Nie rozwiąże się problem z Żydami, dopóki my go nie rozwiążemy!

Obrazek użytkownika aty
Kraj

Mogliśmy wywalić panią Azari za pierwszym razem gdy kłapnęła dziobem..

…......nie wywaliliśmy.

Mogliśmy wywalić ją za drugim razem..

…......nie wywaliliśmy.

Mogliśmy zacząć ocieplać stosunki z Chinami i Iranem po pierwszych „sygnałach zaniepokojenia” ze strony USA..

…......nie zaczęliśmy.

Mogliśmy to zrobić po kolejnych listach amerykańskich senatorów

…......nic nie zrobiliśmy.

Mogliśmy wycofać naszego ambasadora z Izraela po tym jak kłapnął nam dziobem Netanjahu..

…......nie wycofaliśmy.

Mogliśmy wycofać go po afroncie prezydenta Rivlina..

….....nie wycofaliśmy.

Bierzemy jak ubogi w torbę..

 

Na litość!.. Premierze! Prezydencie! ..Prezesie! Zróbcie coś!

To nie jest deszcz! To w twarz nam plują!

Brak reakcji dziś, powoduje tylko tyle, że jutro konieczne będą cięższe działa, a po jutrze jeszcze cięższe..

 

A co można zrobić po takiej bombie 447?

Można (!!!TRZEBA!!!) natychmiast przyjąć ustawę reprywatyzacyjną, w której uchwalone zostanie, że nigdy, nikomu, żadne mienie bezspadkowe nie zostanie zwrócone. Koniec. Kropka. Powinno to wyglądać właśnie, jak nieprzemyślana reakcja na 447. Powinno to wyglądać jak ruch desperata. Powinno stać się jasne, że nasze kolejne reakcje mogą być co raz bardziej nieobliczalne.

Można (!!!TRZEBA !!!) żeby TK potwierdził prawość ustawy o IPN. Uzasadnienie jak powyżej. (I proszę nie wyjeżdżać mi tu z niezawisłością TK, czy innymi bajkami. Po to wzięliście ten Trybunał żeby zachował się dziś jak trzeba.)

Można (!!!TRZEBA!!!) zacząć w końcu rozmawiać z Chińczykami i Iranem. Pod byle pretekstem, i niechby tylko na pokaz.. Ale musi stać się jasne, że szukamy sobie nowych przyjaciół, skoro starzy nas zdradzili. Tak! Taki ma płynąć przekaz.

Można (!!!TRZEBA!!!) zacząć w końcu rozmawiać z... Rosją! Właśnie po to, by podkreślić naszą desperację.. Da się! W ostateczności można poprosić Węgry o to, by podzieliły się swoimi doświadczeniami z budowy elektrowni jądrowej, którą realizują z Rosjanami.. Oby zrobić to głośno i publicznie!

 

No trzeba w końcu wyjąć głowę z piasku!

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:7)

Komentarze

Jak wygląda polska dyplomacja
www.dlapolski.pl/najbardziej-strzezona-tajemnica-msz
Nie mamy dyplomacji. Co do remediów (rozmowy z Iranem, Chinami) to mogą być skuteczne, ale ocieplenie stosunków z Rosją może być ryzykowne. "Przyjaźń" z Izraelem jest bardzo poważną sprawą - podobnie jak niegdyś "przyjaźń z ZSRR".

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Leopold

#1562853

Wystarczy taka gra, jaką prowadzi Orban. Przy każdej próbie nacisku ze strony UE na Węgry, pojawia się informacja o kolejnych rozmowach z Rosją w sprawie budowy elektrowni jądrowej. Efekt jest taki, że to nie Węgry proszą zachód "..brońcie nas przed Rosją", tylko zachód prosi Węgrów: "..nie idźcie do Rosji, zostańcie z nami".

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1562859

... mocno nam ogranicza "WYDARZENIE" SMOLEŃSKIE z a.d. 2010. Ale postępowanie "bratanków" jest mimo wszystko dosyć "zrozumiałe" ,gdy spojrzy się na brukselski "bardak" .
Natomiast co do "starszych braci" to zdaje się za ustawą 447 twardo obstają nowojorscy "prawnicy"(globaliści ci co odesłali ?MS Luizjana? (wikpedia milczy ,nie mogę znaleźć potwierdzenia) ) , "państwo w Palestynie" (nacjonaliści) taktycznie także to popierają ,bo prowadzą piekielnie niebezpieczną "zabawę" skłócana arabskich przeciwników i wykańczania ich rękami "Głównego Sojusznika" ,więc jakby na to niepatrzeć cele Izraela i Rosji (sic !) są obecnie "zbieżne" - destabilizacja. A także i globalistów i nacjonalistów żydowskich ,bo wszystko co odciąga zainteresowanie USA od bliskiego wschodu jest im nie na rękę . Trudne czasy dla Polski .

ChrL , Iran ? Może ,może ... ?

PS.
Tej "solidarności" wewnątrzżydowskiej ,to chyba nie ma co przeceniać . Jak w szmoncesie .

