Do tanga trzeba dwojga, czyli palestyński plan Trumpa

Obrazek użytkownika elig
Świat

  

 Wczoraj [28.01.2020] Donald Trump ogłosił pokojowy plan dla Palestyny, przygotowywany od miesięcy przez jego zięcia, Kushnera.  Czytamy {TUTAJ}:

  "W planie pokojowym dla Bliskiego Wschodu Trump wzywa m.in. do utworzenia oddzielnych państw - Izraela i Palestyny. Stolicą Palestyny miałaby być Jerozolima Wschodnia. Plan zakłada także zamrożenie na cztery lata żydowskiego osadnictwa na palestyńskich terenach administrowanych przez Izrael. Z kolei Palestyna otrzymałaby wielomiliardową pomoc gospodarczą.  Premier Izraela Benjamin Netanjahu oświadczył, że plan przedstawia "realistyczną ścieżkę" do osiągnięcia trwałego pokoju w regionie. To wielki dzień - ocenił. Premier Izraela wyraził uznanie dla planu, który zakłada przyznanie zwierzchnictwa Izraela nad żydowskimi osiedlami w Dolinie Jordanu.".

  Na pierwszy rzut oka wydawałoby się, iż jest to nawrót do roku 1947, do pierwotnego planu ONZ zakładającego podział ówczesnego mandatu Palestyny.  Wystarczy jednak spojrzeć na mapkę z 1947 roku {TUTAJ} oraz na obecną propozycję terytorium państwa palestyńskiego {TUTAJ}, aby zauważyć, że obejmuje ono obszar mniej więcej trzy razy mniejszy, składający się z kilku nieatrakcyjnych enklaw bez dostępu do doliny Jordanu, wybrzeży morskich [poza strefą Gazy], czy źródeł wody, które znajdują się na terenach osiedli żydowskich.  Komentatorzy słusznie porównali je do rezerwatów indiańskich w USA.  Dokładniejsze informacje na temat owego planu są {TUTAJ}.

  Palestyńczykom obiecano 50 mld dolarów w inwestycjach na ich terenach oraz milion miejsc miejsc pracy.  Nie wiadomo jednak, kto miałby to sfinansować.  Izraela oraz USA na to po prostu nie stać.  Co więcej owo "państwo" palestyńskie ma być całkowicie zdemilitaryzowane oraz:

  "Nie będzie prawa powrotu ani przyjęcia jakiegokolwiek uchodźcy palestyńskiego do państwa Izrael. (jest ich 5 milionów wypędzonych)
Palestyna powstrzyma się od wszelkich prób podjęcia współpracy w ramach międzynarodowych organizacji bez zgody państwa Izrael;
Palestyna nie podejmie żadnych działań i odwoła wszystkie toczące się działania przeciwko państwu Izrael, Stanom Zjednoczonym i ich obywatelom przed Międzynarodowym Trybunałem Karnym, Międzynarodowym Trybunałem Sprawiedliwości i wszystkimi innymi trybunałami;
Palestyna nie podejmie żadnych działań przeciwko obywatelom Izraela lub Stanów Zjednoczonych przed Interpolem lub jakimkolwiek systemem prawnym nieizraelskim lub nieamerykańskim.".

  Tak więc Palestyńczycy mają zostać ubezwłasnowolnieni.  Ich stolicą ma zostać jakoby "wschodnia Jerozolima".  Jak wyjaśnił Netanjahu {TUTAJ} chodzi o Abu Dis:

  "Abu Dis to 12-tysięczna podmiejska miejscowość, położona w bezpośrednim sąsiedztwie starego miasta w Jerozolimie. W 2004 roku została ona odgrodzona od miasta wysokim ogrodzeniem.".

  Cały ten "plan pokojowy" to pic na wodę.  Palestyńczycy nie brali udziału w jego opracowywaniu i nie mają powodu, by się na niego zgadzać.  Turcja, Iran i Hezbollah już zaprotestowały przeciw niemu.  Jedynym celem tej inicjatywy dyplomatycznej jest odwrócenie uwagi od formalnej aneksji przez Izrael zachodniego brzegu Jordanu i terenów zajmowanych przez osiedla żydowskie.

