Piąty rozbiór Polski PO-stępuje

Obrazek użytkownika Arpad77
Kraj

Ledwie kilkanaście dni temu aferalno-liberalna klika rządząca wyjątkowo szybko i bez jednego wystrzału (nie licząc strzałów do stoczniowców) oddało Stocznię Gdańską jakiejś paramafijnej zagranicznej przybudówce, rzekomo z Kuwejtu i Kataru. Faktycznie trzeba mieć katar, ale mózgu, żeby nie wiedzieć, że poprzez sieć spółek-matek (Sapiens Intl. Corp., Emblaze Ltd.) w tym antypodatkowym wysięgniku ulokowanym na Antylach Holenderskich za sznurki pociąga grupa ciemnych typów izraelskich służb specjalnych. Czołowe „Tuskawki” prawdę o United International Trust przed Polakami skrzętnie ukrywają, tak samo jak wszystko co może zaszkodzić sowicie opłaconym, zleconym wysokim słupkom poparcia (wahającego się PO-między 78 a 114 procent, w zależności od służalczości ośrodka pseudosondażowego).
Nie przebrzmiały (i długo nie przebrzmieją, bo właściwa, świadoma część narodu na to nie pozwoli) echa tej rabunkowej wyprzedaży, a władza eurokołchozofilów strzeliła sobie kolejnego patriotycznego samobója. Mianowicie, w najnowszym spocie wyborczym „cudownie” zginęło dobre kilkaset kilometrów kwadratowych kraju. Teren ze Świnoujściem, Policami i częścią Szczecina oddano na mapie Niemcom. Cóż to jest? Nowe linie Curzona, drugie Trianon czy - co najbardziej prawdopodobne, mając na uwadze kompleksowe rujnowanie kraju - piąty rozbiór Polski? (Dla nowicjuszy i innych nieświadomych: czwarty rozbiór rozpoczął się we wrześniu 1939 r.) Obiecywana druga Irlandia jest coraz bliżej, przynajmniej pod względem powierzchni państwa.
Od paru tygodni naczelnym motywem platformerskiej kampanii jest Polska usłana podniesionymi w górę biało-czerwonymi rękami, mającymi zachęcać do gorliwego głosowania na jedynie słusznych polskojęzycznych obrońców niemieckich interesów na terenie naszego kraju. De facto bardziej to przypomina gest kapitulacji tonącego, znikającego w wodnej kipieli. Jak tak dalej pójdzie, to łapy te będą symbolizować kolejno przesuwane na wschód słupki graniczne, wraz z postępującym rozbiorem. Czekamy zatem na kolejną wersję granic Polski i podpowiadamy judeo-germanoliberałom: dla zachowania symetrii zacznijcie też przycinać wschodnie rubieże na korzyść państw ruskich, może tak od razu za jednym zamachem oprzyjcie się o brzeg Wisły?

Arpad77

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

potrzebny

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#21151