A ta zmiana jest rzeczywiście dobra.. a nawet bardzo dobra!

Obrazek użytkownika aty
Kraj

http://wpolityce.pl/polityka/301113-naimski-o-priorytetach-polskiej-energetyki-gazoport-i-gazociag-z-norweskiego-szelfu-chcemy-zastapic-dostawy-ze-wschodu-dostawami-z-innych-zrodel

Gazoport i gazociąg z norweskiego szelfu. To buduje naszą niezależność. Właśnie takie działania dają nam pozycję równoprawnego gracza. Zarówno w stosunku do UE jak i Rosji. Dzięki temu w odpowiedzi na rosyjskie jabłkowe czy mięsne embargo będziemy mogli odpowiedzieć embargiem gazowym.

Podobnie rzecz się ma z utrzymaniem kursu na polski węgiel. Chodzi mi oczywiście nie o te bzdurne negocjacje ze związkami zawodowymi czy machlojki przy łączeniu i rozbijaniu Kompanii Węglowych (bo to tylko wyrzucanie w błoto naszych pieniędzy) ..ale o rzeczywiste działania takie jak powrót do budowy elektrowni w Ostrołęce (!!!). Wszak wydobycie węgla będzie miało sens wtedy gdy będzie go komu zużyć! To jest kolejne działanie, które pozwoli zbudować naszą potęgę.

http://www.archiwum.moja-ostroleka.pl/elektrownia-o-mocy-1000-mw-powstanie-w-ostrolece,1461579178,2.html

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:8)

Komentarze

Nie wiem na co czeka PIS, dlaczego nie podjął jeszcze działań mających na celu zablokowanie sprwadzania z Rosji węgla, o czym zresztą trabił głośno w czasie kampanii wyborczej. Przecież dobrze wiadomo, że to akurat uderzyłoby wyjątkowo boleśnie w rosyjskie interesy w Polsce.

Pozdrawiam 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1516651

 Witam ! Mówiąc o zmianach poruszę jeden z kluczowych ważnych tematów dla Dobrej Zmiany.Każdy przeciętny Kowalski obraca się w kręgach zamieszkania,urzędów gmin i urzędów miejskich,które to po sfałszowanych wyborach przede wszystkim fałszywych chłopków PSL,kładą się karbem na drodze nowego rządu! To krętactwo objawiało się tzw. nieważnymi głosami! Dopisywanie krzyżyków na karcie wyborczej! Byłem mężem zaufania,więc wiem co mówię.Dlaczego PO i Sitwa nie miała mężow zaufania?Bo szli po swoje ukręcone!.Dlatego,pilna potrzeba weryfikacji społeczeństwa drogą skróconej kadencji tej Sitwy i przeprowadzenia jesienią prawdziwych Wyborów Samorządowych! Skończą się nagminne ustawki przetargami!!! Pozdrawiam! 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1516666