Atrofijno/trofiejne# wykształciuchy!

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

To wstyd, że człowiek o nazwisku kojarzącym się z maestrią, elegancją muzyczną uderza w tak toPOrne i fałszywe tony.

Na... pole! takiego dziada!

Nie tylko słuchać tego hadko!

Ba!
Hańba!, hańba!, hańba!

Po trzykroć hańba! że profesor prawa tak szacownej uczelni w histerycznym obrażaniu prezydenta Andrzeja Dudy postanowił się ścigać, postanowił rywalizować z hałaśliwą, krzykliwą, prostacką bankstereczką z nowośmiesznego sejmowego ugrupowania.

To skandal!, że profesor prawa najstarszej polkiej uczelni, zademonstrował taką wrednąnaw, paskudną, obrzydliwą nawet na te wykształciuchowate elity kaprawej III RP prostaczkowatą manierę!
Prostaczkowatą, bowiem wystająca mocno ponad prostackość!

Wstyd, że promotor rozprawy doktorskiej obecnie urzędującego prezydenta postanowił dorównać tej prymitywnej sejmowej głupawkowatej gawiedzi, mającej w swym cv takie osiągnięcia jak parzenie kawy w barze przy British Muzeum czy motorniczej łamistrajk.

I w takie buty! w gumiaki i kufajkę też!
W klimaty sowieckich donoso/potępień!(Pawka?)
W takie oto towarzystwo ... wlazł! krakowski profesor prawa.
Ba! zapisał się jako jeden z tych modelowych wręcz atrofijno/trofiejnych wykształciuchów!

Tako onegdaj mawialiśmy, gdy coś nie grało "wpuścić takiego do biura, to i ...."

I wlezli do biur, urzędów, na katedry, do senatu, sejmu, sądu.....!
I wlazło toto w to salonowe bagno!
I wylazło z niego, znaczy się z tegoż niby profesora usłużne ... uprzejmie donoszę, że mój doktorant...
Co za obrzydliwość!
Dno! zero klasy!
A pfu! a fuj!
...na pole! z takim!

O innych profesorach wykształciuchach, co to ich atrofia tak mocno dopadła krótko, pięknie i celnie napisał dziś prof.Nowak( wPolityce )

Przepięknie i przecelnie i grzecznie!
Antysalon już z samej definicji jest zwolniony z tego.
Piszę więc dosadnie.

Te atrofijno/trofiejne# wykształciuchy po raz kolejny dają wyraz zjawisku jakby totalnie usłużnego salonowego odmóżdżenia.
Atrofia wyziera z nich co rusz!

A prześmiewcze, pogardliwe staropolskie; doctor bullatus, asinus coronatus, to doprawdy byłoby dla nich wyróżnieniem.

pzdr

p.s.dziś spotkałem znajomego, też profesora i jego zachowanie przekonało mnie żeby wklikać powyższe słowa.
Opowiedział mi niby dowcip; durny, głupawy, chamski, wulgarny n/t aktualnych zdarzeń. Ja bym się nawet wstydził go opowiedzieć menelkom
z Bydgoskiego, gdzie mieszkam.

# dla nie znających rosyjskiego, trofiejny czyli zdobyczny, to ulubiony termin sowieckiego sołdata w czasie II wojny św. I te wykształciuchy widocznie w tern sam sposób zdobyli tego profesora, dra czy mgr.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:14)

Komentarze

Trzeba oczyścić uczelnie z "pzpr" i różnych miernot udających nauczycieli akademickich.Część tej "kadry" to byli TW,którzy donosili na kolegów i w nagrodę dostali etat na uczelni.Poglądy tej "kadry" zaszczepiane są studentom,część z nich jest potem określana jako "młodzi,wykształceni i z dużych miast".Kilku takich znam osobiście,ledwo potrafi but zawiązać,ale dyplom wyższej uczelni posiada.Takie są skutki tolerowania istniejącego stanu rzeczy.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

Mirek300

#1500762

temat konieczności oczyszczenia różnych instytucji publicznych, administracji, instytucji kultury, edukacji, w tym wyższych uczelni, instytutów naukowych, ale także sądów, trubunalów itd. itd. z kadrowych pozostałości komunistycznego rezimu, oraz pełosko-peezelowsko-lewackich kadrowych złogów z ostatnich 8 lat.

