Powiedz im co wiesz, co na sumieniu masz...

Obrazek użytkownika kataryna
Blog

...a odkupisz grzechy i odzyskasz twarz.

Wojciech Olejniczak: Powinniśmy zaprosić obie panie do bloku, który miałby odsunąć Jarosława Kaczyńskiego. (...) Dziś trzeba uświadomić społeczeństwu, że Jarosław Kaczyński jest złym człowiekiem. Obie posłanki powinny publicznie opowiadać, jaki jest prezes PiS. W kampanii prezydenckiej zachwycały się nim i powtarzały, że jest wspaniałym mężczyzną, politykiem, patriotą. Wiemy, że to nieprawda.

Joanna Kluzik-Rostkowska: Dzisiaj Jarosław Kaczyński - powtórzę to, co powiedziałam na początku, to jest człowiek pogrążony w bólu, ale to jest człowiek, który przeprowadził zimną kalkulację, która - rozumiem - nakazuje mu eskalację emocji, po to, aby osiągnąć swój cel polityczny. Nie można tak igrać Polską, nie można Polski podpalać w imię własnych ambicji politycznych.

Wygląda na to, że w kampanii wyborczej Joanna Kluzik-Rostkowska wciskała nam straszny bubel, i prawie jej się udało. Wygląda na to, że jej największym politycznym osiągnięciem jest to, że o mały włos nie wsadziła do pałacu prezydenckiego kogoś, kto - według jej własnych słów - się do tego absolutnie nie nadaje i jest gotów podpalić Polskę. Strach pomyśleć co by się działo, gdyby Kluzik-Rostkowska odniosła pełny sukces i Kaczyński miałby dzisiaj sposobność podpalać Polskę z pałacu prezydenckiego.

Coś mi mówi, że czeka nas cała seria świadectw ludzi, którzy pół roku temu robili wszystko, żebyśmy wybrali sobie potwora na prezydenta. Się wreszcie dowiemy jaki Kaczyński jest naprawdę, z pierwszej ręki, bo od osób, którym się prawie udało nas w tej sprawie oszukać.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Kompletny brak klasy, to chyba jedna z bardziej powszechnych przypadłości naszych polityków, niestety.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#102289

Jan Bogatko

...mądrze. Na 10",

pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#102328

a teraz na serio,

rozczarowała mnie do granic "wytrzymałosci",jednak

nie dorosła do pewnych spraw.......a TERAZ tylko sie pogrąża...,

ale jesli wspierała ją pani Sroda,to wszystko JASNE...

              a jednak przykro patrzec,na upadek człowieka,na własne rządanie......

re "KRÓL jest nagi" pani Joanno,wypraszam sobie,od dawna PISze,że

krol-Donald jest Nagi,tylko jeszcze nie urodziło sie TO Dziecko,ktore głosno powie o tym LUDZIOM,

ja naiwna

sądziłam.ze Pani czytała bajkę starego Andersena.......i wie ,ktory krol jest nagi..............ale pani,cos sie pomyliło,przejezyczenie, czy jest pani wielbicielką

od zawsze Donalda........?ale w takim RAZie,dlaczego okłamywała pani,nas,,,,?

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#102337

że prezes PiS w porę ją rozszyfrował!
pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#102350

Nie wróżyłbym tej pani kariery w innej partii, no bo jak elektorat SLD na przykład ma zagłosować na kogoś kto rzekomo kłamał? Skoro łgała o Kaczyńskim to bedzie łgać o Napieralskim, w końcu kłamca nie ma oporów.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#102444

Pani Joanna Kluzik-Rostkowska sama uczyniła się politycznym trupem. Obojętnie co teraz zrobi, będzie miała przypięty szyld kłamcy.
edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

#102450