Polskie multikulti, czyli napad Cyganów w biały dzień

Obrazek użytkownika Lotna
Kraj

Jeśli Polacy są suwerenami (a rzekomo są) - to dlaczego nie mają prawa do samoobrony, zamiast zdawać się na powolne i niechętne reakcje Policji?

 

Jak podaje Sądeczanin z dnia 31 sierpnia 2014 roku,

  „W sobotę, ok. godz. 16.30, przejeżdżający przez Maszkowice, z Jazowska w kierunku Łącka, drogą wojewódzką orszak weselny zaatakowali Romowie z pobliskiej osady. Do zatrzymania kolumny weselnej Cyganie użyli m.in. dziecka, które położyło się na jezdni. Romowie domagali się wódki i placków weselnych, a skończyło się na biciu, pluciu, wyzwiskach, ciskaniu kamieniami i kopaniu samochodów gości weselnych.

 

 To nie była tradycyjna brama weselna, jakie się nowożeńcom stawia na Sądecczyźnie. Nerwowa dyskusja z Romami szybko zamieniła się w szarpaniną. Z osady nadbiegło kilkudziesięciu Cyganów, w tym kobiety i dzieci. Pobity został m.in. ojciec pana młodego, młodzi też oberwali.
Zaalarmowano policję, wzywano pomoc. Na miejsce zdarzenia najszybciej przybyła czwórka postawnych ochroniarzy z agencji VIP w Łącku.

Przy użyciu gazu łzawiącego i paralizatorów spacyfikowali najbardziej agresywnych Romów.

Gdy było już po wszystkim, nadjechało dwóch policjantów ze Starego Sącza.

W trakcie zajścia, które wg świadków trwało ok. 10 minut, na drodze wojewódzkiej utworzył się wielokilometrowy korek z obu stron. Kierowcy z tyłu trąbili, bo nie wiedzieli, że w środku trwa regularna bitwa gości weselnych z Romami.

**

Wśród gości weselnych był wysoki urzędnik Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu (nazwisko do wiadomości redakcji). Oto jego relacja:

- Państwo młodzi pojechali przodem, ja jechałem w kolumnie za samochodem gospodarza wesela. Na poboczu drogi siedział na plastikowym krzesełku dorosły Cygan w otoczeniu dzieci. Gdy przejeżdżaliśmy - wybiegł na środek drogi i zatrzymał samochód ojca pana młodego, a dziecko romskie położyło się na jezdni pod kołami samochodu, tak, że nie można było ruszyć do przodu. Cygan napierał się wódki. Gospodarz dałby mu flaszkę, ale ten chciał, żeby otworzył bagażnik, a w bagażniku były prezenty ślubne. Wywiązała się sprzeczka, w pewnym momencie gwizd i kto żyw ruszył z osady. Była ich ze setka, w tym kobiety, dzieci. Doskoczyli do nas. Zaczęli kopać samochody, pluć, wyzywać, moje auto też uszkodzili. Z naszej strony wybiegło paru młodszych mężczyzn i próbowało ich uspokoić, ale kto się będzie bił z Cyganami, wszyscy w garniturach, pod krawatem…
Zaczęliśmy dzwonić na policję, ja też zadzwoniłem. Uratowali nas ochroniarze z Łącka, bo doszłoby do masakry. To była dzicz, im już nie chodziło o wódkę, tylko żeby się na nas wyżyć. Brakuje mi słów, ja takiej agresji w życiu nie widziałem. Policjanci przyjechali po pół godziny, to im powiedziałem, że mogą sobie wracać, bo są już niepotrzebni. Mam w nosie
(nasz rozmówca  użył  mocniejszego słowa) taką policję, która nas nie broni...

Co ciekawe, nasz rozmówca niedawno brał udział w naradzie poświeconej problemom społeczności romskiej w powiecie nowosądeckim. Najwięcej dyskutowano o Maszkowicach. Mówi, że po sobotnim zdarzeniu, oczy mu się szeroko otworzyły i tak dalej być nie może.

- Oni by nas pozabijali, gdyby mogli – uważa.

A jak się udało przyjęcie weselne w Kamienicy? – pytamy.

- A jak się mogło udać skoro gospodarz wesela pobity, pan młody opuchnięty, pani młoda w potarganej sukience, bo młodzi niepotrzebnie się wrócili, jak zobaczyli co się dzieje z tyłu i do nich Cyganie też doskoczyli. Dziewczyna płakała na swoim weselu: „Mam dosyć wszystkiego, a tak się cieszyłam…”.

Nasz rozmówca zamierza w poniedziałek złożyć na policji oficjalne zawiadomienie o zdarzeniu. Nie on jeden. Jest film z atakiem Romów na orszak weselny, nagrany telefonem komórkowym . Wszyscy żałują, że kamerzysta pojechał wcześniej do domu weselnego, bo byłoby profesjonalne nagranie.

