Łukasz Warzecha jako jedyny sprawiedliwy

Obrazek użytkownika elig
Kraj

  A przynajmniej jako jedyny dziennikarz, który nie oparł się na zmanipulowanym przekazie mainstreamu przed wypowiedzeniem się na temat Janusza Korwin-Mikkego, ale przeczytał to, co ten naprawdę mówił.  W swym artykule "Bądźmy uczciwi wobec JKM. Mamy do czynienia z brutalną manipulacją"  /]]>TUTAJ]]>/ Warzecha stwierdził:


  "Jednak w przypadku tej konkretnej wypowiedzi mamy do czynienia z brutalną manipulacją. JKM nie powiedział: „strzelałbym do protestujących górników”. Jego wypowiedź brzmiała następująco:

Zasiłki dla bezrobotnych trzeba koniecznie znieść. Wtedy wszyscy pójdą do roboty. Oczywiście: po zniesieniu jednocześnie podatków dochodowych i płacy minimalnej – bo wtedy robota dla nich będzie. Raczej wyjdą na ulice. No to niech sobie demonstrują, byle spokojnie. Bo jak zaczną palić, niszczyć domy i rozwalać samochody – to do akcjiwkroczy policja, a w razie konieczności i wojsko. Nie można pozwalać na to, by jakaśgrupa szantażowała całą Polskę, jak niedawno górnicy, którzy zażądali po 50 tys. zł. To był taki sam rabunek, jak włamanie do mieszkania. Kazałbym strzelać do takich rabusiów. Bez cienia wahania.

Diagnoza JKM pokrywa się w części z moją oceną górniczych żądań. (...) Można mieć uczulenie na formę, w jakiej lider KORWiN-a przekazuje swoje poglądy, ale – po pierwsze – w treści jego opinii na temat górniczych protestów nie ma nic szokującego i – po drugie – elementarna uczciwość nakazuje nie czynić skrótów tam, gdzie wypaczają one zasadniczo sens wypowiedzi. ".

  To jasne, że JKM mówił o strzelaniu do rabusiów, a nie do górników.  Ta manipulacja mainstreamu odniosła jednak pożądany skutek.  Tego samego dnia /16.04.2015/ Jarosław Kaczyński uznał za stosowne stwierdzić  /]]>TUTAJ]]>/:

  "Jarosław Kaczyński uważa, że Janusz Korwin-Mikke jest "elementem patologii polskiego życia publicznego". Według prezesa PiS, patologia ta służy podtrzymaniu w obecnym kształcie systemu, który odbiera Polakom bardzo wiele szans. (...) Jarosław Kaczyński porównał Korwin-Mikkego do Władimira Żyrinowskiego w Rosji.".

  Bardzo mnie to martwi.  To już co najmniej trzeci taki przypadek, gdy Kaczyński i PiS dokładają się do nagonki kierowanej przez manipulujące media mainstreamu.  Pierwszym, który pamiętam, była sprawa radnego PiS z Oleśnicy, Artura M. Nicponia.  "Gazeta Wyborcza oskarzyla go na podstawie przekręconych cytatów z jego blogu o szerzenie idei faszystowskich.  Opierając się tylko na doniesieniach "GW", Jarosław Kaczyński potępił Nicponia i zawiesił go w prawach członka PiS.  Nicpoń skasowal blog i wycofał się z zycia publicznego.

  Druga sprawa - to protesty w siedzibie PKW po sfalszowaniu wyborów samorządowych.  Prawie natychmiast po ich rozpoczęciu, rzecznik PiS, p. Mastalerek, zdecydowanie się od nich odciął.  W parę dni potem Jarosław Kaczyński przyznal, że wybory nie były uczciwe, ale wyznaczył termin protestów podczas Marszu 13 grudnia.  Twierdził, że sprawy nie odpuści.  Od tego czasu mineły ponad 4 miesiące.  Ani Kaczyński, ani PiS nie zrobili nic.

  Obecny atak na JKM to właśnie ten trzeci przypadek, gdy Kaczyński i PiS wolą kierować się opinią mainstreamu niż dobrem swej własnej partii.  Przypominają w tym psa Pawłowa.  "Gazeta Wyborcza" dzwoni dzwonkiem, a Kaczyński i PiS wprawdzie się nie ślinią, ale potępiają tego, kogo im mainstream wskazał..