- Panie Piperman Pan nie może mi nie zwrócić tego 1000$ ,można nie oddać 5$ , no góra 20$ ,ale każdy dług powyżej 100$ jest honorowy i musi być dotrzymany
- Panie Zilbenberg ja to inaczej widzę . Można oddać 5$ , no jak ktoś jest rozrzutny to 10$ ,ale każde zobowiązanie powyżej 50 $ staje się jakby ze swej istoty niespłacalne i fikcyjne ...

:-)

PS2. Co do tych wysokich zbrojeniowych wydatków ,to także trzeba mieć w pamięci doświadczenia Gruzji ,która zdaje się , kupiła drony od właśnie Izraela . Dziwnym trafem kody sterujące znalazły się w posiadaniu Rosji . Póki Trump jest prezydentem ,to można mieć jakeś "zaufanie" ,no ale jak wygra wybory Pani Clinton i naciśnie przycisk RESET , to kto zagwarantuje ,że w wyniku tego pociski Patriot spod Warszawy "same się nie wystrzelą" i nie uderzą w F16 stojące na lotnisku w Krzesinach . (Jeśli będą takie wymogi polityczne ... nowej Jałty ? )

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1562861

iż jeśli PIS wykona taką woltę, to przy najbliższych wyborach okaże się, że nawet nie wejdzie do sejmu, mimo iż we wszelkich rankingach przedwyborczych będzie miało druzgocącą przewagę. I Prezes o tym wie.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1562961

cyt. "Nie rozwiąże się problem z Żydami, dopóki my go nie rozwiążemy!"

Nie "rozwiążemy" bo nie chcemy rozwiązać problemu.

Jesteśmy tu i teraz po to by przewalić Polaczków na bilion dolców. Kontynuujemy wślizgiwanie się do Polskiego Skarbca. Pozwolił na to wytrych leżący przy menorze na kiszczakowatym Okrągłym Stole! A kiedy już dobierzemy się do miodu to w Polin miejsce dla Polaka będzie li tylko w oborze przy wyrzucaniu gnoju!!!

http://nczas.com/2018/03/02/pis-chce-naprawde-oddac-polske-zydom-tajny-dokument-polskiego-rzadu-potwierdza-ze-chca-oddawac-100-proc-majatkow/

PS

Nie dość, że Żydzi nas, Polaków katowali, nie dość, że Żydzi nas, Polaków mordowali i rozstrzeliwali, teraz jeszcze płacimy im za to.

Opis: wystąpienie na spotkaniu Samoobrony.

Źródło: Głowa leci do góry, rp.pl, 4 grudnia 2004

Gdy rodziny Michników, Kuroniów, Mazowieckich, Geremków i innych obecnych prominentów wiernie służyły Stalinowi, gdy tworzyły aparat terroru przeciwko narodowi polskiemu, ja i dziesiątki tysięcy Polaków siedzieliśmy we więzieniu. Ja z wyrokiem śmierci.

Źródło: Samoobrona, 24 grudnia 1992

Nienawidzę tych, którzy chcą mną rządzić. Żydokomunę trzeba sprawdzić do trzeciego pokolenia, wypalić laserem. A dobrzy Żydzi niech się na kamieniu rodzą.

Źródło: Bohaterowie są zmęczeni, „Gazeta Wyborcza”, 29 października 1993

~ Stanisław Skalski (1915–2004) – generał Wojska Polskiego, polityk.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

casium

#1562966

Minister od kultury żydowskiej?

https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/ustawy-kongresu-nr-447-zydzi-piotr-glinski,98,0,2404706.html

https://skribh.wordpress.com/2018/03/03/680-list-otwarty-do-premiera-glinskiego-w-sprawie-falszowania-historii-w-muzeum-kl-auschwitz/

W roku 2016 program był taki:

https://www.tvp.info/23565151/ministerstwo-kultury-stawia-na-patriotyzm-jutra-prof-glinski-zaprezentowal-plan-na-najblizsze-lata

Przedstawiciele PiS i wysocy urzędnicy państwowi zapowiadali, że zamierzają finansować lub współfinansować budowę dwóch muzeów: Muzeum Chasydyzmu i Muzeum Getta Warszawskiego.

W styczniu 2018 r. w Muzeum POLIN tak mówił o tym pomyśle wiceminister Sellin:

– Polska powinna poczynić jeszcze jeden wysiłek w ramach chronienia dziedzictwa kultury żydowskiej w Polsce i zbudować w przyszłości muzeum chasydyzmu polskiego, żeby tę specyfikę chasydyzmu polskiego bardziej szczegółowo opowiedzieć.

Powyższe słowa potwierdził na portalu społecznościowym minister kultury Piotr Gliński.

Krzysztof Bosak zadał ministrowi od kultury żydowskiej pytania:

A kiedy powstanie Muzeum Kresów i Muzeum Ziem Zachodnich?

Kiedy ukończone zostanie Muzeum Żołnierzy Wyklętych w Ostrołęce?

Kiedy będzie nowy gmach Muzeum Wojska Polskiego?

Czy po ponad 10 latach doczekamy się wreszcie gmachu dla Muzeum Historii Polski?!

PS

Zamiast problemów z jednym Polin będziemy mieli problemy z trzema tego typu placówkami?

Polacy tego nie chcą panie ministrze!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

casium

#1562977

... PiS ma i daje bajońskie sumy, przez ministra Glińskiego.

A na Polską kulturę wała, bo po co, jak ma być Polin, zamiast Polski.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1562990