 2005 roku! Tylko to chciałbym wiedzieć

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0
#1626446

badania w spolecznosci jednego z powiatow. Okazalo sie, ze zakazonych oraz "samodzielnie wyleczonych" z koronawirusa jest... ponad 50 razy wiecej - niz podaja oficjalne statystyki. W zwiazku z tym - koronawirus przestanie byc grozny za 2-3 miesiace, gdy zachoruja wszyscy... czesc zejdzie z tego swiata (glownie chorzy i w zaawansowanym wieku), czesc - z objawami, zostanie wyleczona a pozostali przejda bezobjawowo...

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

mikolaj

#1626469

Dmuchany balon???

:

https://www.youtube.com/watch?v=m5NeL5ł dane GUS z chyba 20171pYng&feature=youtu.be

Z pewnością świrusowy syf!!! 

A tak na marginesie wczoraj oglądałem też w jakiejś niezależnej tivi program, w którym prowadzący cytował dane GUS, z roku bodajże 2017. Dane dotyczące tego samego okresu co mamy teraz, no i dane, FAKTY mówiły o liczbie zachorowań i liczbie zgonów.

W roku 2017 było więcej zachorowań na grypę, i więcej zgonów na powikłania pogrypowe, i płucne problemy, niż teraz jest w czasie TEJ ŚWIRUSOWEJ PLANDEMII !!! W czasie dmuchania tego świrusowego balona.

O czym TO świadczy??? 

Odpowiedzi udzielmy sobie sami..............

Witold Gadowski

:

https://www.youtube.com/watch?v=pwH7mMRFJoM

&

W tym zalewie ścieków wydalanych przez świrusowych ciemniaków, WARTO posłuchać Bardzo Mądrego Człowieka - Dr. Jerzy Zięba Ma Głos

:

https://www.youtube.com/watch?v=zdVeyBxWjno

 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-6
#1626523

To co dzieje się teraz w Polsce wygląda na walkę z Kościołem i całym społeczeństwem. Kto kryje się za wprowadzeniem idiotycznych przepisów, czy nie są to Morawiecki i Szumowski? Wprowadza się atmosferę strachu, aby zrobić z ludzi potulną masę. Policja otrzymała w ostatnim czsie duże ilości sprzętu do rozpędzania demonstracji, czy rządzący coś przewidują, lub planują?

Zastanawiam się nad tym, czy to wszystko ma związek z ustawą S447 i nadchodzącymi po wyborach naciskach organizacji żydowskich w sprawie roszczeń o mienie bezspadkowe? Obecnie rządzący obserwują i analizują zapewne reakcje Polaków na wszelkie ograniczanie wolności, jak daleko mogą posuwać się w jej ograniczaniu. Wirus pewnym środowiskom służy do testowania zachowań ludzi i to nie tylko w Polsce, spadł im jak manna z nieba.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-13

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1626543

A ja się zastanawiam, na ile jesteś tylko podatny na brednie i całe pseudo-ciągi rozumowania wariatów, a na ile sam jesteś wariatem.

Skąd bierzesz takie informacje?

W jaki sposób je weryfikujesz?

Jaki nakloniono Cię do ślepej wiary? Aha, bo pasują do własnych przekonań i wyobrażeń.

 

Np. w bzdury i tym, jak to policja się zbroi. No kupili 5 polewaczek na całą Polskę. To przypomniało manipulanckim swirom, że można podkręcić temat i jeszcze wmieszać do tego absurdalne sugestie, np. o pacyfikacji przy kolonizowaniu Polski przez Żydów.

Pomysli ktos, jak można być takim idiota, by w to uwierzyć.

I to typom, którzy stale kłamią i mają w tym swój motyw lub interes (kanały yt, populistyczni politycy, wieczni dysydenci- wariaci, sfanatyzowani antysemici itp)- tacy nieprzypadkowo odkrywają rzeczy tylko i wyłącznie takie, które chcą se wynaleźć!

A jednak.