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.2 (20 głosów)

Komentarze

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika MrGrzest nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Zarówno PIS, jak i wszystkie będące w Sejmie partie należą do okrągłostołowej sitwy.

Mówiąc o okrągłostołowej sitwie mam na myśli zarówno rządzącą kamarylę, jak również koncesjonowaną opozycję. Wszystko to są przecież marionetki, starannie wybrane przez towarzysza Kiszczaka ponad 25 lat temu. To właśnie Kiszczak wyznaczył im polityczne role bycia po prawej lub lewej stronie sceny politycznej. Ich naczelnym zadaniem jest pilnowanie istniejącego porządku, niezależnie od tego czy rządzi PO, PIS, SLD, PSL czy też dowolna ich kombinacja.
Do pomocy w realizacji tak postawionych celów politycy mają całe grono usłużnych dziennikarzy, którzy rzucają się na niewygodnych dla reżimu ludzi, niczym sfora psów. Roznosząc swoich opozycjonistów na strzępy poprzez ośmieszanie, drwienie i szydzenie.

Dlatego nie dziwi mnie korzystanie przez J. Kaczyńskiego z prasowych kłamstw. Wykonuje on przecież podstawową dla sitwy robotę, polegającą na dyskredytacji wszystkich osób spoza sitwy, dążących do zmiany dotychczasowego układu. Działacze partyjni z innych partii mają podobne zadania. Dlatego układ trzyma się tak dobrze.

 

 

Vote up!
7
Vote down!
-9

Grzest

#1474426

Po co pieprzyć wierutne bzdury.

Od takich rzeczy Kaczyński ma doradców - jak widać, niestety głupich.

Winą Kaczyńskiego jest natomiast to, że trzyma w swoim sztabie takie prymitywy słuchające się załganych politruków czy propagandzistów  z "GWna"!

* * * * *

A Braun, którego sztabem wyborczym kieruje uczestnik libacji oraz przyjaciel rosyjskich bandziorów - nie popełnił w tym przypadku błędu? Przecież Węgrzyn opowiadał o  swoich dobrych, osobistych wspomnieniach ze wspólnych ognisk i śpiewów, z "Nocnymi Wilkami". [sic!]

Vote up!
9
Vote down!
-7

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1474431

Zwalanie swoich błędów na głupich doradców to znana z komunistycznych czasów metoda. Proszę poczytać choćby pamiętniki sowieckich komunistów, którzy trafii do łagrów.

Tyle na ten temat, chociaż można by dużo więcej...

Odpowiadając na pańską zaczepkę ...

Zupełnie nie rozumiem dlaczego nocne śpiewy przy ognisku z "Nocnymi Wilkami" nazywa pan libacją̣? Przecież to jest dokładnie takie samo kłamstwo, jak to z GazWyb. dotyczące Korwina. Panu wolno kłamać, manipuować  i  ośmieszać?

Trzeba tutaj powiedzieć, że to co tutaj pan pokazał jest „tradycyjną metodą pracy” naszych dziennikarzy i blogerów. Przejazd przez Polskę „Nocnych Wilków” jest więc bardzo dobrym pretekstem do „przyłożenia” komandorowi Rajdu Katyńskiego a pośrednio Grzegorzowi Braunowi i zrobienia z tego ostatniego „agenta Putina”, chociaż kto zna choćby pobieżnie wypowiedzi Brauna, ten wie że jest to niedorzeczność.

