To my lemingi hodujemy Putlera

Obrazek użytkownika Mind Service
Świat

Teza, że to nie separatyści ale regularne wojska Putina zestrzeliły malezyjski samolot i przyczyniły się do śmierci blisko 300 osób, oraz że dokładnie wiedzieli co robią, i że to sam Putin wydał rozkaz do dokonania tej straszliwej zbrodni jest niestety bardzo prawdopodobna.Pomyłka jest wręcz niemożliwa. Każdy wie jak włączyć odpowiednią stronę internetową aby zobaczyć jakie samoloty nad nami przelatują, skąd - dokąd, wraz z numerami lotu. Niemożliwe, że Rosjanie obsługujacy wyrzutnię BUK tego nie wiedzieli. Dzisiaj rano wycofali tą wyrzutnię do Rosji. W Internecie jest filmik na którym widać brakującą rakietę. 

To nie sam Putin jest za tą zbrodnię odpowiedzialny (nie mówiąc już o jego terrorystach na Ukrainie), ale ci, którzy pozwalają mu na takie poczynania. W pierwszej kolejności Merkel. Potem Hollande i ci przywódcy państw UE, którzy sprzeciwiają się sankcjom przeciwko Rosji. 

Nawet po tak strasznej tragedii widzimy jak Merkelowa nie zamierza zmieniać tonu i wzywa do... rozejmu na Ukrainie. To jest jak spluniecie w twarz.Obama, Cameron siedzą cicho. A to oni w pierwszej kolejności odpowiadają za spuszczenie wściekłego Putlera z łańcucha. Obama ogłosił słynny "reset", który był bezpośrednią zachętą dla rozbudzenia imperialnych zapędów Moskwy. Kiedy Putin napadł na Ukrainę i anektował Krym to Obama i Cameron nagle zapomnieli, że ich kraje są gwarantem integralności i niepodległości Ukrainy (porozumienie budapesztańskie). A wtedy był czas na stanowcze wyrażenie sprzeciwu wobec Moskwy.Trzeba zadać sobie pytanie: kto jest dzisiaj odpowiedzialny za politykę podkulania ogona wobec Putlera? Kto z zachodnich przywódców przywdział szaty Chamberlaina i chce przehandlować Ukrainę za mżonki o pokoju w Europie?Czy tylko politycy są za to odpowiedzialni, że hodują nowego Hitlera, który prawidłowo odczytuje ich niezdecydowanie za przejaw słabości? Czy można być tak głupim, aby się dziwić, że bandyta kopie z buta w drzwi i rozgląda się wokół siebie na ile jeszcze może sobie pozwlić?Co robi tzw. opinia światowa? Czyli my wszyscy? Zwykli obywatele? - NIC!. Wolimy się bawić - od poniedziałku ciężko przemęczeni po dniach wolnych czekamy na weekend aby móc zalać pałę w klubie i poderwać nową laskę; wolimy ciułać pieniądze aby mieć na zagraniczne wczasy; żyjemy igrzyskami olimpijskimi, albo tym co na Facebooku jakaś koleżanka napisała o paznokciach; komentujemy głupawy filmik z kwejka... 

Wyrażamy zdziwienie, zaniepokojenie, dezaprobatę w prywatnej rozmowie albo na interetowym forum. Ale to wszystko na co nas stać.Niestety wszystcy jesteśmy lemingami, którzy nie zasługują na wolność i bezpieczne życie w dostatku..

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 4 (głosów:18)

Komentarze

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Pixi i Dixi został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Pixi i Dixi

#1431860

 Człowiek pisze, co mu serce szepce, a rozum podpowiada, a Wy zaraz, że banderowiec.

To, co dzieje się na Ukrainie, od dawna woła o pomstę do nieba. Nieważne, czy była to pomyłka, zamach, czy zaplanowana intryga, dość, że doszło do "przesilenia". Ku opamiętaniu dla wszystkich stron.