Są tacy, nie tylko całkiem zwariowani, którzy uwierzą i jeszcze zaczną rozsiewać dalej po necie.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-12

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1626549

Epidemii nie ma i nigdy nie było!. Ci co stawiają na baczność rząd i pałac, zmuszają władze do masowych szczepień. Chcą wymóc obowiązek i przymus szczepień. A to co rebe Gates nam zaaplikuje, to już pozostaje jedynie w kwestii domysłu. Na razie gra medialna, manipulacja strachem, potem policja, przymusowe szczepienie i szybki odjazd do krainy wiecznych łowów!....https://www.bitchute.com/video/q8Bb03AD2vxp/

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-13
#1626552

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika panMarek został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

panMarek

#1626564

Działalność B’nai B’rith w Polsce przerwał dekret Prezydenta Rzeczypospolitej Mościckiego z 22 listopada 1938 roku. W 2007 po niemal 70 latach nieistnienia odrodziła się w Polsce jedna z najbardziej znaczących organizacji Żydowskich – B’nai B’rith – Loża Polin. Dzięki dekretowi prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-6

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1626572

Lech Kaczyński to żyd !!!!
Lech Kaczyński to żyd !!!!
Lech Kaczyński to żyd !!!!
Lech Kaczyński to żyd !!!!
Lech Kaczyński to żyd !!!!
Amen

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-3
#1626573

A lud pisowy mocno zaraz reaguje na nie wygodne prawdy.

I płyną strumienie wyzwisk, epitetów z braku argumentów.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-8

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1626574

//I płyną strumienie wyzwisk//

jestem z ludu PISoskiego

gdzie cię zwyzywałem bo to do mnie odpowiedź PISzesz
ps.
a jeśli nie dajesz wary że sp.Lech był żyd em to napisz do Kosiura czy Wrzodaka.Oni pokażą ci oryginalne akty urodzenia
Jego prapraprababci. 

Serio.

Widziałem to

a są tu i tacy co obok domu przy domu mieszkali w Odessie i chwalili się tu tym

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-6
#1626578

Ty nie, ale HD, kontrik, Andy aandy, jazgot, to co???

Pokaz gdzie napisałem że Lech Kaczyński był żydem??? Napisałem tylko, .że to on wznowił lożę masońską Polin.

Więc proszę nie sugeruj to innym i nie wsadzaj w moje usta, tego czego nie wypowiedziałem, bo wy z ludu pisowego, tak chętnie to robicie, a zwłaszcza względem mojej osoby.

Robiąc ze mnie agenta KGB, GRU, KOD-u i kosmitów, jeszcze czekam gdy napiszecie ze jestem agentem Chińskiej Republiki Ludowej.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-7

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1626585

Czy ja coś Ci zarzucam

Napisałem tak bo mam taka wiedzę z Polskiego portalu.A Wrzodak i Kosiur nigdy się z prawdą   nie mijają

Tyle

8-))))))

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-5
#1626587

... "wpuszczasz nas "w maliny" stwierdzeniem, że "Wrzodak i Kosiur nigdy się z prawdą nie mijają".

Zygmunt Wrzodak był SB-cką wtyką w NSZZ "S", a Dariusz Kosiur (znany na Niepoprawnych pod nickiem "Rzeczpospolita") nazwał Powstanie Warszawskie "awanturą warszawską". I niby w jaki sposób ci dwaj mieli mieć dostęp do aktu urodzenia prapraprababci braci Kaczyńskich?

Oświeć mnie Husky :-)

Pozdrawiam
Satyr

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-1

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1626594

Satyrze
Doskonale Pan wiesz że robię sobie nich zwykle jaja.Obaj to największe śmiecie jakie znajdziemy w sieci.Dwie zwykle ludzkie szmaty mające Polski nr.pesel.Potomki tych przywiezionych na ruskich tankach.Czasami przypadkowo zwani ludzmi
Kosiur to zwykły żydodebil i rabin z Otwocka, ten drugi to czerwony żydodebil ze Skierniewic.
No śmiecie panie Janie
Śmiecie

pzdr.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-4
#1626598

w końcu Husky przyznałeś, że pisaniem "Kaczyński to żyd" i kopiowaniem tego po prostu manipulowałeś i jak zwykle kretyńsko zbijałeś rozmowe na inne tory - musze przyznać, że zbyt często inni dają ci się na to nabrać (może wciąż maja nadzieję, że zmadrzejesz)

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-9

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1626624

Kaczyński to żyd !!!!!!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-6
#1626627

cynik i manipulator

Ps. swoim pisaniem próbuje wyszydzić komentatora ale to działa tylko na pustaki - rozumni ludzie widzą w tym ośmieszanie się samego Husky