**
Relacja młodej dziewczyny, uczestniczki feralnego wesela (nazwisko do wiadomości redakcji):

- Jak to na weselu, jechaliśmy za parą młodych z kościoła do domu weselnego. W Maszkowicach stary Cygan siedział na środku drogi na krzesełku. Zatrzymał samochód rodziców pani młodej. Domagał się alkoholu, placków, papierosów. Gospodarz nie chciał otworzyć bagażnika. Bał się, bo tam co tydzień zdarzają się takie ekscesy. W zeszłym tygodniu, na innym weselu, otworzono bagażnik i Cyganie rozkradli wszystko, co było w środku. Zaczęła się szarpanina przy bagażniku i w pewnym momencie nadbiegła reszta Cyganów. Było ich mnóstwo, kobiety, dzieci. Zaczęli do nas doskakiwać, szarpać, bić, pluć, ciskali kamieniami, wyzywali od najgorszych. Dzwoniliśmy na policję – zero reakcji! Policja przyjechał po pół godziny, kiedy byliśmy już daleko od Maszkowic. Dzwonili do nas pretensjami, dlaczego nie ma nas na miejscu zdarzenia. A na co mieliśmy czekać, żeby nas pozabijali?! Tam było 30 Cyganów na jeden samochód…
Początek wesela był smutny, bo wszyscy napuchnięci, posiniaczeni, prawie każdy oberwał, młodzi też, ale potem zabawa się rozkręciła. Najbardziej mi żal pani młodej…
"

 

A co na to sama Policja? Jaka jest reakcja Policji wobec działań tej zorganizowanej grupy przedstępczej – zorganizowanej, skoro nie jest to pierwszy napad na orszak weselny?

Otóż Policja mówi, że NIC się nie stało:

 - Nic wielkiego się nie zdarzyło, ludzie przesadzają, robią wielką aferę z niczego. Najlepszy dowód, że nikt dotąd nie złożył oficjalnego zawiadomienia o tym incydencie – stwierdził dziś przed południem oficer dyżurny Komisariatu Policji w Starym Sączu, który przyznał się, że brał udział w sobotniej interwencji w Maszkowicach.

Rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu, mł. asp. Iwona Grzebyk-Dulak poinformowała nas po południu, że musi zebrać komplet materiałów na temat sobotniego zdarzenia w Maszkowicach i oficjalnego komunikatu Policji należy się spodziewać w poniedziałek.

(HSZ)“

 W następnym artykule policja gęsto się tłumaczy, że była na miejscu przestępstwa o wiele szybciej niż po pół godzinie, bo nawet w ciągu 7 minut, na co komentatorzy odpowiadają, że w ciągu 7 minut nie można dojechć na miejsce zdarzenia:

„Coś z tym czasem oczekiwania na umundurowanych mi nie gra. Skoro świadkowie twierdzą, że od zatrzymania orszaku do pojawienia się oznakowanego radiowozu minęło pół godziny, to znaczy, że nieumundurowani zwlekali z wezwaniem wsparcia. Z drugiej strony chciałbym widzieć jak radiowóz spod komisariatu w Starym Sączu drogą przez most św. Kingi (czyli nadkładając drogi bo w Gołkowicach most zamknięty), obwodnicą i przez Kadczę (znów remont) dojeżdża do Maszkowic W 7 minut...

Autokton 2014-09-01 15:00:23”

źródło:

]]>http://www.sadeczanin.info/wiadomosci,5/maszkowice-cyganie-napadli-na-orszak-weselny-pobili-ojca-pana-mlodego-potargali-suknie-pani-mlodej,63166]]>

]]>http://www.sadeczanin.info/wiadomosci,5/napad-romow-na-orszak-weselny-mamy-nagranie-wyjasnienia-policji,63203]]>

fotografia i video: uczestnicy wesela

 

 Dlaczego Polacy nie mogą bronić się sami zamiast czekać na interwencję policji?

 Powyższe zdarzenie unaocznia, dlaczego praworządni obywatele, po odpowiednim przeszkoleniu i zdobyciu licencji, powinni mieć prawo posiadania, noszenia i w razie potrzeby używania broni. Tak się dzieje, że sama świadomość, że ktoś może posiadać broń, w wielu wypadkach zapobiega próbom przestępczym. Wbrew medialnej propagandzie na temat przypadkowych postrzeleń i zabójstw, masowych mordów i zwiększenia przestępczości w regionach, gdzie noszenie broni jest dozwolone, statystyki w USA dokładnie wykazują, że tam, gdzie obywatele mają prawo posiadania i noszenia broni, jest mniejsza ilość napadów, gwałtów, włmań i rabunków. Liczenie na samoobronę zamiast na interwencję policji często jest bardziej efektywne i zapobiega tragedii – właśnie dlatego, że poszkodowany może się sam bronić, może bronić siebie i swoją rodzinę. Natomiast przestępcy i tak broń posiadają bez stosownejj licencji i bez względu na to, czy miejscowe prawo zezwala na posiadanie broni, czy też nie.