https://www.youtube.com/watch?v=tQ8qqdG6pIM
Proszę zwrócić uwagę, że każdy ze szkalujących Brauna dziennikarzy (i blogerów) podaje się za demokratę. Wciąż od nich słyszymy o wolności poglądów i swobodach obywatelskich. Tymczasem w tym konkretnym przypadku, proponują oni zastosowanie wobec rosyjskich motocyklistów metody jak najbardziej totalitarne, stosowane powszechnie w czasach stalinowskich. Mianowicie ukaranie ich zakazem wjazdu do Polski za to, że mają oni poglądy nie takie jakich oczekiwali by od nich nasi dziennikarze. A więc wolność poglądów jest dopuszczalna, pod warunkiem że jest zgodna z naszymi  poglądami.
Motocykliści nie złamali jak dotąd żadnego prawa obowiązującego w Polsce. Mimo tego tworzy się naciski na nasze władze ich ukarać zakazem wjazdu do Polski. Zapowiedź przyłączenia się do Rosjan w czasie podróży przez Polskę, przez uczestników Rajdu Katyńskiego jest odbierana przez tych „totalniackich” dziennikarzy (niestety, taże nawiedzonych blogerów) jako zdrada i działanie, jakże by inaczej – w interesie Putina.
Dziennikarze o poglądach mniej totalitarnych piszą aby rajdowców rosyjskich do Polski wpuścić ale w czasie podróży po Polsce pilnować, nawet bardziej niż osławionej tęczy na Placu zbawiciela w Warszawie. Zgoda, można ich pilnować. Tylko żeby w czasie tego pilnowania  nie okazało się, że spłonął kolejny most na Wiśle. A sprawców tego pożaru już nie było komu przypilnować. 
Radzę więc zachować przy tym pilnowaniu zdrowy rozsądek, zastosować siły adekwatne do zagrożenia, które to w tym przypadku nie jest oszałamiająco duże.  

Vote up!
9
Vote down!
-8

Grzest

#1474435

Jak suwerenne państwo zaakceptować butne przechwałki gangu, że i tak do Polski wjedzie? To nie zadna kara, tylko profilaktyka. Niemcy ich nie wpuszczają. Nie dowierzam, że kandydat na prezydenta to popiera. 

Vote up!
6
Vote down!
-4
#1474438

Szanowna Pani!

Jeśli uważa Pani, że wypowiadane, jak Pani mówi "butne przechwałki" naruszają jakiś paragraf Kodeksu Karnego, obowiązującego w Polsce, to proszę go wskazać i sprawdzić jaka kara grozi za to "przestępstwo". Jeśli taki paragraf istnieje, spełnione są wszystkie znamiona tego "przestępstwa", ponadto jest tam zapisana kara zakazu wjazdu do Polski, to nic lepszego niż złożyć "Zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa"  do odpowiedniej Prokuratury. Oni sprawę poprowadzą profesjonalnie. Sąd zaś wyda odpowiedni wyrok. "Nocne Wilki" do Polski nie wjadą.

Taki tok postępowania obowiązuje w państwie demokratycznym. Prawda?

Pani jednak marzy się państwo totalitarne, nie pozwalające na żadną "myślozbrodnię".  Orwell się kłania.

Tak prawdę pisząc, za takie gadanie nie ma w Polsce żadnego paragrafu. Nikt zdrowo myśący nie uważa czegoś takiego za przestępstwo. Dlatego trzeba w Polakach wywołać stan wzburzenia, posługując się metodami opisanymi w poprzednch moich komentarzach. A więc "Hajda na Moskala!"

Pisząc, że Niemcy nie wpuszczają do siebie "Nocnych Wików", także mija się Pani z prawdą. Jak dotąd rozważany jest zakaz  wjazdu do Berlina. A to jest pewna różnica. Prawda?

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Nocne-Wilki-jednak-przejada-przez-Berlin-O-ile-wystapia-o-wizy,wid,17460938,wiadomosc.html?ticaid=114b4f

 

Vote up!
7
Vote down!
-5

Grzest

#1474448

Przejazd kolumny motocykli oznakowanych sowieckimi symbolami jest oznaką słąbości braku suwerenności państwa. Bo akurat w Polsce te symbole są prawnie zakazane. I słusznie, bo sa oznaką wielu lat zniewolenia.

Vote up!
10
Vote down!
-1
#1474468

Nie pozostaje więc nic innego niż to prawo wyegzekwować.

Nie jest potrzebny do tego rejwach prowadzony w internecie, kórego celem jest odwrócenie uwagi od istotnych problemów nękających polskie społeczeństwo. Podam tylko kilka przykładów: protest rolników, zapowiadany protest nauczycieli, katastrofane zadłużenie Polski i wiele innych nierozwiązanych probemów.

