WOJNA ZIMNA, CZY GORĄCA

Obrazek użytkownika jazgdyni
Świat

 

Czy jutro będzie czarne i straszne?

Czy kremlowski tyran chce wojny światowej?

Te pytania muszą się dzisiaj nasuwać wszystkim zaniepokojonym i śledzącym sytuację światową. A w szczególności tym wszystkim, którzy ciągle mają świeżą pamięć Tragedii Smoleńskiej z 10 kwietnia 2010. Jakoś wszystko złe, co się dzieje na świecie, w pewien sposób kręci się wokół Rosji i jej cara – Putina.

Przerażone złotouste tuby tuskowego Systemu, funkcjonariusze propagandy i tzw. " eksperci", różne tam Hypkie i poplecznicy pani generał Anodiny, wiją się w konwulsjach, mówią coś kompletnie odwrotnego, niż po Smoleńsku i jak, wówczas kompletnie nie rozumieją sytuacji.

Mamy do czynienia z następnym etapem: - popełniono międzynarodowy mord na 298 cywilach z różnych krajów. Mord, wg. mnie z pełną premedytacją. Ale dlaczego? By znać odpowiedź też trzeba być pokręconym, obsesyjnym i co najważniejsze, bezkarnym psychopatą, wychowanym w cywilizacji, gdzie życie człowieka jest niczym. W szczególności, jeżeli chodzi o potęgę imperium.

 

 

Memento

 

28 czerwca 1914 roku arcyksiążę Franciszek Ferdynand Habsburg, wraz ze swoją żoną Zofią Chotek znajdował się w Sarajewie, gdzie celebrował swoją rocznicę ślubu.

Nie wiedział, że precyzyjnie sterowani wrogowie, mieli zrealizować plan jego zamordowania.

[...]Do samego Sarajewa para [arcyksiążę z żoną – przyp. jk] przybyła o godz. 10.07. Na dworcu miejskim czekała kolumna sześciu aut, w tym oliwkowoszara sportowa limuzyna marki Gräf & Stift ze składanym dachem dla wizytującej pary. W limuzynie z parą książęcą jechali także: szofer Leopold Lojka, szef straży przybocznej – hrabia Franz Harrach oraz wojskowy gubernator Bośni i Hercegowiny – Oskar Potiorek. Trasa przejazdu była publicznie podana do wiadomości kilka dni wcześniej. W trakcie przejazdu pierwszemu z zamachowców, Muhamedowi Mehmedbašiciowi, nie udało się rozeznać, w którym aucie siedzi arcyksiążę. Kolejny ze spiskowców, Vaso Čubrilović, nie odważył się strzelać, widząc w pojeździe Franciszka jego żonę.

Pierwsza próba zamachu miała miejsce ok. godz. 10.26 przy Moście Ćumurija. Nedeljko Čabrinović rzucił w kierunku auta ręczny granat, ale dzięki refleksowi kierowcy arcyksięcia granat odbił się od płóciennego dachu samochodu i eksplodując, zniszczył jadący następny samochód raniąc pasażerów, policjanta i osoby z tłumu. Para przybyła do sarajewskiego ratusza o godz. 10.30. Dziesięć minut później para opuściła ratusz z zamiarem odwiedzenia rannego w wyniku eksplozji Ericha Merizzi. Samochód z arcyksięciem, zwalniając na zakręcie na wysokości Mostu Łacińskiego, mijał kolejnego spiskowca, Trifko Grabeža, który nie chciał ryzykować postrzału postronnych osób. Drugi ze znajdujących się przypadkowo przy drugim przejeździe arcyksięcia zamachowiec, Gawriło Princip, oddał dwa strzały w kierunku pary arcyksiążęcej. Pierwszy strzał trafił Zofię Chotek w podbrzusze, druga kula przeszyła tchawicę i tętnicę szyjną jej męża. Oboje zginęli (atak G. Principa ok. godz. 10.50). Princip bezskutecznie próbował otruć się cyjankiem, został jednak natychmiast zlinczowany i pojmany przez policję. [1]

 

Czy terroryści biorący udział w morderstwie arcyksięcia i sterujący nimi mocodawcy wiedzieli i zdawali sobie sprawę, że właśnie zapoczątkowali najokrutniejszą w historii świata I Wojnę Światową?