 Dla przykładu, w wyniku wprowadzenia ograniczeń posiadania broni w Anglii, „Od roku 1997 do 2001, ilość przestępstw z bronią w ręku wzrosła ponad dwukrotnie. Szansa na to, aby zostać zaatakowanym w Londynie jest dziś [w roku 2002] sześć razy większa niż w Nowym Jorku. W Angli ilość npadów, rozbojów i włamań jest o wiele wyższa niż w Ameryce, a 53% włamań w Anglii ma miejsce podczas gdy domownicy są obecni w domu, w porównianiu do 13% włamań w Ameryce, gdzie złodzieje przyznają, że obawiają się uzbrojonych właściecieli domów bardziej niż policji.”

]]>http://www.conservapedia.com/Gun_control]]>


Mity na temat masowych mordów i strzelanin, przez tych, którzy broń posidają, są rozprowadzane poprzez media dzięki staraniom silnego lobby pragnącego rozbrojenia obywateli amerykańskich i zmilitaryzowania kraju i również nie mają poparcia w rzeczywistości:  w Kanadzie, co prawda broni przy sobie nosić nie wolno, ale wiele osób posiada broń myśliwską, a kupno nabojów nie przedstawia większych trudności, a więc wypadki strzelanin i postrzeleń mogłyby być relatywnie równie częste jak w USA, a nie są.  

W imię polityki multikulti i poprawności politcznej, działania zorganizowanej przestępczej grupy Cyganów są bagatelizowane przez policję, która napad rabunkowy w biały dzień, przy pomocy tłumu, do rozgromienia którego trzeba było użyć gazu łzawiącego i paralizatorów, określa jako „aferę robioną z niczego”. Jak widać, policja ani się nie kwapi do obrony obywateli, ani nawet nie specjalnie widzi potrzebę interwencji, sądząc po ocenie przestępstwa podanej przez oficera dyżurnego Komisariatu Policji w Starym Sączu.

 Na razie Cyganie dokonują napadów na orszaki weselne w małej miejscowości, ale jak wiadomo, apetyt rośnie w miarę jedzenia, a pobłażliwe działania władzy z pewnością tych apetyów nie zlikwidują, co prawda na razie tylko na wódkę, placek weselny i papierosy, a także na zaczepkę i bitkę (no chyba, że ktoś z orszaku weselnego otworzy bagażnik, to także na prezenty dla młodej pary.)

Wniosek na przyszłość: obywatele muszą bronić się sami, a prawo powinno im zapewnić możliwość samoobrony, skoro służby państwowe pobłażają przestępcom.

 Kiedyś nie było policji, ludności przed napadami rabusiów i złodzieji broniło rycerstwo i szlachta. Dzisiaj na policę nie ma co liczyć, a więc każdy sam sobie musi być rycerzem. Nie chodzi tutaj tylko o łzy Panny Młodej.

 Oto niektóre, jakże wymowne, tablice witające podróżnych przekraczających granice stanowe w USA – kraju, gdzie podobnie jak w Szwajcarii, obywatelom przysługujeprawo do samoobrony, które jest zagwarantowane przez amerykańską konstytucję, jako jedno z podstawowych praw obywatelskich. 

 WITAJ W WISCONSIN
UWAGA KRYMINALIŜCI, TERRORYŜCI

ponad 170 000 rezydentów Winsconsin

posiada legalne pozwolenie na noszenie broni ręcznej

są uzbrojeni i przygotowani do obrony własnej i innych

przeciwko kryminalnym aktom agresji

ZOSTALIŜCIE OSTRZEŹENI

Illinois i Chicago natomiast

dla waszego udogodnienia

zostały rozbrojone

 

Indiana:

]]>http://www.allenwyatt.com/blog/wp-content/uploads/2014/04/inguns.jpg]]>

Idaho:

]]>http://www.allenwyatt.com/blog/wp-content/uploads/2014/04/idguns.jpg]]>

Louisiana:

]]>http://www.allenwyatt.com/blog/wp-content/uploads/2014/04/laguns.jpg]]>

Utah:

]]>http://wp.patheos.com.s3.amazonaws.com/blogs/danpeterson/files/2013/08/WelcometoUtah.jpg]]> [dla waszego udogodnienia Colorado zostało rozbrojone.]