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:11)

Komentarze

plemienia żmijowego sięga Himalajów!

&

skrywana PRAWDA

:

DZIŚ!!!

z Putinem i plemieniem żmijowym zrzucają swą winę na POLAKÓW ! 

I jeszcze chcą kasy za to co robili!

Nie uda się wam sztuczka myckowate łajdaki!!! 

Niżej fakty i zachowane dokumenty tej zbrodniczej działalności wspierania czubka 

Adolfka

:

https://wprawo.pl/jak-amerykanie-wspierali-adolfa-hitlera-czy-uderza-sie-w-piers-wideo-i-zdjecia/  

!!!!!

No i na zakończenie ciekawostka jak żydzi żydom pomagali

w

zejściu z tego świata.

Nie mieści się w głowie. 

No ale fakty mówią same za siebie, czyli mówią o masowych mordach na żydach, 

dokonywanych przez żydów

https://prawy.pl/106516-czy-zydzi-pomagali-zydom-podczas-ii-wojny-szokujace-fakty/?fbclid=IwAR3GFN0ayzFI-McMOVWyW4suX0_i7NOfdZ3-fs1JfpG1WvsHQqf75SwQtP8#.XjXp4Bm0QDt.facebook

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1616737

odcieci od wody wygina jak muchy.
Co najgorsze ten plan zachwycil PISdzielcow w postaci zydywskiego debila Czaputowicza, ktory musial wyglosic peany na czesc tego pomyslu likwidacji panstwa palestynskiego.
To tez czeka w niedalekiej przyszlosci Polakow, juz sa tereny eksterytorialne pod juryzdykcja zydowska, jak chociazby muzeum propagandy antypolskiej Polin, czy muzeum oswicimskie, utrzymywane z podatkow Polakow, gdzie sluzby polskie sa podporzadkowane MOSADowi. Lotniska tez maja czesto obasade MOSADu.Zapytany o to zyd Macierewicz udal idjote i powiedzial ze nic nie o tym fakcie nie wie.Zreszta cala Polska jest przesiagnieta zydowska agentura kontrolujaca za przyzwoleniem zydowskiego antypolskiego nierzadu PISu najwazniejsze galezie panstwa,co na codzien najbardziej widac w mediach panstwowych i w paralizu niezaleznych zrodel ukazywania prawdy historycznej i tej obecnej.Okazuje sie ze zyd Morawiecki spotkał się w Davos z szefową YouTube'a Susan Wojcicki bliska jego zydowska kuzynka.Tak ze teraz wiadomo dlaczego prawicowe kanaly, sa blokowane,okradane i niszczone na YouTube.
Agentura zajmuje sie tez takimi nizowymi poratalami jak NP,ktory jest zrodlem informacji,melioruje nastroje i wycina co najbardziej zlosliwe patryjotyczne jednostki nie dajace sobie zamknac mordy jakims wymyslem cenzorskim jak sztuczna inteligencja.Gawrionowska punktacja oraz zgraja bylych PRLowskich szabesgojow palujacymi tu zadaniowo, to nic innego jak MOSADowska zydocenzura.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1616753

który przemawiał w Warszawie?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

yenom

#1616782

Plan umieszczenie Palestyńczyków w klatce i jeszcze w kagańcu.XXI wieczny" humanitaryzm " .Mają wprawe w organizacji rezerwatów dla Indian,. Tyle że Indianie mają wode,a Palestyńczykom tyle jej ile zechce żyd dać.Fałśz,łgarstwo "demokratyczne"................

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Mateo

#1616821

Nie znam szczegółów umowy by wyrazić moje zdanie ale zostawiam to Palestyńczykom. Oni najbardziej wiedza gdzie jest pies pogrzebany. Pamiętajmy to są Semici i dawno temu mówiono ze trzeba 10 Żydów w myśleniu na 1 Palestyńczyka. Oby miał racje.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1616849