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-8

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1626633

Husky to żyd!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5

Stasiek

#1626654

od zawsze !!!!!!

pzdr.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3
#1626655

... dla trzech - jakże kluczowych dla prawdy - decyzji śp. Lecha Kaczyńskiego, a dotyczących:
1) przerwania ekshumacji w Jedwabnem w roku 2001 (L.K. był wówczas Ministrem Sprawiedliwości);
2) wyrażenia zgody na "wskrzeszenie" działalności w Polsce loży B’nai B’rith w roku 2007;

2) ratyfikowania Traktatu Lizbońskiego w roku 2009.

Jedno jest pewne: decyzji tych nie podejmował bez nacisków środowisk żydowskich, - szczególnie tych ze Stanów Zjednoczonych i Izraela.

Zapewne po co najmniej dwudziestu latach Polacy dowiedzą się, jak wyglądała prawda.

Pozdrawiam
Satyr

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-3

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1626583

Nie wierzę w przypadki.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-5

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1626588

Szkoda, że nie pisnął o nich ani słówka. KTO naciskał? Kiedy? W jakich okolicznościach? W czyim interesie? W jaki sposób? Jakimi metodami? Jakie stawiał warunki/wymagania/represje/groźby/obietnice??? Jak się mają do tego loże żydowskie?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-13

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1626590

Byś braunufko przestała bawić się pałą to coś dla ciebie

Maseczki ,wersja romantyczna

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-5
#1626591

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1626592

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-5
#1626629

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1626618

naciski na pewno były w oparciu o szantaż, więc siedział cicho jak ktoś miał na niego jakieś kwity _ dlatego tak kurczowo układ magdalenkowy trzyma się razem, bo tam każdy na każdego ma papiery i wzajemnie się tylko wymieniają sołkami i najważniejszy dla nich cel to nie dopuścić do władzy kogos spoza układu, bo na takiego nie ma papierów i nie będzie można nim sterować

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-8

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1626637

ja pamiętam jeszcze jego pobłażliwe podejście do banderowców

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-8

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1626634

Lech Kaczyński wydał dekret, aby w ambasadzie USA w Warszawie powstała loża Polin. Mocne.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-4

Leopold

#1626608

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/lukasz-szumowski-do-jakich-organizacji-nalezy-minister-zdrowia/nb4wmcm

Czyli: Łukasz Szumowski

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-9
#1626568

... "sensacją" wyczytaną w Onecie. Portal Onet.pl - jest od 8 lat w rękach niemiecko-szwajcarskiego koncernu Ringier Axel Springer i jest uznawany za największy w Polsce portal o wydźwięku antypolskim. 
Jak znajdziesz potwierdzenie owej "sensacji" w co najmniej trzech innych niezależnych od siebie źródłach i je opublikujesz, - to wówczas możemy dać wiarę, że minister Łukasz Szumowski działa z ramienia masonerii.

Satyr

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-4

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1626576

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1626596

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Ostry został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1626605

Po pierwsze: 
"wpiąłeś się" nieproszony, tak w twoim stylu... po chamsku w dialog między mną a Oraczem, co już a'priori widać, jaką kulturę i wiedzę prezentujesz. Według ciebie, każdy może pisać publicznie... byle co, byle jak, byle dużo, bo... prawo gwarantuje mu wolność wypowiedzi. W twoim pojęciu - "wolność", to wolność bez żadnej odpowiedzialności za słowa, które - jak dowiodła najnowsza historia - zabiła już wielu. Nie fizycznie, ale psychicznie, tym samym wykluczyły ich z życia społecznego czy politycznego. Tzw. paszkwile w twoim środowisku są na porządku dziennym. Jeżeli z racji "mniejszej siły głosu" w parlamencie nie można usunąć ze stanowiska człowieka, który stara się z racji pełnionej funkcji budować Rzeczpospolitą i dbać o jej obywateli, to tzw. V kolumna przystępuje do akcji, by zniszczyć tego człowieka medialnie, dezawuować jego postać, - tym samym pokazywać społeczeństwu, że ów człowiek nie zasługuje na zaufanie Polaków i działa na jego szkodę.
A kto tak czyni?
Ano czynią to tak... sługusy wywodzący się ze środowiska platformersko-peselowej swołoczy, którzy "nie wyrobili się" przez dwie kadencje sejmu (przez 8 lat, a wcześniej UW-oli z Knesejmu za czasów AWS-UW), by za otrzymane już pieniądze (między innymi od George'a Sorosa i ludzi A. Merkel w reklamówce Tuskowi (?)) dokończyć zniszczenie Rzeczpospolitej, - odradzającej się po prawie półwiecznej okupacji sowieckiej. 