 

Fakty i rozważania techniczne

 

Jestem inżynierem elektronikiem, również dzięki wielokrotnym kursom, dobrze zaznajomionym z norweską firmą Kongsberg. Obeznani z tematem elektroniki teatru wojny znają tą firmę, przodującą na świecie,  a jeśli ktoś nie wie, to wyjaśniam, że dzięki nim latają wszystkie współczesne rakiety, od Tomahawka po Striełę.

Po co ta uwaga? Otóż po to, by wiarygodnie stwierdzić, że wystrzelenie rakiety, najprawdopodobniej z zestawu BUK, to nie kluski z masłem, czy naciśnięcie guzika. To cała skomplikowana procedura. A to z kolei implikuje cały logiczny ciąg rozumowania.

Wiemy już na pewno, na 100% - informacja Departamentu Stanu USA, że malezyjski samolot został zestrzelony pociskiem ziemia – powietrze, gdy leciał, co bardzo ważne, na wysokości 10 000 metrów. Dlatego jest to ważne, bo na takiej wysokości nie da się zestrzelić samolotu z rakiety odpalanej z ramienia, czy tym podobnej przenośnej wyrzutni. Nie – do tego jest potrzebny wysoce specjalistyczny sprzęt, na dodatek bardzo drogi.

Doniesienia tutaj - http://niezalezna.pl/57433-rosyjscy-terrorysci-transportuja-system-obrony-przeciwlotniczej-buk-zobacz-zdjecia-i-film pokazują, że wczoraj silnie opancerzona kolumna pojazdów wraz z systemem rakietowym BUK poruszała się w terenie kontrolowanym przez separatystów.

Czy ten cały ciężki sprzęt, podkreślam – wysoce specjalistyczny (kurs obsługi wyrzutni BUK trwa cały rok), to ukraińscy separatyści, czy może współdziałający militarny, wykwalifikowany personel rosyjski?

Zestaw rakietowy BUK, typu ziemia – powietrze, lub jego odmiany, zasięg 30 – 50 km, pułap 18 000 – 25 000 metrów, w zależności od wersji jest wprawdzie sprzętem całkowicie autonomicznym, to znaczy, mogącym strzelać samodzielnie, jednakże zazwyczaj pracuje pod nadzorem zespołu dowodzenia, gdzie prowadzi się śledzenie i wybór celu i gdzie wydaje się decyzje odpalania rakiet. Świadczy to dobitnie, że pijana, jak zwykle banda ledwie co przeszkolonych terrorystów nie mogła sobie dać rady z zestrzeleniem samolotu na tej wysokości i o tej szybkości, lub, co więcej, zestrzelić go pomyłkowo.

Tezy te niewątpliwie będą podważane wielokrotnie, szczególnie przez Rosjan, którzy w propagandzie nie martwią się logiką i faktami, podobnie, jak to miało miejsce w Smoleńsku.

Problem jedynie w tym, czy świat zechce to kupić. Oczywiście, zwykły człowiek to łyknie bez chwili wątpliwości, jak np. w Polsce poda mu to TVP, TVN, Polsat, czy GW. A nawet, ulubione źródło prorosyjskich, albo anty-ukraińskich internautów Russia Today. Ale czy kupią to, lub milcząco zaakceptują rządy i dowództwa USA, Wielkiej Brytanii, Francji i Chin? (Niemcy świadomie pomijam, jako, że ich przywódca jest manipulowany przez Rosję).

Od ich postawy, od ich tak, czy nie, będzie zależał dalszy ciąg wydarzeń zapoczątkowany demonstracjami na Majdanie w Kijowie, podłą ucieczką byłego prezydenta Janukowycza, aneksją ukraińskiego Krymu przez Rosję, rozpoczęciem wojny hybrydowej na dawnych rubieżach Rzeczypospolitej i wczorajszym zestrzeleniem cywilnego samolotu. Jak widać, Putin próbkuje, w typowym rosyjskim tańcu – małymi kroczkami do przodu, ile tzw. zachód jest w stanie przełknąć, bez wywołania reakcji wymiotnej, czyli retorsji.

Reasumując moje rozważania w tym względzie – nijak nie mogę się zgodzić, że promoskiewscy terroryści ze wschodniej Ukrainy byliby w stanie rozwiązać szereg problemów technicznych i wojskowych by móc zestrzelić ten nieszczęśliwy samolot.

 

No więc, co się stało?

 

Opierając się na moich założeniach jedynymi siłami zdolnymi zestrzelić Boeinga777 były armia ukraińska lub armia rosyjska.

