Treści z tagiem: przestępczość

Obrazek użytkownika Gallus Anonymus
Świat

We wrześniu odbędą się wybory do Bundestagu. W kilku landach rozpoczęto właśnie kampanię wyborczą. We wtorek odbyła się obława na klan kurdyjsko-libański Al-Zein w landzie Północna Nadrenia-Westfalia, w Berlinie w nielegalnym kasynie gry w hotelu Panorama i w Hamburgu w półświatku z powodu nielegalnej prostytucji.

Arabskie klany w...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:11)
Obrazek użytkownika wawel24
Kraj

 

W sieci, a propos ataku na Adamowicza trwa "dyskusja", która wskazuje na ciężkie problemy dyskutujących z sobą, gdzie incydent z psychicznym (takie są relacje współwięźniów), autorem 4 napadów na banki miesza się do polityki.

Kryminalne, obyczajowe i psychiatryczne wydarzenie jest wiązane z czym się da, z tym, co komu w duszy...

3.15
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.2 (głosów:10)
Obrazek użytkownika gorylisko
Świat

Następny obrazek bezradności nimieckich organów sprawiedliwości... czyli wystarczy wejść do sklepu pomachać nożem i...cacy... pod warunkiem, ze jest się "uchodzcą" Te wydarzenia maja tendencję wzrostową... czyli ile ludzi bedzie musiało zginąć aby zaczęto działać z cała stanowczością... jaką naród niemiecki traktował ludzi w czasach drugiej...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)
Obrazek użytkownika Marcin B. Brixen
Humor i satyra

Ten dzień zaczął się dramatycznie, a wszystko z tego powodu, że pierwsza a miała lekcje na nieco późniejszą godzinę. Przed lekcjami Łukaszek, Gruby Maciek i okularnik rozłożyli się na murku w kącie koło pawilonów handlowych i spisywali z zapałem jedne od drugiego zadania domowe. Nagle okularnik podniósł głowę i zawołał:
- Czwartek, uważaj...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Marcin B. Brixen
Humor i satyra

Kubiakowi, który było kolegą z pracy taty Łukaszka, przytrafiła się wyjątkowo niefortunna przygoda. Ktoś przejechał mu samochodem po stopie. Stopę włożono mu w gips i w związku z tym poprosił tatę Łukaszka, aby ten podwiózł go na policję celem złożenia zeznań.
- Czy to coś da... - mruczał tata Łukaszka kiedy wiózł Kubiaka na policję....

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Don Basil
Idee

Czy mamy prawo do obrony? Otóż nie. W naszym pięknym kraju obowiązuje system prawny który odpowiedzialność za prawidłową ocenę zamierzeń napastnika zrzuca na ofiarę. I tak np dziadek, który zasztyletował bandytę, który wybił szybę w jego domu i próbował się tam dostać, będzie odpowiadał za morderstwo. Bo przecież bandyta się tylko włamywał. Nie...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Aż strach klikać! Mus wieszać zdjęcie prezydenta i jego małżonki też! Antykomor dostał po kulach gorzej niż chłopcy z Pruszkowa!
Czas, pora przestawić się z blogera na gangstera!
Bo jak nie!, to wpadną w kominiarkach o 6.00!, albo nawet cofną sobie zegarki! Z bronią długą, wywala drzwi, zdemolują chałupę!
Zarekwirują komputer...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Marcin B. Brixen
Humor i satyra

Bardzo przykra przygoda spotkała tatę Łukaszka. Wybrał się samochodem do Pawełkowic i tam... No nie ma co rozwlekać zdań. Ktoś usiłował mu jego auto ukraść.
Oczywiście, da taty Łukaszka był to szok. Jak chyba dla każdego, kto z jakąś działalnością przestępczą jest zaznajomiony poprzez media, a zetknięcie się z nią twarz w twarz rodzi...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Blog

Dzisiaj w radiownet o przestępczości transgranicznej.

