maszerujemy po nasze media!

Obrazek użytkownika reign_77
Kraj

ABW i wyrok skazujący za stronę antyrządową, TVP jako tuba propagandowa kolejnych rządów, 'dziennikarz' dostający 60 tys miesięcznie tylko za prowadzenie programu w PAŃSTWOWEJ stacji TV, próby cenzurowania internetu, marginalizacja katolików.. DOSYĆ!

29. września, a więc za dwa tygodnie odbędzie się w Warszawie marsz 'Obudź się Polsko' organizowany przez Kluby GP. Wezmą w nich udział m. in. NSZZ "Solidarność", Rodzina Radia Maryja i Kluby Gazety Polskiej.

Mimo, iż jest to w większości środowisko związane z konkretnym radiem, konkretną TV, konkretną gazetą i konkretną partią - ja tam będę. Dlaczego?

- (nie)zawisłość sądów:

- dyskryminacja TV TRWAM. Nie oglądam jej (w ogóle TV nie oglądam), ale jeśli ktoś chce - ma do tego prawo. Czemu się ją dyskryminuje oraz jej duże rzesze widzów? Prędzej TVN zbankrutuje (jak pokazują ostatnie notowania giełdowe) niż nie wytrwa TRWAM.

- eugenika w prawie Polskim - możliwość zabicia nienarodzonego tylko dlatego, że nie urodzi się zdrowe

- lewacka propaganda w mediach

- kolosalne wypłaty dla właściwie nic nie robiących w TV publicznej (vide 'lisek' czy pogodynki za 20 tys/miesięcznie)

- stronniczość dziennikarska i - o zgrozo - nierzetelność. Osobiście uważam, że propaganda w wykonaniu 'dziennikarzy' za PRL wyglądała bardziej profesjonalnie (mniej błędów gramatycznych i składniowych, lepszej jakości reportaże) niż w IIIRP

- skazanie twórcy AntyKomor.pl. Nie słyszałem, aby ktokolwiek próbował sądzić twórcę spieprzajdziadu.com szydzącego z poprzedniego prezydenta, polityków za 'dożynanie watahy', czy 'jaki prezydent taki zamach'.

- zadłużanie państwa

- dążenie do utraty suwerenności Polski na rzecz UE

- nepotyzm w całym kraju

- ogólny rozkład państwa

- uzależnienie od Rosji

Plan protestu:

  • 11.30 – zbieramy się na pl. Powstańców Warszawy (centrum Warszawy) pod budynkiem Telewizji Polskiej z pikietą w której wezwiemy dziennikarzy do uczestnictwa w marszu i rzetelnej relacji połączonej z transmisją telewizyjną oraz poświęcenia odpowiedniej uwagi w telewizji publicznej dla wydarzenia jakim będzie marsz. (Równolegle – w odległości ok 10 min drogi pieszo – na pl. Trzech Krzyży trwa koncert)
  • 12.40 przechodzimy z pl. Powstańców Warszawy na pl. Trzech Krzyży
  • 13.00 Msza św. na pl. Trzech Krzyży.
  • Po mszy ok. godz. 15 – Marsz z pl. Trzech Krzyży na Krakowskie Przedmieście – Pl. Zamkowy.
  • Po marszu powrót na pl. Powstańców Warszawy – rozbicie miasta namiotowego i całodobowa pikieta transmitowana “na żywo” do Internetu. W trakcie pikiety – debaty i spotkania poświęcone diagnozie stanu państwa polskiego oraz Hyde park pod hasłem: “co robić”.
Brak głosów

Komentarze

... skorzystają z zaproszenia? Mam przeczucie, że jednak nie skorzystają w obawie, że utracą pracę. Ich "kręgosłup moralny" jest tak słaby, że za mamonę będą gotowi (jak to mają w zwyczaju) manipulować obrazem i dźwiękiem, aby w wieczornych wiadomościach pokazać nieprawdziwy obraz tej manifestacji. Tak było przecież 11 listopada w minionym roku i z wieloma innymi przekazami protestów.  

Pozdrawiam, Satyr

______________________________________ 

"I złe to czasy, gdy prawda i sprawiedliwość nabiera wody w usta"

(ks.J.Popiełuszko)

Vote up!
0
Vote down!
0
#290531