Intymne dylu, dylu z cyrylicą! a głagolica ? Krotochwilna pani premier i jej alianty śwagry #

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Nie bez przyczyny pani Ewa Kopacz( premier) została uznaną za czołową kabaretową gwiazdę tegorocznego upalnego lata.
Nie tylko sama co rusz daje popał, lecz też zapładnia twórczo inne kabarety.

Gdy tylko rusza w interior, czy pindo czy interlino gwarantuje pewną rozrywkę!.

Tyle, że mam kłopot z określeniem kogo/czego w tej ludyczno/plebejskiej twórczości pani premier tudzież jej odrządowego sztabu wyborczego ze szwagro aliantami więcej.

Dyla? czy Sowizdrżala?

Generalnie nie byłoby to złe, że jest ktoś, kto w środku lata w te upały dostarcza rozrywki, gdyby nie fakt na wysokie koszty tej terenowej turystyki kabaretowej.

Trupa pani premier ma w sobie wiele z taboru cygańskiego, bowiem wlecze za sobą, ciągnie stoły, krzesła, cały dobytek.( czyżby nie ufała Grzegorzowi Schetynie?)
Czy garnki i patelnie też!? nie wiem!
Ale Muchę i Miśka to tak!

Jak długo tak będzie się włóczyć ta ekipa po kraju?

Niewątpliwym uzupełnieniem jest jej koalicyjny aktyw z psl.

Oni,proste chłopy zwyczajne od lat ośmiu do upojnej całorocznej kośby ( koszą nawet w grudniu i lutym też!) zdawaoby się z prozą życia na ty, niby to bliscy gruntu, swej naturalnej chudoby, a jednak też śmieszni! jak szefowa!
Piechociński ma u mnie w ... ryło!, gdyż jego żarty z Jaguarem w tle dotknęły mnie osobiście.
Albowiem podpuszczony przez niego, raczej mocno wypuszczony napaliłem się na Jaguara XE ( wersja dla ubogich, 200 KM, sedan). a tu ...żopa w cwietach! jak mawia Vladimir, wielki jeszcze do niedawna żołwikowy przyjaciel Donlda.
Dupa mokra ( czarna, byłoby chyba za rasistowsko, antyafropolsko ) żadnej fabryki Jaga!
A tak liczyłem na te skórzane kanapy, za jedyne 159 100 zł z vat. Jak za darmo, bowiem szef banków ( podobno nawet .... polskich?) niejaki pan Pietraszkiewicz odpuścił mi ze swojej prowizji gros kredytu frankowego niemal 150 000, więc te 9100 z trudem uciułalem po rodzinie!
I już czułem się niemal jak imigrant z paszportem królowej, obywatel kingdomu czy innej Yamayki na Trafalger Square.
A tu... pozostają wypalone słońcem bulwary nadwiślańskie.
Taki sam żartobliwy, jajcarsko/jajeczny folklor rerprezentuje Sawicki.
Tenże apeluje do pan prezydenta Andrzeja Dudy o zablokowanie ... referendum!
Na serio? czy wali w głupa?
Pijany? czy tylko odurzony oparami tych płynów, w ktorych (podobno, zdaniem Putina) macza jabłka przed wysłaniem do Rosji?

Panie Sawicki! a pan Bronek? czy można aż tak bardzo dokuczać byłemu prezydentowi, moczącemu się w te upały w budoruskim bajorku.
Niemal pięć dożynkowych bochnów żeście razem zeżerli.
A w ilu wieńcach żeście się zaplątali! po tych tańcach i łokowitach/nalewkach?
A fe! nie uchodzi! tak spostponować jego referendalny geniusz!?
Te marne 100-120 mln dla dla pana rozkurz w samym tylko Elewarze!
A takich cudeniek złoto/żylnych w pana gestii dziesiątki!
Siądziecie z panią Ewą w pindo i zanim po drodze rozjedziecie kolejną ofiarę na przejeżdzie niestrzeżonym pstryk i te 120 melonów wytrzepiecie!( w melonach to Juras jest niezły!, może coś doradzi!?)

Same żartownisie i językoznawcy.
Pani premier z zakamarków swej pamięci, wyciągnęła nawet jednego z patronów naszej starej Europy!
Cyryla!
A gdzie Metody?

Otóż to!
Idzie o metodę! o dobór argumentów i słów.
U pani premier, gdyby wiedza była pełna, solidna i ugruntowana, to nie doszłoby do durnowatego kalamburu z cyrylicą i głodnymi dziećmi.
Naprawdę niesmaczne, wręcz głupiutkie i naiwne też! było to odniesienie się do Putina i nie zagłuszy, ani burczenia w brzuchach polskich dzieci, ani też waszego partyjnego buczenia do spółki z Palikotem i Rozenkiem w sejmowym sektorze!

Skorom przy Putinie, to może by tak się trochę rozwinąć pani premier, zabrać się za ... głagolice.( cokolwiek to znaczy!).
Pani Ewa premier, Mucha, Misiek i głagolice!
Zestaw jakby świeższy!
To może Polaków bardziej zainteresuje?

A jakim jajcarzem jest ten dyr. szpitala na Śląsku! z prawem matki minister zdrowia do... intymności!
Zaiste!
PO jaki! zwać tak brutalnie, brzydko; nepotyzmem, korupcją, kolesiostwem? skoro mamy na POdorędziu delikatne terminy, takie milutkie, słodkie słówko jak intymność!
Ręka, rękę myje!
Intymnie!
(I inne części ciała ... też, te intymne!)
I cba nie fiknie!
Intymność!
Niezłe!
Czy stoją za tym Miodek i Bralczyk?

