Prokurator Generalny złożył skargę nadzwyczajną w.s. Marszu Niepodległości

Obrazek użytkownika Apoloniusz
Kraj

Jak podaje portal Niezależna .pl : "Wniosek w tej sprawie Prokurator Generalny Zbigniew Ziobro skierował w skardze nadzwyczajnej złożonej w piątek do Sądu Najwyższego. W skardze tej PG chciał uchylenia decyzji sądu zakazującej rejestracji Marszu Niepodległości jako zgromadzenia cyklicznego.

Według prokuratury przyjęcie przez sądy nieprawidłowej wykładni przepisów doprowadziło do ograniczenia konstytucyjnej wolności zgromadzeń gwarantowanej."

 Jednocześnie ze skargą, został złożony wniosek o wstrzymanie wykonania decyzji prezydenta od popękanych rur ściekowych, lecz wniosek sąd utopił czyli odrzucił. Natomiast skarga P.G jest jeszcze nie rozpatrzona i może być różnie, wszak piłka w grze.

W zasadzie informacja jak informacja, ale warto wspomnieć, iż taką odezwę do pana P.G. Zbigniewa Ziobry (Ministra Sprawiedliwości) napisałem na naszych Niepoprawnych w dniu 1 listopada : " Oczekujemy rewizji nadzwyczajnej" tutaj: https://niepoprawni.pl/comment/1634547#comment-1634547

Wątpię bardzo, aby Pan Prokurator Generalny wziął i posłuchał jakiegoś tam Niepoprawnego, ale fajnie jest mieć takie odczucie, że Pan P.G., czyta Niepoprawnych. pl.

Sursum Corda Niepoprawni.

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (6 głosów)

Komentarze

- na zaniechanie śledztwa tych przeklętych zbójów z Prok. w Białymstoku w sprawie kradzieży 10 miliardów złotych z polskiego systemu bankowego w aferze SKOK Wołomin.

Chyba że Prokurator Generalny jest wspólnikiem tych złodziei to wtedy zaniechanie śledztwa jest jak by zrozumiałe.

Vote up!
2
Vote down!
0

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".
Konto zawieszam do czasu zmiany lub zgonu admina.

#1635087

Sprawa oddalona przez Sad 

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#1635089

Nie dopełniono formalności poprzez przesłanie skargi do SN za pośrednictwem sądu apelacyjnego wraz z kompletem akt sprawy.  Czyli teraz sąd apelacyjny ma sprawę w rękach i dobrze.

Jeśli coś się (nie daj Boże) wydarzy, a warto przypomnieć jak w zeszłym roku podwładni pana ministra Kamińskiego tłukli na dworcu "Stadion" kogo popadło, a na błoniach strzelali do uczestników salwa za salwą - zresztą, za pełną aprobatą ministra   - mimo tego, iż M.N. się dobywał w pełnej krasie, to cały "splendor" spadnie na kastę nadzwyczajną, gdyż jak widać, nawet osobista interwencja Prokuratora Generalnego nie odniosła skutku w zacietrzewieniu KASTY.

A swoją drogą ciekawe jest jak orzeknie S.N. Co prawda będzie po musztardzie, ale ... zobaczymy.

Vote up!
0
Vote down!
0

Apoloniusz

#1635103

Trzaskowski zamyka na 11.11 metro. Z powodu konserwacji urządzeń. Tak jak Jaruzelski zamknął plac Zwycięstwa z powodu remontu. Ten złośliwy pajac jest coraz bardziej groteskowy.

 

https://twitter.com/R_A_Ziemkiewicz/status/1457775656314368002

Vote up!
0
Vote down!
0
#1635132

https://wpolityce.pl/polityka/573289-mn-bedzie-mial-charakter-panstwowy-wazna-decyzja-kasprzyka

"W obliczu niezrozumiałej decyzji prezydenta stolicy Rafała Trzaskowskiego odmawiającej legalności Marszowi Niepodległości podjąłem decyzję, aby nadać uroczystości status formalny na podstawie art. 2 ust. 1 ustawy Prawo o zgromadzeniach - poinformował we wtorek szef Urzędu do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych Jan Józef Kasprzyk."

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#1635158