Ukraina nawet miałaby wspaniały motyw – z powodu swojej słabości militarnej, zmusić zachód do znacznie większego zaangażowania się w walki w obronie integralności Ukrainy. Lecz nie podejrzewam ich ani o taką głupotę i taką perfidną, złą wolę. Głupotę dlatego, że dziesiątki kamer satelitarnych i innych, skierowanych na ten zakątek świata, natychmiast by udowodniły, ze rakieta została wystrzelona z ukraińskiego terytorium i przez Ukrainę. Wtedy Ukraina miałaby cały świat przeciwko sobie. To już nie nawet ryzyko, to samobójstwo.

Tak samo Rosja, raczej nie byłaby na tyle bezczelna i nieostrożna, by strzelać ze swojego terytorium. Zresztą po co, jak można broń i rakiety przemieścić przez dziurawą, jak sito ukraińską granicę, co zresztą powyżej podałem w linku, wraz z profesjonalnym personelem i odpalić rakiety z okolic Doniecka – Ukrainy przecież, chociaż we władzy separatystów. Zawsze przecież potem można powiedzieć – to nie my i nie mamy pojęcia, kto to.

 

No dobrze, doszedłem do momentu, że jedyne co mi pasuje, to działanie rosyjskie, pod przykrywką ukraińskich separatystów, czyli klasyczna wojna hybrydowa. Ale dlaczego mieliby to zrobić?

By odpowiedzieć, trzeba się cofnąć wiele lat do tyłu, choćby do wojny gruzińskiej, sześć lat temu w 2008 roku, czy jeszcze dawniej, do wojen czeczeńskich – pierwszej w 1994 i drugiej w 1999. Dodając do tego Tragedię Smoleńską z roku 2010 mamy dosyć szeroki obraz imperialnej, ekspansjonistycznej polityki Kremla, a przede wszystkim Putina.

Jestem przekonany, że ten psychopatyczny kagiebista, znacznie nowocześniejszy i bardziej drapieżny od swoich poprzedników, może nawet na poziomie Dżyngis Chana, postanowił zrealizować ostateczny cel swojego mentora i wzoru, Józefa Stalina i najpierw odbudować Związek Radziecki w swoich najszerszych granicach: - od Kamczatki, do Przemyśla i od Afganistanu i Chin, po biegun północny, a następnie, sprytnie posługując się Niemcami, podporządkować sobie całą Europę.

Krok po kroku Putin posuwa się dalej, przystaje, patrzy na reakcję, czeka...

Jak dotychczas wszystko mu się sprawdziło. Tylko w 2008 roku paskudny polaczek, śp. Prezydent Lech Kaczyński, jak dotychczas jedyny mąż stanu takiego formatu, wart tysiąca Brzezińskich, stanął mu na drodze w Gruzji. Bez niego, Gruzja byłaby już od sześciu lat radziecką republiką.

Już dwa lata później, 10 kwietnia 2010, Prezydent Kaczyński za swoją bezczelność wobec Rosji i Putina zapłacił, wraz z 97 czołowymi przedstawicielami Polski, swoją tragiczną śmiercią.

 

Od listopada 2013 roku, gdy naród ukraiński nie dopuścił do sprzedaży Ukrainy i zawiązania poddańczego paktu z Rosją, Moskwa rozgrywa ukraińskie szachy.

Do chwili obecnej robi, co chce. I się śmieje. Europejskie lewaki i impotenci nawet za mocno nie krzyczą. A te ich sankcje? Śmiechu warte! W USA rządzi najsłabszy w dziejach prezydent, praktycznie kryptokomunista. W swojej idiotycznej naiwności, przeprowadził z Rosją tak zwany Reset, powodując, że ludzie na Kremlu omalże nie umarli ze śmiechu.

Więc Putin sprawdza, krok po kroku, na co jeszcze może sobie pozwolić.

Zestrzelimy cywilny samolot i jaka będzie reakcja. Nie będzie praktycznie żadnej? To za dwa lata opanujemy Estonię i Łotwę. Będzie reakcja, to się zatrzymamy i zaczniemy mącić i mataczyć. Jak przy Smoleńsku.

 

Jutro

 

Na pokładzie malezyjskiego Boeinga prawdopodobnie nie było Amerykanów. Pewnie planowo tak wybrano cel, żeby nie zmuszać Obamy do gwałtownych reakcji.

Jednakże, ci, co zestrzelili samolot, czyli wg. mnie ludzie powiązani z Rosją, zakładają pewne ryzyko. Tak, jak napisałem na samym początku, przy zabójstwie arcyksięcia Ferdynanda, sytuacja może się wymknąć spod kontroli i wybuchnąć światową zawieruchą.

