Nie-łże-sondaż: PiS górą

Obrazek użytkownika Arpad77
Kraj

1 kwietnia definitywnie minął. Dlatego bez cienia podejrzeń o wolne żarty miło mi podzielić się jedną umiarkowanie pozytywną, acz dla łże-elit niewiarygodną informacją. Oto na interii, w domyśle przeznaczonej w dużej mierze dla MWzDM (Młodych "Wykształconych" [w ich mniemaniu] z "Dużych" [w ich migracyjnej uzurpacji] Miast) trwa sondaż preferencji politycznch.
PiS bije na głowę platformerskich cyngli o całe 10 punktów procentowych. Próba reprezentatywna: ponad 108 tys. głosów (stan na popołudnie 3 kwietnia 2011), źródło: www.interia.pl.

To obnaża ustawiczne kłamstwa "sondaży" zamawianych w "profesjonalnych ośrodkach". Lewitacja i samouwielbienie PO-wskich bufonów mają być karmione przez z góry opłacone łże-sondaże, nad których odpowiednim opracowaniem pieczę sprawują swoi kolesie z komuszymi rodowodami. W PO-litycznych fabrykach iluzji niezmiennie "reprezentatywną" próbą jest ledwie 1000 osób (co teoretycznie stoi w zgodzie ze statystycznymi wuarunkowaniami planowania eksperymentu przy założonym błędzie).

Czymże jest 1 tys. odpowiedzi w porównaniu z ponad 100 tys.? W kontekście jakości wnioskowania statystycznego różnica jest przepastna: wynik jest bliższy ogólnemu rysowi preferencji o cały jeden rząd wielkości. Czyli jeśli we łże-sondażach dopuszczalny błąd wynosi 3%, to w wyżej cytowanym sondażu ze 100-krotnie większej próby dokładność jest 10 razy lepsza, dając błąd około 0,3%.

Na granicy pewności można stwierdzić, że wynik z interii nie jest manipulacją "ciemnogrodu" z PiSu. Naiwni PO-salonowcy mogliby spiskować (tak najwygodniej), że kilku "pionków" notorycznie nabija sondę po kilkasetkroć kasując cookies, uprawiając ten proceder z wielu różnych adresów IP. Jeśli tak twierdzą, to tak trzymać - prawda wymyka im się spod medialnej kontroli (mój wkład w sondę: 1, słownie: jeden głos). Mimo to nie popadajmy w zachwyt bo niebezpiecznie rośnie poparcie dla czerwonych, czyniąc zasiew pod probolszewicki alians PO-SLD. Ale jednak poza dyskusją jest fakt, że wiosenne jaskółki wybudzenia z TVN/GWno-wskiego łże-otępienia są coraz liczniejsze, aż wreszcie prawda zwycięży!

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Trzeba podjąć akcję odsłaniania byłych funkcjonariuszy, którzy chowają się za głupawo uśmiechniętą, ale młodą gębą Napieralskiego.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#149079

Tak, tak, tak. W prawie każdym komentarzu o tym piszę, że należy nagłaśniać życiorysy działaczy SLD. Ci, którzy na nich gosują, ale głosowali na nich od lat - i na to nie ma rady - albo nie wiedzą, co reprezentuje SLD i kto za nim stoi. Odgrzewane kotlety byłego premiera Millera czy też nieskazitelnego autorytetu p.Siwca to najlepszy wskaźnik tego, z którego kierunku bije źródło SLD. Piszmy o tym, bo inaczej nic się nie zmieni. Czy ludzie nie widzą, że PO,SLD,PSL,PJN,Palikot to wszystko jedna drużyna która gra do jednej bramki? Ta bramka nazywa się 'własna kieszeń'.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#149087

iż koalicja PO-SLD (a co za tym idzie - kompletna dewastacja Polski) jest, niestety, bardzo prawdopodobna.
PiS mógłby najwyżej pokombinować z PJNem, który przy dobrych wiatrach ledwie przekroczy próg wyborczy.
Ludzie Kurwina na pewno dostaną trochę głosów, ale oni są tak bardzo przekonani, iż źródłem jedynej, nieomylnej, najprawdziwszej prawdy i boskości za razem jest jedynie ich wódz, że żadnej koalicji na pewno nie będą chcieli.
Prof. Jerzy Robert Nowak mówił ostatnio w marysinych "niedokończonych" o potrzebie zjednoczenia prawicy. Sam jednak przyznał że to bardzo trudne.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#149092

To ze PiS ma sporą przewagę wszyscy wiemy. Dużo się pozmieniało. Nawet czytając komentarze pod notkami na temat PiS widać ze jest dobrze ( dodatkowo należy wziąć pod uwage skrupulatną selekcje ktora jest tam prowadzona ). Problem tkwi w tym ze trzeba koniecznie zdobyc 3/4 glosow. No i te 2 dniowe wybory... . Wszyscy wiemy o co chodzi.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#149090

jeśli ten pomysł przejdzie, to najlepiej będzie po prostu pójść na wybory w drugim dniu.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#149093

nigdy dość przyzwoitości i honoru

Masz całkowitą rację,trzeba nie tylko przypominać życiorysy działaczy SLD, ale też przypominać ,że ciągle nie odcięli się od starego betonu PZPR i bronią tych starych komuchów z Bierutem włącznie ,żadnej krytyki ze strony SLD w stosunku do Kiszczaka,spawacza i innych ludzi''honoru''.Krytykują tylko PiS a te kreatury ze Zwolińską i starym Michnikiem co opozycję zwalczał pobierają sowite świadczenia z pieniędzy wypracowanych przez ich ofiary.SLD jest zakłamaną organizacja partyjną która bierze na swoja działalność pieniądze wypracowane między innymi przez szykanowanych patriotów.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

nigdy dość przyzwoitości i honoru

#149097

Czy możesz podać dokładny adres? Widać Interia tak się przestraszyła, że gdzieś głęboko zakopała ten sondaż...
Berger

www.wydawnictwoeNka.cba.pl

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Berger

#149101

http://fakty.interia.pl/raport/wybory-parlamentarne-2011

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#149112

Dzięki za adres : -)
Berger

www.wydawnictwoeNka.cba.pl

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Berger

#149246

była łaskawa napisać : .....Martwi ilość głosów deklarowanych na SLD. Proszę, bo wykraczesz :-))) Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#149106

Nie ma co się egzajtować. Na prawdziwych wyborach zagłosują również Młodzi i Starzy Wykształceni i Ciemniaki z Małych i Dużych Miast

PO będzie górą. Obym się mylił

Kazek

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Kazek

#149153