Bucolandia & Bęcwalia!, to najwyższe już, gnilne stadium tzw III RP.

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Bucoland & Bęcwałland. Twór na wskroś przeżarty polakożerczą menażerią, która rozsiadła się na tych nędznych resztkach Polski i dalej w najlepsze pasożytuje!

Przez ostatnie ćwierćwiecze takich szkód jak ta klika PO/PSL nie wyrządziła w tej i tak kaprawej z natury tzw III RP żadna koalicja, żadna poprzednia ekipa!

Przy całej świadomości zniszczeń jakie zafundował Polakom naiwny Mazowiecki ze szkodnikiem Balcerowiczem, przez rządy chłopca; co to z lasu dyle woził, a potem go Wałęsa premierem zrobił, jak też przefarbowanej lewizny, potem z niewiele rozumiejacym chyba Buzkiem, ta koalicja to bezmiar nieszcześć jakie sprowadzili na nasz kraj!

Bucolandia & Bęcwalia już nas wpędziła w ponad bilionowe zadłużenie.
Zdegradowała nas w sferze bezpieczeństwa, obronności do mizerii republiki znad Zatoki Gwinejskiej.
W korupcji, nepotyzmie, dewastacji majątku narodowego to ścisla czołówka światowa.( Brazylia, Meksyk, Bułgaria to uczniaki).

Bucolandia & Bęcwalia otworła nasz kraj na bezpardonową, totalną penetrację służb, wywiadów tak wojskowych jak gospodarczych, podając niemal jak na patelni wszystkie sekrety.
Bucolandia & Bęcwalia dosłownie wypędzila z kraju młode, wykształcone, energiczne pokolenie Polakow zmuszając ich do wzbogacania państw UE.

Nauka, szkolnictwo, ochrona zdrowia!, opieka społeczna, to wszystko na dnie.
Nie dość, że niedoinwestowane to jeszcze koszmarnie zarządzane.
Min. od szkół wyższych zamiast promowania zachowań proinnowacyjnej zajmuje sie bmi jednego z dzienniakrzy!

Wymiar sprawiedliwości, organy ścigania, policja!
To istna Bęcwalia & Bucolandia! gdzie min.sprawiedliwości posługuje się fałszywym pozwoleniem na broń.
"nagrzani sędziowie" POdlizują się władzy uniewinniając nie tylko łapówkarę Sawicką, a dowalają b. szefowi cba!
Policjanci strzelają na komisariacie albo przesłuchiwanemu w głowę, albo w sytuacji wtragnięcia na boisko niesfornego kibica, być może nawet chuligana(?) zabijają go! strzałem na masę! jak onegda ci z plutonu specjalnego zomo w kopalni Wujek.

Bucolandia & Bęcwalia! najwyższe stadium III RP!
Gnilna faza!
Za "zasługi": za pudelkowatą uległość wobec możnych UE; zniszczenie portów, rybołostwa, stoczni synekura!
Oszustka, smoleńska kłamczucha, co metr w dół razem z Putinem rzekomo przekoptwała bagno! zostaje w nagrodę premierem.

Bucoland & Bęcwałland! kraina antypolskich wyrzutków.
W której lokalny poseł deklarujacy się chrześcijaninem, obnoszący się katolik regualarnie widziany pod balaskami oświadcza, że ma już ... zbawienie zagwarantowane!, bo mu ...pani premier to gwarantuje. I dlatego nie tylko zagłosował za tzw przemocową ustawą. lecz i in vitro w wersji Kopacz poprze.

Urzędujący prezydent kompromituje nas nie tylko w kraju; baraszkując z cielaczkiem, bredząc coś o drobiu i jajkach na wiecach, lecz co gorsza włazi jakby był nawalony, na hayu na krzesło w obcym parlamencie.

Prezes Tv zwącej sie ...publiczną!? urządza prywatny folwark; nie tylko traktując pracownikow jak meble, oddając ich do czworaków!, lecz na czas kampanii przekazuje swemu koledze partyjnemu kandydatowi do dyspozycji niemal cały czas antenowy.

Bucolandia & Bęcwalia!

Tak! wygląda, tak się prezentuje ta zwyrodniała, przegniła III RP!
Bucoland & Bęcwałland!

Bucolandia & Bęcwalia! to najwyższe stadium, gnilna faza tej zdegenerowanej POpłuczyny, tego przeowuloowanego wulgarnie owocu okrągłego stołu, Magdalenki, czyli kompilacja Moskwy-Jaruzela, Geremka-Kuronia- Kiszczaka=Michnika, Wajdy! i durnego wałesy też. Plus wielu naszych kolegów od Panny "S", którzy wykiwali nas modelowo, koncertowo!

Czas już ku temu najwyższy, aby tę antyPOlską hydrę Bucolandię & Bęcwalię pogonić!
Obalić ją naszą kartką wyborczą!
Pierwsza próba przed nami już w najbliższą niedzielę.

pzdr

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)

Komentarze

III RP to tylko atrapa państwa...jest racją,że tak szkodliwej, toksycznej i antypolskiej sitwy nie było jeszcze dotąd od 89 roku. To kompilacja złodziei, przestepców, nieudaczników, wszelkiej maści geszefciarzy. Do tego niedouczonych, bez zasad i przyzwoitości. no i ta słoma wystająca z walonek dodanych do drogich garniturów....

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1477322

kolejny wpis.

pzdr

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#1477349

Ooooo nie, akurat ten człowiek nigdy taki nie był. No to coś przypomnę szczególnie młodym:

„Wróg pozostał ten sam” –  to tytuł publikacji Mazowieckiego z 1952r. poświęconej potępieniu antykomunistycznego podziemia. 

A gdyby ktoś był zaineresowany pogłębieniem wiedzy w temacie "Tadeusz Mazowiecki", to resztę pomoże znaleźć wujek google.

 
Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Ula

 

#1477333

czyli jej brak na temat rządzenia, ekonomii itd. Zero kompetencji, a stanął na czele rządu. Co prawda alternatywą był pierwej Kiszczak, potem .... Geremek.

pzdr

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#1477347