W planach Rosji to dobry scenariusz. Potężne arsenały powoli im się starzeją. Z gospodarką, jak zwykle krucho. Cały naród za Putinem, na każdą wojnę pójdzie, jak w ogień. Europa, jak napisałem – bezsilny impotent. A Ameryka ma daleką drogę i dobrze wie, że 1000 rosyjskich głowic atomowych jest stale i bez przerwy skierowane na Amerykę, od Waszyngtonu po Los Angeles.

 

Może Tusk też chlapnął niedyskretnie, tak jak kiedyś Komorowski mówiąc – "prezydent gdzieś poleci", gdy w Sejmie wspomniał o dzieciach, które pierwszego września mogą nie pójść do szkoły?

 

[1] http://pl.wikipedia.org/wiki/Zamach_w_Sarajewie

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.9 (głosów:14)

Komentarze

...problem w tym, że w tej tragedii nic nie jest jednoznaczne, zawsze trzeba przy takich sprawach rozważyć "podwójne dno"...a co jeśli to były "chłopaki z Langley" ???Po to aby usrael mógł spokojnie przejąc kontrolę na Ukrainie...weź pod uwagę to, że Ruscy jak i Jankesy są perfekcyjnymi planistami jeśli chodzi o operacje fałszywej flagi "false flag"...dlatego ja nie wypowiadam się jednoznacznie kto zestrzelił...czekam na dalsze njusy i co z tego wyniknie ...ja uważam, że ten zestrzelił, kto osiagnie z tego korzyści...póki co będziemy świadkami przerzucań sie odpowiedzialnością za ten niewątpliwy mord na bezbronnych cywilach...pozdrawiam niepoprawnie

ps.ja będe to analizował przez pryzmat tragedii w Smoleńsku, bo myślę, że przestępca zawsze wraca na miejsce zbrodni, a okoliczności i miejsce tragedii malezyjskiego samolotu może i naprowadzi (tak myślę)na zbieżne elementy metodologi doprowadzenia do tych dwóch "katastrof" ..pozdr 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

http://trybeus.blogspot.com/

#1431821

Więc własnie, będziesz analizował przez pryzmat Smoleńska. Tak, jak ja. Więc jednak przyjmujesz, że to najbardziej ruskim pasuje, nie usraelowi.

UWAGA

Gdy Putin tą rozgrywkę przegra, gdy przegra Ukrainę, to go w Rosji wykończą. On to wie i nie ma nic do stracenia.

 

Trzym się

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1431826

...to zbyt proste, aby Putas kazał sprzątnąć...to po kacapsku nielogiczne, zbyt prymitywne, Putin to przebiegły gracz, myślisz, że znowu by wchodził do tej samej wody i ściągał na swoje terytorium ferment ? Ja myślę, że jest to znowu tak jak ze Smoleńskiem ...sprawa międzynarodowa...pamiętaj, że to gra służb,  jeszcze jest mossad, zobacz jak żydki pięknie "przykryły" inwazję na Gaze, świat mówi tylko o malezyjskim samolocie...ja myślę, że ten, który odniesie korzyść niedługo się ujawni...Ukraina to łakomy kąsek, także dla ...chińczyków...no zobaczymy..pozdr

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

http://trybeus.blogspot.com/

#1431837

Kurcze,

jest tu was grupka, która notorycznie zapomina o brzytwie Ockhama.

To nie może być aż tak przekombinowane, jak we Władcy Pierścienia.

 

Albo mogę ciebie przebić - Putin powiedział: - zrobimy to prosto. Wszyscy będą myśleć, że to nie my, bo to jest za proste. Więc pomyślą, że to usrael, bo mają co przykryć. A to będziemy właśnie my, a Tryb nigdy nie pomyśli, bo to dla niego zbyt proste.

Hę?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1431842

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Pixi i Dixi został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Pixi i Dixi

#1431844

Czy wy jesteśnie ciągle na haju? Kriszna? Marycha?

Logika to dla was paranoja?

A usrael to akurat nie paranoja?

 

Może to małe myszki naciskając przypadkowo guziczki i podgryzając kable wystrzeliły rakietę???

 

Że myszy też mogą być proputinowskie////

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1431847

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Pixi i Dixi został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Pixi i Dixi

#1431849

Pewnie, ze mógł wejść - ze sztandarami i orkiestą dętą.