Merkel ma rację. Trzeba powstrzymać walczące strony, bo wkrótce cała Ukraina zamieni się w krwawą łaźnię.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-7
#1431867

To ona głównie popiera Putina i zapewnia mu bezkarność. To ona w pierwszej koejności jest odpowiedzialna za to co się dzieje na ukrainie. Za tą zbrodnię też. 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-2

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"

/G. Orwell

Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1431868

Paradoksalnie, katastrofa i to, co dzieje się wokół niej, przyniosło szansę na przeżycie, otoczonym przez separatystów Ukraińcom. Poroszenko nie odniósł w Doniecku sukcesu. Wczoraj,przed zestrzeleniem samolotu, rozegrały się tam straszne sceny.

Czy wierzysz w to, tak naprawdę, że pomoc wojsk zachodnich, przyniosłaby Kijowowi pokój? Rzeź, która rozpętałaby się na Ukrainie, porównywalna byłaby z tym, co działo się w Jugosławii. Z jedną różnicą;Skala byłaby większa.

Ukraina  jest bankrutem.  Żadna wojna jej jednak nie pomoże, a tylko pogorszy stan rzeczy. 

Tylko pokój jest w stanie uratować to państwo. 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-7
#1431873

Pokój byłby w stanie uratować Ukrainę, Rosję, Europę i może cały świat przed wojenną zawieruchą, ale tylko strona ukraińska go chce. Przypomnieć jednostronne zawieszenie broni ogłoszone przez Poroszenkę i wydłużane mimo ciągłych ataków pro-rosyjskich terrorystów? Do tanga trzeba dwojga. Putin to bezczelny kłamca. Dzisiaj też mówił o pokoju, a jego ludzie na Ukrainie mordują cywilną ludność, strzelają do ukraińskich żołnierzy i strącają wojskowe i cywilne samoloty. Głupawe nawoływanie Merkel do rozejmu jest tak naprawdę sankcjonowaniem poczynań Putlera. Zamiast śmiechu wartych sankcji i nawoływań do negocjacji trzeba zdecydowanych działań. W tym militarnych. Tak! Był czas, że można było jeszcze powstrzymać tego ruskiego faszystę środkami dyplomatycznymi i gospodarczymi. Z upływem czasu to już przestało wystarczać. Trwa jawna agresja Rosji na inny suwerenny kraj - Ukrainę. Tylko głupec albo ktoś o złej woli powtarza frazesy ruskiej propagandy, że "jeszcze nie wiadomo", że na "separatystów Rosja nie ma wpływu" i tym podobne bzdety. To rosyjskie inwazyjne wojska, ich specnaz, ich najemnicy udając "separatystów" destabilizują wschód Ukrainy, a nie jakieś "zielone ludziki" przebrane w mundurki rybackie ze sklepu wędkarskiego. Największym błędem Zachodu, mediów i blogerów jest sianie relatywizmu i brak (a może celowe) nazywania rzeczy po imieniu. 

Dzisiaj trzeba nam wysłać regularne wojska, ustanowić strefę zakazu lotów nad wschodnią Ukrainą i rozbroić rosyjskich dywersantów. Tylko tak można zapewnić tam pokój. Kto tego nie rozumie jest albo naiwny albo wynika to ze złej woli.

Brak zdecydowanej reakcji na zestrzelenie malezyjskiego samolotu przez Rosję będzie zachętą do jeszcze większych zbrodni Putlera.  

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-3

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"

/G. Orwell

Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1431880

Cały świat śmiał się z niemrawych działań i braku woli walki, którą widać było u żołnierzy. Nawet teraz, wbrew ich woli są posyłani na front donbaski.

Jak to sobie wyobrażasz? Pójdą Polacy, Litwini, może Niemcy i Amerykanie i wywalczą Kijowowi niepodległość? A Majdanowcy w tym czasie co będą robić?

 Powiem Ci szczerze,że osobiscie, czuję się zawiedziona postawą Ukraińców. Przeczytaj mój tekst "Czerwone Rajstopy". Wspominam tam o hotelu dla ukraińskich robotników, zawsze pełnym młodych, zdrowych, silnych ludzi. Wszyscy są z "Galicji". Ostatnio, policja szukała tam bandytów, którzy ograbiają warszawskie sklepy. To nie ten adres, na szczęście.