Zapraszam!

http://www.radiownet.pl/#/publ...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Czy firma Donald "Ostatnia POsługa" znów zdaje kolejny egzamin!? Egzamin z ostatecznego wyciszenia jednego z groznych krytyków!?
"Samobójstwo"!
Kolejny twardziel, tym razem strzela sobie w głowę w ustronnym miejscu, w garażu!
Gdyby gen. Petelicki zadarł, zdradził IRA lub RealIRA to tak by go znaleziono- z przestrzeloną głową...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika KP
Kraj

Jeszcze jedna lektura, którą polecam na dziś. Krótki, ale moim zdaniem absolutnie wstrząsający wywiad byłego gliny dla portalu fronda.

http://www.fronda.pl/news/czyt...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Blog

PiS chce nowelizacji kk w kierunku przywrócenia kary śmierci. JK powiedział na konferencji prasowej, że kary, jakie orzeka się nawet za zabójstwo nie odstraszają przestępcy.

JK wybrał dobrą chwilę na prezentacje tego projektu, którego szanse realizacji są (na razie) znikome. Kaczyński mówi głośno to, o czym...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Arpad77
Kraj

Choć wiem, że teraz zadumy nad naszymi bliskimi Zmarłymi czas, ale tenże czas nie stoi w miejscu i nihilistyczny dorobek „polskiego” ateolewactwa rośnie niczym liczebność ziemskiej populacji. Dni 1 i 2 listopada same w sobie mogą dostarczyć kolejnych ekscesów, dlatego odkładam to do następnego odcinka. Tymczasem zapraszam na drugi odcinek...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Arpad77
Kraj

Zapraszam na pierwszy odcinek zwiastowanego wczoraj cyklu „SPOłeczna KrOnika Kryminalna”.

1) 13 października 2011

Duża profanacja grobów nr 1 w minionym tygodniu.

„Ok. 50 grobów na cmentarzu komunalnym w Legnicy zniszczyli w czwartek wandale. Policja szuka sprawców.
Jak poinformował PAP w czwartek Sławomir Masojć,...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Arpad77
Kraj

Skrót tytułowy używany odtąd: SPOKO – SPOłeczna KrOnika kryminalna

9 października 2011 to bardzo smutny dzień dla polskiej demokracji. W roku beatyfikacji jedynego w dziejach Papieża Polaka na sejmowe salony awansowało 40 typów popierających ruch gumowej pały i świńskiego ryja. Wprowadziła ich tam prawie półtoramilionowa horda lewaków,...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Mieszczuch7
Blog

Czterech rannych, trzy eksplozje w ciągu trzech tygodni w Krakowie... Czarna seria! Ta sama pora - około godziny 9-tej rano. Ten sam rejon miasta. Eksplozje nie zabijają, tylko ranią. Zastraszają, przerażają. Domowej roboty ładunki wybuchowe podkładane są pod domami czy garażami wybranych osób, prowadzących jakąś działalność gospodarczą....

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Roman Kowalczyk
Kraj

Pod rządami Donalda Tuska maleje liczba policjantów. Zamykane są posterunki policji. Jak doniosła 24.06 gazeta „Fakt” od stycznia do marca 2011 r. zlikwidowano 49 posterunków (jeszcze w końcu ubiegłego roku było ich 790). W ten sposób, wbrew urzędniczemu optymizmowi przedstawicieli Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, zmniejszyło się bezpieczeństwo...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Marcin B. Brixen
Humor i satyra

Piąta a siedziała grzecznie w ławkach i skrobała w zeszytach wiadomości z zakresu języka polskiego. Ich wychowawczyni otwierała przed nimi cudowny świat poezji. Niestety, w połowie lekcji zaczęło coś wyć.
- Znowu napad na ajencję obok - rzekła apatycznie dziewczynka, która zawsze odzywała się jako pierwsza.
- Nie, to gdzieś w szkole...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Marcin B. Brixen
Humor i satyra

Łukaszek wraz ze swoim tatą wracali z zaułków osiedla i weszli do bloku. To znaczy: zamierzali wejść, bo przed wejściem stało kilku panów w garniturach.
- Panowie wchodzą, czy wychodzą? - zapytał lekko poirytowany tata Łukaszka po kilku bezowocnych próbach przebicia się do drzwi.
- Przepuśćcie ich - rozległ się znajomy głos. Panowie...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika DariuszBojda
Kraj