 

Vote up!
3
Vote down!
-4

Grzest

#1474511

I to jest właśnie typowe bolszewickie manipulowanie - czyli zarzucanie komuś rzeczy, których ta osoba nie napisała lub nie powiedziała.

A resztę podobnych prymitywnych manipulacji dotyczących mojego komentarza - osoby inteligentne i myślące ocenią same... Szkoda mi czasu na zajmowanie się łgarstwami tow. politruka czy rosyjskiego propagandzisty!

Jednak, mam prośbę do tego autora, albo raczej propagandzisty - o czytanie moich komentarzy z odpowiednią uwagą - i nie komentowanie i zarzucanie mi rzeczy, o jakich nie pisałem.

_________________________

W dodatku, tow. politruku, wasza wspaniała, wręcz cudowna opinia o putinowskich bandytach, którzy m.in organizowali atak rosyjski na niepodległy kraj jakim jest Ukraina oraz brali udział w bójkach, w których ginęli ludzie - mówi o was więcej niż chcielibyście lub wam się wydaje!

_________________________

Vote up!
6
Vote down!
-6

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1474443

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika MrGrzest nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

 

"Grzegorzowi Braunowi i zrobienia z niego „agenta Putina"

"I to jest właśnie typowe bolszewickie manipulowanie - czyli zarzucanie komuś rzeczy, których ta osoba nie napisała lub nie powiedziała."

Z przykrością muszę stwierdzić, że:

  • po pierwsze, nie potrafi pan przeczytać ze zrozumieniem nawet tak krótkiego tekstu.  Muszę więc wyłożyć to "jak chłop krowie na rowie", czyli "łopatologicznie".

          Akapit - jest to  podstawowa jednostka logiczna dłuższego tekstu, składająca się z jednego lub wielu zdań stanowiących  pewną całość  treściową (myśl). Zadaniem akapitu jest wyraźne zaznaczenie nowej myśli w  bieżącym wątku wypowiedzi.

Teraz niech pan jeszcze raz przeczta mój komentarz. Już pan załapał czy mam tłumaczyć dalej?

http://pl.wikipedia.org/wiki/Akapit

  • po drugie, w swojej wypowiedzi zastosował pan znaną z psychologii projekcję. O projekcji pisałem na tym forum jakiś czas temu. Ale zmuszony jestem do przypomienia tej definicji.

Projekcja  – narcystyczny mechanizm obronny; przypisywanie innym własnych poglądów, zachowań lub cech, najczęściej negatywnych.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Projekcja_%28psychologia%29

Napisał więc pan, że jestem bolszewickim politrukiem, zapewne na podstawie własnych doświadczeń.

To tyle na ten temat.

Dalszą dyskusję z panem uważam za bezcelową.

Vote up!
3
Vote down!
-5

Grzest

#1474514

Witam! Nie ma zadnego spolecznego przyzwolenia na przejazd wilczej sfory przez nasz kraj! Wypowiedzi lidera swory,automatycznie sugeruja ruska bezczelna prowokacje! To wlasnie zdrowy rozsadek dyktuje nam stanowczy protest przeciw prowokacja Putinowskiej swoloczy!

Vote up!
8
Vote down!
-2

ronin

#1474472

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika MrGrzest został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Witam pana!

Ze zdziwieniem czytam pańską wypowiedź. Pisze pan z przekonaniem, że nie ma społecznego przyzwolenia na przejazd wilczej sfory przez Polskę. Skąd u pana taka pęwność? Zdanie pana i kilku pana znajomych to nie całe polskie społeczeństwo. Mnie i wielu moim znajomym przejazd ten jest całkowice obojętny. 

Niech pan zajrzy na przykład tutaj:

https://marucha.wordpress.com/2015/04/14/polska-kraj-oszalalych-kurwow/

"Od ponad dwóch tygodni niektóre media, z „Gazetą Wyborczą” i „Gazetą Polską” na czele rozpętują histerię wokół przewidywanego na koniec kwietnia przejazdu przez Polskę rosyjskiego klubu motocyklowego „Nocne Wilki”. Ich celem jest Berlin i uczczenie 70. rocznicy zwycięstwa nad III Rzeszą.

