Grupa Bilderberg. Czy Sikorscy znów zaszkodzą Polsce?

Obrazek użytkownika elig
Świat

  Na okładce ostatniego numeru tygodnika "W Sieci" [nr 23/2016] widnieje zdjęcie Radosława Sikorskiego i jego żony Anne Applebaum podpisane "To, co o nas mówią szokuje - Jak Sikorscy atakują Polskę za granicą".  Wewnątrz numeru są artykuły  Aleksandry Rybińskiej i Bronisława Wildsteina na ten temat [patrz {TUTAJ}].  Aleksandra Rybińska pisze m.in:

 "Środowisko, do którego należy [Anne Applebaum], jest bardzo wąskie i powiązane jak system naczyń połączonych – jedni cytują drugich, polecają się nawzajem i wszyscy mają podobne, liberalno-lewicowe poglądy. System ten funkcjonuje mniej więcej tak: „Wyborcza” coś napisze, korespondenci zagraniczni to przepisują, następnie cytuje ich znów „Wyborcza” jako przykład zaniepokojenia Zachodu sytuacją w Polsce. A Applebaum czuwa, by amerykańskie elity miały o rządach PiS jak najgorsze zdanie.".

 Bronisław Wildstein dodaje:

 "Publicystyczne wystąpienia Applebaum uzupełniają partyjne tyrady jej męża. Nie ma w nich próby rzeczowego podejścia do wydarzeń w Polsce ani konfrontacji racji spierających się stron. Ostatnio zdefiniowała ona partie Kaczyńskiego i Orbána jako „narodowych socjalistów” (tak nazywało się ugrupowanie Hitlera), dodając wprawdzie, że nie są to jeszcze faszyści, ale „z czasem i do tego możemy dojść.".

 Sikorski krytykuje Polskę przy każdej okazji.  Ostatnio występował przeciwko podpisaniu przez Polskę umowy z Iranem.  Dzisiaj [7.06.2016] w portalu Niezalezna.pl pojawiła się {TUTAJ} wiadomość zatytułowana "Jest lista gości tegorocznej Grupy Bilderberg. M.in. Radosław Sikorski i Anne Applebaum".  Czytamy w niej:

 "Radosław Sikorski będzie reprezentował Polskę w rozpoczynającym się wkrótce posiedzeniu Grupy Bilderberg. Jest to tajemnicza i wpływowa grupa, uważana przez niektórych za ponadnarodową organizację próbującą tworzyć rząd światowy. Obok Sikorskiego w spotkaniu będzie uczestniczyć jego żona Anne Applebaum.

  Tym razem Grupa Bilderberg zbierze się w Dreźnie. W spotkaniu weźmie udział kilkadziesiąt bardzo wpływowych osób z całego świata. (...) W 2015 r. uczestniczyła w spotkaniu małżonka Radosława Sikorskiego, publicystka Anne Applebaum. Spotkanie odbywało się w Telfs-Buchen w Austrii. W tym roku dołączył do niej mąż.".

 Obszerny artykuł na temat Grupy Bilderberg i zeszłorocznego spotkania można znaleźć w "parówkowym portalu" {TUTAJ}.

 Ja nie zgadzam się ze stwierdzeniem, iż Radosław Sikorski "reprezentuje" Polskę.  Został on dokooptowany do Grupy Bilderberg przez środowisko swej żony, które nie tylko nie ma nic wspólnego z naszym krajem, ale jest wręcz antypolskie.  Najbardziej prawdopodobne jest to, że państwo Sikorscy wykorzystają swoją obecność na spotkaniu Grupy Bilderberg dla jeszcze bardziej efektywnego szkodzenia Polsce, a w szczególności rządowi PiS.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:15)

Komentarze

..Sikorscy ....przecież oni z tego żyją, nic innego nie potrafią, czekam jak kania dżdżu, ze mnie zaskoczą i zaproponują coś konstruktywnego:)))) oczywiście zartuję, prędzej mi włosy na plecach wyrosną,... to przypadki beznadziejne, nie rokujące.

SIKORSCY MUSICIE ODEJŚĆ!!! :)))))))))))))))))))

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1514571

co to za towarzystwo.