Poniżej publikuję treść mojego komentarza do "prawomocnego zakończenia" sprawy gdańskiej artystki od siedmiu boleści, który to komentarz jakoś się "nie wyświetla" na portalu "Wirtualnej Polski", gdzie znajduje się macierzysty dla niego artykuł... :)

Publiczne prezentowanie treści 'nieprzyzwoitych", to art. 141 kodeksu wykroczeń....

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Budyń78
Kraj
"Najwyższy Czas!" opisuje sprawę reżysera Grzegorza Brauna, która dotąd zaistniała zdaje się tylko na kilku blogach i paru forach, jak to bywa z najciekawszymi sprawami w tym kraju.
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Marcin B. Brixen
Humor i satyra

Rodzice Łukaszka jechali późnym wieczorem przez miasto swoim samochodem. Wracali z imienin. Prowadziła mama Łukaszka, bo tata Łukaszka poważnie nadużył alkoholu.
- Nie trzęś tak, błagam - jęczał tata Łukaszka.
- Po zimie zawsze są dziury w jezdni - odparła bezlitośnie mama Łukaszka i prowadziła koła auta po największych ubytkach....

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

- " Tylko ludzie kochający maja prawo rzadzić" -

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Marcin B. Brixen
Humor i satyra

Cały świat kręcił się zajęty swoimi sprawami, a pani Sitko ponownie ruszyła walczyć ze śniegiem. Był środek dnia gdy doszło do strasznego wydarzenia. Pani Sitko z pasją wywijała szuflą i w ogóle nie zwracała uwagi na otoczenie. Była więc kompletnie zaskoczona gdy ktoś znienacka popchnął ją od tyłu i przewrócił na zaśnieżony trawnik. Łopata...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (1 głos)
Obrazek użytkownika wiki3

Ostatnio miałem okazję porozmawiać z nauczycielką z pewnego powiatu z Warmii i Mazur.
Muszę przyznać, że rozmowa nie napawała mnie optymizmem.
Rozmawialiśmy o gimnazjum i problemach związanych ze szkołami molochami, a jest ciekawie!
W tymże powiatowym miasteczku policja zagląda każdego dnia przynajmniej trzy razy dziennie, do tej...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika piotr.wolejko
Świat

Wojna prowadzona przez meksykański rząd z narkogangsterami oraz walki pomiędzy kartelami narkotykowymi zatacza coraz szersze kręgi. Fala przemocy przetaczająca się Meksyk zbiera swoje żniwo.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika tosz
Kraj

W tej historii jest wszystko czego potrzeba do nakręcenia dobrego filmu akcji – duże pieniądze, mocne oskarżenia i ginące dowody. Jest także dziwne zachowanie prokuratury.
Jan Osuch jest właścicielem sklepów i dwóch klubów nocnych. Swoich interesów się nie wstydzi, dlatego zezwala na ujawnienie swego nazwiska.

– Prowadzę...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika piotr.wolejko
Świat

Może niektórzy pamiętają film Krąg, w którym po obejrzeniu taśmy wideo dzwonił telefon, a nieszczęśliwemu odbiorcy pozostało siedem dni życia. To była tylko rzeczywistość filmowa. Trochę inaczej, bo przy wykorzystaniu radia, "zabawiają się" z policjantami w Meksyku narkotykowi gangsterzy.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika piotr.wolejko
Świat

Kiedy prezydent Meksyku Felipe Calderon wysyłał żołnierzy do walki z kartelami narkotykowymi nie spodziewał się chyba, że rozpoczęta wojna będzie tak brutalna, a po dwóch latach pozostanie nierozstrzygnięta. Skupienie uwagi na zwalczaniu narkobiznesu sprawiło, że Meksyk trzęsie w posadach.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika DoktorNo
Świat

Takie coś znowu wyguglałem:

0
Brak głosów

Strony