 Prawda jest taka, MS: naród ukraiński nie identyfikuje się nadto z kijowską władzą i chociaż zal mu Donbasu, to jednak, nie chce ginąć za oligarchów, którzy na jego karku wspięli się po władzę.

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-6
#1431883

a jednocześnie to ten sam świat głosami przywódców i doradców wojskowych doradzał im nie podejmowanie walki. Ja pamiętam słowa Camerona w pierwszych dniach agresji rosyjskiej na Krym.

Prawda jest jednak taka, że Ukraińcy nawet jeśli by chcieli to nie maja czym walczyć. Ukraiński sprzęt wojskowy to jeszcze większy szmelc niż rosyjski. Dlaczego wstrzymujemy się z przekazaniem Ukrainie nowoczesnego wyposażenia? A dlaczego by nie wywalczyć Ukrainie uwolnienia się spod ruskiego buta. Nasz interes jest zbieżny z ukraińskim. Poza tym 30 percent Ukraińcó ma polskie korzenie. Tak naprawdę to są nasi bracia. Ukraińcy to też Słowianie, w przeciwieństwie do Rosjan. Idea zjednoczenia Słowian powinna być zdefiniowana w polskiej racji stanu.

To, że naród Ukraiński jest podzielony wiemy od dawna, ale aktywnych zwolenników Putina wśród rosyjsko języcznej ludności jest mniej niż 10 percent. 

A obawy, że Ukraińcy zaleją Europę? Myślę, że nie. Rumuni i Bułgarzy mieli zalać UE i jakoś tego nie widać. Potrafiliśmy ad hoc wprowadzić przepisy chroniące nasze rynki pracy i budżety socjalne. 

Rosjanie zresztą też już u nas są. Od dawna. Język rosyjski jest często słyszany na ulicy. Ale taka jest ta nasza otwarta UE. I ma taka pozostać. Nie może być jednak zgody na rozmemłanie, relatywizm i lewactwo pod przewodnictwem Niemiec.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"

/G. Orwell

Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1431886

Nienawidzą nas. Co do Słowian, to i Rosjanie nawołują do wspólnoty:)

Żal mi Polaków żyjących na Ukrainie. Gdyby tak można było wymienić się mniejszościami narodowymi...

Uzbrojenie dla Ukrainy można sprzedać. Czy są jakieć zakazy w tym względzie? Embargo nałożyli, jak z wołowiną i wieprzowiną?

Nie pakujmy się MS w wojnę prewencyjną, bo wyjdziemy na tym jak Zabłocki na mydle.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-6
#1431892

A u nas Radosław Sikorski, który próbując oddać suwerenność Polski Niemcom kazał im w przemówieniu wygłoszonym w Berlinie „ … przewodzić reformom”  Europy!

 

Historia uczy, że tzw. „zachowanie pokoju” za cenę utraty suwerenności kończy się wojną.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

kassandra

#1431901

Witaj

 

Poczułem dużą ulgę po twoim wpisie. Bo już zwątpiłem w swój zdrowy rozsądek i możliwości oceny sytuacji.

Z 30 komentarzy tutaj u mnie, 3/4 jest drwiących, kpiących i proputinowskich. WOBEC TAKIEJ TRAGEDII!

Jezus! Co się z ludźmi dzieje? Tracą instynkt samozachowawczy, nie mówiąc o rozumie i uczuciach?

 

Tak, masz 100% rację - to europejscy impotenci, drobni handlarze plus Obama z resetem wyhodowali potwora.

 

Co dalej???????

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1431881

Problem jest o wiele poważniejszy niż nam się może wydawać. Bo ja podobnie jak Ty dochodzę do wniosku, że ludzie generalnie tracą instynkt samozachowawczy. 

