Wielka wyprzedaż roczników 2007-2015 ( i starszych). Bite składaki!

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Schrot. Bite składaki.Na rynku onegdaj uregulowanym przez służby wielka wyprzedaż roczników z l.2007-2015 oraz tych starszych, najbardziej POwiązanych z ojcami-założycielami.

Dziś już nikt nie mówi o dobrych cenach, nie pamięta o tenorach, bowiem raczej skowyt z siebie wydają ci najmłodsi oraz nestorzy z ustawki służb tajne/poufne!

Tak ceny mocno zjechały!

Co prawda jeden taki sfatygowany, wyeksploatowany, POwypadkowy, mocnousterkowy egzemlarz, zdołano jeszczeć upchnąć, wcisnąć bogatej, lecz mocno durnowatemu mocnoeuropejskiemu klientowi montując w nim kilka gadżetów podarownych przez pewną wpływową właścicielkę dużego warsztatu, ostatnio mocno krytykowanego za nieuczciwe praktyki, za kombinacje, krętactwa z faktycznym zużyciem paliwa oraz emisją spalin.
Tyle, że ten nabywca, po chwilowym kaprysie może w każdej chwili odstawić go lub wręcz zezłomowac.
Stać go na to!

Ale już Polacy w wiosennych zakupach, byli bardziej wybredni, wymagajacy od tych z zachodu Europy i odpuścili sobie mocno przestarzały, dychawiczny, kosztowny wsi'okowaty model nadajacy się raczej na szrot niż nawet z drugiej ręki.
Albowiem była to ordynarna POdróbka wrzucona Polakom po tragedii smoleńskiej; taki składak wielorakiego pochodzenia, nie wiadomo ile razy bity.
Podrychtowany, przemalowany i wciśnięty Polakom tragicznego lata 2010r.
Przez pięć lat ten rzęch stanowił zagrożenie na naszych drogach.
Zaprzyjaznione, nieuczciwe warsztaty dopuszczały go do ruchu, mimo iż mocno go ściągało w lewo, nie trzymał kierunku jazdy.
I wiosną tego roku nie było już na niego klienta.
Stoi teraz na zachwaszczonej posesji gdzieś w ruskiej czy inne budzie.

I podobnież zachowali się Polacy potem,, jesienią już nie dali się nabrać na te bite, powypadkowe egzemplarze.

Podrasowane, przelakierowane POjazdy, wątpliwego pochodzenia nie miały już takiego brania.
Polacy dokładniej patrzyli na to, co im się oferuje.
I większość klientów nie dała się nabrać na nachalną kampanię reklamową podsuwajacą im bite składaki.

Polacy zmienili swoje referencje!
Już ich nie interesował wyprzedaż egzemplarzy POwypadkowych składaków; mocno bitych, przemalowanych, hurtem onegdaj zwożonych na lawetach!

I stało się!
Na rynku totalna wyprzedaż roczników głównie tych z l.2007-2015.
Są wśród nich też i te starsze, z POczątkowej serii wrzuconej na rynek przez hurtowych schrotowych cwaniaków, handlarzy wywodzącego się z dawnych służb.

Polacy postanowili się trzymać z dala od tych dziupli!

A ceny tych wyprzedawanych gwałtownie spadły.
Bardzo trudno jest dziś komukolwiek wcisnąć te rzęchy z roczników 2007-2015, nie mówiąc już o tych starszych!...POczątkowych modelach z limitowanej serii tenorów!

I POwstał wielki schrot! bitych, POdrychtowanych składaków.

pzdr

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:8)

Komentarze

Ale pozostał jeden dealer zwany potocznie petru,który z uporem maniaka prubuje reaktywowac cały ten szrot w młodszej odmianie.To młode egzemplarze wyprodukowane ze starych przelatałych i sfatygowanych do cna egzemplarzy minionej epoki oblepione wokół swojego nowego niejako dealera.Bardzo często są wystawiane jako te trzymające normy emisji,ale nikt nie powiedział do tej pory jakiej.Myslę ze trzeba jak najszybciej wprowadzic koncesje z normami niemożliwymi do pokonania przez owego dealera petru.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1501350

wzięcia, ale niestety są tacy - powinnam napisać raczej - takie modele, które wchodzą znowu do użytku, a pod nowym lakierem kryje się przerdzewiała skorodowana skorupa i to jest bardzo niepokojace. Pisałam o tym w komentarzu na innym blogu.

Nie ma zgody na udział "cwanych przebierańców" w nowych kadrach sprzątających kraj po poprzednikach. Zreszta, czy można zaufać takim ludziom???

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#1501352