Sztucznie podsycana kampania ma na celu zablokowanie tego przejazdu. Biorąc pod uwagę ścisłe związki GW i GP ze środowiskami banderowskimi w Polsce i na Ukrainie jest wysoce prawdopodobne, że całą akcję wymyślili Ukraińcy w Polsce, nazywani przez wielu internautów V kolumną."

Czy choćby tutaj:

https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/04/18/nocne-wilki-killer-serb-i-okularnik/

Jak widać, nie wszyscy Polacy ulegli tej histerii.

W swoim komentarzu wyraża się pan bardzo źle o liderze, jak pan pisze sfory. Ja nie znam tego człowieka i nie mam zamiaru wchodzić z nim w komitywę. Ale nigdy nie odważył bym się pisać o nim w ten sposób. Pan, jako  zwolennik PIS-u powinien szczególnie liczyć się z tego rodzaju słowami. Pamięta pan słynne słowa "Spieprzaj dziadu", mające zdyskredytować L. Kaczyńskiego? Czy na podstawie tych słów, wymuszonych na L. Kaczyńskim namolnyn zachowaniem jakiegoś lewaka mam mieć o nim złe zdanie? A przecież pan to czyni w stosunku do owego "lidera"  motocyklowej sfory. Nie zna pan kontekstu owej wypowiedzi, twierdząc że jest to prowokacja. Być może jest to prowokacja ale z czyjej strony?

W polsce takie prowokacje już się zdarzały wielokrotnie. Przytoczę tyko jeden przykład:

https://myslnarodowa.wordpress.com/2013/01/12/powstanie-styczniowe-1863-chybiony-patriotyzm-spustoszenia-swiadomosci-narodowej-wspolczesnych-polakow/

Na podanej stronie można znaleźć więcej odnośników związanych z tym tematem.

Vote up!
1
Vote down!
-5

Grzest

#1474527

to ci, którzy szkodzą państwu polskiemu, na rzecz innego państwa! Państwa zainteresowanego, aby Polacy byli ubezwłasnowolnieni i biedni! MrGrzest, Ty widzisz tylko Ukrainę, nie patrząc na większych sąsiadów! Sąsiadów, którzy od dziesiatek lat zabiegają u pazernych, bezmyślnych polityków, biznesmenów i innej maści pazerot o wyprzedaż swojej ojczyzny, Polski! Sam Grzegorz Braun, którego szanuję, bez silnego poparcia nie ma szans i on o tym wie! Przy silnym, mądrym prezydencie, z poparciem politycznym i społecznym, można zdziałać wiele! Może Ci nowi kandydaci, spróbowaliby najpierw popracować w sejmie? Niechby zobaczyli na początek, czy tak łatwo jest cokolwiek zdziałać w mniejszości, a przede wszystkim czy społeczeństwo im da mandat na posłowanie!  Ci, jak to mówisz motocykliści, to nie są ciche baranki Boże, chyba, że nie znasz realiów rosyjskiej, pokrętnej, polityki? 

Vote up!
7
Vote down!
-1

viki

#1474537

Drogi panie,osobiscie nie mam nic przeciw motocyklistom,jakiekokolwiek kraju,ale Panska wypowiedz skwituje jednym zdaniem ! Tam,gdzie Rusek postawil swoja stope,tam bieda lzy,glod,gwalty,a nierzadko smierc! 

Vote up!
4
Vote down!
-2

ronin

#1474568

Bo czyichkolwiek manipulacjach trzeba mówić i o nich pamiętać.

A także i o kierowaniu się przez doradców Kaczyńskiego doniesieniami czy nagonkami "GWna", która często używa sfałszowanych "cytatów"...