Po drugie:
- pisząc do Oracza, nie zaatakowałem ad personam. Wskazałem jemu, że nie można pod żadnym pozorem pisać "z grubej rury" o żadnej osobie, a tym bardziej o członku obecnego rządu RP, - opierając się jedynie na treściach, jakie prezentuje antypolski portal Onet.pl. Stąd też zasugerowałem, by podał przynajmniej trzy inne niezależne od siebie źródła, by "prawda objawiona" przez Oracza została uznana za rzeczywistą. Nic poza tym.
Poważny internauta, który publicznie pisze, a szczególnie pisze o osobach publicznych - zobowiązany jest do wnikliwego zweryfikowania informacji, na której/ch się opiera.

Kiedy pisałem o Bronisławie Geremku,... zbulwersowało ciebie, że pisząc o nim, posłużyłem się jego prawdziwym imieniem i nazwiskiem (Berele Lewartow). Uznałeś to za kłamstwo i wskazywałeś, że jestem nie dość, że ślepym pisiorem, to jeszcze antysemitą.  
Ale ja tym się różnię od ciebie, że nie napiszę nic o człowieku, dopóki nie sprawdzę, kto zacz w co najmniej pięciu (nie trzech - sugerowanych Oraczowi) niezależnych od siebie źródłach. Chodzi o nie korzystanie z przedruków w prasie, a w sieci... kopiuj-wklej z portalu na portal. Korzystam głównie z publikacji, tzw. druków zwartych, a uzupełniam źródłami internetowymi.

Po trzecie:
- napisałeś o mnie do Verity w komentarzu (
TUTAJ), cytuję w oryginale: "Nikogo nie zorał - no chyba że po raz kolejny samego siebie okazując jaką jest zadaniową partyjną usługową mendą zakłamującą fakty pod partyjne PIS'dzielskie dyktando
Taki typ - taka mentalność
No cóż nie każdy rodzi się z charakterem".

Tyle cytat.

Czy ja pisząc do Oracza, obrzuciłem go epitetami? Czy zaatakowałem go ad personam? Ot, zasugerowałem, że jeśli podeprze się przynajmniej trzema źródłami, - uznam iż napisał prawdę o prof. Szumowskim.

A co ty zrobiłeś?
Zaatakowałeś mnie epitetami i oszczerstwami!!!

W związku z tym uznałem, że:
- choćbym nazwał ciebie w sposób uzasadniony ćwokiem, palantem, idiotą, kretynem, głupolem, użytecznym durniem, antypolakiem, przebrzydłym komuchem i zarazem libertynem, sługusem Sorosa, sługusem Moskwy,... to i tak do końca nie odzwierciedlę twojej moralnej i etycznej postawy, jaką tu na Niepoprawnych zaprezentowałeś wobec nas Polaków. 

Satyr 
 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-3

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1626649

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Ostry został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1626662

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Ostry został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1626603

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Oracz został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Satyr to odpowiednik nimfomanki, tylko w wydaniu męskim. To choroba umysłowa. Ale to tak na marginesie.

Więc, w certyfikowanych mediach dla ,,niepoprawnych" poszła taka informacja: że niejaki Stachowiak Igor, niespodziewanie spadł z krzesła podczas słuchania go na komisariacie.

Potem pojawiło się zdjęcie z kostnicy które zrobił jego ojciec. Martwy już na skutek ratalnych obrażeń po upadku z krzesła wyglądał jakby zderzył się z ciężarówką. Wykluczone było że osunął się i ,,spadł z krzesła". Obrażenia były zbyt poważne.

Wtedy media certyfikowane podały do wiadomość, że to był stary narkoman. Stary narkoman, w/g mojego mniemania to narkoman w wieku lat 40-50. Są tacy. A tu był zimny chłopaczyna, w wieku +-20 lat. Dziwne.