 

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.9 (22 głosy)

Komentarze

za mało

 

nawet jak cię Polaku pobiją

to przecież nic się nie stało

a jak na Baumana krzykniesz

to więzień będzie za mało

Vote up!
8
Vote down!
0

jan patmo

#1437534

Pogardzani przez otoczenie Cyganie odwzajemniają się podobną pogardą i negacją świata zewnętrznego. Odrzucają gadziowskie zwyczaje, normy, język, prawodawstwo, nawet państwa jako formy organizacji niezrozumiałej z punktu widzenia tradycji cygańskiej. Cyganie bardzo zręcznie potrafią współżyć z nie Cyganami nie urażając ich, i nie zmieniając o nich zdania, jako o brudasach i niechlujach. Żyjąc obok, pozostają sobą, w poczuciu wyższości własnej kultury. [ A. Bartosz, Nie bój się Cygana, Pogranicze Sejny 1994] Calosc znakomitego tekstu na : http://www.tolerancja.pl/?romowie-w-polsce,283,,,1 Przybysze z grup Kełderaszy i Lowarów zdominowali Cyganów wcześniej zamieszkujących ziemie polskie, byli bogatsi od nich i usiłowali narzucić im swoje zwierzchnictwo. Celowali w tym zwłaszcza Kełderasze, których przedstawiciele przez cały okres międzywojnia spierali się o władzę i urządzali groteskowe wybory "cygańskiego króla". Romowie w Polsce to w zdecydowanej większości wyznawcy Kościoła Rzymskokatolickiego, są jednak także wśród nich wyznawcy prawosławia, członkowie Kościoła Zielonoświątkowców i Związku Świadków Jehowy. Ważnym zagadnieniem jest religijna aktywizacja Romów zainicjowana przez księdza Edwarda Wesołka, który propagował wśród nich ideę pielgrzymek do sanktuariów maryjnych, zwłaszcza na Jasną Górę, gdzie 8 grudnia 1981 r. udało się mu zgromadzić przedstawicieli wszystkich grup romskich. W ten sposób ks. Wesołek przyczynił się do ponadszczepowej integracji Romów polskich, sam zaś 8 grudnia stał się datą corocznych pielgrzymek cygańskich. Tenże duchowny rozpoczął także edycję pierwszego pisma dla Romów wydając w 1979 r. "Deweł Sarengro Dad" ("Bóg Ojciec Wszystkich"), poświęcone głównie tematyce religijnej, lecz także - co warte odnotowania - zwracające uwagę na konieczność pielęgnowania znajomości języka romani. Z kolei ks. Stanisław Opocki w roku 1986 zainicjował trwającą do dziś tradycję cygańskich pielgrzymek do sanktuarium w Limanowej. Natomiast pod koniec lat 80. w nowosądeckim skansenie rozpoczęto tworzenie ekspozycji przedstawiającej osiedle Cyganów Karpackich, które zostało częściowo zrealizowane i udostępnione zwiedzającym.

 

http://www.dialog-pheniben.pl/?met=gallery#

 

 

Gabi Jimenez. Artysta, we Francji.

 

Close

 
 
 

 

Vote up!
5
Vote down!
0
#1437537

Broń jądrowa dla Polski i karabin w każdym domu to jedyna szansa dla bezpieczeństwa naszego kraju

 
 
 
 
 

Pozyskanie broni jądrowej w zdecydowany sposób poprawiłoby naszą pozycją międzynarodową. Gdyby Ukraina nie oddała kiedyś głowic nuklearnych dzisiaj nie byłoby takiej sytuacji, że Rosja po prostu robi pełzającą inwazję w głąb sąsiedniego kraju. Okazuje się, że wiara w zapewnienia mocarstw, które obiecały bronić Ukrainy po oddaniu broni jądrowej, była nieuzasadniona.

 

Oprócz pozyskania broni jądrowej Polska może poprawić swoje bezpieczeństwo zmieniając prawo, które zezwoli na uzbrojenie społeczeństwa. Karabin w każdym domu i kultura obchodzenia się z bronią wpajana od małego jako element wychowania. Robią tak od wieków Szwajcarzy i nawet Hitler uznał, że inwazja na Szwajcarię, może być okupiona zbyt dużymi stratami.

 

Oczywiście nieszczęściem Polski jest też ukształtowanie terenu niesprzyjające prowadzeniu wojny partyzanckiej. U nas są po prostu głównie równiny, które utrudniają skuteczną obronę terytorialną. Mimo to właśnie takie przygotowanie do obrony fragmentów terytorium i to przez ludzi, którzy tam mieszkają i znają go bardzo dobrze, to podstawa nowoczesnej obrony terytorium w konflikcie konwencjonalnym.