Vote up!
6
Vote down!
-2

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1474429

z Jarosławem Kaczyńskim! Właściwie, co by opozycja nie zechciała wyprostować, to: sejm większością przewali, sędziowie wydadzą wyrok na pokrzywdzonym, prokuratura nie widzi podstaw, rezydent zawetuje, dziennikarze przekręcą, osiołowscy oplują! Czy w takim impasie, można skutecznie działać? Andrzej Lepper, też mówił to, co ludzie chcą usłyszeć, a robił co innego! Porównanie Korwina do Żyrinowskiego jest bardzo na miejscu, udaje opozycjonistę, krytykuje putlera, jest takim wentylem bezpieczeństwa, a tak naprawdę trzyma z nim sztamę!  Problem z Korwinowymi wyborcami, jest taki, myślą, że np. taki Korwin, załatwi za nich wszystkie problemy na urrra!  Dla mnie Mikke jest nieokrzesany i grubiański! Ja optuję za wyważonym, energicznym i kulturalnym prezydentem, który szanuje Polaków i dba o ich, czyli państwa polskiego interesy, a nie wszystkich innych, poza nimi! O Komorowskim nie piszę, bo ta prezydentura to dla mnie jedna wielka porażka, takie androny jak on sadzi, to urąga inteligencji milionów Polaków! 

Vote up!
9
Vote down!
-2

viki

#1474432

Dla mnie, Korwin-Mike to klasyczny przyklad warchoła. To da komus w pysk, to wyleci z tekstem seksistowskim, to ma coś przeciwko sportom inwalidów. Z dawnych lat pamietam, jak namawiał ludzi do nie zapinania pasów bezpieczeństwa. Był wówczas posłem i nie mógł być karany za to wykroczenie.

Do dziś nie wyjaśniono, kto cięzko zranił go w brzuch nożem.

Trudno też zaakceptować (mnie), że mocno starszy pan zdradza zonę i dorobił się dwójki dzieci od dwóch różnych kochanek.

Vote up!
12
Vote down!
-1
#1474436

Przypominam, że na mityngu we Wrześni powiedział, że kalectwem można się... zarazić, dlatego sprzeciwia się istnieniu klas integracyjnych, gdzie dzieci niepełnosprawne uczą się razem ze zdrowymi. Korwin-Mikke powtórzył te słowa jeszcze raz - prosto w oczy niepełnosprawnej dziewczynce, która przyszła z matką na festyn we Wrześni.

"Nie przypuszczałem bowiem, że Janusz Korwin-Mikke jest w stanie wmawiać ludziom z mównicy, że niepełnosprawnością można się zarażać, a potem psychopatycznie dręczyć dziewczynkę na wózku pytaniami o to, jak ćwiczy jej się na WF. Jeszcze bardziej przerażające jest to, co powiedział niepełnosprawnej dziewczynce chwilę potem - że nie puściłby wraz z nią swego dziecka do klasy integracyjnej, bo mogłoby "zarazić się" od niej kalectwem.

Nie wiem, czy ktokolwiek w dość brudnej przecież historii polskiej polityki pozwolił sobie na coś równie obrzydliwego. Gdybym był świadkiem tej sytuacji albo gdyby dotyczyła ona mojego dziecka - moja córka jest wszak po przeszczepie nerki, zaś być może Korwin-Mikke ma i na ten temat jakąś szaleńczą teorię - niemal na pewno nie umiałbym powstrzymać nerwów na wodzy i zareagowałbym bardzo impulsywnie."

Paweł Kukiz, muzyk

Vote up!
8
Vote down!
-1

„Naród, który nie ma siły i woli powiedzieć łotrom, że łotry, nie wart być narodem." Aleksander Fredro

#1474445

Przeczytałem dwa razy  - sam mówi do kogo chce strzelać:  nie tylko do tych co palą samochody i domy ale do tych co "szantażują" i chcą 50 tys..(dla ułatwienia - w jego wypowiedzi domy i samochody palą bezrobotni,nie szantażuja bo nie mają czym).Taki jest sens jego wypowiedzi - strzelać i do tych co protestują niespokojnie i do tych co "szantażują". Niech ma pretensje sam do siebie - w kraju gdzie swego czasu strzelało się do strajkujących pracowników zmilitaryzowanych zakładów trzeba ostrożniej formułować swoje wypowiedzi.   

To jest zresztą drobiazg. W zestawieniu z pseudoliberalną koncepcją jaką ten oszołom głosi. 