Czy ktokolwiek widział na tych bilderbergowych spędach jakiegoś prawicowego polityka? Nic tylko lewactwo i ultralewactwo. 

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1514572

Poważnie ?! Zapraszali Palikota ?!

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0


#1514586

Myślałam Vincek Rostowski ale machnęło mi się Palikot. Przepraszam - Ciebie i wszystkich za dezinformację.

Niemniej - w tekstach o klubie Bilderberga bardzo często przewija się nazwisko właśnie Palikota. 

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1514593

A wszystkie wieloletnie wysilki granie na wielu fortepianach pod wieloma flagami,nawet zgoda
na dokonanie jakze ,,bolesnego zabiegu chirurgicznego !!! "wzenienie sie w familie ,,starszych i madrzejszych" chodzenie w czerwonych szelkach udawanie ,,gentelmentela"z oxfordow wszystko
na nic a przeciez juz sie prawie wital z gaska brakowalo chwili a premierostwo a co tam
nawet prezydentowstwo bylo juz prawie zaklepane !! jaki ten swiat niewdzieczny jest ??
teraz to i pewnie odbiora posade soltysa w chobielinie trudno trzeba uderzac do braci
z Bilbergow razem razniej bedzie pokazywac na wlasnym przykladzie jaka ,,ten zly kraj "
niegrzeczna jest sami faszysci i ,,antysejmisci"ze wzgledu na zone tak nawet odpowiednie
,,naswisko " nic nie pomoglo co robic gdzie szukac pomocy w tej strasznej zyciowej biedzie -z a g a d k a ???

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

yrazec

#1514581

... nie brytyjskie, którego się zrzekł w sierpniu 2006 roku. Tak więc podlega polskiemu prawu. Podobnie jego żona Anne Applebaum - ma obywatelstwo polskie. To, co oni wyprawiają w świecie przeciw Rzeczpospolitej - jest niczym innym jak zdradą stanu.

Zdrada stanu jest przestępstwem z mocy prawa. To czyny godzące w najistotniejsze interesy państwa, takie jak:
- udział obywatela w działaniach przeciw własnemu krajowi,
- próba obalenia jego rządu poprzez zamach stanu,
- uczestnictwo w działalności zmierzającej do pomniejszenia terytorium państwowego,
- dzialania doprowadzające do irrogacji,
- próba zabójstwa głowy państwa,
... 
i wiele innych.

Zdradę stanu określają i odpowiednio traktują art. 127 i 128 Kodeksu karnego:

Art. 127.
§ 1. Kto, mając na celu pozbawienie niepodległości, oderwanie części obszaru lub zmianę przemocą konstytucyjnego ustroju Rzeczypospolitej Polskiej, podejmuje w porozumieniu z innymi osobami działalność zmierzającą bezpośrednio do urzeczywistnienia tego celu, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 10, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności.
§ 2. Kto czyni przygotowania do popełnienia przestępstwa określonego w § 1, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.

Art. 128.
§ 1. Kto, w celu usunięcia przemocą konstytucyjnego organu Rzeczypospolitej Polskiej, podejmuje działalność zmierzającą bezpośrednio do urzeczywistnienia tego celu, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.
§ 2. Kto czyni przygotowania do popełnienia przestępstwa określonego w § 1, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

 

Pozdrawiam,

Satyr

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1514583

A Sikorscy mają im pomóc, wskazując słabe ogniwa w Polsce, przypomnę że żona Sikorskiego Anne jest masonką wysokiego strzebla w ich strukturach.

Pejsaty Geremek opisał proces przejmowania Polski, do swego brata w USA.

Za pewne będą omawiać przejęcie Ukrainy, gdzie prezydentem jest pejsaty Poroszenko, a jego POmocnikiem zrobili pejsatego z Polski Balcerowicza, znamy doskonale jego metody z złodziejskiej prywatyzacji w Polsce.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1514590

Czy Polska jest aż tak słaba? Przecież ludzie pokroju Sikorskiego powinni zdawać sobie sprawę z tego że działanie na szkodę Polski będzie się wiązało z konsekwencjami, od utraty majątku w kraju do postawienia przed plutonem egzekucyjnym włącznie. Tak powinno być.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

eirePL

#1514592