Rządzący nami ludzie z pewnością nie będą przychylnie patrzyć na pomysły uzbrojenia ludności, ponieważ jakkolwiek działa to odstraszająco na ewentualnego agresora to jeszcze wpływa otrzeźwiająco na władze, które nie mogą w takiej sytuacji łupić rozbrojonych obywateli, ponieważ po objawach tyranii, mogą oni po prostu wykorzystać tę broń do obalenia rządu. Broń jądrowa dla Polski i broń palna dla narodu to tylko jedne z wielu pomysłów realnego zabezpieczenia naszego kraju, pytanie tylko czy nasi bojaźliwi giermkowie zachodu płaszczący się też przed wschodem są zdolni do podejmowania tak potrzebnych, ale i pozornie kontrowersyjnych decyzji politycznych.

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/bron-jadrowa-karabin-w-kazdym-domu-jedyna-szansa-dla-bezpieczenstwa-polski

 

Vote up!
8
Vote down!
-2
#1437538

szczegolnie kacapskie

Polacy nie raz takie rozbrojenie przyplacili zyciem w histori `milosci`miedzy nami i kacapami.

Bron sluzy do obrony  i tak powinna byc postrzegana.

Bandyta zawsze ma dostep do niej i go nie obowiazuje zadne prawo

Vote up!
9
Vote down!
-3
#1437584

Jest: "Bandyta zawsze ma dostep do niej i go nie obowiazuje zadne prawo".

 

Winno być: : "Bandyta ma dostep do niejale nie respektuje prawa, które też go obowiązuje".

 

     

Vote up!
5
Vote down!
-3

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1437609

jest poprawką, którą może wnieść autor tekstu wcześniej napisanego. W innym przypadku jest to ingerencja i manipulacja cudzą wypowiedzią.

Vote up!
4
Vote down!
-5

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1437670

Z erratą mamy przeważnie do czynienia w drukach zwartych,
ale w dobie internetu zdarza się, że jest także zamieszczana
w publikacjach elektronicznych na portalach.
Przeprowadza ją najczęściej korektor wydawnictwa, rzadziej
sam autor. Z reguły wolumin jest nią opatrzony wówczas,
kiedy zauważono błędy tuż po wydrukowaniu nakładu.
A w przypadku publikacji na blogu - jeśli nie da się już
skorygować tekstu - jest dopuszczalna korekta dokonana
przez innego użytkownika portalu.

 

Tak się składa, że akurat ten autor komentarza "od zawsze"
pisze z błędami ortograficznymi, gramatycznymi, stylistycznymi
i interpunkcyjnymi. Także z błędami merytorycznymi.
I co najważniejsze i najgorsze,... on ich nie widzi.
Gdyby je widzial, to przecież mógłby wejść w opcję "edytuj"
i skorygować tekst.

 

Napisałeś, cyt.: "W innym przypadku jest to ingerencja
i manipulacja cudzą wypowiedzią"
. Bzdura!!!
Otóż ja nie manipuluję cudzą wypowiedzią!
Wskazałem jedynie błędy merytoryczne, które to wskazanie
nazwałeś... ingerencją. A co? - Miałem się im biernie przyglądać?
To Ty usiłujesz manipulować moim komentarzem z erratą!

 

Bo czy prawdą jest, że bandyta ma zawsze dostęp do broni?
Znam bandytę, który bez jakiejkolwiek broni dokonał rozboju
ze skutkiem śmiertelnym. Uczynił to gołymi rękami i nogami.

 

Czy jest też prawdą, że bandytę nie obowiązuje żadne prawo?
Obowiązuje tak, jak każdego innego człowieka. Nie ma bowiem
ludzi w cywilizowanym świecie, którzy nie podlegają żadnemu prawu!!!
Prawu nie tylko stanowionym przez człowieka, ale również Prawu
Boskiemu (Dekalog). Gdyby autor komentarza napisał, że owi bandyci
nie respektują prawa, któremu podlegają, to byłaby prawda.

 

     

 

 

 

Vote up!
5
Vote down!
-5

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1437682

Święte słowa !

Zastanawiam się czy Rosjanie wywieźli wszystko z Polski. Jest duże prawdopodobieństwo że pozostały miny nuklearne, o których lokalizacji wiedzą tylko wtajemniczeni.