 

Vote up!
6
Vote down!
-2
#1474439

Łukasz Warzecha, był rzecznikem prasowym Uni Polityki Realnej, więc raczej uważał, że głupio nie wstawić się za byłym szefem! Bo ja również wypowiedź Korwina odbrałam jak Ty! Pan Warzecha ma poglądy od Sasa do lasa, trudno za nim nadążyć!

Vote up!
7
Vote down!
-1

viki

#1474442

http://niezalezna.pl/66163-tvp-info-stara-sie-pomoc-komorowskiemu-pisza-o-bojowkach-pis-i-korwin

Nie pierwszy to raz kiedy Korwin nabroi, cięgi zbiera Kaczyński, a z "atakowanej" przez Korwina werbalnie "bandy czworga" (PO-PSL-SLD- PIS)  frukty zbiera sitwa PO-PSL-SLD  pozostając u władzy przez prawie 25 lat z 2,5 letnią przerwą.

Vote up!
7
Vote down!
0

„Naród, który nie ma siły i woli powiedzieć łotrom, że łotry, nie wart być narodem." Aleksander Fredro

#1474446

Korwin za bardzo lubi Putina, nie ufam mu! Nie dziwię się reakcjom JK.

Vote up!
10
Vote down!
0
#1474451

Pierwszy był portal pikio.pl

Vote up!
2
Vote down!
0
#1474452

Skoro Nicpoń niczego złego nie powiedział, to czemu się wycofał z życia publicznego? Ja, na przykład, za swoje słowa zawsze jestem gotów odpowiedzieć. 

Drugie: czy pan JKM coś zrobił w sprawie sfałszowanych wyborów, żeby rozliczać z jakiejś akcji, lub jej braku PiS?

Trzecie: Cała ta wypowiedż JKM to wielka manipulacja i kłamstwo, tworzenie tematu, gdzie go nie ma. Ta sama technika, którą posługiwał się Goebbels, czy Sowieci. Ile domów spalili od 50 lat górnicy????? Ile podpalili samochodów???

O czym ten mamroczący, ruski agent ględzi więc? O jakichś projekcjach? No, to pytajmy: Ile małych dziewczynek zgwałci pan JKM, który często w wypowiedziach gwałt akceptuje?

 

 

Vote up!
7
Vote down!
-1
#1474458

W swoich notkach Nicpoń bardzo ostro wypowiadał się o tej mafijnej władzy w PRL-bis.

Na Nicponia nasyłano policję oraz jakieś różne kontrole.

Pewnie to można znaleźć gdzieś w sieci, bo o tym pisał...

Vote up!
5
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1474462

Pana JKM uważam za szkodnika w polskiej polityce. Ma do wykonania określone zadania i jak na razie konsekwentnie je realizuje. Znam bardzo wielu młodych ludzi, którzy mentalnie są jeszcze w gimnazjum, ale już mogą głosować i wiem na kogo zagłosują. Hasła JKM na naprawę świata są proste jak cep i chwytliwe jak rzep. Jestem nauczycielem w gimnazjum i jestem pewien, że głosowanie w wyborach w gimnazjach wygrałby JKM.

Słowa Jarosława Kaczyńskiego na temat JKM są niepotrzebne i szkodliwe. Utrwalają w świadomości wyborców obraz PIS jako partii bez zdolności koalicyjnej.  Nie wierzę w przyszłą potencjalną koalicję PIS z Korwinem (jeśliby do niej doszło trwałaby krótko i skończyła się katastrofą), ale co młody korwinista zrobi w II turze wyborów prezydenckich. Czy odda głos na kandydata partii, która atakuje ich idola? Prędzej zostanie w domu, albo co gorsze, na złość "Pisiorom" zagłosuje na BK. Tak działa młodość - nie rozum, a emocje.

Coś jest nie tak z doradcami JK,w sytuacji kiedy jest realna szansa na zmiany i sukces Andrzeja Dudy, strzelają do własnej bramki.

Niech JKM gada sobie co chce, my nie stwarzajmy problemów Andrzejowi Dudzie.

Vote up!
9
Vote down!
0

Crossvoter

#1474512