Wiekszość z tych ludzi, czy to ze względu na brak morale, czy uczestnictwo w pelosko-peezelowsko-komuszych "układach i powiazanich mafijnych", czy to ze wględu na totalny brak wiedzy, czy też chęci jej aktualizowania i poszerzania nie powinno pracować w ww. miejscach.

To jest wielka praca, ale konieczna do wykonania, bo trzeba ww. instytucje oczyścić z ludzkich złogów blokujacych każdą dobrą zmianę. Jeśli nadal na średnich szczeblach, a w wielu intytucjach także na głównych stanowiskach kierowniczych, zasiadają służalcy poprzednich układów, to dokumenty o znaczeniu startegicznym ( w tym unijne, OECD'owskie itd.), które opiniowane są tylko przez niższe szczeble bez udziału szefów, maja takie samo brzmienie i kierunek jak poprzednio,  a często poruszane w nich sa kwestie o kluczowym zanczeniu dla polskiej gospodarki.

Niestety procedowanie ww. ważnych dokumentów nadzorują ci sami ludzi, którzy wysługiwali sie pełocji i nadal im służą!

Pod tym względem nie widać żadnej zmiany!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#1500776

Trudno uwierzyć, że tak mówił profesor prawa (nie po dopalaczach )…

Prawdopodobnie POsystem znalazł sobowtóra, albo jakiemuś stróżowi POsystemu założyli maskę łudząco POdobną do promotora…
Takie cyrki medialne, niestety mogą się zdarzać - w zderzeniu rzeczywistości z POpropagandą.
Pozdrawiam.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3
#1500783

To tylko burek z antypolskiej stajni, może z u-beckiej rodzinki?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Stasiek

#1500790

Gdyby tak odfiltrować cały stek bezpośrednich czy pośrednich epitetów ad personam, to treści w tym niewiele pozostaje. Postaraj się człowieku mimo wszystko uruchomić samodzielne myślenie i skonstruuj jakieś merytoryczne zastrzeżenie, do którego mozna się odnieść. To naprawdę ni9e jest takjie trudne! Cóż, wiem, może do szkoły już dawno się nie chodziło, ale poranny trening umysłu, na wykrzesanie samodzielności w myśleniu naprawdę działa ożywczo. No, może jeszcze lewatywa na noc by się przydała, aby sny były przyjemniejsze, przez co na mózg to też zbawiennie zadziała. Pozdrawiam :)

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3
#1500817

A poziom porad to jakby coś bliskiego wychowacy więziennego czy z profesji klawisza ( czyli ...gada!), co zszedłes ze słuzby? macanie kur, lewatywa, to jak wiesz zarezerwowana dla Twego idola Bronka! Jam człowiek uporządkowany o higiecznym trybie życia i radzę sobie z umysłem o każdej porze.( to połączenie harmonijnego rozwoju; duch, intelekt, ciało)

A szkól ukończonych tez dostatek, więc nie wysilaj się i wchodz  ze mną w wymianę, bo skończysz jak marny bokser nie tylko z rozbitym nosem, placzem jak  onegdaj niejacy  prof. pokroju Sadurski czy Hartmann na salonie 24..

vale

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#1500822

Słowotok, słowotok, słowotok = ślinotok, ślinotok, slinotok. Czy poza generowaniem strumieni słow bez sensu i bez jadu coś jeszcze Waść potrafisz wykrzesać. Rozumiem, ze jeśli wykształcony dr Duda to ojojojojoj, ale jak jest krytykowany przez bardziej wykształconych w tej samej materii, no to już trofiejne tytuły, Takie to prostackie, że szkoda dalszej polemiki

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-2
#1501079

Proponuję tobie, w imię zaspokojenia twoich skłonności narcystycznych, zmienić ubior na krótkie spodenki, podkolanówki, sandałki oraz berecik z pomponikiem, a potem zmienić nick na Ortodoksyjny Leming Inaczej

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1501118