Na cyrylicę, to już Polaków w tej kampanii, nawet lemingów nie nabierzecie!
Może więc głagolica?
Intymnie!
I ... mamałyga też!

Dylu! dylu!

pzdr

# a niechaj z bólu się wiją jezykoznawcy

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (13 głosów)

Komentarze

Niestety jajcarze z PO za swoje wystepy garną niezła publiczna kasę. Kradną tez przy tym niewąsko...Jesień zweryfikuje ich przekonanie o tym, że można wszystko zakłamać i każdego ogłupić...oby...

Vote up!
4
Vote down!
0

Yagon 12

#1490394

Uważam, że wygrana Pana Andrzeja Dudy spowoduje wygraną PO w wyborach parlamentarnych.

I niech się wreszcie skończy worek "obiecanek-cacanek", dziergany złocisto-srebrzysta nitką przez suflerkę z tylnego siedzenia, solidnie wypełniony po brzegi, diamentami, brylantami, perłami, złotem, POdszeptami Miska i jadem Stefka od Komarów.

Oby nie okazało się ze "PObanka mydlana", która po przekłuciu zamiast tej bogatej “biżuterii” zaleje POtężnym smrodem afer, korupcji, kolesiostwa i innych POprzekrętów cała Polskę.

http://bi.gazeta.pl/im/e0/25/11/z17978336Q,Wybory-i-po-wyborach.jpg

 

Pozdrawiam :-)

Vote up!
4
Vote down!
0
#1490405

Premier Kopacz wychamrana, wymieta, jakby co dopiero z łóżka wylazła i w takim stroju do lotników w Powidzu! cała Kopacz

pzdr

W Toruniu stare menelice taki strój zwą tak; na samej halkie i staniku, na laczach  biez most! ) poszła)

 

 

Vote up!
6
Vote down!
0

antysalon

#1490398

Głos świadomego obywatela równy głosowi kupionego (a 20 PLN) menela - równe sobie!

Tak być nie może.

Vote up!
4
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1490408

tym swoim bełkotoku (cyt.za niezalezna.pl):

"Jak ktoś mówi, że w Polsce dzieci głodują, to dają argument naszym niekoniecznie przyjaciołom, którzy dzisiaj w tej rosyjskiej propagandzie wykorzystują to przeciw Polsce. Czy to jest obywatelska i patriotyczna postawa?"

 

Kopacz ma pretensje do A.Dudy, a powinna mieć do GUS-u, hehehe ! No, ale... o ile GUS to takie CBOS bis, ato jednak wciąż nie CBOS. Balszaja aszybka - towarzyszko premiero ! Tak "zaniedbać" GUS. Że co, że kasy nie ma ? A np.przestać płacić temu wałkoniowi, darmozjadu Lasku Macieju za badanie zawartości cukru w cukrze!...

 

Właściwie to - kiedy Kopacz zakopała na metr w głąb swój zachwyt i uwielbienie dla Kremla ? Chyba podczas kampanii prezydenckiej gdy nagle przestawiła wajchę na Bóg, Honor, Ojczyzna, patriotyzm (pisałam o tym). Miałam 2 godziny sprzątania po tym jak podczas rytuału  kawka+prasówka przeczytałam orędzie Kopacz z okazji zaprzysiężenia prezydenta A.Dudy  - "wyznajemy te same wartości". Qń zdechł ze śmiechu !... Zaczęłam podejrzewać Kopacz o kuku krótko po tym jak ją Tusk namaścił na premiera.  Kampania Bronka  - te jej publiczne wahnięcia między skrajnościami  - "wspaniały kandydat" i "kompletnie spieprzył kampanię" - podpowiadały, że w domu Kopacz nie wszyscy zdrowi. Orędzie potwierdziło moją "diagnozę".  Hehehe, ortopedzi twierdzą (przynajmniej ci, których  ja znam, a po 8 miesiącach w gipsie nie było sposobu uniknięcia zderzenia z nimi)  mówią, że długotrwałe chodzenie w szpilkach prowadzi do trwałych uszkodzeń mózgu... Czy to żartem, czy serio - chyba jednak coś w tym jest.

Ja się zgadzam, że tylko krowa nie zmienia poglądów, no ale krowa nie robi również szpagatu, a Kopacz co chwila ukazuje się opinii publicznej w szpagatach. I to takich, które mogą tylko cyrkowi artyści.

No, i jest fabryką oksymoronów !

Taki jakiś... niezrównoważony psychicznie i emocjonalnie premier nam się przydarzył. Znów ! Na dodatek kataryna i bez ikry, bez igły, bez jaj !

 

Antysalonowi z okazji 7 lat tłustych na NP.PL w znak sympatii i podziękowania za wspaniałe teksty najnowszy democik (z prawami autorskimi) składam w darze:

 

Pozdrawiam.

Vote up!
3
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1490433

nad smoleńskim lotniskiem, mówiła, że trzeba być "grzecznym dla Putina bo się jeszcze obrazi". Na stanowisku premiera spełniła swoje zadanie na medal, bez zażenowania szkodzi i kompromituje nie tylko siebie. Zagranica patrzy i z niedowierzaniem kręci głową, że Polacy mają takiego dziwoląga na tak wysokim stanowisku i im to nie przeszkadza.

Pozdrawiam

Vote up!
3
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1490476