Vote up!
4
Vote down!
0

#1437669

Każdego roku w USA popełnia się 11 000 morderstw z użyciem broni palnej.

http://kopalniawiedzy.pl/bron-zabojstwa-USA-posiadanie-broni,18530

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=ZqbqHiRn9AQ

Vote up!
4
Vote down!
-3
#1437539

11tys. na 320 miljonow , trzeba jeszcze wziasc pod uwage to , ze te 11 tys. ginie tylko w niektorych dzielnicach w rozgrywkach miedzy gangami . Gdy zostanie zastrzelony jakis nastolatek w takich porachunkach , media podaja , ze zostalo zastrzelone dziecko . W 2005 roku na drogach USA zginelo okolo 44 tys. osob . Gdyby kryminalisci wiedzieli , ze Amerykanie nie maja w domach broni , gineloby rocznie nie 11 tys. a wielokrotnie wiecej . Spie spokojnie , poniewaz wiem , ze chroni mnie prawo do posiadania broni a kryminalista nie wie czy ja mam czy nie . Tu czuje sie bezpieczniej niz wtedy gdy odwiedzam bliskich w Polsce .

Pozdrawiam

Vote up!
6
Vote down!
-1

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1437613

W calej Wielkiej Brytanii, gdzie Romów jest dosc duzo, część z nich pracuje, ci zaś, którzy mają ochotę... koczują w taborach, również zmotoryzowanych. Buduje się dla nich parkingi z elektrycznością i ciepłą wodą. Otrzymują zasiłki, zaś ich dzieci uczą opłacani przez rząd nauczyciele, wędrujący razem z uczniami.

 

 

"To nieprawda, jakoby nowe brytyjskie przepisy migracyjne wymierzone były przeciwko Romom - mówił Christopher Thompson z ambasady Wielkiej Brytanii w Warszawie, podczas sympozjum poświęconego Cyganom, które odbyło się w połowie stycznia w krakowskiej willi Decjusza. - Traktujemy wszystkich przybyszów jednakowo i chętnie powitamy tych, którzy zechcą pracować na swoje utrzymanie. Będziemy usuwali natomiast osoby, które przyjadą, by wykorzystywać nasz system świadczeń społecznych."

Vote up!
5
Vote down!
0
#1437547

ale daja im zasilki aby mogli pozostawac zlodziejami i pasozytami . Nie tak dawno temu Polacy byli oskarzani o wykorzystywanie systemu swiadczen socjalnych , totalne klamstwo !

Vote up!
6
Vote down!
-1

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1437610

szkoda ze nie mozemy z autorka polemizowac gdyz sama jak widzisz nie komentuje wlasnego wpisu

Vote up!
4
Vote down!
0
#1437749

żeby przestać się bać posądzania o nietolerancję i nie oglądać się na policję skoro ta nie jest skora do interwencji. 

Pozdrawiam

Vote up!
8
Vote down!
-1

Szpilka

#1437565

tylko przed zwyklymi bandytami, ale przed terrorem wladzy bedacej nad nimi.

Przed wojan dostep do broni byl powszechny kto chcia lmogl  ja miec i to nie tylko bron mysliwska ale kazda.

Obrona siebie swojej rodziny i mienia oraz przypadkowych osob ktore znalazly sie w stanie zagrozenia zyvia jest podstawowym i niezaprzeczalnym prawem czlowieka wolnego.

Statystyki nie odzwierciedlaja prawdy i sa narzedziem dla NWO do rozbrojenia swiatowej populacji czyli dokonania jej calkowietego zniewolenia,a jak przyjdzie ochota do eutanazji calych grup spolecznych czy etnicznych.

Przyklady historyczne sa az nadto widoczne wspomne o rozbrojeniu przeprowadzonym przez Hitlera czy Stalina zeby pozniej wybic miliony.

W USA na 100tys ludzi przypada 3,5 zabojstw z broni w tym sa ujete zabojstwa w obronie wlasnej,czyli jak by sie ktos nie obronil bronia bylby na przyklad zabity przez napastnika nie koniecznie z broni palnej i statystyka by sie poprawila.Oczywiscie pogorszyla by sie statystyka rabunkwo,bo zlodzieje czuli by sie bezkarni jak to stalo sie np.w Australi po wprowadzeniu zakazu posiadania broni kiedy to bandyci wciaz ja mieli i beztrosko napadali na bezbronnych ludzi.

W USA na 100 ludzi przypada 90 sztuk broni,w Polsce 1,3 sztuki maja je  rowniejsi z rownych.

W Polsce bandytyzm i zlodziejstwo jest nie zagrozone w USA  bandzior czy zwykly zlodziej  zaczym sie wlamie to sie zastanowi dwa razy czy nie straci zycia chyba ze jest debil i tacy sa najczesciej odszczeliwani przez posiadaczy broni ktorzy maja prawo jeje uzyc.

W Polsce nie masz prawa nie tylko sie bronic jakimikolwiek srodkami nie wspomne juz o broni ale nie mozesz zrobi kszywdy bandycie bo cie bedzie ciagac posadach i na tym stracisz.