Potem dziennikarze jakiegoś podłego portalu, dotarli do filmu z tasera i można było zobaczyć tortury tego ,,starego narkomana", który ,,podczas słuchania go spadł z krzesła".

Jeszcze ciekawiej było z ,,dealerem uzbrojonym w nożyczki z którymi oddalał się z miejsca kontroli" i za sprawą tego oddalania się z nożyczkami, policjant poczuł się zagrożony, więc oddalającego się ,,postrzelił". Zupełnym zaskoczeniem było co po tym, certyfikowane media, podały: że,,postrzelony" został niespodziewanie pochowany, a zagrożony jego ucieczką policjant na tyle źle się poczuł, że przewieziono go do szpitala dla psychicznie i nerwowo chorych i naszprycowano go proszkami trwałe usuwającymi wspomnienia tj clonazepanem.
Dodano że interwencja przebiegła w sposób podręcznikowy i wzorowy!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-10
#1626661

A co ta informacja potwierdza lub dowodzi? Kawalerem Maltańskim był również Piłsudski. Też maczał palce w spisku?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Krispin z Lamanczy
PAŃSTWO TEORETYCZNE JUŻ BYŁO
Każdy uczy się na błędach. Niektórzy z uporem maniaka chcą się uczyć na swoich

#1632313

Kilkanaście osób pod pomnikiem Smoleńskiem, skandal!

Kilkadziesiąt osób (wiele bez masek)pod pomnikiem żydowskim, to nie  jest skandal.

Czekam na oburzenie opozycji i tvn24,czekam na wpis dziennikarza

.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-4
#1626575

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Ostry został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1626604

Nie chciałem ci w tym twoim świecie przeszkadzać

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-2
#1626611

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Ostry został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1626626

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1626617

Nie ruszają mnie ci idioci.Niech nawołują do buntu wojska, majdanu, obalenia rządu. Ale ta banda rzuca się na Szumowskiego(tak jak kiedyś na min. Szyszko) Na człowieka,który daje z siebie wszystko. Nóż się w kieszeni otwiera na takich sq*****w.To są potomkowie morderców Inki to czego można się po nich spodziewać. Zawsze atakują tych ,którzy mają duże poparcie społeczne !To jest dla szczujni TVN ich popleczników ,bardzo charakterystyczne zachowanie ! Takich ludzi którzy dają z siebie wszystko nie mogą znieść za to uwielbjaią ludzi którzy srają na wszystko Ta cała banda nieudaczników PO-wskich robi wszystko żeby z Polski zrobić cmentarzysko i zrzucić to na rządzących ale im się to nie uda

Gdyby te błazny były na miejscu Szumowskiego, w Polsce byłoby gorzej niż we Włoszech .Dać im te szmate "na metr w głąb" albo Arłukowicza lub kopertfielda to by widzieli jaki burdel by był w państwie

Prawda jest taka

Minister Pan prof. Łukasz Jan Szumowski Wspaniały. Wiedza i kompetencja. Ogromna pracowitość i przede wszystkim przyzwoitość.

Dobrze pilnuje zdrowia Polaków.

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-4

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1626639

dobrze, że na końcu nie napisałeś w podpisie "Strefa wolna od lemingów", bo wiesz sam, że nikt by w to nie uwierzył ;)

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-10

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1626641

no proszę , tylko dwa zdania a już łajno bolszewickie zaczyna opluwać  Ministra Szumowskiego i Ciebie

8-))))))

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-2
#1626648

Minister mówił o 2 latach w kontekście zlikwidowania choroby, a nie czasu trwania ograniczeń.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

Stasiek

#1626653

Zbojkotowali swój własny bojkot. Czyli jak dotknąć lewą nogą prawego ucha za plecami

Małgorzata ​Kidawa-Błońska w RMF: Nie wycofuję się, bo moi wyborcy by mi tego nie wybaczyli

Pamiętajcie Każdy kto zagłosuje na Kidawę dostanie cysternę lewego paliwa za pół ceny, możliwość kręcenia lodów z VAT, pracę za 5zł/h, kamienicę za tysiaka, karnet do teatru Krystyny Jandy, prenumeratę ga, ga Gazety Wyborczej na cały rok i uśmiech Kidawy odciśnięty w betonie.Połowę emerytury, eutanazję gratis

I to jest konkretna oferta

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1626747