Na tym forum (Niepoprawni.pl) dwa dni temu zamieściłem wpis i podałem linki do stron Markel i Hollande, gdzie można było napisać słowa dezaprobaty wobec ich poczynań. Można zobaczyć wpisy tutejszych blogerów, którzy zatracili już instynkt samozachowawczy - notka dla nich okazała się powodem do robienia sobie żartów. Niektórzy nawet pisali po chińsku. Okazało się, że to co robi Merkel i Hollande wobec Putina (zapewniając mu bezkarność) jest dla większości powodem do żartów. To jest tragedia!

Kolejny problem to bagatelizowanie zagrożenia. Jak myślimy? - Że to jest daleko i nas nie dotyczy. Będzie dotyczyło dopiero wtedy, gdy bomby zaczną spadać nam na głowę? Czy jak Putin wystrzeli Iskandery z Królewca i 80% Polaków zginie w pierwszych minutach? 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"

/G. Orwell

Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1431884

Oto co jeszcze widnieje bezpośrednio pod tym twoim komentarzem:

....................................................

"Wstyd"

Pixi i Dixi - 18 Lipiec, 2014 - 16:50

- powiedziała zasmucona Pixi, ta żydobanderowska hołota opanowuje już nawet "niepoprawnych"
- No... czas chyba zmienić norkę. bo tu czosnkiem za bardzo jedzie - dodałam też zrezygnowana.
Zrezygnowane,

...........................................................................

 

Czyste zahipnotyzowanie putynizmem. Nie wątpię, że płatne. Taka praca myszy, bliskich krewnyc innych gryzoni - lemingów.

Mów swoje zdanie o walce na Ukraine, a jesteś , ta żydobanderowska hołota . Cuchniemy czosnkiem, co nie znaczy, że jesteśmy Francuzami, tylko brudnymi żydami.

 

To albo szczyty głupoty, na pograniczu debilizmu, albo całkowita zdrada i praca na usługach Rosji. Masz jakieś inne wytłumaczenia?

 

Pozdrawiam

.

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1431894

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Pixi i Dixi został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Pixi i Dixi

#1431882

To co obecnie dzieje się na Ukrainie to wszystko za wiedzą i pozwoleniem samego-cara putina.. Tak samo było gdy dokonano zamachu na SAMOLOT PREZYDENTA KACZYŃSKIEGO… A car może sobie na to pozwolić bo reszta europy jest słaba i boi się putina.!!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

Marika

#1431890

Za krotcy jestescie, zeby Putina hodowac. Caly swiat sie z was smieje, a do Ruskich z szacunkiem albo strachem.

Tymczasem jak donioslo BBC:

15:29: Ukraine's SBU security service has confiscated recordings of conversations between Ukrainian air traffic control officers and the crew of the doomed airliner, a source in Kiev has told Interfax news agency.

Czyli ukrainska sluzba bezpieczenstwa skonfiskowala nagrania rozmow pomiedzy kontrolerami ukrainskimi a zestrzelonym samolotem.

Ciekawa sprawa, bo samolot 10 razy wczesniej omijal tereny wschodnie a wczoraj przelecial bezposrednio nad rejonami konfliktowymi.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5
#1431896

w jakim celu?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"

/G. Orwell

Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1431902

co podało radio BBC? Czy mógłby to jeszcze ktoś potwierdzić?

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

Szpilka

#1431908

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika spiskowy nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

A lemingi nie maja gugla? Ciemne te nasze lemingi jak tabaka w rogu.

http://www.bbc.com/news/world-us-canada-28360784

Prosze przewinac na 15:29

Odnosnie tego, ze lot byl zmieniony na Zachodzie mowia od rana. Wpiszcie w gugla "Flight MH17 Diverted" to cos wam wyskoczy. Tak sie sklada, ze ten konflikt troche juz trwa i banalnie proste jest sprawdzic jak ten samolot latal wczesniej a jak polecial wczoraj.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-5
#1431910

nie manipuluj i nie wyrywaj fragentów z kontekstu.