Jak by tak w Polsce dac ludziom odpowiefdzialnym bron np.powyzej 25 roku zycia i po wywiadzie srodowiskowym i lekarskim -czy nie jest wariat i nie mial przeszlosci kryminalnej oraz zmienic prawo tak zeby ta bron mozna uzyc do wlasnej obrony i swojego minia to bezpieczenstwo w Polsce zaraz by wzroslo oczywiscie statystyki by poszly w gore no bo by odstrzelona cholote ktora by sie polaszczyla na cudze mienie albo by chciala napsc.

Dla ciekawostki ze w wielu stanach w USA mozna wejsc z ulicy i na prawo jazdy kupic sobie bron,ale trzeba miec swiadomosc ze jesli jej sie uzyje do popelnienia zbrodni dostac mozna czape.

U mnie w domu wszyscy potrafia strzelac i uzyc moja bron do wlasnej obrony, bo ta bron po to jest.

 

Vote up!
8
Vote down!
-2
#1437583

Illinois ani zaden inny stan nie zostal rozbrojony , sa proby ale to lewakom nie udaje sie i nie uda . Ameryki nie da sie rozbroic , bron posiada prawie kazdy , legalnie lub nielegalnie . Wlaman do domow prawie nie ma , po prostu kryminalista woli nie ryzykowac , zdarzaja sie napady na ulicach ale przewaznie tylko w niektorych dzielnicach . Dopuki masz w domu bron mozesz spac spokojnie . Jezeli nie jestes karany mozesz w Illinois starac sie teraz o pozwolenie noszenia ukrytej broni przy sobie . Dyktatorzy zanim wprowadza dyktature odbieraja obywatelom bron . Polacy na strzelnice !

Vote up!
5
Vote down!
-1

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1437608

...często przejeżdzam w te okolice i znam tam ludzi , widać, że weselnicy nie byli przygotowani na tzw "bramę"...nieważne czy cygany, czy inne lumpy, trzeba mieć w kabinie ze 20 butelek wódki i ciasto (czasem takich bram jest nawet 5, taka jest tradycja w górach...noo sorry :))...no jak weselnicy ścisnęli pośladkami i nie chcieli dać "bramownikom" gorzałeczki, to nie dziwmy się cyganom, reagują spontanicznie...oni nie są niebezpieczni i na pewnio nie chcieli wypatroszyć bagażnika "młodej pary"...nie bijmy piany..

...sugestia Autorki, jakoby trzebaby mieć ze sobą broń jest niedorzeczna...czy wobec tych Romów, którzy chcieli wydębić parę butelek wódki, taki orszak weselny (uzbrojony)...powinien zrobić masakrę i rozpieprzyć ich  w drobny mak  ???, to jaja jakieś :))...ta kompilacja dwóch tekstów (cyganie i wisconsin) jest szeroko idąca manipulacją, ponieważ podnosi dwie różne wagi zdarzeń...które absolutnie nie są ze sobą kompatybilne...pozdrawiam niepoprawnie

Vote up!
5
Vote down!
-3

http://trybeus.blogspot.com/

#1437618

Niezbyt zreczne polaczenie tematow - choc i jeden i drugi wart odrebnej notki bo ciekawe to tematy

Vote up!
3
Vote down!
-1
#1437622

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika trybeus nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

...widzę często Romów z Maruszyny, ze Szaflar, z Nowego Targu...jeśli się ich nie zaczepia nie są szkodliwi...natomiast co jest fenomenem, sami sobie stanowią społeczność i sami stanowią o sobie...nie są poprawni politycznie i tworzą swoje enklawy...są po prostu wolni i tego ja im zazdroszczę, zazdroszcze im ich wolności...myślę, że to my jesteśmy "nadymaczami" i niewolnikami jak ci weselnicy, którzy muszą wyprawić huczne wesele, żeby wszyscy widzieli jakie huczne, żeby się pokazać...natomiast żal im było tych parę butelek wódki i tackę ciasta dla dzieci...dla mnie jest to totalne ściskanie rzyci, aby tylko  się pokazać, patrzcie, jakie mamy wypasione wesele...

..tak jak napisałem, łączenie tych tematów przez Autorkę jest daleko idącą manipulacją...

Vote up!
3
Vote down!
-6

http://trybeus.blogspot.com/

#1437632

To moze 40 milj. Polakow tez niech sprobuje tak zyc jak oni , kosztem innych , krasc , napadac i sprzedawac narkotyki . Mialem kiedys przyjaciela , policjanta w zachodniej Europie , mial sporo informacji i doswiadczenia z tymi pasozytami . A moze tak do nich sie przylaczysz , przyjma napewno , tez bedziesz wolny i nie bedziesz musial im zazdroscic .

