ZTM, ceny biletów i nagłe 'olśnienie'

Obrazek użytkownika reign_77
Kraj

Na FB powstała grupa 'STOP podwyższaniu cen biletów komunikacji miejskiej w Warszawie'. Cóż.. widać założyciel jest mocno niedoinformowany

Jakiś czas temu Hanna Gronkiewicz powiedziała, że podwyższy ceny biletów i cena będzie sukcesywnie rosła do 2014 roku. A tutaj co? 'Podnoszą mi znowu ceny, nie zgadzam się..' A kogo to obchodzi? Proces rabowania Polaków trwa. To, że mieszkańcy Warszawy byli murem za PO, nie oznacza, że partia ich oszczędzi. O nie! Lemingi oraz postępowcy odczują po kieszeni swoją partię miłości. Mamy demokrację, więc decyzja prezydenta Warszawy jest 'wolą ludu'.

Poza tym powiedzcie mi - naprawdę sądzicie, że przejmują się opinią mieszkańców? Ci, którzy pozwolili na niedziałającą klimatyzację, czy nawet i włączone ogrzewanie (sic!), gdy upały wynosiły ponad 40 stopni?

A co z fanpejżem? Polecam założycielowi oraz wszystkim 'lubiącym to' od teraz dokładniej czytać informacje (ale nie z GWna czy Tusk Vision Network). Sprawa jest dosyć stara. Nie rozumiem skąd to oburzenie. Na przyszłość na nich nie głosujcie i nie dajcie się pięknym słówkom.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

prof Rycho: A co tam Pania Hakę Warszawiak obchodzi ..przecież nie dość ,żę klimatyzacji nie ma, to efektywny czas przejazdu, ZWIEKSZA sie coraz bardziej .Nalezy zatem zawiadomić UOK i...prokurature za działania Ratusza na szkode mieszkańcow! Pani Haka w d...ma mieszkańców ,dba o swoich ,czesto obcych, wyznaczając obfite nagrody. Nepotyzm kwitnie ,a ze sama ma 26 tys miesiecznie to niedziwota . Potem dziwi sie w mediach ,ze jak ją ludzie widza to ...BUCZĄ! Zasługuje na wiecej niz buczenie...ale do czasu.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

prof Rycho

#286308