Oj, głupie myszy. Szczury mądrzejsze.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1431853

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika trybeus został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

cyt :"To nie może być aż tak przekombinowane, jak we Władcy Pierścienia."...właśnie Janusz jest... bo Władcą Pierścienia pomimo, że media wskazują jednoznacznie na Putasa, Putas nie jest, Wowa Putu jest na garnuszku innych władców pieścienia...nie bronię tutaj Putasa, bo to pospolity bandzior, ale jak napisałem "pospolity"...co może taki pospolity zrobić, nic...sam napisałeś , że cała broń się mu starzeje, czym będzie wojował, tymi zerdzewiałymi rakietami ???, kogo wyśle na front, nawalone szympansy z wieży smoleńskiej???...pamietaj..."ten to zrobił, który odniesie korzyść"..pozdr 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3

http://trybeus.blogspot.com/

#1431854

Wiem, wiem...

 

Międzynarodowy, ponadpaństwowy, tajny związek masonów i żydów, trzymający za pysk wszystkich światowych przywódców dokonuje nowego podziału świata, zgodnie z nieubłaganą logiką mędrców syjonu.

Dwie wieże w Nowym Jorku, a teraz grom z jasnego nieba w postaci malezyjskiego odrzutowca.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1431866

..... Kurna Olek.... znakomity i mądry komentarz, Januszu.

Trza mieć jajca aby w tym miejscu , teraz.... napisać te słowa.

pozdrawiam

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2
#1431871

Nie muszę się męczyć, bo Ty piszesz tak, jakby pod moje dyktando.

Za mnie.

Myślimy podobnie.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2
#1431840

...cała przyjemność po mojej stronie  :)), pozdrawiam niepoprawnie

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

http://trybeus.blogspot.com/

#1431850

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Pixi i Dixi został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Pixi i Dixi

#1431828

Ja wam dam wiedzący inaczej!

Nooo!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1431831

... te myszki to chyba już w stopniu pułkownika sztabowego :-)))

A umiłowany Genek już wie :

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

[

Straszna tragedia. Nieznani sprawcy zestrzelili malezyjski jumbo-jet z mnóstwem osób na pokładzie w pobliżu terenu konfliktu rosyjsko-ukraińskiego. Zaczęło się na dobre?

Wygląda to na umiędzynarodowienie konfliktu. Sugeruję nawiązać kontakt z Generałem Grudniewskim i szykowac samoobronę polską.

/-/ Eugeniusz Sendecki

ps.

Genek, a co mówi prorok Kurzeja ?

pps.

Myszki, odstawcie Spirytuska :-)))) wysyłam na zachętę 5*, OK?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1431835

Nie wiemy czy nie lecieli Amerykanie, nie odnaleziono jeszcze 20 ciał.

Nie jest powiedziane, że to był pomysł Rosjan, tego nie wiemy.

W każdym razie to sprawka Ukraińców, jeśli to rzeczywiście są separatyści, to Rosja poniesie tego konsekwencje.

To nie Smoleńsk i nasza straszna katastrofa, to inne podejście do tego faktu, różnica ... jest przygnębiające.

Ale to już wina tych od "kupy kamieni"

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Astra - Anna Słupianek

#1431833

Ja tylko przedstawiłem pewien hipotetyczny ciąg logiczny.

 

Jak na razie, nikt merytorycznie nie usiłuje tego zbijać. Co najwyżej przedstawia swoje hipotezy. Lecz niestety, bez żadnego uzasadnienia.

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1431836

Przechwycono rozmowy między prorosyjskimi terrorystami i prawdopodobnie rosyjskimi dowódcami.
To oni zestrzelili - mówią otwarcie.

Pozostaje problem - kim są terroryści, "zielone ludziki"?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1431851

.... witaj Januszu !

Ten szczur KGB- ista, rodem z Leningradu... nic by nie uczynił gdyby nie poplecznicy z tzw./ Wolnej Europy .

Ta potworna tragedia, miała początek,  10 kwietnia 2010 AD w Smoleńsku .

ps.

.... wiesz ?  tak się zastanawiam.... gdzie się pochowały , te niby "niepoprawne" Kurwiszony, które tak jawnie popierały Wowę w jego poczynaniach ?!!

cześć Żeglarzu,

Marek

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2
#1431855

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Pixi i Dixi został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Pixi i Dixi

#1431858

Idzcie sobie robić jaja gdzieś indziej.

Cztery lata temu tak samo rozwadniano Smoleńsk.