Może nie rozumiesz, to ci pomogę:

Proszę bardzo:

http://www.bbc.com/news/world-us-canada-28360784

 

Doniesienie z 15:29:

15:29:

Ukraine's SBU security service has confiscated recordings of conversations between Ukrainian air traffic control officers and the crew of the doomed airliner, a source in Kiev has told Interfax news agency.

 

Czy ty wiesz co to jest source in Kiev????

Czy ty wiesz, co to jest Interfax news agency?  Nie?

To ja ci to po ludzku przetłumaczę końcówkę:

 

Nieokreślone źródło w Kijowie przekazało tą informację rosyjskiej agencji Interfax.

 

To jest dowód, na który się powołujesz???

 

Wstydź się.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1431914

Po pierwsze informacja idzie z BBC.

Po drugie czemu ja mam nie wierzyc interfaxowi? Komu mam wierzyc? niezaleznej? gazecie wyborczej? tvn? Obamie? Ile razy USA klamalo np w sprawie broni biologicznej w Iraku, chemicznej. Kto skorzystal na tym zdarzeniu? Kazdy idiota, a tych jest cale mnostow rzuca sie na Rosje. Obwinia Rosje. Czy Rosja nie ma prawa do obrony? Ja mam sie wstydzic? Przeciez wy wydajecie osady, wy juz wiecie. Jak Sikorski zaraz po Smolensku - on tez wiedzial. ty sie wstydz. Bo to jest banalnie proste do sprawdzenia czy SBU zabralo te tasmy czy nie. Czemu tego nie sprawdzasz tylko negujesz? Jestes zydowskim agentem czy jak? Chcesz to idz sie bij za obame tuska i dolara. Ja mam ich gdzies. I nie mam zamiaru isc sie bic za jakichs banderowcow.

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5
#1431918

Wierz temu, kogo lubisz.

I używaj jak najwięcej zdrowego rozsądku.

Twoja sprawa.

My tu nie misjonarze. Ale Putina nienawidzimy. Jak wszystkich zbrodniarzy

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1431920

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika spiskowy nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Nienawidzicie Putina. Jak powiedzial Niesiolowski "nienawisc zalewa wam mozg"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-6
#1431922

Nie sądzisz, że powoływanie się na Niesiołowskiego, to straszny obciach???

Nie znasz innych, mądrych ludzi, których mógłbyś cytować???

 

Jak nie Niesiołowski, to ruski Interfax....

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1431996

Tak jak mowie.

Co sie do ciebie odezwe dostaje z automatu 4 minusy. ty masz 4 konta, czy 3 ziomali, ktorzy minusuja tam gdzie im pokazesz?

Fajna macie tu zabawe.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-3
#1432054

Ale fajnie!

Ja ci stawiam jeden minusik, a ty dostajesz cztery!

 

Wiesz dlaczego? Bo system gawriona jest ineligentny i tępi głupotę

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1432061

Modlitwa do św. Benedykta z Nursji, patrona Europy

 
Gdy nadszedł koniec dawnego porządku
i nowa ziemia rodziła się w bólu,
stanąłeś, Ojcze, na czasów granicy,
by chronić dobro.
 
Posłuszny mocy Bożego wezwania
i do proroków podobny natchnieniem,
poszedłeś drogą pokory i ładu
Pańskiego Prawa.
 
Dla wielu ludzi spragnionych pokoju
przez własne życie przykładem się stałeś
szukania Boga i Jego miłości
we wszystkich braciach.
 
I dzisiaj także przychodzi nieznane,
a świat jest pełen zamętu i kłamstwa;
za twą przyczyną niech Pan nam ukaże
właściwą ścieżkę.
 
Najświętszej Trójcy niech będzie podzięka
za Benedykta i jego naukę;
niech Europa swą jedność odnajdzie
przez wiarę w Boga. Amen.

 

http://1do10.blogspot.com/2014/07/modlitwa-do-sw-benedykta-z-nursji.html

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"

/G. Orwell

Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1432029

stuk...puk...

 

stuk... stuk...

puk... puk...

czy to brzoza

czy to buk?!

 

Oto jest pytanie?!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1431899