Vote up!
5
Vote down!
-1

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1437644

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika trybeus został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

...piszę o Romach w Polsce !!!...konkretnie tych w górach, na pewno nie napadają, nie kradną (może tylko nachalnie żebrają) i nie sprzedają narkotyków, nie wypowiadam się o Romach w Europie, czy USA, bo nie znam tematu, natomiast o tych polskich mogę powiedzieć, że nie są szkodliwi jak się ich nie zaczepia i nie wyzywa...to wszystko, co mam do powiedzenia...pozdrawiam niepoprawnie

Vote up!
1
Vote down!
-5

http://trybeus.blogspot.com/

#1437652

error

Vote up!
2
Vote down!
0
#1437623

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Lotna został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Czytaj ze zrozumieniem, a potem komentuj. Nigdzie nie sugerowałam, a tym bardziej nie nawoływałam, aby orszak "powinien zrobić masakrę i rozpieprzyć ich  w drobny mak". Przypisywanie mi intencji czy wypowiezi, które każdy widzi nie istnieją w moim tekście jest manipulacją z twojej strony. Na dodatek bandytyzm nazywasz "spontanicznoścuą", choć to ty mnie pomawiasz o manipulację.

Cyganie za daleko od Wisconsin? Nie moja wina, że nie potrafisz myśleć kompleksowo i nie potrafisz powiązać faktów z różnych dziedzin.

"Patrzą na prawo, patrzą na lewo.
A patrząc - widzą wszystko oddzielnie
Że dom... że Stasiek... że koń... że drzewo..."

Nawiązując do twojej wypowiedzi poniżej na temat "nieszkodliwych" Cyganów - najprawdopodobniej weselnicy sobie całą historię wyssali z palców, bo ty wiesz lepiej. bo jesteś przecież z tamtąd. Kto wie, może jednym z tych "nieszkodliwych", którym trzeba zapłacić haracz, jeśli sobie tego zażyczą, bo inaczej oplują i pobiją, nawet jeśli to będzie dzień twojego ślubu. Taka górska tradycja.

Vote up!
4
Vote down!
-8

Lotna

 

#1437665

A to przykład, jak działa. Policja.
  
A odnośnie praw człowieka czy (ha ha ha) inwalidów, (jakaś "konwencja" To przeczytajcie jakie" prawa ma, w poznaniu -  inwalida - i jak się wykorzystuje ten fakt. 
  
Oto historia szykan: 
  
Tu, w Poznaniu, w relacji do
i n w a l i dy,  urzędy, policja,  prokuratura, stosują terror!!
   
  
Zostałem pobity przez policję sądową poznań stare miasto.  Ich działania, to kontynuacja działań - napaści na mnie,  lata 2009-10, (kradzieże  do dziś): doszczętnie okradziono mnie. Też podejmowano działania w celu z a m o r d o w a n i a.  mnie:  nie jest to, niestety, fantazja-patrz akta: ale ten aspekt, z uwagi na jego kryminalny charakter, nie opisuję. W aktach jednoznacznie opisane.
  
 Jedno:dowód osobisty pozostawiony na. Komisariacie policji (2010r.) został podrzucony do mieszkania!
  
  Odnośnie pobicia, to wie o tym prezes sądu rejonowego p-n stare miasto. Podjął pewne działania w sprawie.
  
Reasumując: Oskarżam policję, iż poprzez swych ludzi dokonują kradzierzy. Morderstwa  (...) i  pospolite. Narkotyki. I tworzenie organizacji przestępczych. Udowodnione!  
  
Z uwagi, iż zbyt dużo wiem, FAŁSZYWIE  oskarżyli mnie o znieważenie funkcjonariuszy i 65 jakiś 141 z kodeksu wykroczeń.
  
Aby ukryć przestępstwa,  policja fałszowała protokoły i zniszczyła zapisy 997. Oraz zapisy z Kramer. W  2010 r
  
Także w prokuraturze fałszowano  protokoły!
  
 Ponadto: kradnie się pisma wysłane do trybunału w strasburgu oraz przerabia się! Pisma żę strasburga! Jest to naruszenie konwencji iż kraje nie będą stosowały przeszkód w wymianie pism z trybunałem! Te listy i dowody mi ukradziono- jak około 1,5m akt!
Dlatego informuję o tym, jak realizuje się, konwencję w Polsce. I w jaki sposób, postępuje się  relacji do ofiar przestępstw.
  
Nie mam złudzeń - za-bi-ją. Muszę uciekać, tak jak uciekłem, po tygodniu z legalnie otrzymanego mieszkania, od wprowadzenie się. 
Przed policją, i pracujących dla nich,  przestępcami.
 

Vote up!
5
Vote down!
-3
#1437664

Warto by bylo bys nieco bardzie dokladnie opisal swoja sytuacje

Vote up!
3
Vote down!
0
#1437750