 

Won myszy do dziury!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1431863

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Pixi i Dixi nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

- pokiwała smutno główką Dixi, - ale wrócimy! - dorzuciła.
- chodź, lepiej skoczymy na jedynkę, tam jakiś kryptobanderowiec się rozpanoszył - powiedziałam wesoło i pociągnęłam Dixi za ogonek.
Skofundowane i odrzucone,

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-5

Pixi i Dixi

#1431864

Ahoj Marku!

 

Tak jest, to tak zwany "zachód" wyhodował tego potwora.

Euroejscy impotenci plus słabomocny Obama to nic więcej, co bandycie potrzebne.

 

Smutne jest to, że ludzie juz tak sparszywieli, że wobec takiej tragedii jaja sobie robią.

Proputinowskie mendy.

 

Serdeczności

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-5

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1431865

@ Jazgdyni....

.... Januszu, proszę mi pozwolić ?

Dla wszystkich szmat i lokalnych putan,  które tak czekają na Wowę..... kiedy wejdzie na nasze tereny.

To są ci wspaniali czerwonoarmijcy :

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

https://twitter.com/AgaSzypielewicz/status/490223179164835841/photo/1

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

miłej Niedzieli,

Marek

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1432134

Witaj Marku, ranny ptaku

 

Większość tych durnych wspieraczy, tych putinistów, nie zdaje sobie sprawy, ze to kompletnie inna cywilizacja, kompletna dzicz. Więcej zaufania mam do każdego psa, który przecież nie jest człowiekim, niż do ruska.

Ale te durnie, ci pożyteczni idioci nie byli z nimi, nie pracowali z nimi.

Jednak coraz bardziej myśle, że niektórzy to stuprocentowe płatne trolle. Tak głupim Polakiem, za darmo, nie można być.

 

Miłej niedzieli.

W Gdyni pełne słońce, szykuje się kolejny raj plażowy. W nocy jakiś idiota, pewnie po koce, urządził masakrę w Sopocie na Monciaku osobową Hondą. 22 rannych.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1432141

"Jest PEWNE, że PRAWDOPODOBNIE (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) samolot został zestrzelony przez separatystów, jak podają amerykańskie służby wywiadowcze".

Prawda, że piękne?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2
#1431869

Witaj

 

Już przestaną mówić te bzdury. Właśnie Obama oficjalnie stwierdził fakty. A ON WIE!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1431876

Uaktywnił sie tusk.

Dzwonił do Anieli i do Hollande'a.

Ktoś Polskę jeszcze głębiej w bagno wciąga.

Niech on nie występuje w imieniu Polaków.

Przynajmniej w tej sprawie.

Tego prawa się pozbawił 10 kwietnia 2010 roku.

Przy "Smoleńsku" siedział, jak zatruty szczur w norze.

Teraz Kozaka udaje?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1431872

Tusk wie, że ma przerąbane.

Obama również ostrzegł Niemcy przed mieszaniem. Więc sikor i tusk w końcu zamilczą, bo im odebrano głos.

Ktoś jeszcze Korwina powinien kopnąc w jaja (przepraszam Reszko).

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1431878

ale 300 niewinnych istnień ludzkich obciąża sumienia polityków z całego świata.

10 .04.2010 roku był próbą.

Próbą generalną, która wypadła  FAN-TAS-TYCZ-NIE!!!!!!!!!

Można było zabić Prezydenta dużego kraju leżącego w śrdoku Europy?

MOŻNA!!!!

Ku uciesze i radości świata.

Ku piekielnej radości kundli, lemingów i swołoczy wszelkiej zamieszkującej tereny Polski.

Dlatego wszystkie mendy powinny zamilknąć na wieki!

Może przypomnijmy sobie filmik z Okęcia?

"Zrozpaczeni, rozbawieni >>polscy<< politycy w oczekiwaniu na przylot samolotu z trumnami", w których nie wiadomo, co się znajdowało.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2
#1431874

Mnie jest bardzo przykro, po wysłuchaniu przemowy Obamy, że on po 10 kwietnia 2010 roku milczał!

A wiedział zapewne wtedy, tak dużo, jak teraz.

Ale wtedy dureń resetował i był jeszcze kumplem z putinem.

Teraz już być nie może....

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1431879

Słuchałam jego konferencji.

O Putinie mówi "kremlowski jastrząb".

Czy to nie jest dziwne?

Ktoś mu to kazał powiedzieć.

Kto?

Skąd ta nagła odwaga i zdecydowanie w słowach?

Skąd taka pewność siebie?

Wręcz buta.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#1431885